Hľadať

Ubytovanie

Gasthof Feuerstein Apartmán

Gschnitz Hsn. 52, 6150 Gschnitz, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Gasthof Feuerstein. Gasthof Feuerstein, a property with a terrace, is set in Gschnitz, 6 km from Habicht. Ubytovanie Gasthof Feuerstein sa nachádza v meste Gschnitz (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Gasthof Feuerstein

The apartment also features 1 bathroom. A children's playground can be found at the apartment, along with a garden. There is an in-house restaurant, plus free private parking and free WiFi are available. Jeden z bestsellerov v destinácii Gschnitz Gasthof Feuerstein, a property with a terrace, is set in Gschnitz, 6 km from Habicht. The nearest airport is Innsbruck Airport, 37 km from Gasthof Feuerstein.

Vybavenie ubytovania Gasthof Feuerstein

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Parkovanie na ulici
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Súkromná kúpeľňa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Reštaurácia
 • Lístky na MHD
 • Detské ihrisko
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Gschnitz

Auenhof

9,7

Auenhof

Ubytovanie (Apartmány) Auenhof. Located in Gschnitz in the Tyrol region and Habicht reachable within 2. Ubytovanie Auenhof sa nachádza v meste Gschnitz 54 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Pranger

9,6

Haus Pranger

Ubytovanie (Apartmán) Haus Pranger. The Pranger offers self-catering accommodation with a panoramic private balcony, just 100 metres from the centre of Gschnitz. Ubytovanie Haus Pranger sa nachádza v meste Gschnitz 87 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Conny's Ferienwohnungen

9,5

Conny's Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) Conny's Ferienwohnungen. Located in Tyrol’s scenic Gschnitz Valley, these spacious apartments are just 600 metres from Gschnitz village centre. Ubytovanie Conny's Ferienwohnungen sa nachádza v meste Gschnitz 124 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pirschenhof

9,2

Pirschenhof

Ubytovanie (Farma) Pirschenhof. Táto ekologická farma sa nachádza na tichom mieste v obci Gschnitz v malebnom tirolskom údolí s rovnomenným názvom. Ubytovanie Pirschenhof sa nachádza v meste Gschnitz 39 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gschnitzerhof

9,1

Gschnitzerhof

Ubytovanie (Apartmán) Gschnitzerhof. In a quiet location in the Gschnitz Valley and beside the free ski bus stop, Gschnitzerhof provides fully equipped apartments. Ubytovanie Gschnitzerhof sa nachádza v meste Gschnitz 45 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kirchdach

8,9

Hotel Kirchdach

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kirchdach. Surrounded by an impressive mountain panorama, the Hotel Kirchdach is located in Tyrol’s Gschnitz Valley. Ubytovanie Hotel Kirchdach sa nachádza v meste Gschnitz (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Alpenrose und Pension Nina

8,6

Gasthof Alpenrose und Pension Nina

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Alpenrose und Pension Nina. Ubytovacie zariadenie Gasthof Alpenrose und Pension Nina ponúka izby s balkónom a výhľadom na hory v pokojnej lokalite v centre mesta Gschnitz. Ubytovanie Gasthof Alpenrose und Pension Nina sa nachádza v meste Gschnitz 61 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alfaierhof-Bergheimat

8,6

Alfaierhof-Bergheimat

Ubytovanie (Penzión) Alfaierhof-Bergheimat. Ubytovacie zariadenie Alfaierhof-Bergheimat sa nachádza na slnečnom a pokojnom mieste v malebnom tirolskom údolí Gschnitz. Ubytovanie Alfaierhof-Bergheimat sa nachádza v meste Nr. 90 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gschnitz

Apartment Gschnitz

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gschnitz. Situated in Gschnitz and only 3.5 km from Habicht, Apartment Gschnitz features accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Gschnitz sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)