Hľadať

Ubytovanie

Ferienwohnungen Enzi Apartmány

Leditz 1, 9622 Weissbriach, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Enzi. Ferienwohnungen Enzi enjoys a quiet location on the edge of the forest, 2 km from the center of Weissbriach. Ubytovanie Ferienwohnungen Enzi sa nachádza v meste Leditz 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Ferienwohnungen Enzi

The Nassfeld ski area is 19 km away. Bed linen is available. A fridge and kettle are also offered. Ferienwohnungen Enzi enjoys a quiet location on the edge of the forest, 2 km from the center of Weissbriach. The Weissensee and Pressegger Lake are only 10 km away, Villach is 45 km and Klagenfurt 82 km from Ferienwohnungen Enzi. All units feature a dining area and a seating area with a flat-screen TV. There is also a kitchen, fitted with a dishwasher and oven. Free WiFi and free private parking are available for guests.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Ferienwohnungen Enzi

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Individuálna registrácia/odhlásenie
 • Bankomat
 • Minimarket na mieste
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Weissbriach

Gästehaus Wastian Apartments

10

Gästehaus Wastian Apartments

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Wastian Apartments. Boasting a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Gästehaus Wastian Apartments can be found in Weissbriach, close to Hammerboden... Ubytovanie Gästehaus Wastian Apartments sa nachádza v meste 148 Weißbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Lesch

9,9

Ferienhaus Lesch

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Lesch. Situated in Weissbriach in the Carinthia region and Hammerboden reachable within 1. Ubytovanie Ferienhaus Lesch sa nachádza v meste Weißbriach 228 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Rader

9,7

Gästehaus Rader

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Rader. Featuring free WiFi, Gästehaus Rader is located centrally and offers accommodation in Weissbriach. Ubytovanie Gästehaus Rader sa nachádza v meste Weissbriach 92 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Franz

9,7

Ferienhaus Franz

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Franz. Ferienhaus Franz enjoys a quiet location a 2-minute walk from Weißbriach’s ski slopes. Ubytovanie Ferienhaus Franz sa nachádza v meste Weißbriach 229 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Holunder Weissbriach

9,7

Haus Holunder Weissbriach

Ubytovanie (Apartmány) Haus Holunder Weissbriach. Haus Holunder Weißbriach is located a 5-minute walk from the center of Weißbriach and 100 metres from the local ski lift. Ubytovanie Haus Holunder Weissbriach sa nachádza v meste Weißbriach 181 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Landhof Schober

9,7

B&B Landhof Schober

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Landhof Schober. Set in Weissbriach, B&B Landhof Schober offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytovanie B&B Landhof Schober sa nachádza v meste Regitt 1A (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FeWo Sonnenschein

9,7

FeWo Sonnenschein

Ubytovanie (Apartmán) FeWo Sonnenschein. Situated in Weissbriach, FeWo Sonnenschein features a balcony that offers panoramic mountain views and is close to the Weissensee lake and the ski area... Ubytovanie FeWo Sonnenschein sa nachádza v meste 186 Weißbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus 26 Weißbriach

9,6

Haus 26 Weißbriach

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus 26 Weißbriach. Ubytovacie zariadenie Haus 26 Weißbriach sa nachádza v obci Weissbriach, 11 km od jazera Weissensee. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Haus 26 Weißbriach sa nachádza v meste Weissbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhof Berger

9,6

Ferienhof Berger

Ubytovanie (Penzión) Ferienhof Berger. Penzión Ferienhof Berger sa nachádza v obci Weissbriach v Korutánsku, 10 km od jazier Weißensee a Presseggersee, 45 km od mesta Villach a 20 km od... Ubytovanie Ferienhof Berger sa nachádza v meste Regitt 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Becky

9,5

Haus Becky

Ubytovanie (Apartmány) Haus Becky. Ubytovacie zariadenie Haus Becky je situované na peknom vyvýšenom mieste vo Weissbriachu v údolí Gitsch, 950 metrov od lyžiarskeho strediska. Ubytovanie Haus Becky sa nachádza v meste Weissbriach 198 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhof Schober

9,4

Landhof Schober

Ubytovanie (Apartmány) Landhof Schober. Landhof Schober is situated in Weissbriach in the Carinthia Region, offering apartments with a mountain-view balcony, a 3-minute drive from the next ski... Ubytovanie Landhof Schober sa nachádza v meste Regitt 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Naggler Weissbriach

9,4

Hotel Naggler Weissbriach

Ubytovanie (Hotel) Hotel Naggler Weissbriach. Situated in the centre of Weissbriach, Hotel Naggler features a garden with a pond and a sunbathing terrace, as well as a large spa and wellness area and... Ubytovanie Hotel Naggler Weissbriach sa nachádza v meste Weissbriach 72 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension & Apartments Weissbriach

9,3

Pension & Apartments Weissbriach

Ubytovanie (Penzión) Pension & Apartments Weissbriach. Penzión Weissbriach sa nachádza 3 minúty chôdze od centra mesta Weissbriach. Ubytovanie Pension & Apartments Weissbriach sa nachádza v meste Weissbriach 193 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Brunnwirt

9,1

Hotel Brunnwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Brunnwirt. The Brunnwirt is a traditional, family-run hotel in the small village of Weißbriach, only a 10-minute drive away from the Weißensee lake and a 15-minute... Ubytovanie Hotel Brunnwirt sa nachádza v meste Weißbriach 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Nickl

9

Ferienhaus Nickl

Ubytovanie (Penzión) Ferienhaus Nickl. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Nickl sa nachádza v obci Weissbriach a ponúka izby a ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi, bezplatnú úschovňu lyží a... Ubytovanie Ferienhaus Nickl sa nachádza v meste Weissbriach 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

JUFA Hotel Gitschtal

8,7

JUFA Hotel Gitschtal

Ubytovanie (Hotel) JUFA Hotel Gitschtal. JUFA Gitschtal Hotel poskytuje priamy prístup na lyžiarske zjazdovky pre začiatočníkov a bezplatný skibus do lyžiarskeho strediska Nassfeld Ponúka saunu,... Ubytovanie JUFA Hotel Gitschtal sa nachádza v meste Weißbriach 266 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Optimamed Gesundheitsressort Weißbriach

6,5

Optimamed Gesundheitsressort Weißbriach

Ubytovanie (Hotel) Optimamed Gesundheitsressort Weißbriach. Hotel Optimamed Gesundheitsressort Weißbriach sa nachádza v meste Weissbriach a ponúka veľké wellness centrum so saunami, ležadlami, krytým aj vonkajším... Ubytovanie Optimamed Gesundheitsressort Weißbriach sa nachádza v meste Weissbriach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)