Hľadať

Ubytovanie

Casa Scardona Penzión

Put Kriza 16, 22222 Skradin, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Casa Scardona. Boasting a garden and a terrace, Guesthouse Villa Scardona is situated in Skradin. Ubytovanie Casa Scardona sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Scardona

Guests at the accommodation will be able to enjoy activities in and around Skradin, like cycling. Among the facilities at this property are a 24-hour front desk and a tour desk, along with free WiFi throughout the property. Guesthouse Villa Scardona offers a children's playground. At the guest house rooms are fitted with air conditioning, a seating area, a flat-screen TV with satellite channels, a kitchen, a dining area and a private bathroom with a hairdryer, a shower and free toiletries. Boasting a garden and a terrace, Guesthouse Villa Scardona is situated in Skradin. Free private parking is available and the guest house also features bike hire for guests who want to explore the surrounding area. The nearest airport is Split Airport, 64 km from the guest house. Šibenik is 21 km from Guesthouse Villa Scardona, while Vodice is 32 km from the property. The rooms will provide guests with a desk and a kettle.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Casa Scardona

 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Detské ihrisko
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Individuálny check-in/check-out
 • Úschovňa batožín
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Expresný check-in/check-out
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Televízne programy pre deti
 • Bezpečnostné zábrany pre deti
 • Denné upratovanie
 • Služba žehlenia
 • Práčovňaza príplatok
 • Hasiace prístroje
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Skradin

Apartman Hill

10

Apartman Hill

Ubytovanie (Penzión) Apartman Hill. Situated 2.6 from Skradin, Apartman Hill provides barbecue facilities. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Hill sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rustica house

10

Rustica house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rustica house. Boasting a garden and a terrace, Rustica house features accommodation in Skradin with free WiFi and river views. Ubytovanie Rustica house sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

EASY HOLIDAY

10

EASY HOLIDAY

Ubytovanie (Dovolenkový dom) EASY HOLIDAY. EASY HOLIDAY is located in Skradinsko Polje. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie EASY HOLIDAY sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hirundo Rustica

9,9

Villa Hirundo Rustica

Ubytovanie (Vily) Villa Hirundo Rustica. Situated in Skradin, Villa Hirundo Rustica provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes and a seasonal outdoor heated swimming pool. Ubytovanie Villa Hirundo Rustica sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Rooms Mirabilis

9,8

Boutique Rooms Mirabilis

Ubytovanie (Bed and breakfast) Boutique Rooms Mirabilis. Situated in Skradin, 14 km from Vodice, Boutique Rooms Mirabilis features a garden and free WiFi. Ubytovanie Boutique Rooms Mirabilis sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Jurić

9,8

Studio Jurić

Ubytovanie (Apartmán) Studio Jurić. Located in Skradin, Studio Jurić provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 44 km from Primošten. Ubytovanie Studio Jurić sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Anna

9,8

Holiday Home Anna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Anna. Situated in Skradin in the Sibenik-Knin County region, Holiday Home Anna has a garden. Ubytovanie Holiday Home Anna sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ogreca

9,8

Ogreca

Ubytovanie (Apartmán) Ogreca. Ogreca is set in Skradin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ogreca sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Private room Niko

9,8

Private room Niko

Ubytovanie (Apartmán) Private room Niko. Private room Niko is located in Skradin and offers a bar. The property is 43 km from Primošten and free private parking is provided. Ubytovanie Private room Niko sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dino Formenti

9,8

Apartments Dino Formenti

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dino Formenti. Set in Skradin, 44 km from Primošten, Apartments Dino Formenti offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Dino Formenti sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Scolopax rusticola

9,8

Apartments Villa Scolopax rusticola

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Scolopax rusticola. Situated in Skradin, 47 km from Primošten, Apartments Villa Scolopax rusticola features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartments Villa Scolopax rusticola sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ariela

9,8

Apartment Ariela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ariela. Apartment Ariela is located in Skradin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Ariela sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rokovača

9,8

Rokovača

Ubytovanie (Apartmán) Rokovača. Set in Skradin in the Sibenik-Knin County region, Rokovača has a patio and river views. Ubytovanie Rokovača sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kantunal

9,7

Apartments Kantunal

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kantunal. Situated in Skradin, 43 km from Primošten, Apartments Kantunal features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Kantunal sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Anđela

9,7

Holiday Home Anđela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Anđela. Enjoying a central location 150 metres from the sea, Holiday Home Anđela is set in a traditional Dalmatian stone house in Skradin. It offers free bikes. Ubytovanie Holiday Home Anđela sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Juric

9,7

Guesthouse Juric

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Juric. Guesthouse Juric features free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Skradin. Ubytovanie Guesthouse Juric sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nina

9,7

Apartment Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nina. Set in Skradin, 45 km from Primošten, Apartment Nina offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Nina sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Goga

9,7

Apartmani Goga

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Goga. Featuring garden views, Apartmani Goga in Skradin features accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartmani Goga sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Sofija

9,7

Vila Sofija

Ubytovanie (Vila) Vila Sofija. Located in Skradin in the Sibenik-Knin County region, Vila Sofija has a garden. Ubytovanie Vila Sofija sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Mediterranean terrace apartment with Bikes & SUP

9,7

Mediterranean terrace apartment with Bikes & SUP

Ubytovanie (Apartmán) Mediterranean terrace apartment with Bikes & SUP. Providing free WiFi, Mediterranean terrace apartment with Bikes & SUP is located on the beachfront in Skradin. Ubytovanie Mediterranean terrace apartment with Bikes & SUP sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Rosa

9,7

Apartman Rosa

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Rosa. Located in Skradin in the Sibenik-Knin County region, Apartman Rosa features a garden. Ubytovanie Apartman Rosa sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Ankora

9,7

Guest House Ankora

Ubytovanie (Penzión) Guest House Ankora. Guest House Ankora is located in the centre of Skradin, only a 5-minute walk from the Old Town. Ubytovanie Guest House Ankora sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Niko

9,7

Apartments Niko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Niko. Located in Skradin, 43 km from Primošten, Apartments Niko provides a bar and free WiFi. All units feature air conditioning and a satellite flat-screen TV. Ubytovanie Apartments Niko sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ana

9,6

Apartman Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Ana. Situated in Skradin, 44 km from Primošten, Apartman Ana features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartman Ana sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Punta

9,6

Apartments Punta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Punta. Apartmány Punta sa nachádzajú v obci Skradin, 45 km od mesta Trogir. Ponúkajú vám záhradu a gril. Mesto Šibenik je situované 11 km od apartmánov. Ubytovanie Apartments Punta sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vesna

9,6

Apartments Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vesna. Apartmány Vesna s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú medzi prírodnou rezerváciou Krka – Donji Tok a Národným parkom Krka. Ubytovanie Apartments Vesna sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Titius Apartment

9,6

Titius Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Titius Apartment. Apartmán Titius sa nachádza v meste Skradin. Mesto Primošten je vzdialené 44 km. Ubytovanie Titius Apartment sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Scardona Park Luxury Accommodation

9,6

Scardona Park Luxury Accommodation

Ubytovanie (Bed and breakfast) Scardona Park Luxury Accommodation. Situated in Skradin, 43 km from Primošten, Scardona Park Luxury Accommodation features a restaurant and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytovanie Scardona Park Luxury Accommodation sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Ivan

9,6

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is situated in Skradin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Mudri

9,5

Rooms Mudri

Ubytovanie (Penzión) Rooms Mudri. The family-run Sobe Mudri guest house is located in the historic centre of Skradin, a 5-minute walk from the pier, where the shuttle boat leaves for the... Ubytovanie Rooms Mudri sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Ana

9,5

Holiday house Ana

Ubytovanie (Apartmán) Holiday house Ana. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Holiday house Ana offers accommodation in Skradin with free WiFi and garden views. Ubytovanie Holiday house Ana sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Balinovaca

9,5

Apartment Balinovaca

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Balinovaca. Apartment Balinovaca is a self-catering accommodation located in Skradin, just a 2-minute drive from the beachfront. Ubytovanie Apartment Balinovaca sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lufra Skradin

9,5

Apartments Lufra Skradin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lufra Skradin. Set in Skradin in the Sibenik-Knin County region, Apartments Lufra Skradin offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Lufra Skradin sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Studio apartmani

9,5

Studio apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Studio apartmani. Situated in Skradin, Studio apartmani features accommodation with seating area. Ubytovanie Studio apartmani sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bonaca

9,5

Hotel Bonaca

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bonaca. Hotel Bonaca sa nachádza v meste Skradin. Tento štvorhviezdičkový hotel ponúka vonkajší bazén s ležadlami, ubytovanie v klimatizovaných izbách s vlastnou... Ubytovanie Hotel Bonaca sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ruža

9,5

Ruža

Ubytovanie (Apartmán) Ruža. Ruža is situated in Skradin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property has garden views and is 45 km from Primošten. Ubytovanie Ruža sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Škatula

9,5

Studio Apartment Škatula

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Škatula. Situated in Skradin in the Sibenik-Knin County region, Studio Apartment Škatula has a terrace and garden views. Ubytovanie Studio Apartment Škatula sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viola

9,4

Viola

Ubytovanie (Apartmány) Viola. Situated in Skradin in the Sibenik-Knin County region, Viola features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Viola sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Apartments

9,4

Panorama Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Panorama Apartments. Apartmány Panorama sa nachádzajú v meste Skradin a ponúkajú ubytovanie s TV s plochou obrazovkou, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Panorama Apartments sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Illyria Apartments

9,4

Illyria Apartments

Ubytovanie (Penzión) Illyria Apartments. Set in Skradin, Illyria Apartments offers accommodation with private balconies. Featuring family rooms, this property also provides guests with a barbecue. Ubytovanie Illyria Apartments sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Anita

9,4

Apartmani Anita

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Anita. Ubytovanie Apartmani Anita sa nachádza v meste Skradin v regióne Šibenik-Knin a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Anita sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Pulic

9,4

Apartments Pulic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pulic. Ubytovanie Apartments Pulic sa nachádza v letovisku Skradin a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Pulic sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments & Rooms Formenti

9,4

Apartments & Rooms Formenti

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Formenti. Klimatizované apartmány a izby Formenti s výhľadom na more sa nachádzajú v meste Skradin, iba 30 metrov od mora. Ubytovanie Apartments & Rooms Formenti sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Duilo

9,4

Apartments Duilo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Duilo. Apartmány Duilo ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Skradin, 43 km od mesta Trogir. Ubytovanie Apartments Duilo sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Anđela

9,3

Rooms Anđela

Ubytovanie (Penzión) Rooms Anđela. Set in Skradin, Rooms Anđela offers accommodation with water sports facilities, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Rooms Anđela sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Dany

9,3

Kuća za odmor Dany

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Dany. Dovolenkový dom s balkónom Kuća za odmor Dany sa nachádza v mestečku Skradin. Trogir je vzdialený 47 km. Ubytovanie Kuća za odmor Dany sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Skradin

9,3

Apartment Skradin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Skradin. Apartment Skradin offers self-catering accommodation located in Skradin. Ubytovanie Apartment Skradin sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor I.B.

9,3

Kuća za odmor I.B.

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor I.B.. Kuća za odmor I.B. Is set in Skradin and offers free bikes and a garden. Ubytovanie Kuća za odmor I.B. sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Art Apartment

9,3

Art Apartment

Ubytovanie (Penzión) Art Apartment. Offering a terrace and views of the garden, Art Apartment is located in Skradin, 45 km from Trogir. Certain rooms have a seating area where you can relax. Ubytovanie Art Apartment sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MILDA+M

9,2

MILDA+M

Ubytovanie (Apartmán) MILDA+M. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, MILDA+M features accommodation in Skradin with free WiFi and garden views. Ubytovanie MILDA+M sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Illyria

9,2

Illyria

Ubytovanie (Penzión) Illyria. Located in Skradin, Illyria provides a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Illyria sa nachádza v meste Skradin (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)