Hľadať

Ubytovanie

Camp Paron Šime Kemping

12 Put Bunarića, 23244 Seline, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Kemping) Camp Paron Šime. Camp Paron Šime is situated in Seline. Free WiFi is featured. Zadar is 27 km from the camping, while Biograd na Moru is 38 km away. Ubytovanie Camp Paron Šime sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Camp Paron Šime

Camp Paron Šime is situated in Seline. Zadar is 27 km from the camping, while Biograd na Moru is 38 km away. The nearest airport is Zadar Airport, 22 km from the property. Free WiFi is featured.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Camp Paron Šime

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Sprchovací kút
 • Toaletný papier
 • Spoločná kúpeľňa
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Gril
 • Výhľad

Iná ubytovanie v meste Seline

Apartman Kolić

10

Apartman Kolić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kolić. Featuring a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartman Kolić can be found in Seline, close to Pisak Beach and 2. Ubytovanie Apartman Kolić sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Paklenica Noa

10

Apartmani Paklenica Noa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Paklenica Noa. Situated in Starigrad-Paklenica, 400 metres from Beach Seline and less than 1 km from Beach Vecka Kula, Apartmani Paklenica Noa features accommodation with... Ubytovanie Apartmani Paklenica Noa sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Amigo

9,9

Apartment Amigo

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Amigo. Tento apartmán situovaný v obci Seline sa nachádza 27 km od Zadaru. Z apartmánu sa môžete pokochať výhľadom na záhradu. Ubytovanie Apartment Amigo sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone house M&A with pool

9,9

Stone house M&A with pool

Ubytovanie (Apartmány) Stone house M&A with pool. Ubytovanie s grilom Stone House "Magarac" sa nachádza v Seline, 27 km od Zadaru a 38 km od mesta Biograd na Moru. Ubytovanie Stone house M&A with pool sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lea - only a few steps from the beach

9,8

Apartments Lea - only a few steps from the beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lea - only a few steps from the beach. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Beach Vecka Kula reachable within 600 metres, Apartments Lea - only a few steps from the... Ubytovanie Apartments Lea - only a few steps from the beach sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonne, Meer und Berge

9,8

Sonne, Meer und Berge

Ubytovanie (Apartmány) Sonne, Meer und Berge. Situated 550 metres from Beach Seline, Sonne, Meer und Berge offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Sonne, Meer und Berge sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blue ivy

9,8

Apartment Blue ivy

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue ivy. Located in Seline, 550 metres from Beach Seline and less than 1 km from Pisak Beach, Apartment Blue ivy provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Blue ivy sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fera

9,7

Apartment Fera

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Fera. Located in Seline, near Beach Seline, Pisak Beach and Beach Vecka Kula, Apartment Fera features free WiFi. Ubytovanie Apartment Fera sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marta

9,7

Apartments Marta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marta. Apartmány Marta sa nachádzajú v meste Seline a ponúkajú hosťom ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady. K dispozícii je tiež bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Marta sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Silver

9,7

Villa Silver

Ubytovanie (Privát) Villa Silver. Ubytovanie Villa Silver sa nachádza 700 metrov od pláže Seline. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Silver sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment LanaDoti

9,7

Apartment LanaDoti

Ubytovanie (Apartmán) Apartment LanaDoti. Situated in Seline, within 550 metres of Beach Seline and less than 1 km of Pisak Beach, Apartment LanaDoti offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment LanaDoti sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adam

9,7

Apartment Adam

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adam. Featuring a terrace, Apartment Adam offers accommodation in Starigrad-Paklenica, 1.6 km from Pisak Beach and 6 km from Paklenica National Park. Set 1. Ubytovanie Apartment Adam sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments LaRoom

9,6

Apartments LaRoom

Ubytovanie (Apartmány) Apartments LaRoom. Apartmány LaRoom sa nachádzajú v obci Seline a k dispozícii máte dvojhviezdičkové ubytovanie s prístupom do záhrady a grilom. Ubytovanie Apartments LaRoom sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Čalić

9,6

Čalić

Ubytovanie (Apartmány) Čalić. Ubytovacie zariadenie Čalić sa nachádza v letovisku Seline a ponúka ubytovanie so záhradou, s grilom, terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Čalić sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nada

9,6

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nada. Featuring a balcony with sea views, a private beach area and barbecue facilities, Apartment Nada can be found in Seline, close to Beach Seline and 1. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jaz

9,6

Villa Jaz

Ubytovanie (Apartmány) Villa Jaz. Located in Seline in the Zadar County region and Beach Vecka Kula reachable within 700 metres, Villa Jaz provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Villa Jaz sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN MAJSTOROVIĆ

9,5

APARTMAN MAJSTOROVIĆ

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN MAJSTOROVIĆ. Boasting a balcony with sea views, a garden and a terrace, APARTMAN MAJSTOROVIĆ can be found in Seline, close to Pisak Beach and 3 km from Beach Sipa. Ubytovanie APARTMAN MAJSTOROVIĆ sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone house Goranova kuća

9,5

Stone house Goranova kuća

Ubytovanie (Vila) Stone house Goranova kuća. Set in Seline, within 1 km of Beach Seline and 1.4 km of Pisak Beach, Stone house Goranova kuća offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Stone house Goranova kuća sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sunset

9,5

Apartmani Sunset

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sunset. Ubytovacie zariadenie Apartmani Sunset sa nachádza v meste Seline v Zadarskej župe, 60 metrov od pláže Seline. Ubytovanie Apartmani Sunset sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Spomenka

9,5

Apartmani Spomenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Spomenka. Situated in Seline in the Zadar County region and Beach Vecka Kula reachable within 750 metres, Apartmani Spomenka features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartmani Spomenka sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Jozic

9,5

Apartmani Jozic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Jozic. Apartmani Jozic has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Seline, 1.3 km from Beach Seline. Ubytovanie Apartmani Jozic sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Martom

9,4

Apartments Martom

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Martom. Apartmán Martom sa nachádza v Seline, 27 km od Zadaru a 19 km od Biogradu na Moru. Ponúka záhradu a parkovanie na súkromnom parkovisku na mieste zdarma. Ubytovanie Apartments Martom sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Irma

9,4

Apartments Irma

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Irma. Ubytovanie Apartments Irma sa nachádza v letovisku Seline. K dispozícii je gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Irma sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Slavica

9,4

Apartments Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slavica. Apartmány Slavica sa nachádzajú v letovisku Seline, 27 km od mesta Zadar a 38 km od mesta Biograd na Moru. Ubytovanie Apartments Slavica sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Diora

9,4

Apartments Diora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Diora. Ubytovanie Apartments Diora sa nachádza v obci Seline v Zadarskej župe, neďaleko pláží Seline a Pisak. Ubytovanie Apartments Diora sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vila Ana

9,4

Apartments Vila Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Ana. Ubytovanie Apartments Vila Ana sa nachádza v letovisku Seline a ponúka výhľad na more, možnosť bezplatného požičania bicyklov, záhradu a príslušenstvo na... Ubytovanie Apartments Vila Ana sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zara

9,4

Apartments Zara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zara. Set in Seline, 450 metres from Beach Seline and 800 metres from Pisak Beach, Apartments Zara offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartments Zara sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jurlina

9,3

Apartments Jurlina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jurlina. Ubytovacie zariadenie Apartments Jurlina sa nachádza 50 metrov od kamienkovej pláže s možnosťou rôznych športových aktivít a ponúka klimatizované... Ubytovanie Apartments Jurlina sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Kiko

9,3

Pansion Kiko

Ubytovanie (Penzión) Pansion Kiko. Rodinou prevádzkovaný penzión Pansion Kiko sa nachádza priamo na pláži neďaleko letoviska Starigrad Paklenica, len 1 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Pansion Kiko sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Tomić

9,2

Apartmani Tomić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tomić. Apartmani Tomić has sea views, free WiFi and free private parking, set in Seline, 400 metres from Beach Seline. Ubytovanie Apartmani Tomić sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lucija

9,2

Apartman Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Lucija. Ubytovanie Apartman Lucija sa nachádza necelý 1 km od pláže Seline a ponúka záhradu, gril a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Apartman Lucija sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Paula

9,2

Apartments Paula

Ubytovanie (Penzión) Apartments Paula. Apartmány Paula sa nachádzajú v meste Seline, na úpätí Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Paula sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seline Summer Home

9,2

Seline Summer Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seline Summer Home. Situated in Seline, 350 metres from Beach Seline and 600 metres from Pisak Beach, Seline Summer Home features air-conditioned accommodation with a patio... Ubytovanie Seline Summer Home sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paklenica Sport Apartments

9,2

Paklenica Sport Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Paklenica Sport Apartments. Ubytovanie sa nachádza pri mori v obci Seline, medzi 2 vchodmi do národného parku Paklenica. Ubytovanie Paklenica Sport Apartments sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Punta

9,2

Apartments Punta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Punta. Apartmány Punta sa nachádzajú v pokojnej oblasti ostrova Seline, iba 55 metrov od kamienkovej pláže a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným WiFi... Ubytovanie Apartments Punta sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Hrast

9,1

Studio apartman Hrast

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Hrast. Štúdiový apartman Hrast sa nachádza v meste Seline, 28 km od Zadaru a 38 km od letoviska Biograd na Moru. Ubytovanie Studio apartman Hrast sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sani Apartments

9,1

Sani Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sani Apartments. Ubytovacie zariadenie Sani Apartments sa nachádza 1 km od pláže Seline. Ponúka klimatizované ubytovanie so záhradou, terasou, balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Sani Apartments sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Podgorje

9,1

Guest house Podgorje

Ubytovanie (Penzión) Guest house Podgorje. Penzión Podgorje je vzdialený len ​​100 metrov od najbližšej pláže a okrem klimatizovaných izieb s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka aj... Ubytovanie Guest house Podgorje sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nina

9

Villa Nina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Nina. Villa Nina sa nachádza v obci Seline v Zadarskej župe, necelý 1 km od pláže Vecka Kula. Ubytovanie Villa Nina sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mia

8,9

Apartment Mia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mia. Set in Seline, within 1.2 km of Beach Seline and 1.2 km of Pisak Beach, Apartment Mia offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and... Ubytovanie Apartment Mia sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Seline, Paklenica - 13295

8,9

Apartments by the sea Seline, Paklenica - 13295

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Seline, Paklenica - 13295. Set in Seline, this air-conditioned apartment features a terrace with sea views. The unit is 27 km from Zadar. Ubytovanie Apartments by the sea Seline, Paklenica - 13295 sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vesela

8,8

Apartments Vesela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vesela. Located in Seline in the Zadar County region and Beach Seline reachable within 450 metres, Apartments Vesela provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Vesela sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Seline

8,8

Apartment Seline

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Seline. Apartment Seline sa nachádza v obci Seline v Zadarskej župe, 2,1 km od pláže Pisak. Ubytovanie Apartment Seline sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Croatia

8,7

Pansion Croatia

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pansion Croatia. Penzión Croatia ponúka klimatizované ubytovanie s priamym prístupom na pláž. Ubytovanie Pansion Croatia sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nika

8,7

Apartments Nika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nika. Toto ubytovanie so záhradou sa nachádza v Seline, 27 km od Zadaru. Biograd na Moru je vzdialený 38 km. Ubytovanie Apartments Nika sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seline Paklenica

8,7

Seline Paklenica

Ubytovanie (Apartmán) Seline Paklenica. Seline Paklenica is located in Seline, 600 metres from Beach Seline and 1 km from Pisak Beach. Ubytovanie Seline Paklenica sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Niko

8,6

Niko

Ubytovanie (Bed and breakfast) Niko. Ubytovanie Niko sa nachádza v obci Seline, 49 km od mesta Nin. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Niko sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Campsite Autocamp Pisak

8,6

Campsite Autocamp Pisak

Ubytovanie (Dovolenkový park) Campsite Autocamp Pisak. Ubytovacie zariadenie Campsite Autocamp Pisak sa nachádza v mestečku Seline a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou. Ubytovanie Campsite Autocamp Pisak sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Marko

8,6

Guest House Marko

Ubytovanie (Penzión) Guest House Marko. Set in Seline, Guest House Marko offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytovanie Guest House Marko sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Nada

8,5

Rooms Nada

Ubytovanie (Penzión) Rooms Nada. Rooms Nada is located in Seline. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytovanie Rooms Nada sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Vrša

8,3

Apartments Vrša

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vrša. Ubytovanie Apartments Vrša sa nachádza v obci Seline v Zadarskej župe, približne 1.1 metrov od pláže Seline. Ubytovanie Apartments Vrša sa nachádza v meste Seline (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)