Hľadať

Ubytovanie

Casa della Vigna Dovolenkový dom

Casa della Vigna Oprtalj 36, 52428 Oprtalj, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa della Vigna. Casa della Vigna is located in Oprtalj and offers barbecue facilities. The accommodation is 29 km from Umag. Ubytovanie Casa della Vigna sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa della Vigna

Portorož is 30 km from the holiday home, while Poreč is 38 km away. The nearest airport is Pula Airport, 78 km from Casa della Vigna. The accommodation is 29 km from Umag. Casa della Vigna is located in Oprtalj and offers barbecue facilities.

Vybavenie ubytovania Casa della Vigna

  • Parkovisko nie je k dispozícii..
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Vybavenie na grilovanie
  • Klimatizácia
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Oprtalj

Villa Maria

9,9

Villa Maria

Ubytovanie (Vila) Villa Maria. Vila Maria ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, súkromným patiom a vonkajšou jedálňou, ako aj súkromný vonkajší bazén s ležadlami. Ubytovanie Villa Maria sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Letizia

9,9

Villa Letizia

Ubytovanie (Vila) Villa Letizia. Situated in Oprtalj, Villa Letizia features accommodation with free WiFi, air conditioning, a fitness centre and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Letizia sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Belle

9,8

Villa Belle

Ubytovanie (Vila) Villa Belle. Villa Belle is set in Oprtalj and offers a restaurant, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Villa Belle sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Stancija Ruseti

9,8

Rooms Stancija Ruseti

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms Stancija Ruseti. Ubytovacie zariadenie Rooms Stancija Ruseti sa nachádza v meste Oprtalj a ponúka bezplatné Wi-Fi, slnečnú terasu s bazénom, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Rooms Stancija Ruseti sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sveti Leonard 308

9,7

Apartments Sveti Leonard 308

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sveti Leonard 308. Apartmány Sveti Leonard 308 sa nachádzajú v obci Oprtalj a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Sveti Leonard 308 sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Acqua Dolce - House with 4 Bedrooms and Own Spa

9,7

Casa Acqua Dolce - House with 4 Bedrooms and Own Spa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Acqua Dolce - House with 4 Bedrooms and Own Spa. Offering an indoor pool and a spa and wellness centre, Holiday home Casa Acqua Dolce is located in Oprtalj. Ubytovanie Casa Acqua Dolce - House with 4 Bedrooms and Own Spa sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Palazzo Angelica Adults Only

9,5

B&B Palazzo Angelica Adults Only

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Palazzo Angelica Adults Only. Located in Oprtalj, B&B Palazzo Angelica offers an outdoor pool. Free WiFi is available in all areas. Free bikes are provided by the property. Ubytovanie B&B Palazzo Angelica Adults Only sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agroturizam Nežić

9,4

Agroturizam Nežić

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Agroturizam Nežić. Located in Oprtalj, 33 km from Umag, Agroturizam Nežić provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Agroturizam Nežić sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Amelie

9,3

Casa Amelie

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Amelie. Boasting a garden, private pool and lake views, Casa Amelie is set in Oprtalj. Ubytovanie Casa Amelie sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 418 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Palazzo Angelica

Villa Palazzo Angelica

Ubytovanie (Vila) Villa Palazzo Angelica. Villa Palazzo Angelica is situated in Oprtalj and offers a garden. This property offers access to free WiFi. The villa offers a terrace. Ubytovanie Villa Palazzo Angelica sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 571 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cali

Villa Cali

Ubytovanie (Vila) Villa Cali. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Cali is located in Završje. Ubytovanie Villa Cali sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 478 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Oprtalj - Istrien 41346

Holiday home in Oprtalj - Istrien 41346

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Oprtalj - Istrien 41346. Holiday home in Oprtalj - Istrien 41346 is located in Oprtalj. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Holiday home in Oprtalj - Istrien 41346 sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 540 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cali

Villa Cali

Ubytovanie (Vila) Villa Cali. Villa Cali is situated in Oprtalj and offers free bikes, a seasonal heated outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Villa Cali sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 542 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiza Mamma Mia Oprtalj

Hiza Mamma Mia Oprtalj

Ubytovanie (Vila) Hiza Mamma Mia Oprtalj. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Hiza Mamma Mia Oprtalj is situated in Oprtalj. Ubytovanie Hiza Mamma Mia Oprtalj sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Hiža

Holiday Home Hiža

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hiža. Located in Oprtalj in the Istria region, Holiday Home Hiža features a garden. Ubytovanie Holiday Home Hiža sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balini

Balini

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balini. Balini is located in Oprtalj and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytovanie Balini sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria).

Holiday home in Oprtalj/Istrien 37043

Holiday home in Oprtalj/Istrien 37043

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Oprtalj/Istrien 37043. Located in Oprtalj in the Istria region, Holiday home in Oprtalj/Istrien 37043 features a balcony. Ubytovanie Holiday home in Oprtalj/Istrien 37043 sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mamma Mia

Villa Mamma Mia

Ubytovanie (Vila) Villa Mamma Mia. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Mamma Mia is set in Oprtalj. Ubytovanie Villa Mamma Mia sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Oprtalj Krizisce

Holiday home Oprtalj Krizisce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Oprtalj Krizisce. Holiday home Oprtalj Krizisce is situated in Oprtalj. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Holiday home Oprtalj Krizisce sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa dei nonni

Casa dei nonni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa dei nonni. The property has garden views. The holiday home features a balcony, 2 bedrooms, a living room and a well-equipped kitchen. A flat-screen TV is available. Ubytovanie Casa dei nonni sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Portole Suites

Portole Suites

Ubytovanie (Apartmány) Portole Suites. Portole Suites is set in Oprtalj. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Portole Suites sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury villa with a swimming pool Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 18124

Luxury villa with a swimming pool Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 18124

Ubytovanie (Vila) Luxury villa with a swimming pool Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 18124. Set in Oprtalj, Luxury villa with a swimming pool Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 18124 offers a private pool. Ubytovanie Luxury villa with a swimming pool Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 18124 sa nachádza v meste Oprtalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 611 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)