Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Balaton-view house, only 5 min from Heviz

Balatonlelle is 41 km from Balaton-view house, only 5 min from Heviz, while Hévíz is 3. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 7 km from the accommodation. Towels and bed linen are featured. 9 km from the property. A garden and a terrace are provided at the holiday home. This air-conditioned holiday home is fitted with 3 bedrooms, a flat-screen TV, a dining area, and a kitchen with a fridge and an oven. Set in Alsópáhok in the Zala region, Balaton-view house, only 5 min from Heviz has a patio and lake views. The property is 7 km from Keszthely, and complimentary private parking is offered.

Iná ubytovanie v meste Alsópáhok

Bodzafa Apartman

10

Bodzafa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bodzafa Apartman. Situated in Alsópáhok in the Zala region, Bodzafa Apartman has a patio. Ubytovanie Bodzafa Apartman sa nachádza v meste Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

Kámán Vendégház

9,8

Kámán Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Kámán Vendégház. Located in Alsópáhok, 2 km from the Hévíz Thermal Lake, Kámán Vendégház offers air-conditioned apartments with free WiFi, a garden with a terrace and free... Ubytovanie Kámán Vendégház sa nachádza v meste Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

Modor Apartman

9,8

Modor Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Modor Apartman. Set in Alsópáhok in the Zala region, 2 km from Hévíz, Modor Apartman I. és II. have a terrace with garden views and free WiFi. Ubytovanie Modor Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Irénke Vendégház

9,7

Irénke Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Irénke Vendégház. Ubytovanie Irénke Vendégház sa nachádza v meste Alsópáhok a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným WiFi, záhradou s bezplatným grilom a... Ubytovanie Irénke Vendégház sa nachádza v meste Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

Betti Vendégház

9,6

Betti Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Betti Vendégház. Situated in Alsópáhok, 30 km from Zalakaros, Betti Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Betti Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Kámán Pince

9,5

Kámán Pince

Ubytovanie (Apartmány) Kámán Pince. Ubytovacie zariadenie Kámán Pince so záhradou sa nachádza v obci Alsópáhok, len 6 minút jazdy od termálneho jazera Hévíz. Ubytovanie Kámán Pince sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Mózer Wellness Vendégház

9,5

Mózer Wellness Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mózer Wellness Vendégház. Ubytovacie zariadenie Mózer Wellness Vendégház sa nachádza v Alsópáhoku, iba 2 km od termálneho jazera Hévíz. Ubytovanie Mózer Wellness Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Zsoli Vendégház

9,5

Zsoli Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zsoli Vendégház. Penzión Zsoli sa nachádza v meste Alsópáhok, 4 km od termálnych kúpeľov Hévíz. Ubytovanie Zsoli Vendégház sa nachádza v meste Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

SAMADARE ház

9,5

SAMADARE ház

Ubytovanie (Apartmány) SAMADARE ház. Situated in Alsópáhok, 23 km from Zalakaros, SAMADARE ház features a garden and free WiFi. A terrace is available for guests to use at the apartment. Ubytovanie SAMADARE ház sa nachádza v meste Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

Kolping Holiday Resort

9,2

Kolping Holiday Resort

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kolping Holiday Resort. Ubytovacie zariadenie Kolping Bio Apartman sa nachádza v meste Hévíz v rezorte hotela Kolping a ponúka útulné rekreačné domy s terasou a záhradou. Ubytovanie Kolping Holiday Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Páhok Panzió Alsópáhok

9,2

Páhok Panzió Alsópáhok

Ubytovanie (Apartmány) Páhok Panzió Alsópáhok. Set in Alsópáhok, 7 km from Keszthely, Páhok Panzió Alsópáhok offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Páhok Panzió Alsópáhok sa nachádza v meste Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

Villa Alexandr

9,1

Villa Alexandr

Ubytovanie (Apartmány) Villa Alexandr. Vila Alexandr sa nachádza v obci Alsópáhok, 2 minúty cesty autom od termálnych kúpeľov Hévíz. Ubytovanie Villa Alexandr sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Kolping Hotel Spa & Family Resort

9

Kolping Hotel Spa & Family Resort

Ubytovanie (Hotel) Kolping Hotel Spa & Family Resort. Tento rodinný kúpeľný rezort sa nachádza sa 1 km od mesta Hévíz a ponúka rozľahlé kryté detské ihrisko a službu stráženia detí poskytovanú kvalifikovanými... Ubytovanie Kolping Hotel Spa & Family Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Marika Apartman

9

Marika Apartman

Ubytovanie (Penzión) Marika Apartman. Located in Alsópáhok, Marika Apartman features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytovanie Marika Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Páhok Vendéglő-Panzió

8

Páhok Vendéglő-Panzió

Ubytovanie (Penzión) Páhok Vendéglő-Panzió. Penzión Páhok Vendéglő sa nachádza v obci Alsópáhok, 2 km od centra mesta Hévíz a jeho termálnych kúpeľov. Ubytovanie Páhok Vendéglő-Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Gospel Appartman

Gospel Appartman

Ubytovanie (Apartmán) Gospel Appartman. Situated in Alsópáhok, Gospel Appartman offers restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Gospel Appartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Ildikó nyaralóház

Ildikó nyaralóház

Ubytovanie (Apartmán) Ildikó nyaralóház. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Ildikó nyaralóház is situated in Alsópáhok. Ubytovanie Ildikó nyaralóház sa nachádza v meste Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

Petra Apartman

Petra Apartman

Ubytovanie (Penzión) Petra Apartman. Set in Alsópáhok, Petra Apartman offers a garden. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Petra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Picinke Apartman

Picinke Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Picinke Apartman. Picinke Apartman is set in Alsópáhok and offers a restaurant and free bikes. Ubytovanie Picinke Apartman sa nachádza v meste Alsópáhok (Maďarsko - Zala).

Tiffany Apartman

Tiffany Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tiffany Apartman. Situated in Alsópáhok, Tiffany Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 30 km from Zalakaros. Ubytovanie Tiffany Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

unser Minnimaushaus

unser Minnimaushaus

Ubytovanie (Apartmán) unser Minnimaushaus. Unser Minnimaushaus is situated in Alsópáhok. The property is 30 km from Zalakaros, and complimentary private parking is available. Ubytovanie unser Minnimaushaus sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).