Hľadať

Ubytovanie

Chalet by the Skiing Area in Neukirchen with Sauna Horská chata

5741 Neukirchen am Großvenediger, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Chalet by the Skiing Area in Neukirchen with Sauna. Chalet by the Skiing Area in Neukirchen with Sauna in Neukirchen am Großvenediger provides accommodation with free WiFi, 1. Ubytovanie Chalet by the Skiing Area in Neukirchen with Sauna sa nachádza v meste Neukirchen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 488 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Chalet by the Skiing Area in Neukirchen with Sauna

At the chalet guests are welcome to take advantage of a sauna. 5 km from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg. Chalet by the Skiing Area in Neukirchen with Sauna in Neukirchen am Großvenediger provides accommodation with free WiFi, 1. The chalet is equipped with a TV. Guests can enjoy the outdoor swimming pool at Chalet by the Skiing Area in Neukirchen with Sauna. Guests staying at this chalet have access to a fully equipped kitchen. The nearest airport is Innsbruck Airport, 69 km from the accommodation.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • 1 bazén
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Chalet by the Skiing Area in Neukirchen with Sauna

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Detská vysoká stolička
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchyňa
 • Umývačka riadu
 • Chladnička
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • TV
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Zdarma! Vstup do bazénov je bezplatný
 • Sauna
 • Bezdrôtové pripojenie na internet
 • Internet
 • Samostatná budova
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Neukirchen

Apartments Nindl

9,8

Apartments Nindl

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nindl. With ski-to-door access, Apartments Nindl is situated in the centre of Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from the Wildkogel Ski Area. Ubytovanie Apartments Nindl sa nachádza v meste Marktstraße 140 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Prossegger

9,7

Apartment Prossegger

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prossegger. Located at the foot of the Hohe Tauern Mountains, 2 km from the centre of Neukirchen am Großvenediger, this spacious apartment features a balcony with... Ubytovanie Apartment Prossegger sa nachádza v meste Roßberg 232 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Margarethe

9,7

Apartments Margarethe

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Margarethe. With free WiFi and free covered parking, Apartments Margarethe offers a quiet location in Neukirchen, within 300 metres from shops and restaurants. Ubytovanie Apartments Margarethe sa nachádza v meste Rossberg 175 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmenthaus Oberlechner

9,6

Apartmenthaus Oberlechner

Ubytovanie (Apartmán) Apartmenthaus Oberlechner. In the centre of Neukirchen am Großvenediger, Apartmenthaus Oberlechner is a 2-minute walk from the Wildkogel Ski Area. Ubytovanie Apartmenthaus Oberlechner sa nachádza v meste Bäckengasse 129 (Rakúsko - Salzburg).

Apartment Großvenedigerblick

9,5

Apartment Großvenedigerblick

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Großvenedigerblick. Panoramic views of the Großvenediger Mountain are provided at Apartment Großvenedigerblick. Ubytovanie Apartment Großvenedigerblick sa nachádza v meste Rosental 265 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Siggen

9,4

Hotel Gasthof Siggen

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Siggen. This traditional Alpine-style hotel enjoys a scenic location, 4 km from the centre of Neukirchen am Großvenediger. Ubytovanie Hotel Gasthof Siggen sa nachádza v meste Sulzau Mittergasse 63 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almgasthof Windlegern

9,4

Almgasthof Windlegern

Ubytovanie (Hostinec) Almgasthof Windlegern. Almgasthof Windlegern features free WiFi and views of mountain in Neukirchen. Ubytovanie Almgasthof Windlegern sa nachádza v meste 122 Kollmannsberg (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension und Jugendgästehaus Mühlhof

9,4

Pension und Jugendgästehaus Mühlhof

Ubytovanie (Penzión) Pension und Jugendgästehaus Mühlhof. Set in Sulzau, a 5-minute drive from the centre of Neukirchen and the Wildkogel Ski Area, Pension und Jugendgästehaus Mühlhof offers a sun terrace, a... Ubytovanie Pension und Jugendgästehaus Mühlhof sa nachádza v meste Sulzau-Mittergasse 107 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl

9,3

Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl. Featuring a spa area which is accessible free of charge, Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl can be found in the centre of Neukirchen am Großvenediger, a... Ubytovanie Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl sa nachádza v meste Müllnerfeld 326 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Rottenstein

9,3

Haus Rottenstein

Ubytovanie (Apartmány) Haus Rottenstein. Ubytovacie zariadenie Haus Rottenstein sa nachádza v obci Neukirchen v Hornom Rakúsku, 48 km od Salzburgu a 33 km od obce Hallstatt. Ubytovanie Haus Rottenstein sa nachádza v meste Winkl 61 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anna Breuer

9,3

Apartment Anna Breuer

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Anna Breuer. Surrounded by a garden with a lawn, Apartment Anna Breuer is located next to the Wildkogelbahn Cable Car, a 3-minute walk from the centre of Neukirchen am... Ubytovanie Apartment Anna Breuer sa nachádza v meste Neukirchen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Röck

9,2

Apartments Röck

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Röck. Situated a 5-minute walk from the Wildkogel Ski Area, Apartment Röck offers accommodation units with free WiFi and satellite TV. Ubytovanie Apartments Röck sa nachádza v meste Kreuzschiedstraße 275 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bio-Bauernhof Obertrattenbachhof

9,2

Bio-Bauernhof Obertrattenbachhof

Ubytovanie (Farma) Bio-Bauernhof Obertrattenbachhof. Táto ekologická farma sa nachádza v meste Neukirchen am Grossvenediger. Hosťom ponúka malý vonkajší bazén a kúpeľné centrum. Ubytovanie Bio-Bauernhof Obertrattenbachhof sa nachádza v meste Trattenbach 247 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Abelhof

9,1

Hotel Gasthof Abelhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Abelhof. Hotel Gasthof Abelhof sa nachádza v meste Neukirchen am Großvenediger na kopci s výhľadom na okolitú alpsú panorámu. Ubytovanie Hotel Gasthof Abelhof sa nachádza v meste Roßberg 116 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apparthotel AlpenChalet

9,1

Apparthotel AlpenChalet

Ubytovanie (Apartmány) Apparthotel AlpenChalet. Set at the foot of Wildkogel Mountain, in Neukirchen am Großvenediger, AlpenChalet is situated next to the cable car. Ubytovanie Apparthotel AlpenChalet sa nachádza v meste Künstlergasse 78 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Schiedhof

9,1

Landhaus Schiedhof

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Landhaus Schiedhof. Situated in Neukirchen am Großvenediger, Landhaus Schiedhof features a private pool and free WiFi. Ubytovanie Landhaus Schiedhof sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 355 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Oberscheffau

9

Bauernhof Oberscheffau

Ubytovanie (Farma) Bauernhof Oberscheffau. Ubytovacie zariadenie Bauernhof Oberscheffau sa nachádza v samom srdci Národného parku Hohe Tauern a hosťom ponúka izby s balkónom a panoramatickým... Ubytovanie Bauernhof Oberscheffau sa nachádza v meste Scheffau 96 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Pension Hoferhaus

8,8

Hotel-Pension Hoferhaus

Ubytovanie (Penzión) Hotel-Pension Hoferhaus. In a quiet location in the centre of Neukirchen am Großvenediger, Hotel-Pension Hoferhaus is just 200 metres from the Wildkogelbahn Cable Car. Ubytovanie Hotel-Pension Hoferhaus sa nachádza v meste Neukirchen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schwaighofer

8,7

Haus Schwaighofer

Ubytovanie (Apartmány) Haus Schwaighofer. Haus Schwaighofer enjoys a quiet location a 5-minute walk from the centre of Neukirchen am Großvenediger and from the Wildkogelbahn Cable Car. Ubytovanie Haus Schwaighofer sa nachádza v meste Förstergasse 324 (Rakúsko - Salzburg).

Alpengasthof Rechtegg

8,6

Alpengasthof Rechtegg

Ubytovanie (Hotel) Alpengasthof Rechtegg. Offering impressive panoramic views of the Hohe Tauern mountain range, Alpengasthof Rechtegg enjoys a sunny and quiet location in Neukirchen. Ubytovanie Alpengasthof Rechtegg sa nachádza v meste Rossberg 27 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Helsen

8,5

Apartments Helsen

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Helsen. Apartmán Helsen sa nachádza na pokojnom mieste uprostred Berchtesgadenských Álp, iba 10 minút chôdze od centra obce Mühlbach am Hochkönig. Ubytovanie Apartments Helsen sa nachádza v meste Schlöglberg 58 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Rohregger

8,2

Landhaus Rohregger

Ubytovanie (Hotel) Landhaus Rohregger. Tento hotel vo vidieckom štýle sa nachádza neďaleko hlavnej cesty v Národnom parku Vysoké Taury, v tichom prostredí obce Neukirchen am Grossvenediger, 8... Ubytovanie Landhaus Rohregger sa nachádza v meste Mitterhohen Bramberg 24 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aparthotel Pinzgau

7,9

Aparthotel Pinzgau

Ubytovanie (Apartmány) Aparthotel Pinzgau. Apartmánový hotel Pinzgau sa nachádza v obci Neukirchen, 5 minút chôdze od lyžiarskeho strediska Wildkogel Arena. Ubytovanie Aparthotel Pinzgau sa nachádza v meste Neukirchen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Haus Moosen (NKI210)

Holiday Home Haus Moosen (NKI210)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Moosen (NKI210). Situated 5 km from Eggerfeld, 5 km from Wildkogelbahn 1. Ubytovanie Holiday Home Haus Moosen (NKI210) sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 284 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-EYB

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-EYB

Ubytovanie (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-EYB. Set in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.2 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytovanie Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-EYB sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYC

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYC

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYC. Located in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.2 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytovanie Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYC sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 239 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYD

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYD

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYD. Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYD in Neukirchen am Großvenediger provides accommodation with free WiFi, 1. Ubytovanie Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYD sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 261 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-EYB

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-EYB

Ubytovanie (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-EYB. Set in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.3 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytovanie Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-EYB sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYC

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYC

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYC. Located in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.3 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytovanie Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYC sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Davide

Davide

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Davide. Situated in Neukirchen am Großvenediger, just 2.8 km from Gensbichllift, Davide features accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and... Ubytovanie Davide sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Chalet Rossberg A

Apartment Chalet Rossberg A

Ubytovanie (Horská chata) Apartment Chalet Rossberg A. Apartment Chalet Rossberg A is situated in Neukirchen am Großvenediger, 2.4 km from Gensbichllift and 2. Ubytovanie Apartment Chalet Rossberg A sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Chalet Rossberg B

Apartment Chalet Rossberg B

Ubytovanie (Horská chata) Apartment Chalet Rossberg B. Apartment Chalet Rossberg B is set in Neukirchen am Großvenediger, 2.4 km from Gensbichllift and 2. Ubytovanie Apartment Chalet Rossberg B sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergerhof Alpin Lodge - A 265.002

Bergerhof Alpin Lodge - A 265.002

Ubytovanie (Apartmány) Bergerhof Alpin Lodge - A 265.002. Bergerhof Alpin Lodge - A 265.002 has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Neukirchen am Großvenediger, 90 metres from... Ubytovanie Bergerhof Alpin Lodge - A 265.002 sa nachádza v meste 497 Sonnberg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-EYC

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-EYC

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-EYC. Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-EYC is situated in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, 600 metres... Ubytovanie Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-EYC sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-QYD

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-QYD

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-QYD. Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-QYD features a balcony and is situated in Neukirchen am Großvenediger, within just 200 metres of Wildkogel-Arena... Ubytovanie Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-QYD sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-CYA

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-CYA

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-CYA. Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-CYA features a balcony and is situated in Neukirchen am Großvenediger, within just 200 metres of Wildkogel-Arena... Ubytovanie Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-CYA sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Infanglalm

Ferienwohnungen Infanglalm

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Infanglalm. With a garden and a terrace, Ferienwohnungen Infanglalm is situated in Neukirchen and provides free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnungen Infanglalm sa nachádza v meste Neukirchen (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Chalet Chalet Rossberg

Chalet Chalet Rossberg

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Chalet Rossberg. Chalet Chalet Rossberg is located in Neukirchen am Großvenediger, 2.4 km from Gensbichllift and 2. Ubytovanie Chalet Chalet Rossberg sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rossberg Hohe Tauern Chalets -6

Rossberg Hohe Tauern Chalets -6

Ubytovanie (Horská chata) Rossberg Hohe Tauern Chalets -6. Rossberg Hohe Tauern Chalets -6 is situated in Neukirchen am Großvenediger, 2 km from Gensbichllift, and features a terrace, garden, and free WiFi. Ubytovanie Rossberg Hohe Tauern Chalets -6 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 288 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ferienwohnung Zwölferblick (NKI135)

Apartment Ferienwohnung Zwölferblick (NKI135)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ferienwohnung Zwölferblick (NKI135). Apartment Ferienwohnung Zwölferblick (NKI135) is located in Neukirchen am Großvenediger, 300 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, 700 metres... Ubytovanie Apartment Ferienwohnung Zwölferblick (NKI135) sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-DYB

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-DYB

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-DYB. Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-DYB is set in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, 700 metres from... Ubytovanie Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-DYB sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-DYB

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-DYB

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-DYB. Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-DYB is located in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, 600 metres... Ubytovanie Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-DYB sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Unterguggnhof (NKI240)

Apartment Unterguggnhof (NKI240)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Unterguggnhof (NKI240). Apartment Unterguggnhof (NKI240) is situated in Neukirchen am Großvenediger, 4. Ubytovanie Apartment Unterguggnhof (NKI240) sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-DYA

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-DYA

Ubytovanie (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-DYA. Set in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.3 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytovanie Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-DYA sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-EYC

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-EYC

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-EYC. Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-EYC is located in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, 700 metres... Ubytovanie Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-EYC sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYE

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYE

Ubytovanie (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYE. Set in Neukirchen am Großvenediger, Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYE offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYE sa nachádza v meste Neukirchen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 245 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almliesl NEUK-624

Almliesl NEUK-624

Ubytovanie (Apartmán) Almliesl NEUK-624. Located in Neukirchen am Großvenediger, just 1.7 km from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, Almliesl NEUK-624 provides accommodation with a garden and... Ubytovanie Almliesl NEUK-624 sa nachádza v meste Neukirchen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 219 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Lechner

Ferienwohnung Lechner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Lechner. Ferienwohnung Lechner in Neukirchen am Großvenediger provides accommodation with free WiFi, 600 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg. Ubytovanie Ferienwohnung Lechner sa nachádza v meste Neukirchen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rossberg Hohe Tauern Chalets -8

Rossberg Hohe Tauern Chalets -8

Ubytovanie (Horská chata) Rossberg Hohe Tauern Chalets -8. Rossberg Hohe Tauern Chalets -8 is situated in Neukirchen am Großvenediger, 2 km from Gensbichllift, and features a terrace, garden, and free WiFi. Ubytovanie Rossberg Hohe Tauern Chalets -8 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 323 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Steger 190S

Haus Steger 190S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Steger 190S. Haus Steger 190S in Neukirchen am Großvenediger features accommodation with free WiFi, 600 metres from Wildkogelbahn 1. Ubytovanie Haus Steger 190S sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031003-DYA

Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031003-DYA

Ubytovanie (Apartmán) Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031003-DYA. Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031003-DYA is situated in Neukirchen am Großvenediger, 3 km from Wildkogelbahn 1. Ubytovanie Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031003-DYA sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).