Hľadať

Ubytovanie

Casa Sotte Dovolenkový dom

Nede??ina 45A, 52231 Nedeščina, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Sotte. Casa Sotte is set in Nedeščina. The air-conditioned accommodation is 30 km from Lovran, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytovanie Casa Sotte sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Sotte

The air-conditioned accommodation is 30 km from Lovran, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Towels and bed linen are offered in this accommodation. The nearest airport is Pula Airport, 44 km from Casa Sotte. Pula is 44 km from the accommodation, while Rabac is 11 km from the property. Guests can enjoy the outdoor swimming pool at Casa Sotte. Casa Sotte is set in Nedeščina. The holiday home features 3 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine, and 2 bathrooms.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bazén

Vybavenie ubytovania Casa Sotte

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Rýchlovarná kanvica
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • DVD prehrávač
 • Žehlička
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
 • Čajová kanvica/kávovar
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Nedeščina

Pišurinka

10

Pišurinka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pišurinka. Boasting a garden, private pool and pool views, Pišurinka is situated in Nedeščina. Ubytovanie Pišurinka sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Small old house

9,8

Small old house

Ubytovanie (Vidiecky dom) Small old house. Situated in Nedeščina, country house Small old house features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an... Ubytovanie Small old house sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nedeščina 131

9,8

Apartment Nedeščina 131

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nedeščina 131. Apartmán Nedešćina 131 ponúka ubytovanie v letovisku Nedešćina, 27 km od mesta Opatija a 20 km od mesta Rovinj. Ubytovanie Apartment Nedeščina 131 sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mattiuzi

9,8

Holiday Home Mattiuzi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mattiuzi. Holiday Home Mattiuzi is located in Nedeščina and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Mattiuzi sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jakov

9,8

Apartman Jakov

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jakov. Located in Nedeščina in the Istria region, Apartman Jakov has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartman Jakov sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartment Ori

9,6

Holiday Apartment Ori

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Ori. Tento rekreačný dom s terasou sa nachádza v obci Nedeščina. Za pekného počasia môžete oddychovať pri vonkajšom bazéne, ktorý sa nachádza v záhrade. Ubytovanie Holiday Apartment Ori sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria).

Apartments Lazzarini Battiala

9,6

Apartments Lazzarini Battiala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lazzarini Battiala. Apartmány Lazzarini Battiala sa nachádzajú v barokovej budove obklopenej zeleňou v dedinke St. Martin, nad kaňonom rieky Raša. Ubytovanie Apartments Lazzarini Battiala sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Valoda

9,5

Apartments Valoda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Valoda. Apartmány Valoda sa nachádzajú v letovisku Nedeščina, 26 km od Opatije a 38 km od mesta Rovinj. Ubytovanie Apartments Valoda sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Home Ana

9,5

Villa Home Ana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Home Ana. Villa Home Ana is a villa featuring a garden with a barbecue, located in Nedeščina. It provides free private parking. The villa features designer... Ubytovanie Villa Home Ana sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Istrian Villa Happy House

9,5

Istrian Villa Happy House

Ubytovanie (Vila) Istrian Villa Happy House. Set in Nedeščina, Istrian Villa Happy House offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and spa centre. Ubytovanie Istrian Villa Happy House sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 264 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luka Nedešćina

9,5

Villa Luka Nedešćina

Ubytovanie (Vila) Villa Luka Nedešćina. Located in Nedeščina, Villa Luka Nedešćina provides accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytovanie Villa Luka Nedešćina sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Julia

9,4

Apartment Julia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Julia. Situated in Nedeščina in the Istria region, Apartment Julia features a terrace and city views. Ubytovanie Apartment Julia sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Iva with pool

9,3

House Iva with pool

Ubytovanie (Apartmán) House Iva with pool. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a záhradou sa nachádza v dedine Nedeščina. Opatija je vzdialená 27 km. Ubytovanie House Iva with pool sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Walnut House

9,3

Walnut House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Walnut House. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Walnut House is set in Nedeščina. Ubytovanie Walnut House sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Tomic

9,2

Ferienhaus Tomic

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Tomic. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Tomic sa nachádza v obci Nedeščina, 50 km od mesta Lovran. K dispozícii je sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ferienhaus Tomic sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Alen

9,2

Apartment Alen

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Alen. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Nedeščina a ponúka vám patio a záhradu. Ubytovanie Apartment Alen sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House VUKI

8,9

Holiday House VUKI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House VUKI. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday House VUKI is located in Nedeščina. Ubytovanie Holiday House VUKI sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maria (LBN322)

8,5

Apartment Maria (LBN322)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maria (LBN322). Situated in Nedeščina in the Istria region, Apartment Maria (LBN322) features a balcony. Ubytovanie Apartment Maria (LBN322) sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ema

8,1

Apartment Ema

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ema. Apartmán Ema sa nachádza v meste Nedeščina a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Ema sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria).

Nedescina One-Bedroom Apartment 1

Nedescina One-Bedroom Apartment 1

Ubytovanie (Apartmány) Nedescina One-Bedroom Apartment 1. Situated in Nedeščina in the Istria region, Nedescina One-Bedroom Apartment 1 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Nedescina One-Bedroom Apartment 1 sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mimosa in Nedešćina (Haus für 5-8 Personen)

Mimosa in Nedešćina (Haus für 5-8 Personen)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mimosa in Nedešćina (Haus für 5-8 Personen). Located in Nedeščina, Mimosa in Nedešćina (Haus für 5-8 Personen) provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Mimosa in Nedešćina (Haus für 5-8 Personen) sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ari

Villa Ari

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Ari. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Ari is located in Nedeščina. Ubytovanie Villa Ari sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa LariF

Villa LariF

Ubytovanie (Vila) Villa LariF. Featuring a garden, private pool and garden views, Villa LariF is set in Nedeščina. Ubytovanie Villa LariF sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 477 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ave

Holiday Home Ave

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ave. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Ave is located in Nedeščina. Ubytovanie Holiday Home Ave sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina I

Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina I. Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina I is located in Šumber. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina I sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Stone Villa Katarina

Old Stone Villa Katarina

Ubytovanie (Vila) Old Stone Villa Katarina. Situated in Nedeščina in the Istria region, Old Stone Villa Katarina features a garden. This villa also has a private pool. Ubytovanie Old Stone Villa Katarina sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 309 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Erzisce II

Holiday home Erzisce II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Erzisce II. Holiday home Erzisce II is situated in Nedeščina and offers barbecue facilities. This holiday home offers an outdoor pool and complimentary WiFi. Ubytovanie Holiday home Erzisce II sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina. Boasting accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina is set in Nedeščina. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria).

Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina. Set in Nedeščina, Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina features accommodation with a private pool. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 202 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina. Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina is situated in Nedeščina. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Nedescina sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Nedescina 48

Holiday home Nedescina 48

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nedescina 48. Located in Nedeščina, Holiday home Nedescina 48 provides a private pool. The air-conditioned accommodation is 10 km from Rabac. Ubytovanie Holiday home Nedescina 48 sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Nedescina 23

Holiday home Nedescina 23

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nedescina 23. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Nedescina 23 is situated in Nedeščina. Ubytovanie Holiday home Nedescina 23 sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ana

Holiday Home Ana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ana. Boasting a garden, private pool and garden views, Holiday Home Ana is set in Nedeščina. Ubytovanie Holiday Home Ana sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria).

Awesome home in Nedescina with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Awesome home in Nedescina with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Nedescina with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms. Situated in Nedeščina, Awesome home in Nedescina with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Awesome home in Nedescina with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Sumber, Central Istria - Sredisnja Istra - 7175

Apartments with a parking space Sumber, Central Istria - Sredisnja Istra - 7175

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Sumber, Central Istria - Sredisnja Istra - 7175. Apartmán Sumber 7175b sa nachádza v obci Šumber a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments with a parking space Sumber, Central Istria - Sredisnja Istra - 7175 sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Jadran (LBN310)

Holiday Home Jadran (LBN310)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Jadran (LBN310). Situated in Nedeščina, Holiday Home Jadran (LBN310) features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Jadran (LBN310) sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kos (LBN343)

Holiday Home Kos (LBN343)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kos (LBN343). Set in Nedeščina, Holiday Home Kos (LBN343) offers a private pool. Ubytovanie Holiday Home Kos (LBN343) sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Paolici (LBN337)

Holiday Home Paolici (LBN337)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Paolici (LBN337). Featuring accommodation with a private pool, Holiday Home Paolici (LBN337) is located in Nedeščina. Ubytovanie Holiday Home Paolici (LBN337) sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jenny in Kraj Drage (Haus für 2-3 Personen)

Jenny in Kraj Drage (Haus für 2-3 Personen)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jenny in Kraj Drage (Haus für 2-3 Personen). Jenny in Kraj Drage (Haus für 2-3 Personen) is situated in Nedeščina and offers free bikes and a garden. Ubytovanie Jenny in Kraj Drage (Haus für 2-3 Personen) sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lana in Ružići (Haus für 4-5 Personen)

Lana in Ružići (Haus für 4-5 Personen)

Ubytovanie (Vila) Lana in Ružići (Haus für 4-5 Personen). Lana in Ružići (Haus für 4-5 Personen) is located in Nedeščina and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Lana in Ružići (Haus für 4-5 Personen) sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Nedescina Cr

Holiday home Nedescina Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nedescina Cr. Boasting a sauna, Holiday home Nedescina Cr is set in Nedeščina. This holiday home offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Nedescina Cr sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Jurazini II

Holiday home Jurazini II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Jurazini II. Situated in Nedeščina in the Istria region, Holiday home Jurazini II is a 3-star property featuring free WiFi. The accommodation is 50 km from Pula. Ubytovanie Holiday home Jurazini II sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Fides

Apartmani Fides

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Fides. Situated in Nedeščina, Apartmani Fides features a private pool and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytovanie Apartmani Fides sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nedescina 47

Apartment Nedescina 47

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nedescina 47. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Apartment Nedescina 47 is set in Nedeščina. Ubytovanie Apartment Nedescina 47 sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Zupanici Croatia

Holiday home Zupanici Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zupanici Croatia. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Zupanici Croatia is situated in Ružići. Ubytovanie Holiday home Zupanici Croatia sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Vrecari 27

Holiday home Vrecari 27

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Vrecari 27. Situated in Nedeščina, Holiday home Vrecari 27 offers accommodation with a private pool and free WiFi. This holiday home provides barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Vrecari 27 sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina. Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina is located in Nedeščina and offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Nedescina sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Nedescina 49

Holiday home Nedescina 49

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nedescina 49. Holiday home Nedescina 49 is located in Nedeščina. This holiday home provides free private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Nedescina 49 sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 286 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone house Katarina

Stone house Katarina

Ubytovanie (Vila) Stone house Katarina. Set in Nedeščina, Stone house Katarina offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytovanie Stone house Katarina sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 324 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pius in Sveti Martin - Istrien

Pius in Sveti Martin - Istrien

Ubytovanie (Penzión) Pius in Sveti Martin - Istrien. Located in Nedeščina, Pius in Sveti Martin - Istrien offers free WiFi throughout the property. Each room comes with a TV with satellite channels. Ubytovanie Pius in Sveti Martin - Istrien sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria).

Luxury holiday house with private pool and large garden, near Rabac

Luxury holiday house with private pool and large garden, near Rabac

Ubytovanie (Vila) Luxury holiday house with private pool and large garden, near Rabac. Offering a garden and free WiFi, Luxury holiday house with private pool and large garden, near Rabac features accommodation in Nedeščina. Ubytovanie Luxury holiday house with private pool and large garden, near Rabac sa nachádza v meste Nedeščina (Chorvátsko - Istria).