Hľadať

Ubytovanie

art apartments Apartmán

13 Kajuhova ulica, 6310 Izola, Slovinsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) art apartments. Set in Izola, just 1.1 km from Port of Izola, art apartments provides accommodation with free WiFi. This apartment offers accommodation with a balcony. Ubytovanie art apartments sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania art apartments

This apartment offers accommodation with a balcony. Set in Izola, just 1. 1 km from Port of Izola, art apartments provides accommodation with free WiFi. The apartment consists of 1 bedroom, a kitchen and 1 bathroom. A flat-screen TV is provided.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Vybavenie ubytovania art apartments

 • Parkovisko nie je k dispozícii..
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Kuchyňa
 • Kuchynka
 • Súkromná kúpeľňa
 • TV s plochou obrazovkou
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Balkón
 • Pláž
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby
 • Hostia majú k dispozícii rúška
 • Prístup k zdravotnej starostlivosti
 • K dispozícii je lekárnička
 • V ubytovacích jednotkách a spoločných priestoroch je k dispozícii dezinfekcia rúk
 • Bežne používané predmety ako jedálne lístky, časopisy, papiere alebo perá sú odstránené z dosahu
 • Personál dodržiava bezpečnostné opatrenia vydané miestnymi úradmi
 • Priehradky alebo iné bariéry medzi hosťami a zamestnancami vo vyhradených priestoroch
 • Izbovú službu je možné objednať pomocou mobilnej aplikácie
 • Zavedené pravidlá fyzického odstupu
 • Možnosť bezkontaktnej platby
 • Bezkontaktný check-in a check-out
 • Zapečatenie izieb po upratovaní až do príchodu hostí
 • Dezinfekcia izieb pred príchodom nových hostí
 • Pranie obliečok, uterákov a ostatnej bielizne v súlade s pokynmi miestnych úradov
 • Používanie čistiacich prostriedkov účinných proti koronavírusu
 • Dezinfekcia všetkých tanierov, príborov, pohárov a ďalšieho riadu
 • Dodržiavanie pravidiel fyzického odstupu v stravovacích priestoroch

Iná ubytovanie v meste Izola

Razgled

10

Razgled

Ubytovanie (Apartmán) Razgled. Offering a garden and garden view, Razgled is set in Izola, 550 metres from Delfin Beach and 1.5 km from Svetilnik Beach. Ubytovanie Razgled sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garden Ville Izola MIRA

10

Garden Ville Izola MIRA

Ubytovanie (Apartmán) Garden Ville Izola MIRA. Boasting garden views, RAMI provides accommodation with a terrace, around 2.9 km from Port of Izola. Ubytovanie Garden Ville Izola MIRA sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment LAGUNA 33

10

Apartment LAGUNA 33

Ubytovanie (Apartmán) Apartment LAGUNA 33. Apartment LAGUNA 33 is set in Izola, 1 km from Delfin Beach and 1.4 km from Simonov Zaliv Beach, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Apartment LAGUNA 33 sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment nona Marija

10

Apartment nona Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment nona Marija. Featuring garden views, Apartment nona Marija provides accommodation with a garden and a patio, around 9 km from Port of Izola. Ubytovanie Apartment nona Marija sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma ‘Na terasi ‘

9,9

Apartma ‘Na terasi ‘

Ubytovanie (Apartmán) Apartma ‘Na terasi ‘. Situated in Izola, 300 metres from Svetilnik Beach and less than 1 km from Delfin Beach, Apartma ‘Na terasi ‘ features air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Apartma ‘Na terasi ‘ sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Štamcar

9,9

Apartma Štamcar

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Štamcar. Set in Izola, 400 metres from Delfin Beach and 550 metres from Simonov Zaliv Beach, Apartma Štamcar offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartma Štamcar sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Izola Slovenia

9,9

Izola Slovenia

Ubytovanie (Apartmán) Izola Slovenia. Situated in Izola, 500 metres from Svetilnik Beach and less than 1 km from Delfin Beach, Izola Slovenia offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Izola Slovenia sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Via Flavia

9,9

Apartma Via Flavia

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Via Flavia. Apartmán Via Flavia ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Izola, 100 metrov od prístavu Izola. Ubytovanie Apartma Via Flavia sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mia resort

9,9

Mia resort

Ubytovanie (Apartmán) Mia resort. Located in Izola, 200 metres from Svetilnik Beach and 1 km from Delfin Beach, Mia resort provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden... Ubytovanie Mia resort sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Hrvatin v Kortah

9,8

Apartmaji Hrvatin v Kortah

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Hrvatin v Kortah. Set 9 km from Port of Izola, Apartmaji Hrvatin v Kortah offers accommodation with a balcony, as well as a terrace. Ubytovanie Apartmaji Hrvatin v Kortah sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Jure

9,8

Apartma Jure

Ubytovanie (Apartmány) Apartma Jure. Ubytovacie zariadenie Apartma Jure sa nachádza v meste Izola v blízkosti pláží Svetilnik, Delfin a Simonov Zaliv. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartma Jure sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny Heaven Apartments

9,8

Sunny Heaven Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Sunny Heaven Apartments. Featuring a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Sunny Heaven Apartments can be found in Izola, close to Simonov Zaliv Beach and an... Ubytovanie Sunny Heaven Apartments sa nachádza v meste Izola (Slovinsko).

Sea house

9,8

Sea house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sea house. Sea house in Izola offers accommodation with free WiFi, a 1-minute walk from Port of Izola. Ubytovanie Sea house sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment EVITA

9,8

Apartment EVITA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment EVITA. Apartmán EVITA sa nachádza v meste Izola, iba 200 metrov od prístavu Izola a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment EVITA sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma_Samy

9,8

Apartma_Samy

Ubytovanie (Apartmán) Apartma_Samy. Located in Izola, within 2.1 km of Port of Izola, Apartma_Samy offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartma_Samy sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ANA&IZOLA Apartma

9,8

ANA&IZOLA Apartma

Ubytovanie (Apartmán) ANA&IZOLA Apartma. ANA&IZOLA Apartma has a balcony and is located in Izola, within just less than 1 km of Svetilnik Beach and a 13-minute walk of Simonov Zaliv Beach. Ubytovanie ANA&IZOLA Apartma sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fresh

9,7

Apartment Fresh

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fresh. Apartment Fresh is set in Izola, less than 1 km from Svetilnik Beach, an 11-minute walk from Simonov Zaliv Beach, as well as less than 1 km from Port of... Ubytovanie Apartment Fresh sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Medizen Apartment

9,7

Medizen Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Medizen Apartment. Situated in Izola, within 300 metres of Svetilnik Beach and less than 1 km of Delfin Beach, Medizen Apartment offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Medizen Apartment sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMENTS APOLONIA

9,7

APARTMENTS APOLONIA

Ubytovanie (Apartmány) APARTMENTS APOLONIA. Ubytovanie APARTMENTS APOLONIA sa nachádza v meste Izola, 500 metrov od prístavu Izola. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie APARTMENTS APOLONIA sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Tara

9,7

Apartma Tara

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Tara. Apartma Tara offers accommodation in Izola, 1.9 km from Port of Izola. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartma Tara sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Oma

9,7

Apartma Oma

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Oma. Located in Izola, 500 metres from Svetilnik Beach and 750 metres from Delfin Beach, Apartma Oma provides air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytovanie Apartma Oma sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Beta

9,7

Apartment Beta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Beta. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Beta is set in Izola. Ubytovanie Apartment Beta sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone wall apartments Izola

9,7

Stone wall apartments Izola

Ubytovanie (Apartmán) Stone wall apartments Izola. Set in Izola, 300 metres from Svetilnik Beach and less than 1 km from Delfin Beach, Stone wall apartments Izola offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Stone wall apartments Izola sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Diversorio

9,7

Apartmaji Diversorio

Ubytovanie (Apartmán) Apartmaji Diversorio. Apartmaji Diversorio is situated in Izola, less than 1 km from Delfin Beach and a 15-minute walk from Simonov Zaliv Beach, in an area where hiking can be... Ubytovanie Apartmaji Diversorio sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Ada

9,7

Apartma Ada

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Ada. Apartma Ada, a property with a garden and a terrace, is situated in Izola, 650 metres from Delfin Beach, 1. Ubytovanie Apartma Ada sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Zalka

9,7

Apartma Zalka

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Zalka. Set in Izola, 700 metres from Svetilnik Beach and 1 km from Delfin Beach, Apartma Zalka offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartma Zalka sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pivol

9,7

Apartment Pivol

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pivol. Situated in Izola, 1.8 km from Svetilnik Beach and 2. Ubytovanie Apartment Pivol sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mila Vila - Charming apartment near the sea

9,7

Mila Vila - Charming apartment near the sea

Ubytovanie (Apartmán) Mila Vila - Charming apartment near the sea. Set in Izola and only 600 metres from Delfin Beach, Mila Vila - Charming apartment near the sea offers accommodation with garden views, free WiFi and free... Ubytovanie Mila Vila - Charming apartment near the sea sa nachádza v meste Izola (Slovinsko).

Sonce

9,6

Sonce

Ubytovanie (Apartmán) Sonce. Ubytovacie zariadenie Sonce s balkónom sa nachádza v meste Izola a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Sonce sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Cedra

9,6

apartman Cedra

Ubytovanie (Apartmán) apartman Cedra. Set in Izola, 500 metres from Delfin Beach and 750 metres from Simonov Zaliv Beach, apartman Cedra offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie apartman Cedra sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tuljak

9,6

Tuljak

Ubytovanie (Apartmán) Tuljak. Set in Izola, 500 metres from Svetilnik Beach and less than 1 km from Delfin Beach, Tuljak offers air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Tuljak sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Medoši

9,6

Apartma Medoši

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Medoši. Boasting garden views, Soba Medoši provides accommodation with a garden, around 10 km from Port of Izola. Ubytovanie Apartma Medoši sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartma Nada

9,6

apartma Nada

Ubytovanie (Apartmán) apartma Nada. Set in Izola, just 2.2 km from Port of Izola, apartma Nada provides accommodation with free WiFi. This apartment features a terrace. Ubytovanie apartma Nada sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediterranean Family design

9,6

Mediterranean Family design

Ubytovanie (Apartmán) Mediterranean Family design. Situated in Izola, within 700 metres of Svetilnik Beach and 1. Ubytovanie Mediterranean Family design sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Laguna 79

9,6

Apartment Laguna 79

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Laguna 79. Apartment Laguna 79 has a patio and is set in Izola, within just 1 km of Delfin Beach and 1.4 km of Simonov Zaliv Beach. Ubytovanie Apartment Laguna 79 sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy Holiday Apartment

9,6

Cozy Holiday Apartment

Ubytovanie (Penzión) Cozy Holiday Apartment. Situated on the beachfront in Izola and boasting a terrace, Cozy Holiday Apartment has free WiFi. Ubytovanie Cozy Holiday Apartment sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Alieti

9,6

Hostel Alieti

Ubytovanie (Hostel) Hostel Alieti. Hostel sa nachádza v samom srdci Starého mesta Izola a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizované izby. Ubytovanie Hostel Alieti sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fontana

9,6

Fontana

Ubytovanie (Apartmán) Fontana. Located in Izola, 200 metres from Svetilnik Beach and 800 metres from Delfin Beach, Fontana offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Fontana sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Centrum

9,6

Guesthouse Centrum

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Centrum. Penzión Centrum sa nachádza v meste Izola, 300 metrov od prístavu. K dispozícii sú i rodinné izby. Ubytovanie Guesthouse Centrum sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Svetilnik Izola

9,6

Svetilnik Izola

Ubytovanie (Apartmán) Svetilnik Izola. Set in Izola, 200 metres from Svetilnik Beach and 800 metres from Delfin Beach, Svetilnik Izola offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Svetilnik Izola sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kremen

9,6

Apartment Kremen

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kremen. Situated in Izola, 500 metres from Svetilnik Beach and less than 1 km from Delfin Beach, Apartment Kremen features air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Apartment Kremen sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ApartIzola

9,6

ApartIzola

Ubytovanie (Apartmány) ApartIzola. ApartIzola ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v meste Izola. Ubytovanie ApartIzola sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Port

9,6

Port

Ubytovanie (Apartmán) Port. Set in Izola, 200 metres from Svetilnik Beach and 800 metres from Delfin Beach, Port offers free WiFi and air conditioning. It is situated 1. Ubytovanie Port sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Malija

9,5

Apartment Malija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Malija. Surrounded by nature and boasting panoramic views of the valley, Apartment Malija offers air-conditioned accommodation with free Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Malija sa nachádza v meste Izola (Slovinsko).

Apartmaji Apollonio

9,5

Apartmaji Apollonio

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Apollonio. Ubytovanie Apartmaji Apollonio sa nachádza v meste Izola, 700 metrov od pláže Svetilnik, necelý 1 km od pláže Delfin a 16 minút chôdze od pláže Simonov... Ubytovanie Apartmaji Apollonio sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MILLENCA Apartment

9,5

MILLENCA Apartment

Ubytovanie (Apartmán) MILLENCA Apartment. Located in Izola, just 2 km from Port of Izola, MILLENCA Apartment provides beachfront accommodation with a restaurant and free WiFi. Ubytovanie MILLENCA Apartment sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Baredi

9,5

Apartments Baredi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Baredi. Apartments Baredi features garden views, free WiFi and free private parking, set in Izola, 2.5 km from Delfin Beach. Ubytovanie Apartments Baredi sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman MG Izola

9,5

Apartman MG Izola

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MG Izola. Located in Izola, 400 metres from Svetilnik Beach and less than 1 km from Delfin Beach, Apartman MG Izola offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Apartman MG Izola sa nachádza v meste Izola (Slovinsko).

M & M

9,5

M & M

Ubytovanie (Apartmán) M & M. Boasting city views, M & M features accommodation with a terrace and a kettle, around 600 metres from Port of Izola. Ubytovanie M & M sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Fishermans Nest

9,5

The Fishermans Nest

Ubytovanie (Apartmán) The Fishermans Nest. Set in Izola, 500 metres from Port of Izola, The Fishermans Nest offers accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytovanie The Fishermans Nest sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Izola

9,5

Apartma Izola

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Izola. Featuring a patio with garden views, a restaurant and a garden, Apartma Izola can be found in Izola, close to Svetilnik Beach and 1 km from Delfin Beach. Ubytovanie Apartma Izola sa nachádza v meste Izola (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)