Hľadať

Ubytovanie

Apartments Slišković Apartmány

Bruna Bušića 49a, 21260 Imotski, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slišković. Apartmány Slišković sú vybavené klimatizáciou a satelitnou TV. Ubytovanie Apartments Slišković sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Slišković

Hostia dostanú bezplatný internetový USB modem, ktorý môžu počas svojho pobytu využívať. Apartmány Slišković sú vybavené klimatizáciou a satelitnou TV. Z apartmánov Slišković sa naskytá výhľad na kraj Imotski a súčasťou každého apartmánu je dobre vybavená kuchynka s jedálenským kútom, chladničkou a sporákom. Autobusová stanica v obci Imotski je vzdialená 300 metrov. Každý apartmán má balkón a pohovku. Apartmány sa nachádzajú asi 30 km od obľúbeného turistického mestečka Baška Voda. Najbližšia predajňa potravín je vzdialená len 50 metrov od apartmánov. Vo vzdialenosti 1 km od apartmánov Slišković sa nachádza Modré jazero s turistickými chodníkmi a plážou, zatiaľ čo Červené jazero je vzdialené 2,5 km. Hostia môžu tiež navštíviť vinice v blízkom okolí. Nachádzajú sa priamo na ceste vedúcej do centra mesta a využiť tu môžete i bezplatné súkromné parkovisko.

Vybavenie ubytovania Apartments Slišković

 • Slnečná terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Kanoistikaza príplatok
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Uzamykateľné skrinky
 • Expresný check-in/check-out
 • Denné upratovanie
 • Hasiace prístroje
 • Trezor
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Imotski

Apartmani Olujic Imotski

10

Apartmani Olujic Imotski

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Olujic Imotski. Located in Imotski, 600 metres from Blue Lake, Apartmani Olujic Imotski provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Olujic Imotski sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malika

10

Malika

Ubytovanie (Apartmán) Malika. Situated just 500 metres from Blue Lake, Malika features accommodation in Imotski with access to a restaurant, a garden, as well as a 24-hour front desk. Ubytovanie Malika sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Luxury Villa Borak

10

Luxury Villa Borak

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Borak. Located just 2.3 km from Blue Lake, Luxury Villa Borak provides accommodation in Imotski with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge,... Ubytovanie Luxury Villa Borak sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Center apartment N&N

10

Center apartment N&N

Ubytovanie (Apartmán) Center apartment N&N. Set in Imotski, 700 metres from Blue Lake, Center apartment N&N offers accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytovanie Center apartment N&N sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vila Marina

9,9

Vila Marina

Ubytovanie (Vila) Vila Marina. Featuring pool views, Vila Marina provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 22 km from Blue Lake. Ubytovanie Vila Marina sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Royal

9,9

Apartment Royal

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Royal. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Royal Apartment is situated in Imotski. The property features garden and mountain views, and is 1. Ubytovanie Apartment Royal sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luna

9,9

Villa Luna

Ubytovanie (Vila) Villa Luna. Set just 3.5 km from Blue Lake in Imotski, Villa Luna offers a getaway with a shared lounge, outdoor pool, free WiFi, and a shared kitchen. Ubytovanie Villa Luna sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nina

9,9

Apartman Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nina. Apartmán Nina s terasou ponúka ubytovanie v meste Imotski, 500 metrov od Modrého jazera a 2 km od Červeného jazera. Ubytovanie Apartman Nina sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ivica Apartments

9,9

Ivica Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ivica Apartments. Apartmány Ivica sa nachádzajú v meste Imotski, 500 metrov od Modrého jazera. Ubytovanie Ivica Apartments sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Matković

9,9

Studio apartman Matković

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Matković. Located in Imotski, 1.4 km from Blue Lake, Studio apartman Matković provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytovanie Studio apartman Matković sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Petra

9,8

Apartment Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Petra. Apartmány Petra sa nachádzajú v meste Imotski a ponúkajú ubytovanie vo vzdialenosti 500 metrov od Modrého jazera. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Petra sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Marina

9,8

Apartman Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marina. Located just 1 km from Blue Lake, Apartman Marina provides accommodation in Imotski with access to free bikes, a garden, as well as a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartman Marina sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Lučica apartment

9,8

Lučica apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lučica apartment. Apartmán Lučica sa nachádza v meste Imotski, 4,4 km od Modrého jazera. Bezplatne môžete využívať súkromné parkovisko a Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Lučica apartment sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vrljika

9,8

Apartment Vrljika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vrljika. Situated in Imotski, Apartment Vrljika features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Apartment Vrljika sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heart of Imotski

9,7

Heart of Imotski

Ubytovanie (Apartmán) Heart of Imotski. Situated just 1.3 km from Blue Lake, Heart of Imotski features accommodation in Imotski with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Heart of Imotski sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN MATKOVIĆ

9,7

APARTMAN MATKOVIĆ

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN MATKOVIĆ. Situated just 1.4 km from Blue Lake, APARTMAN MATKOVIĆ features accommodation in Imotski with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie APARTMAN MATKOVIĆ sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gudelj

9,7

Apartment Gudelj

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartment Gudelj. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Imotski, 8 km od Modrého jazera. Parkovať môžete na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartment Gudelj sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Antea

9,7

Villa Antea

Ubytovanie (Vila) Villa Antea. Boasting pool views, Villa Antea offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 2.7 km from Blue Lake. Ubytovanie Villa Antea sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Hertz

9,5

Apartman Hertz

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Hertz. Located just 1.2 km from Blue Lake, Apartman Hertz provides accommodation in Imotski with access to a restaurant, a garden, as well as a 24-hour front... Ubytovanie Apartman Hertz sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman TONKOVIĆ

9,5

Apartman TONKOVIĆ

Ubytovanie (Penzión) Apartman TONKOVIĆ. Situated in Imotski, less than 1 km from Blue Lake, Apartman TONKOVIĆ features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartman TONKOVIĆ sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Leon, Imotski near Makarska

9,5

Apartment Leon, Imotski near Makarska

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Leon, Imotski near Makarska. Apartment Leon, Imotski near Makarska, a property with free bikes, is situated in Imotski, 5 km from Blue Lake. Ubytovanie Apartment Leon, Imotski near Makarska sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Imotski

9,4

Apartman Imotski

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Imotski. Located in Imotski, less than 1 km from Blue Lake, Apartman Imotski provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartman Imotski sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment D&J

9,4

Apartment D&J

Ubytovanie (Apartmán) Apartment D&J. Boasting city views, Apartment D&J offers accommodation with a garden and a balcony, around less than 1 km from Blue Lake. Ubytovanie Apartment D&J sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Zdravko

9,3

Holiday Home Zdravko

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Zdravko. Tento apartmán sa nachádza v meste Imotski, 3,6 km od Modrého jazera. Ubytovanie Holiday Home Zdravko sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ruzin Dvor

9,1

Villa Ruzin Dvor

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Ruzin Dvor. Situated 2 km from the centre of Imotski, Villa Ruzin Dvor is surrounded by greenery and peaceful atmosphere. Ubytovanie Villa Ruzin Dvor sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Music Time Apartment

8,9

Music Time Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Music Time Apartment. Set in Imotski, less than 1 km from Blue Lake, Music Time Apartment offers accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Music Time Apartment sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Venezia Imotski

8,9

Hotel Venezia Imotski

Ubytovanie (Hotel) Hotel Venezia Imotski. Hotel Venezia Imotski sa nachádza v meste Imotski a ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Hotel Venezia Imotski sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four Bedroom Holiday Home Imotski

8,8

Four Bedroom Holiday Home Imotski

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four Bedroom Holiday Home Imotski. Featuring pool views, Four Bedroom Holiday Home Imotski provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 3. Ubytovanie Four Bedroom Holiday Home Imotski sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marija

7,7

Apartman Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marija. Boasting garden views, Apartman Marija features accommodation with a garden and a terrace, around 800 metres from Blue Lake. Ubytovanie Apartman Marija sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Prunus

Apartment Prunus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Prunus. Boasting pool views, Apartment Prunus features accommodation with free bikes and a balcony, around 8 km from Blue Lake. Ubytovanie Apartment Prunus sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Andy

Apartman Andy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Andy. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Andy is situated in Imotski. Ubytovanie Apartman Andy sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Drazana

Villa Drazana

Ubytovanie (Vila) Villa Drazana. Featuring mountain views, Villa Drazana offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 5 km from Blue Lake. Ubytovanie Villa Drazana sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Andrić

Villa Andrić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Andrić. Set in Imotski, Villa Andrić offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Andrić sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Matija

Villa Matija

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Matija. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Matija is located in Imotski. Ubytovanie Villa Matija sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marija

Villa Marija

Ubytovanie (Vila) Villa Marija. Set in Imotski in the Split-Dalmatia County region, Villa Marija features a garden. Ubytovanie Villa Marija sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nela Makarska-Imotski

Villa Nela Makarska-Imotski

Ubytovanie (Vila) Villa Nela Makarska-Imotski. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a shared lounge, Villa Nela Makarska-Imotski provides accommodation in Imotski with free WiFi and... Ubytovanie Villa Nela Makarska-Imotski sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Petra - Imotski - Makarska

Holiday House Petra - Imotski - Makarska

Ubytovanie (Vila) Holiday House Petra - Imotski - Makarska. Set in Imotski, Holiday House Petra - Imotski - Makarska offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an... Ubytovanie Holiday House Petra - Imotski - Makarska sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ctim310 - Historic holiday house with pool ideal for families, situated in Imotski

ctim310 - Historic holiday house with pool ideal for families, situated in Imotski

Ubytovanie (Dovolenkový dom) ctim310 - Historic holiday house with pool ideal for families, situated in Imotski. Located in Imotski, 4.1 km from Blue Lake, ctim310 - Historic holiday house with pool ideal for families, situated in Imotski provides air-conditioned... Ubytovanie ctim310 - Historic holiday house with pool ideal for families, situated in Imotski sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ctim296 Apartment with gym and pool for 6 + 2 persons

ctim296 Apartment with gym and pool for 6 + 2 persons

Ubytovanie (Dovolenkový dom) ctim296 Apartment with gym and pool for 6 + 2 persons. Located in Imotski, within 3.2 km of Blue Lake, ctim296 Apartment with gym and pool for 6 + 2 persons offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytovanie ctim296 Apartment with gym and pool for 6 + 2 persons sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Postranje, Zagora - 17317

Apartments with a parking space Postranje, Zagora - 17317

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Postranje, Zagora - 17317. Situated in Imotski in the Split-Dalmatia County region, Apartments with a parking space Postranje, Zagora - 17317 features a balcony. Ubytovanie Apartments with a parking space Postranje, Zagora - 17317 sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake

Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake. Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake is set in Imotski. The accommodation is 400 metres from the Blue Lake. Ubytovanie Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Imotski 69 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Imotski 69 with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Imotski 69 with Outdoor Swimmingpool. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Imotski 69 with Outdoor Swimmingpool is situated in Imotski. Ubytovanie Holiday home Imotski 69 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 272 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Imotski 20 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Imotski 20 with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Imotski 20 with Outdoor Swimmingpool. Featuring accommodation with a private pool, Holiday home Imotski 20 with Outdoor Swimmingpool is located in Imotski. Ubytovanie Holiday home Imotski 20 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 269 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Imotski w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Awesome home in Imotski w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Imotski w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Situated in Imotski, 1.2 km from Blue Lake, Awesome home in Imotski w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms features a living room with a TV. Ubytovanie Awesome home in Imotski w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 377 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy House Split County

Cozy House Split County

Ubytovanie (Vila) Cozy House Split County. Set in Imotski, Cozy House Split County provides accommodation with free WiFi, air conditioning, barbecue facilities and access to a garden with an outdoor... Ubytovanie Cozy House Split County sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Rustical Holiday Resort Olea

Rustical Holiday Resort Olea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rustical Holiday Resort Olea. Dovolenkový rezort Rustical Olea sa nachádza v meste Imotski, len 20 km od Modrého jazera. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Rustical Holiday Resort Olea sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Imotski

Three-Bedroom Holiday Home in Imotski

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Imotski. Located in Imotski, Three-Bedroom Holiday Home in Imotski offers accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Imotski sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Blue lake

Villa Blue lake

Ubytovanie (Vila) Villa Blue lake. Villa Blue lake, a property with a terrace, is situated in Imotski, 800 metres from Blue Lake. This villa provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Villa Blue lake sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 389 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely Apartment in Imotski with Balcony

Lovely Apartment in Imotski with Balcony

Ubytovanie (Apartmán) Lovely Apartment in Imotski with Balcony. Situated in Imotski, 1 km from Blue Lake, Lovely Apartment in Imotski with Balcony provides a living room with a TV. Ubytovanie Lovely Apartment in Imotski with Balcony sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Miko

Studio apartman Miko

Ubytovanie (Apartmány) Studio apartman Miko. Situated in Imotski in the Split-Dalmatia County region, with Blue Lake nearby, Studio apartman Miko features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Studio apartman Miko sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alluring Apartment in Imotski with Parking

Alluring Apartment in Imotski with Parking

Ubytovanie (Apartmán) Alluring Apartment in Imotski with Parking. Situated in Imotski, within 1 km of Blue Lake, Alluring Apartment in Imotski with Parking offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Alluring Apartment in Imotski with Parking sa nachádza v meste Imotski (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)