Hľadať

Ubytovanie

Camping Kozarica Mobile Homes Kemping

43 Ulica Brune Bušića, 23211 Pakoštane, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Kemping) Camping Kozarica Mobile Homes. Situated 200 metres from Pine Beach, Camping Kozarica Mobile Homes features accommodation with a restaurant, a bar and an ATM for your convenience. Ubytovanie Camping Kozarica Mobile Homes sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Camping Kozarica Mobile Homes

Punta Beach is 550 metres from Camping Kozarica Mobile Homes, while Pilatusa Madona Beach is 600 metres from the property. A bicycle rental service is available at the accommodation. The camping provides guests with a terrace, a seating area, satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a fridge, and a private bathroom with shower. Camping Kozarica offers a children's playground. The nearest airport is Zadar Airport, 31 km from the camping. Jeden z bestsellerov v Pakoštane Situated 200 metres from Pine Beach, Camping Kozarica Mobile Homes features accommodation with a restaurant, a bar and an ATM for your convenience.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Wi- Fi pripojenie na internet
 • Bar

Vybavenie ubytovania Camping Kozarica Mobile Homes

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a stojí 6 EUR za 24 hodín.
 • Chladnička
 • Skriňa alebo šatník
 • Sprchovací kút
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Priestor na posedenie
 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Sušiak na bielizeň
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Detský bazén
 • Platené Wi- Fi
 • Minimarket na mieste
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Kaviareň priamo na mieste
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Pláž
 • Potápanieza príplatok
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Stolný tenis
 • Detské ihrisko
 • Bankomat
 • Zmenáreň
 • Trezorza príplatok

Iná ubytovanie v meste Pakoštane

Mobile House on Drage Beach

10

Mobile House on Drage Beach

Ubytovanie (Apartmán) Mobile House on Drage Beach. Mobile House on Drage Beach is a beachfront property located in Pakoštane, a few steps from Porat Beach and 400 metres from Oaza Mira Beach. Ubytovanie Mobile House on Drage Beach sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Pakostane, Biograd - 16579

10

Apartments with a parking space Pakostane, Biograd - 16579

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Pakostane, Biograd - 16579. Ubytovanie Apartments with a parking space Pakostane, Biograd - 16579 sa nachádza v meste Pakoštane v Zadarskej župe, neďaleko pláže Punta a Janice. Ubytovanie Apartments with a parking space Pakostane, Biograd - 16579 sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Francesca

10

Apartman Francesca

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Francesca. Apartman Francesca is situated in Pakoštane and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Francesca sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Pax

9,9

Apartmani Pax

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Pax. Ubytovanie Apartmani Pax sa nachádza v letovisku Pakoštane a ponúka gril, bezplatné Wi-Fi a kuchyňu. Ubytovanie Apartmani Pax sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile Home Vita

9,9

Mobile Home Vita

Ubytovanie (Apartmán) Mobile Home Vita. Mobile Home Vita is located in Drage and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Mobile Home Vita sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kurtov

9,9

Apartman Kurtov

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kurtov. Ubytovanie Apartman Kurtov sa nachádza v letovisku Pakoštane, 400 metrov od pláží Punta a Janice. Ubytovanie Apartman Kurtov sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani INO

9,9

Apartmani INO

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani INO. Set in Pakoštane in the Zadar County region and Janice Beach reachable within 100 metres, Apartmani INO offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani INO sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Domino

9,9

Apartments Domino

Ubytovanie (Penzión) Apartments Domino. Ubytovacie zariadenie Apartments Domino sa nachádza v obci Pakoštane 200 metrov od pláže Pine a 500 metrov od pláže Pilatusa Madona. Ubytovanie Apartments Domino sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Resort House Pauk

9,8

Resort House Pauk

Ubytovanie (Penzión) Resort House Pauk. Resort House Pauk is located on the beachfront in Pakoštane, a few steps from Janice Beach and 350 metres from Punta Beach. Ubytovanie Resort House Pauk sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FK Apartments

9,8

FK Apartments

Ubytovanie (Apartmán) FK Apartments. Apartmány FK sa nachádzajú v meste Pakoštane a ponúkajú svojim hosťom klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie FK Apartments sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pakostane

9,8

Apartments Pakostane

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pakostane. Ubytovanie Apartments Pakostane sa nachádza v meste Pakoštane v Zadarskej župe, necelý 1 km od pláže Punta. Ubytovanie Apartments Pakostane sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Luka

9,8

Apartments Luka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Luka. Klimatizované Apartmány Luka s bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v meste Pakoštane, 32 km od Zadaru. Šibenik je vzdialený 36 km. Ubytovanie Apartments Luka sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Travesa

9,8

Travesa

Ubytovanie (Apartmán) Travesa. Apartmán Travesa sa nachádza v meste Pakoštane a ponúka záhradu. K dispozícii tu máte terasu i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Travesa sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa ML

9,8

Villa ML

Ubytovanie (Apartmány) Villa ML. Ubytovanie Villa ML sa nachádza v meste Pakoštane v Zadarskej župe, neďaleko pláže Janice a Punta. K dispozícii je neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa ML sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Joso with Pool

9,8

Apartments Joso with Pool

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Joso with Pool. Apartmány Joso sa nachádzajú v meste Pakoštane, približne 950 metrov od najbližšej pláže Punta, a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním a... Ubytovanie Apartments Joso with Pool sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxe Stone House

9,8

Deluxe Stone House

Ubytovanie (Apartmány) Deluxe Stone House. Ubytovacie zariadenie Deluxe Stone House sa nachádza v letovisku Pakoštane v Zadarskej župe neďaleko pláží Punta a Janice a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Deluxe Stone House sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dalmatino

9,7

Villa Dalmatino

Ubytovanie (Apartmány) Villa Dalmatino. Located in Pakoštane in the Zadar County region and Janice Beach reachable within 100 metres, Villa Dalmatino provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Villa Dalmatino sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hana

9,7

Villa Hana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Hana. Apartmány Villa Hany ponúkajú ubytovanie v obci Pakoštane. Zadar je vzdialený 31 km. Ubytovanie Villa Hana sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview

9,7

BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview

Ubytovanie (Vila) BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview. Located in Drage, Seaview villa No. 12 provides beachfront accommodations with a caffe bar, a garden, a private beach area and free WiFi. Ubytovanie BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 202 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Meri

9,7

Holiday House Meri

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Meri. Ubytovacie zariadenie Holiday House Meri sa nachádza v meste Pakoštane a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Holiday House Meri sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Retro house Mara

9,7

Retro house Mara

Ubytovanie (Apartmány) Retro house Mara. Located in Pakoštane, 30 km from Vodice, Retro house Mara provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Retro house Mara sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camp Bepo

9,7

Camp Bepo

Ubytovanie (Kemping) Camp Bepo. Kemping Camp Bepo sa nachádza v meste Pakoštane v Zadarskej župe, neďaleko pláží Janice a Punta. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Camp Bepo sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile House Piky

9,7

Mobile House Piky

Ubytovanie (Kemping) Mobile House Piky. Situated in Pakoštane, a few steps from Porat Beach and 400 metres from Oaza Mira Beach, Mobile House Piky features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Mobile House Piky sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lasti with private swimming pool

9,7

Villa Lasti with private swimming pool

Ubytovanie (Apartmán) Villa Lasti with private swimming pool. Boasting a balcony with sea views, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Villa Lasti with private swimming pool can be found in... Ubytovanie Villa Lasti with private swimming pool sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 201 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HD Beach House II

9,7

HD Beach House II

Ubytovanie (Apartmány) HD Beach House II. Hotel HD Beach House II sa nachádza v letovisku Pakoštane v okrese Zadar, 35 km od Zadaru a ponúka gril i klimatizáciu. Od Šibeniku vás bude deliť 33 km. Ubytovanie HD Beach House II sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bakija

9,7

Apartments Bakija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bakija. Klimatizované apartmány Bakija sa nachádzajú v centre letoviska Pakoštane, len 30 metrov od pláže Janice. Ubytovanie Apartments Bakija sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar).

Fjaka Camp

9,7

Fjaka Camp

Ubytovanie (Penzión) Fjaka Camp. Ubytovacie zariadenie Fjaka Camp sa nachádza v meste Pakoštane, 300 metrov od pláže Punta a 700 metrov od pláže Pine. Ubytovanie Fjaka Camp sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mendula

9,7

Mendula

Ubytovanie (Apartmány) Mendula. Set in Pakoštane in the Zadar County region and Punta Beach reachable within 250 metres, Mendula offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytovanie Mendula sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pauk

9,7

Apartments Pauk

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pauk. Ubytovanie Apartments Pauk sa nachádza v Pakoštane, 30 km od Vodíc. K dispozícii je gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Pauk sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Barak

9,6

Villa Barak

Ubytovanie (Vila) Villa Barak. Vila Barak sa nachádza v letovisku Pakoštane a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom, terasou a výhľadom na bazén. Ubytovanie Villa Barak sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camp Port

9,6

Camp Port

Ubytovanie (Kemping) Camp Port. Ubytovacie zariadenie Camp Port, ktoré sa nachádza v meste Pakoštane v Zadarskej župe, neďaleko pláží Janice a Punta, ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Camp Port sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HD Beach House I

9,6

HD Beach House I

Ubytovanie (Apartmány) HD Beach House I. Ubytovacie zariadenie HD Beach House I sa nachádza v meste Pakoštane, len pár krokov od pláže Porat a 300 metrov od pláže Torovi. Ubytovanie HD Beach House I sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bakija

9,6

Holiday Home Bakija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bakija. Ubytovanie Holiday Home Bakija s výhľadom na bazén sa nachádza v meste Pakoštane a ponúka záhradu a vonkajší bazén. Ubytovanie Holiday Home Bakija sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Stupavsky

9,6

Villa Stupavsky

Ubytovanie (Apartmány) Villa Stupavsky. Apartmány Villa Stupavsky sa nachádzajú v meste Pakoštane v Zadarskej župe, necelých 800 metrov od pláže Punta. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Stupavsky sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lavender Mobile Houses

9,6

Lavender Mobile Houses

Ubytovanie (Dovolenkový park) Lavender Mobile Houses. Ubytovacie zariadenie Lavender Mobile Houses sa nachádza v letovisku Pakoštane, 30 km od mesta Vodice. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Lavender Mobile Houses sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Mediterranea

9,6

Guest house Mediterranea

Ubytovanie (Penzión) Guest house Mediterranea. Toto ubytovanie v Pakoštane je vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Každá izba je klimatizovaná a vybavená TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Guest house Mediterranea sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Grace

9,6

Apartment Grace

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grace. Apartmán Grace s výhľadom na záhradu a možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Pakoštane, 32 km od mesta Zadar. Ubytovanie Apartment Grace sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beachvilla Bona / Haus 16

9,6

Beachvilla Bona / Haus 16

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beachvilla Bona / Haus 16. Dovolenkový dom Beachvilla Bona/Haus 16 sa nachádza na pláži v obci Drage, len 2,7 km od prírodného parku Vransko jezero. Ubytovanie Beachvilla Bona / Haus 16 sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Pakostane

9,6

Two-Bedroom Apartment in Pakostane

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Pakostane. Two-Bedroom Apartment in Pakostane is set in Pakoštane and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 33 km from Zadar. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Pakostane sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buqez Beachvilla Nr.9

9,5

Buqez Beachvilla Nr.9

Ubytovanie (Vila) Buqez Beachvilla Nr.9. Situated in Pakoštane, just 250 metres from Kamp Beach, Buqez Beachvilla Nr. Ubytovanie Buqez Beachvilla Nr.9 sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Brekalo

9,5

Apartments Brekalo

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Brekalo. Apartmány Brekalo sa nachádzajú v Pakoštane, necelý 1 km od pláže Punta a 12 minút chôdze od pláže Janice. Ubytovanie Apartments Brekalo sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Elke

9,5

Ferienwohnungen Elke

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Elke. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen Elke sa nachádza v meste Pakoštane a využívať tu môžete záhradu a gril. Zadar je vzdialený 32 km. Ubytovanie Ferienwohnungen Elke sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Contento Pakoštane 1

9,5

Apartment Contento Pakoštane 1

Ubytovanie (Penzión) Apartment Contento Pakoštane 1. Ubytovacie zariadenie Apartment Contento Pakoštane 1 sa nachádza v letovisku Pakoštane 200 metrov od pláže Janice a ponúka klimatizované izby s bezplatným... Ubytovanie Apartment Contento Pakoštane 1 sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Antolkovic

9,5

Apartment Antolkovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Antolkovic. Ubytovanie Apartment Antolkovic sa nachádza v meste Pakoštane a ponúkajú ubytovanie v jednotkách s kuchyňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartment Antolkovic sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rasin Mobile Homes

9,5

Rasin Mobile Homes

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Rasin Mobile Homes. Dovolenkový dom Rasin Holiday Homes sa nachádza v letovisku Pakoštane. Ubytovanie Rasin Mobile Homes sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Krpeta

9,5

Apartmani Krpeta

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Krpeta. Ubytovacie zariadenie Apartmani Krpeta sa nachádza v meste Pakoštane, 29 km od mesta Vodice. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Krpeta sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Auto kamp Cuka

9,5

Auto kamp Cuka

Ubytovanie (Dovolenkový park) Auto kamp Cuka. Klimatizované ubytovacie zariadenie Auto kamp Cuka sa nachádza v Pakoštane, 32 km od Zadaru. Šibenik je vzdialený 37 km. Ubytovanie Auto kamp Cuka sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Janice

9,5

Apartments Janice

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Janice. Ubytovanie Apartments Janice s výhľadom do záhrady sa nachádza v letovisku Pakoštane, pár krokov od pláže Janice. Ubytovanie Apartments Janice sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PAKOŠTANE, JASMINKA APARTMENTS

9,5

PAKOŠTANE, JASMINKA APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmány) PAKOŠTANE, JASMINKA APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie PAKOŠTANE, JASMINKA APARTMENTS sa nachádza v meste Pakoštane v Zadarskej župe, 200 metrov od pláže Janice. Ubytovanie PAKOŠTANE, JASMINKA APARTMENTS sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunrise1

9,5

Sunrise1

Ubytovanie (Apartmán) Sunrise1. Ubytovacie zariadenie Sunrise1 sa nachádza v letovisku Pakoštane, len 300 metrov od pláže Punta a 1,2 km od pláže Pine. Ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Sunrise1 sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa on the beach

9,4

Villa on the beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa on the beach. Situated in Pakoštane, just 250 metres from Kamp Beach, Villa on the beach features beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a garden and free... Ubytovanie Villa on the beach sa nachádza v meste Pakoštane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)