Hľadať

Ubytovanie

Chata vo dvore Dovolenkový dom

Osturňa 49, 059 79 Osturňa, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata vo dvore. Ubytovacie zariadenie Chata vo dvore sa nachádza v obci Osturňa v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata vo dvore sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Chata vo dvore

Ubytovacie zariadenie Chata vo dvore sa nachádza v obci Osturňa v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. K dispozícii sú aj uteráky a posteľná bielizeň. V areáli dovolenkového domu nechýba detské ihrisko. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry, ktoré je od ubytovania vzdialené 29 km. K vybaveniu patria aj káblová TV s plochou obrazovkou a práčka. V tomto dovolenkovom dome majú hostia k dispozícii 3 spálne a kompletne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rúrou a varnou doskou. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 23 km od mesta Zakopané a 19 km od mesta Szczawnica. Po dni strávenom pešou turistikou, lyžovaním alebo bicyklovaním si hostia môžu oddýchnuť v záhrade alebo v spoločenskej miestnosti. Mesto Nowy Sącz je od ubytovania vzdialené 45 km.

Iná ubytovanie v meste Osturňa

Goralská Drevenica

9,9

Goralská Drevenica

Ubytovanie (Chata v prírode) Goralská Drevenica. Goralská drevenica s balkónom a výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Osturňa v Prešovskom kraji, 16 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Goralská Drevenica sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Goralská Drevenica má celkové hodnotenie 9,9. Pre Chata v prírode Goralská Drevenica momentálne evidujeme 5 recenzií.

Ubytovanie Lenka

9,8

Ubytovanie Lenka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie Lenka. Ubytovanie Lenka sa nachádza v obci Matiašovce, iba 10 km od Pieninského národného parku. Ubytovanie Ubytovanie Lenka sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Lenka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Vidiecky dom Ubytovanie Lenka momentálne evidujeme 37 recenzií.

Retro Cottage Osturna

9,8

Retro Cottage Osturna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Retro Cottage Osturna. Chata Double Osturna ponúka ubytovanie v dovolenkovom dome obklopenom prírodou. Ubytovanie Retro Cottage Osturna sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Retro Cottage Osturna má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Retro Cottage Osturna momentálne evidujeme 14 recenzií.

Luxury Chalet Katarinka, Belianske Tatry

9,7

Luxury Chalet Katarinka, Belianske Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury Chalet Katarinka, Belianske Tatry. Ubytovacie zariadenie Luxury Chalet Katarinka, Belianske Tatry sa nachádza v obci Osturňa a ponúka bezplatný prenájom bicyklov a terasu. Ubytovanie Luxury Chalet Katarinka, Belianske Tatry sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj).

Drevenica Deni

9,7

Drevenica Deni

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Deni. Drevenica Deni sa nachádza v Osturni a ponúka hosťom výhľad do záhrady. Poľská obec Bukowina Tatrzańska je vzdialená 13 km. Ubytovanie Drevenica Deni sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Drevenica Deni má celkové hodnotenie 9,7. Pre Horská chata Drevenica Deni momentálne evidujeme 7 recenzií.

Urbársky dom

7,4

Urbársky dom

Ubytovanie (Penzión) Urbársky dom. Ubytovacie zariadenie Urbársky dom sa nachádza v obci Osturňa. Ubytovanie Urbársky dom sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj).

Dvor Magduška

Dvor Magduška

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dvor Magduška. Dovolenkový dom Dvor Magduška sa nachádza v obci Osturňa a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Dvor Magduška sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj).

Kolíska pokoja

Kolíska pokoja

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Kolíska pokoja. Situated in Osturňa in the Prešovský kraj region, Kolíska pokoja has a garden. The property is 45 km from Nowy Sącz and free private parking is available. Ubytovanie Kolíska pokoja sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj).

Kolíska pokoja

Kolíska pokoja

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Kolíska pokoja. Situated in Osturňa in the Prešovský kraj region, Kolíska pokoja has a garden. Ubytovanie Kolíska pokoja sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj).

Siberia Haus

Siberia Haus

Ubytovanie (Penzión) Siberia Haus. Penzión Siberia Haus sa nachádza v obci Osturňa. Ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Siberia Haus sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Penzión Siberia Haus nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa Gita

Chalupa Gita

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa Gita. Chalupa Gita is situated in Osturňa and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Chalupa Gita sa nachádza v meste Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj).