Hľadať

Ubytovanie

Domček u Babky Dovolenkový dom

188 Okoličianska, 031 04 Liptovský Mikuláš, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Babky. Ubytovanie Domček u Babky sa nachádza len 7 km od aquaparku Tatralandia a ponúka ubytovanie v Liptovskom Mikuláši s prístupom do spoločenskej miestnosti,... Ubytovanie Domček u Babky sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Domček u Babky

Tento dovolenkový dom má 2 spálne, kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou, priestor na posedenie a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom. Nachádza sa 10 km od Liptovskej Mary a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Domček U Babky najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 43 km. V blízkom okolí ubytovania sa hostia môžu venovať pešej turistike alebo využívať slnečnú terasu. Ubytovanie Domček u Babky sa nachádza len 7 km od aquaparku Tatralandia a ponúka ubytovanie v Liptovskom Mikuláši s prístupom do spoločenskej miestnosti, záhrady a zdieľanej kuchyne. K vybaveniu patrí aj TV s plochou obrazovkou.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Liptovský Mikuláš

Home Apartments Liptov

10

Home Apartments Liptov

Ubytovanie (Apartmány) Home Apartments Liptov. Ubytovanie Home Apartments Liptov sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a ponúka terasu. V ubytovaní je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Home Apartments Liptov sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Kapitána Nálepku Anna

10

Apartmán Kapitána Nálepku Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Kapitána Nálepku Anna. Apartmán Kapitána Nálepku Anna, boasting a terrace, is situated in Liptovský Mikuláš, 5 km from Aquapark Tatralandia and 8 km from Liptovska Mara. Ubytovanie Apartmán Kapitána Nálepku Anna sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Nørdic Design Apartment with Terrace

10

Nørdic Design Apartment with Terrace

Ubytovanie Nørdic Design Apartment with Terrace. Offering garden views, Nørdic Design Apartment with Terrace is an accommodation situated in Liptovský Mikuláš, 6. Ubytovanie Nørdic Design Apartment with Terrace sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Kaprík

10

Chata Kaprík

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kaprík. Offering barbecue facilities and mountain view, Chata Kaprík is set in Liptovský Mikuláš, 2.5 km from Liptovska Mara and 2.7 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie Chata Kaprík sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Snowhouse

10

Snowhouse

Ubytovanie (Apartmány) Snowhouse. Ubytovanie Snowhouse sa nachádza v Liptovskom Mikuláši 5 km od aquaparku Tatralandia a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Snowhouse sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat AVE-mobilhaus

10

Privat AVE-mobilhaus

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privat AVE-mobilhaus. Located 2.4 km from Liptovska Mara and 2.4 km from Aquapark Tatralandia in Liptovský Mikuláš, Privat AVE-mobilhaus offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Privat AVE-mobilhaus sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Ski & Sun B9

10

Ski & Sun B9

Ubytovanie (Apartmány) Ski & Sun B9. Boasting a spa bath, Ski & Sun B9 is situated in Liptovský Mikuláš. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Ski & Sun B9 sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Demanova 157

10

Demanova 157

Ubytovanie Demanova 157. Set in Liptovský Mikuláš and only 5.2 km from Demanovská Ice Cave, Demanova 157 offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Demanova 157 sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Dereše

10

Dereše

Ubytovanie Dereše. Dereše features garden views, free WiFi and free private parking, set in Liptovský Mikuláš, 1.9 km from Demanovská Ice Cave. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Dereše sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Urban VISTA apartment

10

Urban VISTA apartment

Ubytovanie Urban VISTA apartment. Situated in Liptovský Mikuláš in the Žilinský kraj region, Urban VISTA apartment has a balcony and mountain views. Ubytovanie Urban VISTA apartment sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalúpka na Lúke

10

Chalúpka na Lúke

Ubytovanie (Horská chata) Chalúpka na Lúke. Ubytovacie zariadenie Chalúpka na Lúke sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 14 km od aquaparku Tatralandia a 15 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chalúpka na Lúke sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Victory Port

10

Apartmán Victory Port

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Victory Port. Apartmán Victory Port sa nachádza v Liptovskom Mikuláši 2,6 km od aquaparku Tatralandia a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartmán Victory Port sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Belezza - priamo v centre

10

Apartmán Belezza - priamo v centre

Ubytovanie Apartmán Belezza - priamo v centre. Situated in Liptovský Mikuláš in the Žilinský kraj region, Apartmán Belezza - priamo v centre has a balcony. Ubytovanie Apartmán Belezza - priamo v centre sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Home Kamienok 2

10

Holiday Home Kamienok 2

Ubytovanie Holiday Home Kamienok 2. Ubytovanie Holiday Home Kamienok 2 má balkón a nachádza sa v Liptovskom Mikuláši v Žilinskom kraji. Ubytovanie Holiday Home Kamienok 2 sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

10

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline. Ubytovacie zariadenie Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline s reštauráciou, spoločenskou miestnosťou a záhradou ponúka ubytovanie v Liptovskom... Ubytovanie Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Byt pri stanici

10

Byt pri stanici

Ubytovanie Byt pri stanici. Byt pri stanici offers accommodation in Liptovský Mikuláš, 9.2 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Byt pri stanici sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmany Radka

10

Apartmany Radka

Ubytovanie Apartmany Radka. Situated in Pavčina Lehota in the Žilinský kraj region and Demanovská Ice Cave reachable within 3. Ubytovanie Apartmany Radka sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

3 izbový byt

10

3 izbový byt

Ubytovanie 3 izbový byt. Set 9.4 km from Aquapark Tatralandia, 14 km from Demanovská Ice Cave and 47 km from Strbske Pleso Lake, 3 izbový byt provides accommodation located in... Ubytovanie 3 izbový byt sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Hillshome - 84m2 moderný byt s terasou aj saunou

10

Hillshome - 84m2 moderný byt s terasou aj saunou

Ubytovanie Hillshome - 84m2 moderný byt s terasou aj saunou. Featuring a sauna, Hillshome - 84m2 moderný byt s terasou aj saunou is set in Liptovský Mikuláš. Ubytovanie Hillshome - 84m2 moderný byt s terasou aj saunou sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chatka Katka

10

Chatka Katka

Ubytovanie (Horská chata) Chatka Katka. Chatka Katka sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 3,1 km od vodného parku Tatralandia a 14 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chatka Katka sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments City Liptov

10

Apartments City Liptov

Ubytovanie (Apartmán) Apartments City Liptov. Apartmány City Liptov sa nachádzajú v Liptovskom Mikuláši, 3,4 km od aquaparku Tatralandia. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán zahŕňa aj terasu. Ubytovanie Apartments City Liptov sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Liptov Mobile House

10

Liptov Mobile House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Liptov Mobile House. Ubytovanie Liptov Mobile House sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 8 km od Liptovskej Mary. Toto okolie je obľúbené aj vďaka možnostiam pešej turistiky. Ubytovanie Liptov Mobile House sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Max

10

Max

Ubytovanie (Apartmány) Max. Located in Liptovský Mikuláš, just 6 km from Liptovska Mara, Max provides accommodation with a terrace and free WiFi. Set 2. Ubytovanie Max sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Flat

10

Holiday Flat

Ubytovanie Holiday Flat. Holiday Flat in Liptovský Mikuláš features accommodation with free WiFi, 5.9 km from Aquapark Tatralandia and 10 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Holiday Flat sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Home Kamienok

9,9

Holiday Home Kamienok

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kamienok. Ubytovacie zariadenie sa nachádza v tichej časti Liptovského Mikuláša, 15 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie Holiday Home Kamienok sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Home Kamienok má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Holiday Home Kamienok momentálne evidujeme 46 recenzií.

Apartmán Dorotka

9,9

Apartmán Dorotka

Ubytovanie Apartmán Dorotka. Offering free WiFi and city views, Apartmán Dorotka is an accommodation located in Liptovský Mikuláš. The Orava Castle is within 50 km of the apartment. Ubytovanie Apartmán Dorotka sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Dom Končiar

9,9

Dom Končiar

Ubytovanie (Apartmány) Dom Končiar. Ubytovanie Dom Končiar sa nachádza v obci Liptovský Ondrej, 6 km od Liptovského Mikuláša a iba 25 minút jazdy autom od letiska Poprad. Ubytovanie Dom Končiar sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Dom Končiar má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Dom Končiar momentálne evidujeme 72 recenzií.

Apartmán Victory Port

9,9

Apartmán Victory Port

Ubytovanie Apartmán Victory Port. Apartmán Victory Port offers accommodation in Liptovský Mikuláš, 9.2 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Apartmán Victory Port sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Pension Marko

9,9

Pension Marko

Ubytovanie Pension Marko. Pension Marko offers accommodation in Liptovský Mikuláš, 10 km from Demanovská Ice Cave. The air-conditioned accommodation is 6. Ubytovanie Pension Marko sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

IľanovSKI

9,9

IľanovSKI

Ubytovanie IľanovSKI. Located 11 km from Demanovská Ice Cave, IľanovSKI is in Liptovský Mikuláš and features a garden and a terrace. Ubytovanie IľanovSKI sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Liptovský domček

9,9

Chalupa Liptovský domček

Ubytovanie Chalupa Liptovský domček. Set in Liptovský Mikuláš and only 5.2 km from Aquapark Tatralandia, Chalupa Liptovský domček offers accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytovanie Chalupa Liptovský domček sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

GREEN Apartment – City Centre – Main Square

9,9

GREEN Apartment – City Centre – Main Square

Ubytovanie GREEN Apartment – City Centre – Main Square. Situated in Liptovský Mikuláš and only 5 km from Aquapark Tatralandia, GREEN Apartment – City Centre – Main Square features accommodation with mountain... Ubytovanie GREEN Apartment – City Centre – Main Square sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments Pemikas

9,9

Apartments Pemikas

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Pemikas. Ubytovanie Apartments Pemikas sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartments Pemikas sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Lucia Holla

9,9

Privat Lucia Holla

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Lucia Holla. Dovolenkový dom Privat Lucia Holla vám ponúka ubytovanie s terasou v Liptovskom Trnovci. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi. Ubytovanie Privat Lucia Holla sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Lucia Holla má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Privat Lucia Holla momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartman EMMA

9,9

Apartman EMMA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman EMMA. Apartmán EMMA sa nachádza v Liptovskom Mikuláši 15 km od Aquaparku Tatralandia a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným Wi-Fi, izbovou službou a... Ubytovanie Apartman EMMA sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmany ROSTER

9,9

Apartmany ROSTER

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany ROSTER. Ubytovacie zariadenie Apartmany ROSTER sa nachádza 2,8 km od aquaparku Tatralandia a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartmany ROSTER sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment house Tatras

9,9

Apartment house Tatras

Ubytovanie Apartment house Tatras. Set in Liptovský Mikuláš and only 6.1 km from Aquapark Tatralandia, Apartment house Tatras offers accommodation with garden views, free WiFi and free... Ubytovanie Apartment house Tatras sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát KIKA

9,8

Privát KIKA

Ubytovanie (Privát) Privát KIKA. Privát KIKA sa nachádza 8 km od aquaparku Tatralandia a ponúka ubytovanie so záhradou, terasu, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát KIKA sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát KIKA má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Privát KIKA momentálne evidujeme 114 recenzií.

Privat Pepe

9,8

Privat Pepe

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Pepe. Privát Pepe sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 7 km od Liptovskej Mary, 5 km od aquaparku Tatralandia a ponúka gril a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Privat Pepe sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Pepe má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Privat Pepe momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzion PIANO

9,8

Penzion PIANO

Ubytovanie (Privát) Penzion PIANO. Ubytovacie zariadenie Privat PIANO sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 2,5 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Penzion PIANO sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Ďurik

9,8

Apartmány Ďurik

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Ďurik. Apartmány Ďurik sa nachádzajú v Liptovskom Mikuláši, 12 km od aquaparku Tatralandia a 13 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Apartmány Ďurik sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod žlabom

9,8

Chata pod žlabom

Ubytovanie Chata pod žlabom. Ubytovacie zariadenie Chatapodzlabom ponúka ubytovanie v Liptovskom Mikuláši 11 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Chata pod žlabom sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Urban ZION apartment

9,8

Urban ZION apartment

Ubytovanie Urban ZION apartment. Set in Liptovský Mikuláš in the Žilinský kraj region, Urban ZION apartment features a balcony. Ubytovanie Urban ZION apartment sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Chopok

9,8

Apartman Chopok

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Chopok. Apartmán Chopok je situovaný v Liptovskom Mikuláši, 4 km od aquaparku Tatralandia. Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním a terasou. Ubytovanie Apartman Chopok sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman Chopok má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman Chopok momentálne evidujeme 75 recenzií.

Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča

9,8

Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča

Ubytovanie (Horská chata) Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča. Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča sa nachádza v Partizánskej Ľupči a ponúka spoločenskú miestnosť. Z ubytovania sa naskytá výhľad do záhrady a na hory. Ubytovanie Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmany JA&MA

9,8

Apartmany JA&MA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany JA&MA. Apartmány JA&MA sa nachádzajú v Liptovskom Mikuláši, 8 km od Aquaparku Tatralandia. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu. Ubytovanie Apartmany JA&MA sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Tri Smreky Demänovská Dolina

9,8

Apartmán Tri Smreky Demänovská Dolina

Ubytovanie Apartmán Tri Smreky Demänovská Dolina. Boasting garden views, Apartmán Tri Smreky Demänovská Dolina features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2. Ubytovanie Apartmán Tri Smreky Demänovská Dolina sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).