Hľadať

Ubytovanie

Casa Gremar Apartmány

2 II Ogranak 2, 52100 Pješčana Uvala, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Casa Gremar. Ubytovacie zariadenie Casa Gremar sa nachádza v meste Pješčana Uvala a ponúka vám ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Casa Gremar sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Gremar

Ubytovacie jednotky majú patio alebo balkón s výhľadom do záhrady a na more. Na mieste si môžete požičať bicykle. K dispozícii je klimatizácia, priestor na posedenie, satelitná TV s plochou obrazovkou a kuchyňa. Mesto Pula je od ubytovania Casa Gremar vzdialené 6 km a mesto Medulin 11 km. Najbližšie letisko Pula je vzdialené 12 km. Jeden z našich favoritov v destinácii Pješčana UvalaUbytovacie zariadenie Casa Gremar sa nachádza v meste Pješčana Uvala a ponúka vám ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Na pláži
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Casa Gremar

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Aquapark Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Potápanieza príplatok
 • Kanoistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Tenisový kurtza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Detské ihrisko
 • Klimatizácia
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Pješčana Uvala

Tomisha

9,8

Tomisha

Ubytovanie (Apartmán) Tomisha. Situated in Pješčana Uvala, 350 metres from Pješčana Uvala Beach and 700 metres from Histria Beach, Tomisha offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Tomisha sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Narzissa

9,8

Villa Narzissa

Ubytovanie (Apartmány) Villa Narzissa. Set in Pula, Villa Narzissa offers free WiFi, 6 km from Pula Arena and 4.3 km from Pula Aquarium. Ubytovanie Villa Narzissa sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria).

Levak Apartments - Apt. 2

9,7

Levak Apartments - Apt. 2

Ubytovanie (Apartmán) Levak Apartments - Apt. 2. Situated just 1.1 km from Histria Beach, Levak Apartments - Apt. Ubytovanie Levak Apartments - Apt. 2 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Auer

9,7

Apartman Auer

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Auer. Apartman Auer, a property with barbecue facilities, is located in Pula, 7 km from Pula Arena, 5 km from Pula Aquarium, as well as 6 km from Archaeological... Ubytovanie Apartman Auer sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Auer

9,6

Apartmani Auer

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Auer. Ubytovacie zariadenie Apartmani Auer sa nachádza v obci Pješčana Uvala, 32 km od mesta Bale. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Auer sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levak Apartments - Apt. 1

9,6

Levak Apartments - Apt. 1

Ubytovanie (Apartmán) Levak Apartments - Apt. 1. Situated just 1.1 km from Histria Beach, Levak Apartments - Apt. Ubytovanie Levak Apartments - Apt. 1 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria).

Villa Alexandra

9,6

Villa Alexandra

Ubytovanie (Apartmán) Villa Alexandra. Located in Pješčana Uvala, 100 metres from Pješčana Uvala Beach and less than 1 km from Histria Beach, Villa Alexandra offers a garden and air... Ubytovanie Villa Alexandra sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartemnts Guido 762

9,5

Apartemnts Guido 762

Ubytovanie (Apartmány) Apartemnts Guido 762. Set in Pješčana Uvala, 200 metres from Pješčana Uvala Beach and less than 1 km from Histria Beach, Apartemnts Guido 762 offers accommodation with air... Ubytovanie Apartemnts Guido 762 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Soline

9,5

Apartment Soline

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Soline. Situated in Pješčana Uvala, within 1.6 km of Saccorgiana Beach, Apartment Soline offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartment Soline sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zanetti

9,5

Apartments Zanetti

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zanetti. Zariadenie Apartments Zanetti sa nachádza v Pule a ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartments Zanetti sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stefs place

9,4

Stefs place

Ubytovanie (Penzión) Stefs place. Located in Pula, within 200 metres of Pješčana Uvala Beach and 1. Ubytovanie Stefs place sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala

9,4

Two-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala. Located in Pješčana Uvala, within 1.2 km of Saccorgiana Beach, Two-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala offers accommodation with free WiFi and air... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 279 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartman Splash

9,4

Studio Apartman Splash

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartman Splash. Located just 200 metres from Pješčana Uvala Beach, Studio Apartman Splash provides accommodation in Pješčana Uvala with access to a garden, a terrace, as... Ubytovanie Studio Apartman Splash sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lucija

9,4

Apartments Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lucija. Apartmány Lucija sa nachádzajú v dedinke Pješčana Uvala, asi 4,5 km od centra mesta Pula a ponúkajú klimatizované izby s bezplatným parkovaním priamo na... Ubytovanie Apartments Lucija sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sandy Bay Apartments

9,2

Sandy Bay Apartments

Ubytovanie (Penzión) Sandy Bay Apartments. Located in Pješčana Uvala, 400 metres from Pješčana Uvala Beach, Sandy Bay Apartments provides accommodation with free bikes, free private parking, a... Ubytovanie Sandy Bay Apartments sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Guido close from the beach

9,1

Apartments Guido close from the beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Guido close from the beach. Located in Pješčana Uvala in the Istria region, with Pješčana Uvala Beach and Histria Beach nearby, Apartments Guido close from the beach provides... Ubytovanie Apartments Guido close from the beach sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tatiana

9,1

Apartments Tatiana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tatiana. Situated in Pješčana Uvala, 32 km from Rovinj, Apartments Tatiana provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Tatiana sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Milka 1767

9,1

Apartments Milka 1767

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milka 1767. Set in Pješčana Uvala in the Istria region, with Pješčana Uvala Beach and Histria Beach nearby, Apartments Milka 1767 offers accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Milka 1767 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Burger Pula

8,7

Apartmaji Burger Pula

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Burger Pula. Situated in Pješčana Uvala, 32 km from Bale, Apartmaji Burger Pula features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartmaji Burger Pula sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zorka 1421

8,6

Apartments Zorka 1421

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorka 1421. Situated in Pješčana Uvala in the Istria region and Pješčana Uvala Beach reachable within 250 metres, Apartments Zorka 1421 features accommodation with... Ubytovanie Apartments Zorka 1421 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Viktorija

8,2

Apartments and Rooms Viktorija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Viktorija. Penzión Apartments and Rooms Viktorija ponúka ubytovanie v letovisku Vinkuran. Ubytovanie Apartments and Rooms Viktorija sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zane

8,2

Apartments Zane

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Zane. Apartmány Zane ponúkajú ubytovanie so záhradou a súkromnou terasou na polostrove Istria v letovisku Pješčana Uvala. Ubytovanie Apartments Zane sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kosovka 1398

8,1

Apartments Kosovka 1398

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kosovka 1398. Situated in Pješčana Uvala in the Istria region, with Pješčana Uvala Beach and Histria Beach nearby, Apartments Kosovka 1398 features accommodation with... Ubytovanie Apartments Kosovka 1398 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vesna

8

Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Vesna. Ubytovacie zariadenie Vesna sa nachádza v obci Pješčana Uvala, 27 km od obce Bale. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vesna sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunview holiday apartment

7,8

Sunview holiday apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sunview holiday apartment. Situated in Pješčana Uvala, 150 metres from Pješčana Uvala Beach and less than 1 km from Histria Beach, Sunview holiday apartment offers air conditioning. Ubytovanie Sunview holiday apartment sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Viktoria

7,2

Guesthouse Viktoria

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Viktoria. Offering a barbecue and views of the sea, Guesthouse Viktoria is set in Vintijan in the Istria Region, 32 km from Rovinj. Ubytovanie Guesthouse Viktoria sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Miro 1184

6

Apartments Miro 1184

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miro 1184. Located in Pješčana Uvala, near Pješčana Uvala Beach, Histria Beach and Ambrela Beach, Apartments Miro 1184 features a garden. Ubytovanie Apartments Miro 1184 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Maslina (PUL335)

Apartment Haus Maslina (PUL335)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Maslina (PUL335). Apartment Haus Maslina (PUL335), featuring a garden, is located in Pješčana Uvala, 800 metres from Histria Beach and less than 1 km from Saccorgiana Beach. Ubytovanie Apartment Haus Maslina (PUL335) sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Benito

Apartments Benito

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Benito. Situated in Pješčana Uvala in the Istria region, with Pješčana Uvala Beach and Histria Beach nearby, Apartments Benito features accommodation with free... Ubytovanie Apartments Benito sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Klaudio

Apartment Klaudio

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Klaudio. Featuring garden views, Apartment Klaudio in Pješčana Uvala features accommodation, a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Klaudio sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern apartment near the beach in Istria

Modern apartment near the beach in Istria

Ubytovanie (Apartmán) Modern apartment near the beach in Istria. Situated in Vintijan, just 100 metres from Pješčana Uvala Beach, Modern apartment near the beach in Istria features accommodation with water sports... Ubytovanie Modern apartment near the beach in Istria sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gianni

Gianni

Ubytovanie (Apartmán) Gianni. Featuring garden views, Gianni offers accommodation with a patio and a kettle, around 1 km from Histria Beach. Ubytovanie Gianni sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pjescana Uvala Apartment 5

Pjescana Uvala Apartment 5

Ubytovanie (Apartmán) Pjescana Uvala Apartment 5. Set in Vintijan, a few steps from Pješčana Uvala Beach, less than 1 km from Histria Beach and a 14-minute walk from Saccorgiana Beach, Pjescana Uvala... Ubytovanie Pjescana Uvala Apartment 5 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pjescana uvala Villa Sleeps 6 with WiFi

Pjescana uvala Villa Sleeps 6 with WiFi

Ubytovanie (Vila) Pjescana uvala Villa Sleeps 6 with WiFi. Pjescana uvala Villa Sleeps 6 with WiFi is a property situated in Pješčana Uvala near Ambrela Beach. Ubytovanie Pjescana uvala Villa Sleeps 6 with WiFi sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 708 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala

Three-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala. Set in Pješčana Uvala, 300 metres from Pješčana Uvala Beach and 1. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Pjescana Uvala sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 354 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Pjescana Uvala/Istrien 17324

Studio in Pjescana Uvala/Istrien 17324

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Pjescana Uvala/Istrien 17324. Studio in Pjescana Uvala/Istrien 17324 is set in Vintijan. Ubytovanie Studio in Pjescana Uvala/Istrien 17324 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria).

Nice Studio apartment Eduard for 2

Nice Studio apartment Eduard for 2

Ubytovanie (Apartmány) Nice Studio apartment Eduard for 2. Situated in Pješčana Uvala in the Istria region, Nice Studio apartment Eduard for 2 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Nice Studio apartment Eduard for 2 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria).

Villa Aylin 5-bed next to the sea

Villa Aylin 5-bed next to the sea

Ubytovanie (Vila) Villa Aylin 5-bed next to the sea. Set in Pješčana Uvala in the Istria region, Villa Aylin 5-bed next to the sea has a patio. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Villa Aylin 5-bed next to the sea sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 541 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Pjescana Uvala with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Awesome apartment in Pjescana Uvala with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Pjescana Uvala with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms. Located in Pješčana Uvala, Awesome apartment in Pjescana Uvala with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Awesome apartment in Pjescana Uvala with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mario

Apartment Mario

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mario. Set in Pješčana Uvala, 250 metres from Pješčana Uvala Beach and 700 metres from Histria Beach, Apartment Mario offers air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Apartment Mario sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 423 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11408

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11408

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11408. Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11408 offers accommodation in Vinkuran, 1.4 km from Saccorgiana Beach. Ubytovanie Apartment Pjescana Uvala/Istrien 11408 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10882

Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10882

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10882. Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10882 is located in Vinkuran, 150 metres from Pješčana Uvala Beach, less than 1 km from Histria Beach, as well as a... Ubytovanie Apartment Pjescana Uvala/Istrien 10882 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sail

Villa Sail

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Sail. Boasting private pool, Villa Sail is set on the beachfront in Pješčana Uvala. Ubytovanie Villa Sail sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 437 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pavle

Pavle

Ubytovanie (Apartmán) Pavle. Located in Pješčana Uvala, just 250 metres from Pješčana Uvala Beach, Pavle provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytovanie Pavle sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 340 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Bellavista

Vila Bellavista

Ubytovanie (Vila) Vila Bellavista. Featuring a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Vila Bellavista can be found in Pješčana Uvala, close to... Ubytovanie Vila Bellavista sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria).

Studio in Pjescana Uvala/Istrien 11166

Studio in Pjescana Uvala/Istrien 11166

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Pjescana Uvala/Istrien 11166. Offering free WiFi and free private parking, Studio in Pjescana Uvala/Istrien 11166 is located in Pješčana Uvala, within just 400 metres of Pješčana Uvala... Ubytovanie Studio in Pjescana Uvala/Istrien 11166 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartment in Pješcana Uvala with Seaview, Terrace, Air condition, Dishwasher (3600-3)

Studio apartment in Pješcana Uvala with Seaview, Terrace, Air condition, Dishwasher (3600-3)

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment in Pješcana Uvala with Seaview, Terrace, Air condition, Dishwasher (3600-3). Set in Pješčana Uvala, Studio apartment in Pješcana Uvala with Seaview, Terrace, Air condition, Dishwasher (3600-3) provides accommodation with a terrace... Ubytovanie Studio apartment in Pješcana Uvala with Seaview, Terrace, Air condition, Dishwasher (3600-3) sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Pjescana Uvala - Istrien 17334

Apartment in Pjescana Uvala - Istrien 17334

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Pjescana Uvala - Istrien 17334. Apartment in Pjescana Uvala - Istrien 17334 is a property situated in Pješčana Uvala near Saccorgiana Beach. Ubytovanie Apartment in Pjescana Uvala - Istrien 17334 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Pjescana Uvala with Outdoor swimming pool, WiFi and 9 Bedrooms

Awesome home in Pjescana Uvala with Outdoor swimming pool, WiFi and 9 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Pjescana Uvala with Outdoor swimming pool, WiFi and 9 Bedrooms. Featuring a private pool and sea views, Awesome home in Pjescana Uvala with Outdoor swimming pool, WiFi and 9 Bedrooms is set in Pješčana Uvala. Ubytovanie Awesome home in Pjescana Uvala with Outdoor swimming pool, WiFi and 9 Bedrooms sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 413 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pjescana Uvala Apartment 7

Pjescana Uvala Apartment 7

Ubytovanie (Apartmán) Pjescana Uvala Apartment 7. Pjescana Uvala Apartment 7 has a balcony and is situated in Vintijan, within just less than 1 km of Histria Beach and a 14-minute walk of Saccorgiana... Ubytovanie Pjescana Uvala Apartment 7 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Pula/Istrien 10835

Apartment in Pula/Istrien 10835

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Pula/Istrien 10835. Apartment in Pula/Istrien 10835 offers accommodation in Vintijan, 1.3 km from Saccorgiana Beach. Ubytovanie Apartment in Pula/Istrien 10835 sa nachádza v meste Pješčana Uvala (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)