Hľadať

Ubytovanie

DaMa Apartmány

Krusevo, Ribnica Vozarica 116a, 23450 Obrovac, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) DaMa. Ubytovacie zariadenie DaMa sa nachádza v meste Obrovac a ponúka bezplatné Wi-Fi a prístup na záhradu s grilom. Izby majú terasu. Ubytovanie DaMa sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania DaMa

Ubytovacie zariadenie DaMa sa nachádza v meste Obrovac a ponúka bezplatné Wi-Fi a prístup na záhradu s grilom. Niektoré sú klimatizované a ponúkajú jedálenský kút a priestor na posedenie so satelitnou TV s plochou obrazovkou. Izby majú terasu. Zadar sa nachádza 47 km a Biograd na Moru 44 km od ubytovania. Na mieste je k dispozícii aj súkromná pláž a v blízkom okolí sa môžete venovať šnorchlovaniu. Najbližšie letisko Zadar je situované 42 km od ubytovacieho zariadenia DaMa. Súčasťou niektorých jednotiek je kuchyňa s rúrou, chladničkou a varnou doskou.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Na pláži
 • Súkromná pláž

Vybavenie ubytovania DaMa

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Súkromná pláž
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešie prehliadky
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Kanoistika
 • Rybolov
 • Tenisový kurt
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Bankomat
 • Zmenáreň
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Obchody (na mieste)
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Obrovac

Apartman J & M

10

Apartman J & M

Ubytovanie (Apartmán) Apartman J & M. Situated in Dražice in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman J & M features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman J & M sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Tereza

10

Tereza

Ubytovanie (Apartmány) Tereza. Ubytovacie zariadenie Tereza sa nachádza v meste Obrovac. Ponúka bezplatné bicykle, reštauráciu a bowlingovú dráhu. Ubytovanie Tereza sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Danica

10

House Danica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Danica. Ubytovacie zariadenie House Danica sa nachádza pri pláži v meste Obrovac v Zadarskej župe a má terasu a záhradu. Ubytovanie House Danica sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Tunjarice

9,8

Holiday house Tunjarice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Tunjarice. Set in Obrovac in the Zadar County region, Holiday house Tunjarice features a patio and garden views. Ubytovanie Holiday house Tunjarice sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment UNA

9,8

Apartment UNA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment UNA. Apartmán UNA sa nachádza v meste Obrovac a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Mesto Bibinje je vzdialené 41 km. Ubytovanie Apartment UNA sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Ana

9,7

Apartman Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Ana. Ubytovacie zariadenie Apartman Ana sa nachádza v meste Obrovac v Zadarskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartman Ana sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Oma

9,6

Holiday home Oma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Oma. Dovolenkový dom Holiday home Oma sa nachádza v letovisku Obrovac. V tomto dovolenkovom dome na pláži je k dispozícii balkón. Ubytovanie Holiday home Oma sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Punta Blava in Crna Punta

9,6

Villa Punta Blava in Crna Punta

Ubytovanie (Apartmány) Villa Punta Blava in Crna Punta. Vila Punta Blava in Crna Punta sa nachádza na pláži a ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Obrovac. K dispozícii je klimatizácia. Ubytovanie Villa Punta Blava in Crna Punta sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marija

9,6

Villa Marija

Ubytovanie (Vila) Villa Marija. Located in Kruševo, Villa Marija provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Villa Marija sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Paulin

9,4

Holiday Home Paulin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Paulin. Dovolenkový dom Paulin sa nachádza v obci Obrovac a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Holiday Home Paulin sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Matal

9,3

Apartment Matal

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matal. Situated in Podorjak in the Zadar County region, Apartment Matal features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 41 km from Bibinje. Ubytovanie Apartment Matal sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Micanovi Dvori Mobile Home Village Zrmanja

9,3

Micanovi Dvori Mobile Home Village Zrmanja

Ubytovanie (Dovolenkový park) Micanovi Dvori Mobile Home Village Zrmanja. Ubytovacie zariadenie Micanovi Dvori Mobile Home Village Zrmanja s výhľadom na horu Velebit sa nachádza v Prírodnom parku Velebit v blízkosti obce Obrovac. Ubytovanie Micanovi Dvori Mobile Home Village Zrmanja sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Duje Ribnica

9,3

Apartments Duje Ribnica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Duje Ribnica. Apartmány Duje Ribnica sa nachádzajú v meste Obrovac, 43 km od letoviska Bibinje a ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Duje Ribnica sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Palma.5

9

Holiday Home Palma.5

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Palma.5. Situated in Anić in the Zadar County region, Holiday Home Palma.5 has a terrace. Ubytovanie Holiday Home Palma.5 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

River huts Zrmanja

9

River huts Zrmanja

Ubytovanie (Chata v prírode) River huts Zrmanja. Chatky pri rieke Zrmanja sa nachádzajú v meste Obrovac v Zadarskom regióne. Ponúkajú gril a výhľad na rieku. Zadar je vzdialený 44 km od chatiek. Ubytovanie River huts Zrmanja sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tisno

8,5

Apartments Tisno

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tisno. Apartmány Tisno sa nachádzajú priamo pri mori v obci Kruševo a ponúkajú vonkajší bazén i reštauráciu s terasou s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Tisno sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman M

8,5

Apartman M

Ubytovanie (Apartmán) Apartman M. Apartman M s balkónom a klimatizáciou sa nachádza v letovisku Obrovac v Zadarskej župe, 48 km od Zadaru. Ubytovanie Apartman M sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buffet M Apartments and Rooms Obrovac

8

Buffet M Apartments and Rooms Obrovac

Ubytovanie (Hostel) Buffet M Apartments and Rooms Obrovac. Ubytovacie zariadenie Buffet M Apartments and Rooms Obrovac sa nachádza v obci Obrovac a ponúka hosťom bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Buffet M Apartments and Rooms Obrovac sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Andabak - Crna Punta

5,4

Apartment Andabak - Crna Punta

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Andabak - Crna Punta. Ubytovanie Apartment Andabak sa nachádza v letovisku Kruševo. K dispozícii je záhrada a terasa. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 41 km od Bibinje. Ubytovanie Apartment Andabak - Crna Punta sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ika.2

Apartment Ika.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ika.2. Apartment Ika.2 is located in Anić. The accommodation is 43 km from Bibinje, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment Ika.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marijana

Apartment Marijana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marijana. Located in Gornji Karin in the Zadar County region, Apartment Marijana has a terrace. Ubytovanie Apartment Marijana sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pešut.2

Apartment Pešut.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment PeÅ¡ut.2. Located in Anić in the Zadar County region, Apartment Pešut.2 features a terrace. Ubytovanie Apartment PeÅ¡ut.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dragica.1

Apartment Dragica.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dragica.1. Set in Podorjak in the Zadar County region, Apartment Dragica.1 has a terrace. The air-conditioned accommodation is 39 km from Bibinje. Ubytovanie Apartment Dragica.1 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Daria.1

Apartment Daria.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Daria.1. Set in Anić in the Zadar County region, Apartment Daria.1 features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje. Ubytovanie Apartment Daria.1 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jasna

Apartment Jasna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jasna. Set in Anić in the Zadar County region, Apartment Jasna has a terrace. Ubytovanie Apartment Jasna sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucija.2

Apartment Lucija.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucija.2. Apartment Lucija.2 is set in Anić. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment Lucija.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

RELAX in VILLA with POOL

RELAX in VILLA with POOL

Ubytovanie (Dovolenkový dom) RELAX in VILLA with POOL. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, RELAX in VILLA with POOL is situated in Obrovac. Ubytovanie RELAX in VILLA with POOL sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Ana

Holiday Home Villa Ana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Ana. Set in Kruševo, Holiday Home Villa Ana offers a private pool. Ubytovanie Holiday Home Villa Ana sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Palma.2

Holiday Home Palma.2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Palma.2. Situated in Anić in the Zadar County region, Holiday Home Palma.2 features a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Palma.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mia

Holiday Home Mia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mia. Set in Anić in the Zadar County region, Holiday Home Mia features a balcony and sea views. Ubytovanie Holiday Home Mia sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ivan

Holiday Home Ivan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ivan. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Ivan is situated in Obrovac. Ubytovanie Holiday Home Ivan sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ivana

Holiday Home Ivana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ivana. Located in Podorjak in the Zadar County region, Holiday Home Ivana has a terrace. Ubytovanie Holiday Home Ivana sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Obrovac I

Holiday Home Obrovac I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Obrovac I. Located in Obrovac, Holiday Home Obrovac I features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Obrovac I sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dinko

Holiday Home Dinko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dinko. Situated in Obrovac in the Zadar County region, Holiday Home Dinko features a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Dinko sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SaltyRiver /slana-rijeka/ guest house

SaltyRiver /slana-rijeka/ guest house

Ubytovanie (Vila) SaltyRiver /slana-rijeka/ guest house. Set in Obrovac in the Zadar County region, SaltyRiver /slana-rijeka/ guest house has a balcony and garden views. Ubytovanie SaltyRiver /slana-rijeka/ guest house sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anić.2

Apartment Anić.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anić.2. Set in Anić in the Zadar County region, Apartment Anić.2 features a terrace. Ubytovanie Apartment Anić.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anić.1

Apartment Anić.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anić.1. Situated in Anić in the Zadar County region, Apartment Anić.1 features a terrace. Ubytovanie Apartment Anić.1 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anita.1

Apartment Anita.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anita.1. Located in Podorjak in the Zadar County region, Apartment Anita.1 has a terrace. Ubytovanie Apartment Anita.1 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucija.4

Apartment Lucija.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucija.4. Apartment Lucija.4 is situated in Anić. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Apartment Lucija.4 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucija.1

Apartment Lucija.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucija.1. Set in Anić in the Zadar County region, Apartment Lucija.1 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Lucija.1 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Amadea.2

Apartment Amadea.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Amadea.2. Set in Obrovac in the Zadar County region, Apartment Amadea.2 features a terrace. Ubytovanie Apartment Amadea.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Daria.3

Apartment Daria.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Daria.3. Situated in Anić in the Zadar County region, Apartment Daria.3 features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje. Ubytovanie Apartment Daria.3 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sandra

Apartment Sandra

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sandra. Located in Podorjak in the Zadar County region, Apartment Sandra has a terrace. Ubytovanie Apartment Sandra sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villa Luka

Apartment Villa Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Luka. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Apartment Villa Luka is located in Kruševo. Ubytovanie Apartment Villa Luka sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Karin Gornji with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4207-3)

Apartment in Karin Gornji with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4207-3)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Karin Gornji with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4207-3). Located in Obrovac in the Zadar County region, Apartment in Karin Gornji with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4207-3) features a terrace and... Ubytovanie Apartment in Karin Gornji with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4207-3) sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Vrulja.2

Apartment Vrulja.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vrulja.2. Situated in Obrovac in the Zadar County region, Apartment Vrulja.2 features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Vrulja.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pisak.3

Apartment Pisak.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pisak.3. Apartment Pisak.3 is set in Anić. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment Pisak.3 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pisak.3

Apartment Pisak.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pisak.3. Set in Anić in the Zadar County region, Apartment Pisak.3 features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Pisak.3 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pisak.2

Apartment Pisak.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pisak.2. Situated in Anić in the Zadar County region, Apartment Pisak.2 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Pisak.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Zadar 708S

Ferienhaus Zadar 708S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Zadar 708S. Located in Obrovac in the Zadar County region, Ferienhaus Zadar 708S has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje. Ubytovanie Ferienhaus Zadar 708S sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Palma.1

Holiday Home Palma.1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Palma.1. Situated in Anić in the Zadar County region, Holiday Home Palma.1 features a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Palma.1 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)