Hľadať

Ubytovanie

Casa Gradinje Dovolenkový dom

Gradinje 48, 52427 Livade, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Gradinje. Situated in Livade in the Istria region, Casa Gradinje features a terrace. Ubytovanie Casa Gradinje sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Gradinje

The nearest airport is Pula Airport, 77 km from the accommodation. Guests can enjoy the outdoor swimming pool at the holiday home. Towels and bed linen are available. Portorož is 42 km from Casa Gradinje, while Poreč is 31 km from the property. The air-conditioned accommodation is 42 km from Umag, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The holiday home has 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, a washing machine, and 2 bathrooms with a shower. Situated in Livade in the Istria region, Casa Gradinje features a terrace.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bazén
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Casa Gradinje

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Rýchlovarná kanvica
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Terasa
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
 • Čajová kanvica/kávovar
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Livade

Casa Luisa

9,8

Casa Luisa

Ubytovanie (Vila) Casa Luisa. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a patio, Casa Luisa is set in Livade. Ubytovanie Casa Luisa sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Staleta Tartuf

9,8

Apartment Staleta Tartuf

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Staleta Tartuf. Apartment Staleta Tartuf offers accommodation in Livade. The property is 6.4 km from Motovun and free private parking is available. Ubytovanie Apartment Staleta Tartuf sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Pasini

9,5

House Pasini

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Pasini. Set in Livade in the Istria region, House Pasini has a patio and river views. Ubytovanie House Pasini sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Livade with a private swimming pool

9,5

Villa Livade with a private swimming pool

Ubytovanie (Vila) Villa Livade with a private swimming pool. Villa Livade with a private swimming pool is situated in Livade and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Villa Livade with a private swimming pool sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bazjak

8,9

Apartments Bazjak

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Bazjak. Offering a furnished terrace, Apartments Bazjak is located in peaceful surroundings in Livade and provides air-conditioned accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Bazjak sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Zigante

8,8

B&B Zigante

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Zigante. Hotel Zigante je situovaný v istrijskej dedinke Livade. Reštaurácia ponúka hľuzovkové jedlá. Ubytovanie B&B Zigante sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria).

Apartment Livio 350

7,8

Apartment Livio 350

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Livio 350. Apartmán Livio 350 sa nachádza na pokojnom mieste v obci Livade a má balkón s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartment Livio 350 sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Istarske Toplice Health Spa Resort - Mirna

7,1

Istarske Toplice Health Spa Resort - Mirna

Ubytovanie (Hotel) Istarske Toplice Health Spa Resort - Mirna. Hotel Istarske toplice Mirna Light all inclusive sa nachádza pri meste Livade, v pokojnej oblasti obklopenej nedotknutou prírodou medzi mestami Motovun a... Ubytovanie Istarske Toplice Health Spa Resort - Mirna sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Istarske Toplice Health Spa Resort - Sv. Stjepan

6,9

Istarske Toplice Health Spa Resort - Sv. Stjepan

Ubytovanie (Hotel) Istarske Toplice Health Spa Resort - Sv. Stjepan. Tento termálny rezort ponúka 25m dlhý plavecký bazén, 5 sáun a celý rad zdravotných a kozmetických procedúr, rovnako ako aj masáže. Ubytovanie Istarske Toplice Health Spa Resort - Sv. Stjepan sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Belveder Motovun

Holiday Home Belveder Motovun

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Belveder Motovun. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Belveder Motovun is situated in Livade. Ubytovanie Holiday Home Belveder Motovun sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Luigi

Casa Luigi

Ubytovanie (Vila) Casa Luigi. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Casa Luigi is set in Livade. Ubytovanie Casa Luigi sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman BASS

Apartman BASS

Ubytovanie (Apartmán) Apartman BASS. Situated in Livade, Apartman BASS offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartman BASS sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bazjaki - Beautiful stone villa in Istria with private pool

Villa Bazjaki - Beautiful stone villa in Istria with private pool

Ubytovanie (Vila) Villa Bazjaki - Beautiful stone villa in Istria with private pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Villa Bazjaki - Beautiful stone villa in Istria with private pool... Ubytovanie Villa Bazjaki - Beautiful stone villa in Istria with private pool sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms with WiFi Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 7081

Apartments and rooms with WiFi Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 7081

Ubytovanie (Apartmán) Apartments and rooms with WiFi Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 7081. Ubytovacie zariadenie Double Room Oprtalj 7081 sa nachádza v meste Livade, 30 km od Terstu. Izby sú vybavené TV. Všetky izby poskytujú súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Apartments and rooms with WiFi Oprtalj, Central Istria - Sredisnja Istra - 7081 sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria).

Casa Mare Monti

Casa Mare Monti

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Mare Monti. Set in Livade, Casa Mare Monti offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Casa Mare Monti sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria).

Villa Karolina

Villa Karolina

Ubytovanie (Vila) Villa Karolina. Set in Livade in the Istria region, Villa Karolina has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 36 km from Opatija. Ubytovanie Villa Karolina sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Contessa

Casa Contessa

Ubytovanie (Vila) Casa Contessa. Casa Contessa is set in Livade. This villa offers air-conditioned accommodation with a terrace. The villa comes with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytovanie Casa Contessa sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa LA VITA nell Istria centrale

Casa LA VITA nell Istria centrale

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa LA VITA nell Istria centrale. Located in Livade in the Istria region, Casa LA VITA nell Istria centrale has a patio and river views. Ubytovanie Casa LA VITA nell Istria centrale sa nachádza v meste Livade (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)