Hľadať

Ubytovanie

Ferienhaus Weixelbraun Dovolenkový dom

Iselsberg 64, 9992 Iselsberg, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Weixelbraun. Located in Iselsberg in the Tyrol region, Ferienhaus Weixelbraun features a balcony and garden views. Ubytovanie Ferienhaus Weixelbraun sa nachádza v meste Iselsberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Ferienhaus Weixelbraun

The property is 38 km from Bad Gastein and free private parking is provided. This holiday home is equipped with 4 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. The holiday home offers a terrace. Located in Iselsberg in the Tyrol region, Ferienhaus Weixelbraun features a balcony and garden views. San Candido is 44 km from Ferienhaus Weixelbraun, while Kaprun is 49 km away.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Ferienhaus Weixelbraun

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • TV s plochou obrazovkou
 • Kúrenie
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Terasa
 • Balkón
 • Výhľad do záhrady
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Iselsberg

Kieferhof

9,9

Kieferhof

Ubytovanie (Apartmán) Kieferhof. Situated in Iselsberg in the Tyrol region, Kieferhof features a terrace and mountain views. Ubytovanie Kieferhof sa nachádza v meste Iselsberg 9 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Straganzhof

9,8

Straganzhof

Ubytovanie (Farma) Straganzhof. Ubytovanie ponúka saunu, bylinné kúpele, wellness zónu, fitness centrum a relaxačný priestor s výhľadom na hory Lienzer Dolomiten. Ubytovanie Straganzhof sa nachádza v meste Iselsberg 6 (Rakúsko - Tirolsko).

Veganer Gasthof zum Ederplan

9,6

Veganer Gasthof zum Ederplan

Ubytovanie (Hostinec) Veganer Gasthof zum Ederplan. Veganer Gasthof zum Ederplan is located in Stronach and offers only gluten- and lactose-free, vegan breakfast menus prepared according to the Five Elements... Ubytovanie Veganer Gasthof zum Ederplan sa nachádza v meste Stronach 10 (Rakúsko - Tirolsko).

Frühstückspension Alpenrose

9,6

Frühstückspension Alpenrose

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Alpenrose. Ubytovacie zariadenie Frühstückspension Alpenrose sa nachádza v centre obce  Iselsberg, situovanej na Grossglocknerskej vysokohorskej ceste. Ubytovanie Frühstückspension Alpenrose sa nachádza v meste Iselsberg 21 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen BergArt

9,6

Ferienwohnungen BergArt

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen BergArt. Located in Iselsberg, 50 km from Sankt Jakob in Defereggen, Ferienwohnungen BergArt provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnungen BergArt sa nachádza v meste Göriach 48 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Mölltaler

8,4

Hotel Mölltaler

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mölltaler. Hotel Mölltaler sa nachádza v Iselsbergu. Ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Hotel Mölltaler sa nachádza v meste Iselsberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)