Hľadať

Ubytovanie

Casa Vacanze Bella Vista Dovolenkový dom

Markovac 7c/1, Markovac, 52463 Višnjan, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Vacanze Bella Vista. Casa Vacanze Bella Vista is located in Višnjan and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Casa Vacanze Bella Vista sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Vacanze Bella Vista

The nearest airport is Pula Airport, 57 km from Casa Vacanze Bella Vista. Casa Vacanze Bella Vista is located in Višnjan and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 17 km from Poreč, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The holiday home features 2 bedrooms, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, and 1 bathroom with a shower. Portorož is 42 km from the holiday home, while Rovinj is 42 km away.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Casa Vacanze Bella Vista

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Jedálenský priestor
 • Priestor na posedenie
 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitné kanály
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Celé ubytovacie zariadenie má bezbariérový prístup
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Gril
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Samostatná budova
 • Výhľad na more
 • Výhľad
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Višnjan

Apartment Artemis

9,9

Apartment Artemis

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Artemis. Set in Višnjan in the Istria region, Apartment Artemis has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Artemis sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Gašparini

9,9

Holiday Home Gašparini

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Gašparini. Located just a 5-minute drive from Višnjan, Holiday Home Gašparini offers a hot tub, private vegetable garden and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Gašparini sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Larissa

9,9

Apartment Larissa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Larissa. Boasting a garden and a terrace, Apartment Larissa offers accommodation in Višnjan with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Larissa sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tona

9,9

Villa Tona

Ubytovanie (Vila) Villa Tona. Villa Tona is set in Višnjan and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytovanie Villa Tona sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stellar House Višnjan

9,8

Stellar House Višnjan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stellar House Višnjan. Set in Višnjan, this holiday home is 42 km from Trieste. The air-conditioned unit is 29 km from Portorož. Ubytovanie Stellar House Višnjan sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luka

9,8

Villa Luka

Ubytovanie (Vila) Villa Luka. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Luka is set in Višnjan. Ubytovanie Villa Luka sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 420 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nonni

9,8

Villa Nonni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Nonni. Situated in small village 5 km from town of Visnjan. Villa Nonni provides air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytovanie Villa Nonni sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman VICINIM family friendly

9,8

Apartman VICINIM family friendly

Ubytovanie (Apartmán) Apartman VICINIM family friendly. Set in Deklevi near Višnjan in the Istria region, Apartman VICINIM family friendly features a terrace and sea views. This property offers access to a... Ubytovanie Apartman VICINIM family friendly sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ninas

9,8

Ninas

Ubytovanie (Apartmán) Ninas. Situated in Višnjan, Ninas offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Ninas sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Roza

9,8

Casa Roza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Roza. Situated in Višnjan, Casa Roza features accommodation with a private pool, a patio and pool views. The air-conditioned accommodation is 50 km from Umag. Ubytovanie Casa Roza sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Parenzana

9,7

Villa Parenzana

Ubytovanie (Vila) Villa Parenzana. Vila Parenzana ponúka vonkajší bazén so slanou vodou a s ležadlami s výhľadom na okolitú zeleň. Ubytovanie Villa Parenzana sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Babudri

9,7

Villa Babudri

Ubytovanie (Vila) Villa Babudri. Ubytovanie Villa Babudri sa nachádza v letovisku Višnjan a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Babudri sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 441 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa di Piazza

9,6

Villa di Piazza

Ubytovanie (Apartmány) Villa di Piazza. Ubytovanie Villa di Piazza sa nachádza v obci Višnjan. Ubytovanie Villa di Piazza sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment with pool Visnjan

9,5

Apartment with pool Visnjan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment with pool Visnjan. Featuring a garden, a seasonal outdoor pool and garden views, Apartment with pool Visnjan is located in Višnjan. Ubytovanie Apartment with pool Visnjan sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maja Apartment

9,5

Maja Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Maja Apartment. Tento klimatizovaný apartmán v meste Višnjan ponúka terasu, záhradu, balkón a gril. Dostupné je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Maja Apartment sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kadore

9,5

Villa Kadore

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Kadore. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Kadore is situated in Višnjan. Ubytovanie Villa Kadore sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Laura Istarska

9,4

Villa Laura Istarska

Ubytovanie (Vila) Villa Laura Istarska. Villa Laura Istarska is set in Višnjan and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Villa Laura Istarska sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Danica

9,3

Apartment Danica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Danica. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Višnjan a ponúka vám balkón s výhľadom do záhrady. Mesto Terst je vzdialené 44 km. Ubytovanie Apartment Danica sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Diana

9,3

Apartman Diana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Diana. Located in Višnjan, Apartman Diana offers a bar, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartman Diana sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Countryside apartments

9,3

Countryside apartments

Ubytovanie (Apartmány) Countryside apartments. Apartmány Countryside sa nachádzajú v malej dedine Rapavel, asi 6 km od mesta Višnjan. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Ubytovanie Countryside apartments sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Visnjan Residence

9,3

Villa Visnjan Residence

Ubytovanie (Apartmány) Villa Visnjan Residence. Vila Višnjan sa nachádza v obci Višnjan na Istrii a ponúka klimatizované izby s TV a posedením. V záhrade nájdete vonkajší bazén. Ubytovanie Villa Visnjan Residence sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Complex Villa Visnjan with Pool

9,2

Apartment Complex Villa Visnjan with Pool

Ubytovanie (Penzión) Apartment Complex Villa Visnjan with Pool. Apartment Complex Villa Visnjan with Pool provides air-conditioned rooms in Višnjan. This 3-star guest house offers a garden. Ubytovanie Apartment Complex Villa Visnjan with Pool sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Visnjan Residence 2

9,2

Villa Visnjan Residence 2

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Visnjan Residence 2. Set in Višnjan, 15 km from Poreč, Villa Visnjan Residence 2 offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. The aparthotel offers a sun terrace. Ubytovanie Villa Visnjan Residence 2 sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Caffe la Parenzana

9,1

Villa Caffe la Parenzana

Ubytovanie (Vila) Villa Caffe la Parenzana. Vila Caffe la Parenzana so súkromným bazénom sa nachádza na pláži v letovisku Višnjan. Ubytovanie Villa Caffe la Parenzana sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maria apartment

9,1

Maria apartment

Ubytovanie (Apartmán) Maria apartment. Ubytovanie Maria apartment sa nachádza v obci Višnjan. Hostia majú k dispozícii záhradu, terasu a súkromný balkón. Ubytovanie Maria apartment sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Romana - Luxury Villa with Swimming Pool

8,9

Villa Romana - Luxury Villa with Swimming Pool

Ubytovanie (Vila) Villa Romana - Luxury Villa with Swimming Pool. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and water sports facilities, Villa Romana - Luxury Villa with Swimming Pool offers accommodation in... Ubytovanie Villa Romana - Luxury Villa with Swimming Pool sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 303 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home lynn

8,5

Holiday Home lynn

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home lynn. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home lynn is set in Višnjan. Ubytovanie Holiday Home lynn sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 295 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villas Barat by Istarski Dvori

8,3

Villas Barat by Istarski Dvori

Ubytovanie (Vily) Villas Barat by Istarski Dvori. Ubytovacie zariadenie Barat sídli na pokojnom mieste na návrší nad obcou Višnjan a ponúka ubytovanie v luxusných vilách s vonkajším bazénom a vírivkou. Ubytovanie Villas Barat by Istarski Dvori sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Mimi

8,3

Apartments Villa Mimi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Mimi. Apartmány Villa Mimi sa nachádzajú 10 minút jazdy autom od centra obce Višnjan a 20 minút jazdy autom od prístavného mesta Poreč. Ubytovanie Apartments Villa Mimi sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Begonia

Villa Begonia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Begonia. Villa Begonia is located in Višnjan and offers an outdoor swimming pool, a fitness centre and a bar. Ubytovanie Villa Begonia sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 325 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Salute

Villa Salute

Ubytovanie (Vila) Villa Salute. Villa Salute is located in Višnjan and has a private pool, a kitchen and pool views. This villa features a garden. The villa comes with a satellite TV. Ubytovanie Villa Salute sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria).

Villa Rafaela

Villa Rafaela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Rafaela. Situated in Višnjan in the Istria region, Villa Rafaela features a terrace. Ubytovanie Villa Rafaela sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Roberta

Villa Roberta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Roberta. Set in Višnjan in the Istria region, Villa Roberta features a terrace. Ubytovanie Villa Roberta sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jaki

Villa Jaki

Ubytovanie (Vila) Villa Jaki. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Villa Jaki is located in Višnjan. Ubytovanie Villa Jaki sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Casa Atilio & Ana

Villa Casa Atilio & Ana

Ubytovanie (Vila) Villa Casa Atilio & Ana. Located in Višnjan, Villa Casa Atilio & Ana offers an outdoor pool, a garden with many different tree varieties, and barbeque facilities. Ubytovanie Villa Casa Atilio & Ana sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Visnjan - Strpacici, Central Istria - Sredisnja Istra - 3351

Family friendly house with a swimming pool Visnjan - Strpacici, Central Istria - Sredisnja Istra - 3351

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Visnjan - Strpacici, Central Istria - Sredisnja Istra - 3351. Located in Višnjan, Family friendly house with a swimming pool Visnjan - Strpacici, Central Istria - Sredisnja Istra - 3351 provides accommodation with a... Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Visnjan - Strpacici, Central Istria - Sredisnja Istra - 3351 sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments with a parking space Visnjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 11585

Apartments with a parking space Visnjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 11585

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Visnjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 11585. Tento apartmán sa nachádza v obci Višnjan, 42 km od mesta Terst a 29 km od mesta Portorož. Využívať môžete bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments with a parking space Visnjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 11585 sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Villa Dorotea (PRC400)

Holiday Home Villa Dorotea (PRC400)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Dorotea (PRC400). Set in Višnjan in the Istria region, Holiday Home Villa Dorotea (PRC400) features a garden. Ubytovanie Holiday Home Villa Dorotea (PRC400) sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa San Giacomo (KST416)

Holiday Home Villa San Giacomo (KST416)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa San Giacomo (KST416). Set in Tinjan in the Istria region, Holiday Home Villa San Giacomo (KST416) features a garden. Ubytovanie Holiday Home Villa San Giacomo (KST416) sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Visnjan/Istrien 38777

Apartments in Visnjan/Istrien 38777

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Visnjan/Istrien 38777. Located in Višnjan, Apartments in Visnjan/Istrien 38777 provides accommodation with free WiFi and TV. Ubytovanie Apartments in Visnjan/Istrien 38777 sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Haus Vera (KST418)

Holiday Home Haus Vera (KST418)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Vera (KST418). Set in Sveti Ivan, Holiday Home Haus Vera (KST418) offers a private pool. Ubytovanie Holiday Home Haus Vera (KST418) sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home ZORA

Holiday Home ZORA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home ZORA. Located in Višnjan in the Istria region, Holiday Home ZORA features a garden. Ubytovanie Holiday Home ZORA sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Haus Kristina (KST411)

Holiday Home Haus Kristina (KST411)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Kristina (KST411). Located in Višnjan in the Istria region, Holiday Home Haus Kristina (KST411) has a garden. Ubytovanie Holiday Home Haus Kristina (KST411) sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Stella

Villa Stella

Ubytovanie (Vila) Villa Stella. Located in Višnjan, Villa Stella offers an outdoor swimming pool and free bikes. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytovanie Villa Stella sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 261 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Astera

Villa Astera

Ubytovanie (Vila) Villa Astera. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Astera is situated in Višnjan. Ubytovanie Villa Astera sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 425 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Fabci IV

Holiday home Fabci IV

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Fabci IV. Holiday home Fabci IV is set in Višnjan and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 35 km from Rovinj. Ubytovanie Holiday home Fabci IV sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Bacva III

Holiday home Bacva III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bacva III. Holiday home Bacva III is set in Višnjan. The air-conditioned accommodation is 14 km from Poreč. Ubytovanie Holiday home Bacva III sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria).

Three-Bedroom Holiday Home in Visnjan

Three-Bedroom Holiday Home in Visnjan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Visnjan. Set in Prhati, Three-Bedroom Holiday Home in Visnjan provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 21 km from Poreč. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Visnjan sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Malisi Croatia

Holiday home Malisi Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Malisi Croatia. Located in Višnjan, Holiday home Malisi Croatia provides a private pool. Ubytovanie Holiday home Malisi Croatia sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ansi

Villa Ansi

Ubytovanie (Vila) Villa Ansi. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Ansi is situated in Višnjan. Ubytovanie Villa Ansi sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 264 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Picturesque Apartment with Swimming Pool in Visnjan

Picturesque Apartment with Swimming Pool in Visnjan

Ubytovanie (Apartmán) Picturesque Apartment with Swimming Pool in Visnjan. Located in Višnjan, Picturesque Apartment with Swimming Pool in Visnjan provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Picturesque Apartment with Swimming Pool in Visnjan sa nachádza v meste Višnjan (Chorvátsko - Istria).