Hľadať

Ubytovanie

Appartment Kastelo Victoria Apartmán

8782 Zalacsány, 22 Csányi László utca K3, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Kastelo Victoria. Situated in Zalacsány in the Zala region, Appartment Kastelo Victoria features a balcony. Ubytovanie Appartment Kastelo Victoria sa nachádza v meste Zalacsány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Appartment Kastelo Victoria

Hévíz is 7 km from the apartment, while Keszthely is 13 km from the property. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 14 km from Appartment Kastelo Victoria. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a flat-screen TV. Situated in Zalacsány in the Zala region, Appartment Kastelo Victoria features a balcony.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Appartment Kastelo Victoria

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • TV s plochou obrazovkou
 • Kúrenie
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Balkón
 • Výhľad do záhrady
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Zalacsány

Villapark Z/3 appartman

9,8

Villapark Z/3 appartman

Ubytovanie (Apartmán) Villapark Z/3 appartman. Located in Zalacsány, Villapark Z/3 appartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villapark Z/3 appartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pálos Resort

9,7

Pálos Resort

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pálos Resort. In the nature setting of Örvényeshegy, Pálos Resort serves traditional Hungarian breakfast and houses a wine cellar, a common kitchen and living room; WiFi... Ubytovanie Pálos Resort sa nachádza v meste Zalacsány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villapark Z/4 appartman

9,6

Villapark Z/4 appartman

Ubytovanie (Apartmán) Villapark Z/4 appartman. Villapark Z/4 appartman is set in Zalacsány. The air-conditioned accommodation is 29 km from Zalakaros, and guests benefit from private parking available... Ubytovanie Villapark Z/4 appartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zala Springs Golf Resort

9,1

Zala Springs Golf Resort

Ubytovanie (Apartmány) Zala Springs Golf Resort. Ubytovanie Zala Springs Studio Apartments ponúka ubytovanie v očarujúcej obci Zalacsány. Ubytovanie Zala Springs Golf Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Batthyány Kastélyszálló

9,1

Batthyány Kastélyszálló

Ubytovanie (Hotel) Batthyány Kastélyszálló. Batthyány Kastélyszálló je historický palác s wellness centrom, ktorý sa nachádza uprostred veľkej záhrady s bazénom západne od mesta Hevíz a jazera... Ubytovanie Batthyány Kastélyszálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Batthyány Kúria

9

Batthyány Kúria

Ubytovanie (Hotel) Batthyány Kúria. Batthyányho Kúria ponúka ubytovanie s reštauráciou, vonkajším bazénom, krytým bazénom, herňou a detským ihriskom. Ubytovanie Batthyány Kúria sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Kastelo Teraso

9

Appartement Kastelo Teraso

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Kastelo Teraso. Appartement Kastelo Teraso is situated in Zalacsány and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytovanie Appartement Kastelo Teraso sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kalandor Resort

8,7

Kalandor Resort

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kalandor Resort. Set in Zalacsány, 32 km from Zalakaros, Kalandor Resort offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Kalandor Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Roza Apartman

8,5

Roza Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Roza Apartman. Boasting a garden, a seasonal outdoor pool and lake views, Roza Apartman is situated in Zalacsány. Ubytovanie Roza Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Villa Roganoff

8,3

Villa Roganoff

Ubytovanie (Vila) Villa Roganoff. Set in Zalacsány in the Zala region, Villa Roganoff features a patio and lake views. Ubytovanie Villa Roganoff sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadász Panzió

8,1

Vadász Panzió

Ubytovanie (Penzión) Vadász Panzió. Located in Zalacsány, Vadász Panzió features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Vadász Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Club Erdei Villapark

7,6

Club Erdei Villapark

Ubytovanie (Apartmán) Club Erdei Villapark. Club Erdei Villapark is set in Zalacsány and offers a restaurant and a garden. Ubytovanie Club Erdei Villapark sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Zalacsany

One-Bedroom Holiday Home in Zalacsany

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Zalacsany. One-Bedroom Holiday Home in Zalacsany is situated in Zalacsány. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Zalacsany sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Appartment “Green” Zala Springs

Luxury Appartment “Green” Zala Springs

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Appartment “Green” Zala Springs. Luxury Appartment “Green” Zala Springs is located in Zalacsány and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie Luxury Appartment “Green” Zala Springs sa nachádza v meste Zalacsány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Toscana Panzió

Toscana Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Toscana Panzió. Offering a bar, Toscana Panzió offers accommodation in Zalacsány. Private parking is available on site. Ubytovanie Toscana Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zala Apartman

Zala Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Zala Apartman. Zala Apartman is located in Zalacsány and offers a garden and a terrace. The accommodation is 29 km from Zalakaros. Ubytovanie Zala Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

G3 Apartman

G3 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) G3 Apartman. Set in the Battyhyány Castle Park of Zalacsány, G3 Apartman features a garden and an accommodation unit with a fully equipped kitchen, free WiFi, living... Ubytovanie G3 Apartman sa nachádza v meste Zalacsány (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)