Hľadať

Ubytovanie

Casa Sabatti Vila

45 Cerova ulica, 52446 Kukci, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Vila) Casa Sabatti. Boasting a garden, private pool and sea views, Casa Sabatti is set in Kukci. Ubytovanie Casa Sabatti sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Sabatti

Boasting a garden, private pool and sea views, Casa Sabatti is set in Kukci. A terrace is available for guests to use at the villa. Portorož is 46 km from Casa Sabatti, while Rovinj is 44 km from the property. This villa has 4 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a microwave, a TV, a seating area and 2 bathrooms fitted with a shower. The air-conditioned accommodation is 7 km from Poreč, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The nearest airport is Pula Airport, 59 km from the accommodation. Towels and bed linen are offered.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Casa Sabatti

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Strážené parkovisko
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Detská vysoká stolička
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Detské postieľky/kolísky
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Sušič vlasov
 • Vaňa
 • Sprchovací kút
 • Toaleta
 • Jedálenský priestor
 • Priestor na posedenie
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Žehliace potreby
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Gril
 • Vlastný bazén
 • Vybavenie na grilovanie
 • Patio
 • Balkón
 • Terasa
 • Záhrada
 • Výhľad na more
 • Klimatizácia
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Kukci

Horizont Apartman

9,9

Horizont Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Horizont Apartman. Situated in Kukci in the Istria region, Horizont Apartman features a garden. Ubytovanie Horizont Apartman sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Design and Luxury Villa with Pool

9,9

Design and Luxury Villa with Pool

Ubytovanie (Vila) Design and Luxury Villa with Pool. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Design and Luxury Villa with Pool is located in Kukci. Ubytovanie Design and Luxury Villa with Pool sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tezak

9,5

Apartment Tezak

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tezak. Situated in Kukci, 8 km from Poreč, Apartment Tezak features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Tezak sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nono

9,5

Apartment Nono

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nono. Tento klimatizovaný apartmán s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v letovisku Kukci, 45 km od Terstu. Ubytovanie Apartment Nono sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Cerova

9,3

Apartmani Cerova

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Cerova. Apartmány Cerova sa nachádzajú v meste Kukci. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Terst je vzdialený 45 km. Ubytovanie Apartmani Cerova sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Smajlovic

9,3

Apartment Smajlovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Smajlovic. Apartment Smajlovic is situated in Kukci and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Smajlovic sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Lucija

8,9

House Lucija

Ubytovanie (Apartmány) House Lucija. Apartmánový dom Lucija sa nachádza 3 km od najbližšej pláže a 4,5 km od historického mesta Poreč. Ubytovanie House Lucija sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gloria

8,9

Villa Gloria

Ubytovanie (Hotel) Villa Gloria. Vila Gloria sa nachádza 3 km od Poreče, v pokojnom prostredí a je obklopená sviežou zeleňou o rozlohe 10000 m². Ubytovanie Villa Gloria sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Kukci

8,8

Two-Bedroom Apartment in Kukci

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kukci. Two-Bedroom Apartment in Kukci is set in Kukci. The air-conditioned accommodation is 7 km from Poreč, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Kukci sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lenny Cerova

8,7

Apartment Lenny Cerova

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lenny Cerova. Apartmán Lenny Cerova s patiom sa nachádza v obci Kukci na Istrii. Ubytovanie Apartment Lenny Cerova sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Medica

8,5

Apartmani Medica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Medica. Situated in Kukci, 8 km from Poreč, Apartmani Medica features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Medica sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Kukci/Istrien 40023

Apartment in Kukci/Istrien 40023

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Kukci/Istrien 40023. Apartment in Kukci/Istrien 40023 is located in Kukci. Ubytovanie Apartment in Kukci/Istrien 40023 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lanima with Private Pool and Sea View

Villa Lanima with Private Pool and Sea View

Ubytovanie (Vila) Villa Lanima with Private Pool and Sea View. Situated in Kukci, Villa Lanima with Private Pool and Sea View features accommodation with a private pool. Ubytovanie Villa Lanima with Private Pool and Sea View sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 255 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Kukci/Istrien 35632

Holiday home in Kukci/Istrien 35632

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Kukci/Istrien 35632. Holiday home in Kukci/Istrien 35632 is located in Kukci. Ubytovanie Holiday home in Kukci/Istrien 35632 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria).

Villa Una

Villa Una

Ubytovanie (Vila) Villa Una. Villa Una is situated in Kukci and offers a garden. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. The villa has a satellite TV. Ubytovanie Villa Una sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 399 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Matkovic 5

Vila Matkovic 5

Ubytovanie (Apartmán) Vila Matkovic 5. Set in Kukci in the Istria region, Vila Matkovic 5 has a balcony and garden views. The property is 20 km from Rovinj and free private parking is offered. Ubytovanie Vila Matkovic 5 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria).

Danny I

Danny I

Ubytovanie (Apartmán) Danny I. Situated in Kukci, Danny I features accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 8 km from Poreč. Ubytovanie Danny I sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious Apartment near Sea in Kukci Croatia

Spacious Apartment near Sea in Kukci Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment near Sea in Kukci Croatia. Spacious Apartment near Sea in Kukci Croatia is located in Kukci and offers a tennis court. The air-conditioned accommodation is 8 km from Poreč. Ubytovanie Spacious Apartment near Sea in Kukci Croatia sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lili.2

Apartment Lili.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lili.2. Located in Kukci in the Istria region, Apartment Lili.2 has a terrace. Ubytovanie Apartment Lili.2 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AA

AA

Ubytovanie (Apartmán) AA. AA is set in Kukci. The air-conditioned accommodation is 7 km from Poreč, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie AA sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Milica & Bungalov Ruben

Apartment Milica & Bungalov Ruben

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Milica & Bungalov Ruben. Situated in Kukci in the Istria region, Apartment Milica & Bungalov Ruben features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Milica & Bungalov Ruben sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

GARDEN APARTMENT NEGRAS A4+1 FOR 5 PERSONS IN KUKCI - POREČ

GARDEN APARTMENT NEGRAS A4+1 FOR 5 PERSONS IN KUKCI - POREČ

Ubytovanie (Apartmán) GARDEN APARTMENT NEGRAS A4+1 FOR 5 PERSONS IN KUKCI - POREČ. GARDEN APARTMENT NEGRAS A4+1 FOR 5 PERSONS IN KUKCI - POREČ is located in Kukci and offers a garden and a terrace. Ubytovanie GARDEN APARTMENT NEGRAS A4+1 FOR 5 PERSONS IN KUKCI - POREČ sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Gannah

Green Gannah

Ubytovanie (Apartmán) Green Gannah. Set in Kukci in the Istria region, Green Gannah has a garden. Ubytovanie Green Gannah sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Evita

Villa Evita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Evita. Set in Kukci in the Istria region, Villa Evita features a terrace. Ubytovanie Villa Evita sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sana

Villa Sana

Ubytovanie (Vila) Villa Sana. Set in Kukci, Villa Sana offers a private pool. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. The villa features a satellite TV. Ubytovanie Villa Sana sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 399 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautifully Decorated Apartment near Sea in Kukci

Beautifully Decorated Apartment near Sea in Kukci

Ubytovanie (Apartmán) Beautifully Decorated Apartment near Sea in Kukci. Beautifully Decorated Apartment near Sea in Kukci is situated in Kukci and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Beautifully Decorated Apartment near Sea in Kukci sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria).

Danny II

Danny II

Ubytovanie (Apartmán) Danny II. Danny II is set in Kukci. The air-conditioned accommodation is 8 km from Poreč. Ubytovanie Danny II sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Complex Danny with common pool and BBQ

Apartment Complex Danny with common pool and BBQ

Ubytovanie (Penzión) Apartment Complex Danny with common pool and BBQ. Apartment Complex Danny with common pool and BBQ provides air-conditioned rooms in Kukci. Ubytovanie Apartment Complex Danny with common pool and BBQ sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Liljana (PRC157)

Apartment Liljana (PRC157)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Liljana (PRC157). Set in Kukci in the Istria region, Apartment Liljana (PRC157) has a balcony. Ubytovanie Apartment Liljana (PRC157) sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Turkanovic

Apartments Turkanovic

Ubytovanie (Penzión) Apartments Turkanovic. Situated in Kukci, Apartments Turkanovic features 3-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Apartments Turkanovic sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria).

Sophia

Sophia

Ubytovanie (Apartmán) Sophia. Sophia is located in Kukci. The air-conditioned accommodation is 5 km from Poreč, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Sophia sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kukci with Sea View 08

Apartment Kukci with Sea View 08

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kukci with Sea View 08. Apartment Kukci with Sea View 08 is situated in Kukci and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Kukci with Sea View 08 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment Kukci with Sea view 01

Three-Bedroom Apartment Kukci with Sea view 01

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment Kukci with Sea view 01. Featuring barbecue facilities, Three-Bedroom Apartment Kukci with Sea view 01 offers accommodation in Kukci with free WiFi and sea views. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment Kukci with Sea view 01 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sole - [#a31339]

Sole - [#a31339]

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sole - [#a31339]. Sole - [#a31339] is set in Kukci. The air-conditioned accommodation is 45 km from Trieste. Ubytovanie Sole - [#a31339] sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria).

Vila Matkovic 1

Vila Matkovic 1

Ubytovanie (Apartmán) Vila Matkovic 1. Located in Kukci, Vila Matkovic 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views and is 45 km from Trieste. Ubytovanie Vila Matkovic 1 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

App Jolin

App Jolin

Ubytovanie (Apartmán) App Jolin. App Jolin is located in Kukci and offers a garden. Guests may enjoy free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie App Jolin sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Complex Lucija

Apartment Complex Lucija

Ubytovanie (Penzión) Apartment Complex Lucija. Situated in Kukci, Apartment Complex Lucija has a garden. The property features free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Complex Lucija sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful Apartment in Porec with Swimming Pool

Beautiful Apartment in Porec with Swimming Pool

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful Apartment in Porec with Swimming Pool. Located in Kukci, Beautiful Apartment in Porec with Swimming Pool provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Beautiful Apartment in Porec with Swimming Pool sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN STRANIĆ

APARTMAN STRANIĆ

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN STRANIĆ. APARTMAN STRANIĆ is situated in Kukci and offers a garden and a terrace. Ubytovanie APARTMAN STRANIĆ sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Kukci/Istrien 39372

Apartment in Kukci/Istrien 39372

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Kukci/Istrien 39372. Apartment in Kukci/Istrien 39372 is situated in Kukci. The accommodation is 7 km from Poreč. Ubytovanie Apartment in Kukci/Istrien 39372 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House and Apts. in Cancini/Istrien 35642

House and Apts. in Cancini/Istrien 35642

Ubytovanie (Dovolenkové domy) House and Apts. in Cancini/Istrien 35642. Featuring an outdoor pool, House and Apts. In Cancini/Istrien 35642 in Kukci provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytovanie House and Apts. in Cancini/Istrien 35642 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Iskra Apartmani Zornic A1

Vila Iskra Apartmani Zornic A1

Ubytovanie (Penzión) Vila Iskra Apartmani Zornic A1. Vila Iskra Apartmani Zornic A1 in Kukci features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Vila Iskra Apartmani Zornic A1 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Kukci Kestenova

Holiday home Kukci Kestenova

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kukci Kestenova. Located in Kukci, Holiday home Kukci Kestenova provides accommodation with a private pool. It offers free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Kukci Kestenova sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 427 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Parentino

Parentino

Ubytovanie (Apartmán) Parentino. Offering free WiFi and garden views, Parentino is an accommodation set in Kukci. The air-conditioned accommodation is 44 km from Trieste. Ubytovanie Parentino sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lili-3

Apartment Lili-3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lili-3. Located in Kukci in the Istria region, Apartment Lili-3 has a garden. Ubytovanie Apartment Lili-3 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lili.1

Apartment Lili.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lili.1. Set in Kukci in the Istria region, Apartment Lili.1 has a garden. Ubytovanie Apartment Lili.1 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Danny with pool

Holiday house Danny with pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Danny with pool. Holiday house Danny with pool is located in Kukci and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Holiday house Danny with pool sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Erika (PRC148)

Holiday Home Erika (PRC148)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Erika (PRC148). Set in Kukci in the Istria region, Holiday Home Erika (PRC148) has a balcony. Ubytovanie Holiday Home Erika (PRC148) sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kukci I

Apartment Kukci I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kukci I. Apartment Kukci I is situated in Kukci and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Kukci I sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Matkovic 4

Vila Matkovic 4

Ubytovanie (Apartmán) Vila Matkovic 4. Set in Kukci, Vila Matkovic 4 provides accommodation with a balcony and free WiFi. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Vila Matkovic 4 sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Melisa

Villa Melisa

Ubytovanie (Vila) Villa Melisa. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Melisa is set in Kukci. Ubytovanie Villa Melisa sa nachádza v meste Kukci (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 294 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)