Hľadať

Ubytovanie

Chata Drevenica Horská chata

Liptovská Anna 31, 032 23 Liptovská Anna, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Chata Drevenica. Ubytovacie zariadenie Chata Drevenica sa nachádza v Liptovskej Anne. Je vzdialené 34 km od obce Kościelisko a má bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Drevenica sa nachádza v meste Liptovská Anna (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Chata Drevenica

Ubytovacie zariadenie Chata Drevenica sa nachádza v Liptovskej Anne. Horská chata sa otvára na balkón s výhľadom do záhrady a pozostáva z 2 spální a kompletne vybavenej kuchyne. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Chata Drevenica najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 57 km. Mesto Zakopané je od ubytovania vzdialené 39 km a Štrbské Pleso 43 km. Je vzdialené 34 km od obce Kościelisko a má bezplatné súkromné parkovisko.

Iná ubytovanie v meste Liptovská Anna

Ubytovanie Pravnáč

9,8

Ubytovanie Pravnáč

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Pravnáč. Ubytovanie Pravnáč s výhľadom na hory sa nachádza v obci Liptovská Anna a ponúka hosťom okrem iného aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Pravnáč sa nachádza v meste Liptovská Anna (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Pravnáč má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Ubytovanie Pravnáč momentálne evidujeme 5 recenzií.