Hľadať

Ubytovanie

Casa Mikales Dovolenkový dom

Purgarija ?epi? 27A, 52232 Kršan, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Mikales. Casa Mikales is located in Kršan. The air-conditioned accommodation is 18 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytovanie Casa Mikales sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Mikales

Towels and bed linen are featured. The holiday home features 3 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine, and 2 bathrooms with a shower. Opatija is 38 km from Casa Mikales, while Rijeka is 46 km away. The holiday home provides an outdoor swimming pool. The nearest airport is Pula Airport, 47 km from the accommodation. The air-conditioned accommodation is 18 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Casa Mikales is located in Kršan.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bazén

Vybavenie ubytovania Casa Mikales

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Rýchlovarná kanvica
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Sprchovací kút
 • Ďalšia toaleta
 • Súkromná kúpeľňa
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
 • Čajová kanvica/kávovar
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Kršan

Skalameri

9,8

Skalameri

Ubytovanie (Penzión) Skalameri. Boasting a garden, Skalameri is situated in Kršan. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie Skalameri sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Krsan V

9,6

Apartment Krsan V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Krsan V. Apartment Krsan V is located in Kršan and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Krsan V sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paola

9,6

Paola

Ubytovanie (Apartmán) Paola. Located in Kršan, Paola offers accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Paola sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adele

9,5

Apartment Adele

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adele. Situated in Kršan in the Istria region, Apartment Adele has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Adele sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rose

9,4

Villa Rose

Ubytovanie (Vila) Villa Rose. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Rose is located in Kršan. Ubytovanie Villa Rose sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Deem

9,4

Apartment Deem

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Deem. Set in Kršan, Apartment Deem offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartment Deem sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Nado

9,4

House Nado

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Nado. House Nado is a holiday home located in Pulgarija Čepić. The air-conditioned accommodation is 18 km from Opatija. Ubytovanie House Nado sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Feruco

9,3

Apartment Feruco

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Feruco. Apartmán Feruco sa nachádza v meste Kršan. Obklopuje ho udržiavaná záhrada s výbavou na grilovanie a ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním,... Ubytovanie Apartment Feruco sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Regina

9,3

Holiday Home Regina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Regina. Rekreačný dom Holiday Home Regina sa nachádza v tradičnom kamennom dome v meste Kršan. Ubytovanie Holiday Home Regina sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Teuta

9,2

Apartment Teuta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Teuta. Apartmán Teuta ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Kršan, 23 km od mesta Opatija a 41 km od mesta Rovinj. Ubytovanie Apartment Teuta sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Vita

9

Apartment Vita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vita. Apartment Vita is set in Kršan and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Vita sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Suzana

8,8

Apartments and Rooms Suzana

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Suzana. Peacefully set in the small village of Kršan, Apartments and Rooms Suzana offers accommodation with free WiFi and a flat-screen TV. Ubytovanie Apartments and Rooms Suzana sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nina's House

7,5

Nina's House

Ubytovanie (Apartmány) Nina's House. Ubytovacie zariadenie Nina's House sa nachádzajú v obci Kršan a ponúkajú záhradu, gril a slnečnú terasu. Mesto Opatija je vzdialené 23 km. Ubytovanie Nina's House sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments for families with children Blaskovici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12398

7,4

Apartments for families with children Blaskovici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12398

Ubytovanie (Apartmán) Apartments for families with children Blaskovici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12398. Apartment Blaskovici 12398a offers accommodation in Kršan. The air-conditioned unit is 23 km from Opatija. Ubytovanie Apartments for families with children Blaskovici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12398 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rustica (LBN303)

Apartment Rustica (LBN303)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rustica (LBN303). Ubytovanie Haus RUSTICA (303) ponúka ubytovanie s klimatizáciou a nachádza sa v meste Kršan, 23 km od Opatije. Rovinj je vzdialený 41 km. Ubytovanie Apartment Rustica (LBN303) sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Excellence

Apartment Excellence

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Excellence. Situated in Kršan, Apartment Excellence features accommodation with a private pool. Ubytovanie Apartment Excellence sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ella

Villa Ella

Ubytovanie (Vila) Villa Ella. Situated in Kršan, Villa Ella features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Ella sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Rose

Holiday Home Rose

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rose. Boasting a garden, private pool and pool views, Holiday Home Rose is situated in Kršan. Ubytovanie Holiday Home Rose sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Rotonda (LBN304)

Holiday Home Rotonda (LBN304)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rotonda (LBN304). Holiday Home Rotonda (LBN304) is set in Kršan. The air-conditioned accommodation is 44 km from Lovran, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Holiday Home Rotonda (LBN304) sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Regina

Holiday Home Regina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Regina. Set in Kršan in the Istria region, Holiday Home Regina features a terrace. Ubytovanie Holiday Home Regina sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Iva

Holiday Home Iva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Iva. Set in Kršan, Holiday Home Iva offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Holiday Home Iva sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Krsan 8888

Holiday home in Krsan 8888

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Krsan 8888. Holiday home in Krsan 8888 is situated in Kršan. The accommodation is 16 km from Rabac. Ubytovanie Holiday home in Krsan 8888 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 17950

Holiday house with a parking space Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 17950

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 17950. Located in Kršan in the Istria region, Holiday house with a parking space Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 17950 has a terrace. Ubytovanie Holiday house with a parking space Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 17950 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a swimming pool Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 7686

Holiday house with a swimming pool Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 7686

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a swimming pool Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 7686. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday house with a swimming pool Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 7686 is... Ubytovanie Holiday house with a swimming pool Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 7686 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Krsan with Outdoor Swimmingpool

Holiday Home Krsan with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Krsan with Outdoor Swimmingpool. Located in Kršan, Holiday Home Krsan with Outdoor Swimmingpool provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Krsan with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Boljevici

Two-Bedroom Apartment in Boljevici

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Boljevici. Two-Bedroom Apartment in Boljevici is located in Kršan and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Boljevici sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Krsan with Fireplace I

Apartment Krsan with Fireplace I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Krsan with Fireplace I. Apartment Krsan with Fireplace I is located in Zatka Čepić and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 20 km from Rabac. Ubytovanie Apartment Krsan with Fireplace I sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Krsan

Four-Bedroom Holiday Home in Krsan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Krsan. Located in Kršan, Four-Bedroom Holiday Home in Krsan provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Krsan sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 261 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Vlasici

Four-Bedroom Holiday Home in Vlasici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Vlasici. Set in Kršan, Four-Bedroom Holiday Home in Vlasici offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Vlasici sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 314 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

miss madleen

miss madleen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) miss madleen. Ubytovacie zariadenie Miss madleen sa nachádza v obci Kršan na Istrii a ponúka balkón. Ubytovanie miss madleen sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Albina

Apartment Albina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Albina. Located in Kršan in the Istria region, Apartment Albina has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Albina sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Albino in Kršan (Haus für 6 Personen)

Albino in Kršan (Haus für 6 Personen)

Ubytovanie (Vila) Albino in Kršan (Haus für 6 Personen). Albino in Kršan (Haus für 6 Personen) is set in Kršan and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Albino in Kršan (Haus für 6 Personen) sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 15878

Family friendly apartments with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 15878

Ubytovanie (Apartmán) Family friendly apartments with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 15878. Set in Kršan, Family friendly apartments with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 15878 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 15878 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria).

Villa Royal Cezarina

Villa Royal Cezarina

Ubytovanie (Vila) Villa Royal Cezarina. Set in Kršan in the Istria region, Villa Royal Cezarina features a garden. Guests can enjoy the free WiFi. The villa offers a terrace. Ubytovanie Villa Royal Cezarina sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Boljevici 38

Holiday home Boljevici 38

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Boljevici 38. Located in Kršan, Holiday home Boljevici 38 provides a private pool and free WiFi. The property is 47 km from Opatija and free private parking is... Ubytovanie Holiday home Boljevici 38 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 411 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Krsan

Two-Bedroom Holiday Home in Krsan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Krsan. Located in Kršan, Two-Bedroom Holiday Home in Krsan provides a private pool. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Krsan sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 324 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Krsan 8830

Apartment in Krsan 8830

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Krsan 8830. Apartment in Krsan 8830 is located in Kršan. The accommodation is 19 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment in Krsan 8830 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Iva

Holiday Home Iva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Iva. Boasting a garden, private pool and garden views, Holiday Home Iva is set in Kršan. Ubytovanie Holiday Home Iva sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12224

Family friendly house with a swimming pool Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12224

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12224. Set in Kršan, this air-conditioned holiday home is located 24 km from Opatija. The unit is 39 km from Rovinj. There is a seating area and a kitchen. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Krsan - Vlasici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12224 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Krsan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17223

Apartments with a parking space Krsan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17223

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Krsan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17223. Located in Kršan in the Istria region, Apartments with a parking space Krsan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17223 has a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Krsan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17223 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria).

Holiday house with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 7403

Holiday house with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 7403

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 7403. Set in Pulgarija Čepić, Holiday house with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 7403 offers a private pool. Ubytovanie Holiday house with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 7403 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Krsan with Outdoor Swimming Pool 220

Holiday home Krsan with Outdoor Swimming Pool 220

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Krsan with Outdoor Swimming Pool 220. Set in Kršan, Holiday home Krsan with Outdoor Swimming Pool 220 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Krsan with Outdoor Swimming Pool 220 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 418 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Albino

Haus Albino

Ubytovanie (Vila) Haus Albino. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Haus Albino is situated in Kršan. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Haus Albino sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Krsan

One-Bedroom Holiday Home in Krsan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Krsan. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, One-Bedroom Holiday Home in Krsan is located in Kršan. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Krsan sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Pristav V

Holiday home Pristav V

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Pristav V. Located in Kršan, Holiday home Pristav V offers accommodation with a private pool. Guests may enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytovanie Holiday home Pristav V sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nia

Villa Nia

Ubytovanie (Vila) Villa Nia. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Villa Nia is set in Kršan. The accommodation is 23 km from Opatija. Ubytovanie Villa Nia sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria).

Apartment in Krsan 8861

Apartment in Krsan 8861

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Krsan 8861. Apartment in Krsan 8861 is located in Kršan. The property is 16 km from Rabac and free private parking is provided. Ubytovanie Apartment in Krsan 8861 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Krsan 34600

Holiday home in Krsan 34600

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Krsan 34600. Holiday home in Krsan 34600 is located in Kršan. The accommodation is 16 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Holiday home in Krsan 34600 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Krsan 34373

Holiday home in Krsan 34373

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Krsan 34373. Holiday home in Krsan 34373 is set in Kršan. The accommodation is 15 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Holiday home in Krsan 34373 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 7404

Holiday house with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 7404

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 7404. Set in Pulgarija Čepić, Holiday house with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 7404 offers a private pool. Ubytovanie Holiday house with a swimming pool Cepic, Central Istria - Sredisnja Istra - 7404 sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria).

House Ivana

House Ivana

Ubytovanie (Apartmán) House Ivana. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, House Ivana is located in Kršan. Ubytovanie House Ivana sa nachádza v meste Kršan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)