Hľadať

Ubytovanie

Gasthof Valentialm Hostinec

Am Plöcken 6, 9640 Kötschach, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Valentialm. Gasthof Valentialm features a restaurant, bar, a garden and terrace in Kötschach. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Gasthof Valentialm sa nachádza v meste Kötschach (Rakúsko - Korutánsko).

Popis ubytovania Gasthof Valentialm

Private parking can be arranged at an extra charge. Gasthof Valentialm features a restaurant, bar, a garden and terrace in Kötschach. Lienz is 43 km from the accommodation, while Weissensee is 44 km away. Guests at Gasthof Valentialm can enjoy a continental breakfast. At the inn, every room is fitted with a desk. All units include a wardrobe.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Bar

Vybavenie ubytovania Gasthof Valentialm

 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Kötschach

Appartementhaus Aue 361

9,7

Appartementhaus Aue 361

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Aue 361. Located in Aue on the edge of Kötschach, Appartementhaus Aue 361 offers you apartments with private entrance and private garden areas. Ubytovanie Appartementhaus Aue 361 sa nachádza v meste Aue 361 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Huberbauer

9,7

Huberbauer

Ubytovanie (Apartmány) Huberbauer. Rezidencia Huberbauer, ponúkajúca gril a výhľad na hory, sa nachádza v obci Kötschach v Korutánsku, 50 km od Bad Gasteinu a 48 km od Sesta. Ubytovanie Huberbauer sa nachádza v meste Kreuth 13 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Brandstätter

9,5

Haus Brandstätter

Ubytovanie (Penzión) Haus Brandstätter. Ubytovacie zariadenie Haus Brandstätter sa nachádza v meste Passau, 5 km od lyžiarskeho strediska Kötschach. Ponúka záhradu s detským ihriskom a grilom. Ubytovanie Haus Brandstätter sa nachádza v meste Passau 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Zankl

9,4

Appartements Zankl

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Zankl. Apartmány Zankl sa nachádzajú v obci Kötschach, v blízkosti lyžiarskych vlekov Ubungslift Kries a Babylift Kries a ponúkajú záhradu. Ubytovanie Appartements Zankl sa nachádza v meste Mauthen 130 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Troadkasten

9,2

Troadkasten

Ubytovanie (Apartmán) Troadkasten. Featuring garden views, Troadkasten features accommodation with a garden and a balcony, around 3.9 km from Ubungslift Kries. Ubytovanie Troadkasten sa nachádza v meste Würmlach 38 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof Pfeffermühle

9,2

Landgasthof Pfeffermühle

Ubytovanie (Apartmány) Landgasthof Pfeffermühle. Renovated in 2017, the non-smoking Landgasthof Pfeffermühle is a Carinthian inn and located between Kötschach and and Mauthen, 1 km from the Vorhegg Family... Ubytovanie Landgasthof Pfeffermühle sa nachádza v meste Kötschach 331 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof-Fleischerei Engl

9,1

Gasthof-Fleischerei Engl

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof-Fleischerei Engl. Located in Kötschach, Carinthia region, Gasthof-Fleischerei Engl is situated 2.8 km from Schlepplift Laas. Ubytovanie Gasthof-Fleischerei Engl sa nachádza v meste Kötschach 101 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Seiwald

9

Pension Seiwald

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Seiwald. Pension Seiwald is located in Kötschach and offers cosy rooms, free WiFi, a barbecue and a sun terrace. Ubytovanie Pension Seiwald sa nachádza v meste Kötschach 293 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gailberghöhe

8,9

Hotel Gailberghöhe

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gailberghöhe. Hotel Gailberghöhe is set on a hillside, 5 km from the centre of Kötschach and the closest ski slopes. Ubytovanie Hotel Gailberghöhe sa nachádza v meste Gailberg 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Mariti

8,9

Casa Mariti

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Mariti. Dovolenkový dvojdom so záhradou je situovaný v obci Kötschach v regióne Korutánsko a hosťom ponúka terasu, sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Casa Mariti sa nachádza v meste Kotschach 655 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Sieben - Singer Lydia

8,8

Haus Sieben - Singer Lydia

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Sieben - Singer Lydia. Ubytovacie zariadenie Haus Sieben - Singer Lydia sa nachádza v obci Kötschach v Korutánsku, 49 km od obce Bad Gastein a ponúka vonkajší bazén. Ubytovanie Haus Sieben - Singer Lydia sa nachádza v meste Kötschach 214 (Aue) (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalets Alpin Kronhof

Chalets Alpin Kronhof

Ubytovanie (Apartmány) Chalets Alpin Kronhof. Apartmány Chalets Alpin Kronhof sa nachádzajú v meste Kötschach-Mauthen v Korutánsku, 30 km od mesta Lienz a 43 km od obce Tarvisio. Ubytovanie Chalets Alpin Kronhof sa nachádza v meste Kronhof 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 360 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Jakob Seiwald

Ferienwohnungen Jakob Seiwald

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Jakob Seiwald. Located in Kötschach, Ferienwohnungen Jakob Seiwald offers a large garden, a seasonal solar-heated outdoor swimming pool and a children´s playground. Ubytovanie Ferienwohnungen Jakob Seiwald sa nachádza v meste Kötschach 32 (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment Lydia

Apartment Lydia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lydia. Boasting a balcony with garden views, and a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Apartment Lydia can be found in Kötschach, close to Schlepplift... Ubytovanie Apartment Lydia sa nachádza v meste 214 Kötschach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

S'Wirtshaus

S'Wirtshaus

Ubytovanie (Bed and breakfast) S'Wirtshaus. Located in Mauthen in the Carinthia region, S'Wirtshaus features a balcony. Providing free WiFi, the property also has a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie S'Wirtshaus sa nachádza v meste Kötschach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm

Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm. Boasting a hot tub, Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm is located in Kötschach. Ubytovanie Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm sa nachádza v meste Kötschach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)