Hľadať

Ubytovanie

Delightful Apartment in Jochberg with Balcony Apartmán

6373 Jochberg, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Delightful Apartment in Jochberg with Balcony. Set in Jochberg in the Tyrol region, Delightful Apartment in Jochberg with Balcony features a terrace. The accommodation is 48 km from Mayrhofen. Ubytovanie Delightful Apartment in Jochberg with Balcony sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko).

Popis ubytovania Delightful Apartment in Jochberg with Balcony

Set in Jochberg in the Tyrol region, Delightful Apartment in Jochberg with Balcony features a terrace. Mozart Airport, 63 km from Delightful Apartment in Jochberg with Balcony. Saalbach Hinterglemm is 17 km from the apartment, while Kitzbühel is 8 km away. A fridge and a stovetop can be found in the kitchen. The nearest airport is Salzburg W. A. The accommodation is 48 km from Mayrhofen. The apartment is fitted with a TV.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Delightful Apartment in Jochberg with Balcony

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Sporák
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Ďalšia kúpeľňa
 • Súkromná kúpeľňa
 • Priestor na posedenie
 • TV
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Terasa

Iná ubytovanie v meste Jochberg

Apartment "Künstlhäusl"

9,8

Apartment "Künstlhäusl"

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "Künstlhäusl". Located in Jochberg, 1.1 km from Hausleiten, 1.9 km from Wurzhöhe and 3. Ubytovanie Apartment "Künstlhäusl" sa nachádza v meste Dorf 56 1. Stock (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hermine

9,8

Apartment Hermine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hermine. Featuring a garden and a terrace, Apartment Hermine features accommodation in Jochberg with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartment Hermine sa nachádza v meste 7 Schwerterweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Branderhof

9,6

Branderhof

Ubytovanie (Farma) Branderhof. Built in 1761 and situated in Jochberg, Branderhof features farm stay accommodation with free WiFi throughout the property. Ubytovanie Branderhof sa nachádza v meste 18 Oberhausenweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TirolApart 1709

9,5

TirolApart 1709

Ubytovanie (Apartmány) TirolApart 1709. TirolApart 1709 sídli v pamiatkovo chránenom bývalom statku z roku 1709 v Jochbergu a ponúka priamy prístup na zjazdovky, výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie TirolApart 1709 sa nachádza v meste Martengasse 24 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Ederhof

9,5

Pension Ederhof

Ubytovanie (Penzión) Pension Ederhof. The Ederhof enjoys a quiet location amid the Kitzbühel Alps, a 5-minute walk from the centre of Jochberg. Ubytovanie Pension Ederhof sa nachádza v meste Ederdörfl 8 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TirolApart am Lift

9,5

TirolApart am Lift

Ubytovanie (Apartmány) TirolApart am Lift. Directly opposite the ski lift in Jochberg, these self-catering apartments offer free Wi-Fi and free rental bicycles. Ubytovanie TirolApart am Lift sa nachádza v meste Sonnfeldweg 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dorfstub'n Jochberg

9,3

Dorfstub'n Jochberg

Ubytovanie (Bed and breakfast) Dorfstub'n Jochberg. Boasting a balcony with mountain views, and a bar and a terrace, Dorfstub'n Jochberg can be found in Jochberg, close to Hausleiten and 1.9 km from... Ubytovanie Dorfstub'n Jochberg sa nachádza v meste Dorf 58 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jochberg by Apartment Managers

9,3

Apartment Jochberg by Apartment Managers

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jochberg by Apartment Managers. Offering free WiFi and garden views, Apartment Jochberg by Apartment Managers is an accommodation set in Jochberg, just 1. Ubytovanie Apartment Jochberg by Apartment Managers sa nachádza v meste Kupfstattgasse 26 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxe Chalet Evian by Kitz-Chalets

9,2

Deluxe Chalet Evian by Kitz-Chalets

Ubytovanie (Apartmány) Deluxe Chalet Evian by Kitz-Chalets. Chata Deluxe Evian by Kitz-Chalets ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania 5 minút jazdy autom od centra mesta Jochberg a lanovky Kitzbühel... Ubytovanie Deluxe Chalet Evian by Kitz-Chalets sa nachádza v meste Hanslweg 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TirolApart Chalet

9,2

TirolApart Chalet

Ubytovanie (Apartmány) TirolApart Chalet. Situated next to the Jochberg Ski Lift and 8 km from Kitzbühel, TirolApart Chalet is surrounded by a garden with a heated wooden outdoor tub, an outdoor... Ubytovanie TirolApart Chalet sa nachádza v meste Schweizeranger 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kempinski Hotel Das Tirol

9

Kempinski Hotel Das Tirol

Ubytovanie (Hotel) Kempinski Hotel Das Tirol. Tento 5-hviezdičkový hotel vyššej kategórie v Jochbergu, ktorý sa nachádza iba 7 km južne od Kitzbühelu, je obklopený malebnými tirolskými Alpami. Ubytovanie Kempinski Hotel Das Tirol sa nachádza v meste Kitzbüheler Straße 48 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Design-Appartement Jochberg

9

Design-Appartement Jochberg

Ubytovanie (Apartmán) Design-Appartement Jochberg. Design-Appartement Jochberg is situated in Jochberg and offers ski-to-door access and a terrace. The property has garden views and is 41 km from Kaprun. Ubytovanie Design-Appartement Jochberg sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Lemberger

8,9

Ferienhaus Lemberger

Ubytovanie (Horská chata) Ferienhaus Lemberger. Situated in the heart of the Kitzbühel Alps, the typical Tyrolean-style Ferienhaus Lemberger can be found 8 km south of Kitzbühel. Ubytovanie Ferienhaus Lemberger sa nachádza v meste Hüttweg 10 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Kumbichlhof

8,7

Pension Kumbichlhof

Ubytovanie (Penzión) Pension Kumbichlhof. Offering a garden, Pension Kumbichlhof is located in Mayrhofen. Free private parking is available on site. Ubytovanie Pension Kumbichlhof sa nachádza v meste Kumbichl 874 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Jochberg

8,6

Gästehaus Jochberg

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Jochberg. Perched among hills and meadows, the Gästehaus Jochberg features a small spa with sauna. Ubytovanie Gästehaus Jochberg sa nachádza v meste Dorf 35 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Talhof

8,3

Talhof

Ubytovanie (Farma) Talhof. Boasting a terrace, Talhof provides accommodation in Jochberg with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Talhof sa nachádza v meste 48 Oberhausenweg 6373 Jochberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Fuchs by Châtel Reizen

8,2

Haus Fuchs by Châtel Reizen

Ubytovanie (Horské chaty) Haus Fuchs by Châtel Reizen. Ubytovanie Haus Fuchs je tradičná vidiecka stavba v alpskom štýle, v údolí na okraji obce Jochberg, 10 minút jazdy od mesta Kitzbühel. Ubytovanie Haus Fuchs by Châtel Reizen sa nachádza v meste Bucherweg 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jochberg Hoamatl, The Deluxe Appartments

8,1

Jochberg Hoamatl, The Deluxe Appartments

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Jochberg Hoamatl, The Deluxe Appartments. Situated in Jochberg, 38 km from Kaprun, Jochberg Hoamatl, The Deluxe Appartments features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Jochberg Hoamatl, The Deluxe Appartments sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pleasant group accommodation in a central location between Kitzbühel and Mittersill.

2,7

Pleasant group accommodation in a central location between Kitzbühel and Mittersill.

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pleasant group accommodation in a central location between Kitzbühel and Mittersill.. Príjemné skupinové ubytovanie v centre medzi mestami Kitzbühel a Mittersill. Nachádza sa v obci Jochberg. Ubytovanie Pleasant group accommodation in a central location between Kitzbühel and Mittersill. sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 344 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Künstler

Pension Künstler

Ubytovanie (Apartmány) Pension Künstler. Pension Künstler has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Jochberg, 2.6 km from Hausleiten. Ubytovanie Pension Künstler sa nachádza v meste Künstlweg 1 (Rakúsko - Tirolsko).

Lovely Apartment in Jochberg with Balcony

Lovely Apartment in Jochberg with Balcony

Ubytovanie (Apartmán) Lovely Apartment in Jochberg with Balcony. Lovely Apartment in Jochberg with Balcony is set in Jochberg. The accommodation is 48 km from Mayrhofen. The property includes a living room with a TV. Ubytovanie Lovely Apartment in Jochberg with Balcony sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko).

Chalet-App-Garten

Chalet-App-Garten

Ubytovanie (Apartmán) Chalet-App-Garten. Boasting a hot tub, Chalet-App-Garten is situated in Jochberg. Free WiFi is available in this apartment, set 700 metres from Hausleiten and 1. Ubytovanie Chalet-App-Garten sa nachádza v meste Sonnfeldweg 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wagstätt Residenzen Jochberg by Immo-Alpina

Wagstätt Residenzen Jochberg by Immo-Alpina

Ubytovanie (Apartmány) Wagstätt Residenzen Jochberg by Immo-Alpina. Situated 800 metres from Hausleiten, Wagstätt Residenzen Jochberg by Immo-Alpina features accommodation with a bar, a garden and a 24-hour front desk for... Ubytovanie Wagstätt Residenzen Jochberg by Immo-Alpina sa nachádza v meste 42 Dorf (Rakúsko - Tirolsko).

Apartement Bergblick und Venediger

Apartement Bergblick und Venediger

Ubytovanie (Apartmány) Apartement Bergblick und Venediger. Apartement Bergblick und Venediger has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Jochberg, 1.2 km from Hausleiten. Ubytovanie Apartement Bergblick und Venediger sa nachádza v meste 6 Aubergweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jagahäusl

Jagahäusl

Ubytovanie (Apartmán) Jagahäusl. Jagahäusl is set in Jochberg and offers a terrace. The accommodation is 8 km from Kitzbühel. Ubytovanie Jagahäusl sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Helene by Home2be Kitzbühel

Haus Helene by Home2be Kitzbühel

Ubytovanie (Apartmány) Haus Helene by Home2be Kitzbühel. With a garden and a terrace, Haus Helene by Home2be Kitzbühel is situated in Jochberg and offers free WiFi. Ubytovanie Haus Helene by Home2be Kitzbühel sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jagahäusel Appartement Gitti

Jagahäusel Appartement Gitti

Ubytovanie (Apartmán) Jagahäusel Appartement Gitti. Offering ski-to-door access and mountain view, Jagahäusel Appartement Gitti is located in Jochberg, less than 1 km from Hausleiten and a 17-minute walk... Ubytovanie Jagahäusel Appartement Gitti sa nachádza v meste 6 Schweizeranger (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vorderreithhof

Vorderreithhof

Ubytovanie (Farma) Vorderreithhof. Located in Jochberg, close to Wurzhöhe, Vorderreithhof provides accommodation with bike hire, ski storage space, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Vorderreithhof sa nachádza v meste 10 Scheringweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bichlnwiesn

Bichlnwiesn

Ubytovanie (Horská chata) Bichlnwiesn. Located in Jochberg, 2 km from Hausleiten, 4.2 km from Wurzhöhe and 6 km from Bärenbadkogel 1, Bichlnwiesn provides accommodation with a terrace and free... Ubytovanie Bichlnwiesn sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 757 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Holzleiten by NV-Appartements

Appartement Holzleiten by NV-Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Holzleiten by NV-Appartements. Located 950 metres from Wagstättbahn Cable Car in Jochberg, this apartment features free WiFi and a balcony. Free private parking is available on site. Ubytovanie Appartement Holzleiten by NV-Appartements sa nachádza v meste Pass-Thurn-Straße 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Vorderreith

Ferienwohnung Vorderreith

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Vorderreith. Situated in Jochberg in the Tyrol region, Ferienwohnung Vorderreith has a balcony and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Vorderreith sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 649 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bichlnwiesn

Bichlnwiesn

Ubytovanie (Horská chata) Bichlnwiesn. Located in Aurach bei Kitzbuhel, Bichlnwiesn provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 44 km from Kaprun. Ubytovanie Bichlnwiesn sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 704 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Wurzhöhe

Ferienwohnung Wurzhöhe

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Wurzhöhe. Ferienwohnung Wurzhöhe is set in Jochberg and offers free bikes. Ubytovanie Ferienwohnung Wurzhöhe sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 449 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TirolApart am Lift

TirolApart am Lift

Ubytovanie (Apartmány) TirolApart am Lift. TirolApart am Lift is situated in Jochberg. The accommodation is 48 km from Mayrhofen. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytovanie TirolApart am Lift sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko).

Charming Apartment in Jochberg with Balcony

Charming Apartment in Jochberg with Balcony

Ubytovanie (Apartmán) Charming Apartment in Jochberg with Balcony. Charming Apartment in Jochberg with Balcony is set in Jochberg. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Charming Apartment in Jochberg with Balcony sa nachádza v meste Jochberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)