Hľadať

Ubytovanie

Hasler Martina Apartmán

236 Grasse, Feichten im Kaunertal, 6524 Kaunertal, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Hasler Martina. Offering free WiFi and mountain views, Hasler Martina is an accommodation situated in Kaunertal. Ubytovanie Hasler Martina sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Hasler Martina

Offering free WiFi and mountain views, Hasler Martina is an accommodation situated in Kaunertal. Skiing can be enjoyed nearby. Kaunertaler Glacier is 18 km from the studio, while Fendels is 14km away. The nearest airport is Innsbruck Airport, 100 km from Hasler Martina. Guests staying at this studio have access to a fully equipped kitchen. The studio features a TV and a living-sleeping room in one unit.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Nefajčiarske izby
 • Lyžovanie

Vybavenie ubytovania Hasler Martina

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Rýchlovarná kanvica
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Skriňa alebo šatník
 • Uteráky
 • Toaletný papier
 • Posteľná bielizeň
 • TV
 • Dlažba/mramorová podlaha
 • Súkromný vchod
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Lyžiarska školaza príplatok
 • Lyžovanie
 • Súkromný byt v budove
 • Výhľad na hory
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Kaunertal

Haus Gfall

9,9

Haus Gfall

Ubytovanie (Penzión) Haus Gfall. The traditional apartment Haus Gfall is centrally located in the quiet village of Feichten in the scenic Kaunertal Valley. Ubytovanie Haus Gfall sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alpenglück

9,7

Haus Alpenglück

Ubytovanie (Apartmán) Haus Alpenglück. Haus Alpenglück is located Kaunertal and offers a self-catering accommodation with free Wi-Fi a mountain-view balcony and a tiled stove. Ubytovanie Haus Alpenglück sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Brigitte

9,6

Apart Brigitte

Ubytovanie (Apartmány) Apart Brigitte. Centrally located in Kaunertal, a 15-minute drive from Fendels Ski Area, Apart Brigitte offers accommodation with a balcony overlooking the surrounding... Ubytovanie Apart Brigitte sa nachádza v meste Vergoetschen (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Café Dorfbäck

9,6

Apart Café Dorfbäck

Ubytovanie (Apartmány) Apart Café Dorfbäck. Offering Tyrolean-style apartments with a balcony and cable TV, Apart Café Dorfbäck is located in the village of Feichten in the Kauner Valley. Ubytovanie Apart Café Dorfbäck sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mooshof

9,5

Mooshof

Ubytovanie (Apartmán) Mooshof. Located in Kaunertal in the Tyrol region, Mooshof features a balcony and mountain views. Ubytovanie Mooshof sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appart Kalsberger

9,5

Appart Kalsberger

Ubytovanie (Apartmány) Appart Kalsberger. Located in Feichten, Appart Kalsberger is surrounded by the Ötztaler Alps which can be seen from the garden and apartments. Ubytovanie Appart Kalsberger sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Christine

9,5

Apart Christine

Ubytovanie (Apartmány) Apart Christine. Apart Christine features garden views, free WiFi and free private parking, located in Kaunertal. Ubytovanie Apart Christine sa nachádza v meste Vergoetschen (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Mark

9,5

Ferienwohnungen Mark

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Mark. Ferienwohnungen Mark is a self-catering accommodation located in Kaunertal. Accommodation will provide you with a terrace and a seating area. Ubytovanie Ferienwohnungen Mark sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko).

Apart Bergland

9,5

Apart Bergland

Ubytovanie (Apartmány) Apart Bergland. Apartmánový dom Apart Bergland sa nachádza v dedine Nufels v údolí Kaunertal. Ubytovanie Apart Bergland sa nachádza v meste Nufels 8 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Auer Manfred

9,4

Auer Manfred

Ubytovanie (Penzión) Auer Manfred. Surrounded by meadows and mountains, Auer Manfred offers a cozy apartment for 4 people. Free private parking is available. Ubytovanie Auer Manfred sa nachádza v meste Platz 29 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appart Sonnenheim

9,4

Appart Sonnenheim

Ubytovanie (Apartmány) Appart Sonnenheim. Located in Nufels, a 5-minute drive from Kaunertal, Appart Sonnenheim houses modern Tyrolean-style units, either with a garden or balcony and mountain... Ubytovanie Appart Sonnenheim sa nachádza v meste Nufels 11 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bergfrieden

9,3

Haus Bergfrieden

Ubytovanie (Apartmány) Haus Bergfrieden. Haus Bergfrieden enjoys a quiet, hillside location on the edge of Feichten in the Kaunertal valley. Ubytovanie Haus Bergfrieden sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AlpinDesign Kaunertal

9,3

AlpinDesign Kaunertal

Ubytovanie (Apartmány) AlpinDesign Kaunertal. Offering a lush garden and barbecue facilities AlpinDesign Kaunertal is located directly at the Faggenbach. Ubytovanie AlpinDesign Kaunertal sa nachádza v meste Boden 36 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergfeuerhof

9,2

Bergfeuerhof

Ubytovanie (Apartmány) Bergfeuerhof. Bergfeuerhof is located in the Kaunertal Valley and offers self-catering accommodation with free WiFi, and mountain-view balconies. Ubytovanie Bergfeuerhof sa nachádza v meste Platz 27 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Max&Moritz

9,2

Appartements Max&Moritz

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Max&Moritz. Set at the edge of the forest, Appartements Max&Moritz is situated a 4-minute walk from Kaunertal's village centre, free WiFi is featured throughout the... Ubytovanie Appartements Max&Moritz sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Huter

9,2

Haus Huter

Ubytovanie (Apartmány) Haus Huter. Set in Kaunertal, Haus Huter features accommodation with free WiFi, a seating area, a flat-screen TV and a kitchenette. Ubytovanie Haus Huter sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Rustica

9,2

Apart Rustica

Ubytovanie (Apartmány) Apart Rustica. Offering an on-site pizzeria, Apart Rustica enjoys an easily accessible location on the Kaunertaler Glacier Road, just 150 metres from the next ski bus... Ubytovanie Apart Rustica sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Eckhart

9,2

Haus Eckhart

Ubytovanie (Privát) Haus Eckhart. Located in Kaunertal in the Tyrol region, Haus Eckhart features accommodation with mountain views and free WiFi. Ubytovanie Haus Eckhart sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Waldner

9,1

Ferienhaus Waldner

Ubytovanie (Penzión) Ferienhaus Waldner. Penzión Ferienhaus Waldner sa nachádza na pokojnom mieste obklopenom ľadovcom Kaunertal a ponúka pohodlné ubytovanie v krásnom prostredí a bezplatné... Ubytovanie Ferienhaus Waldner sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Renate

9,1

Haus Renate

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Haus Renate. Located in Vergötschen in the Kauner Valley, Haus Renate is situated near a mountain river and a cross-country skiing trail. Ubytovanie Haus Renate sa nachádza v meste Vergoetschen (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Weisseespitze

9

Hotel Weisseespitze

Ubytovanie (Hotel) Hotel Weisseespitze. Hotel Weisseespitze sa nachádza v centre malebného údolia Kauner a je obklopený lúkami, lesmi a vrchmi nádherných tirolských Álp. Ubytovanie Hotel Weisseespitze sa nachádza v meste Platz 30 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hafele

8,7

Haus Hafele

Ubytovanie (Penzión) Haus Hafele. Haus Hafele is a guest house located in Kaunertal, 800 metres from the city centre, offering accommodation with mountain views, a garden with a barbecue... Ubytovanie Haus Hafele sa nachádza v meste Feichten 74 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Sonnenhof

8,6

Hotel Sonnenhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sonnenhof. Hotel Sonnenhof is located in the Kaunertal Valley, 700 metres from the nearest ski area. It features a children’s playground and an infrared sauna. Ubytovanie Hotel Sonnenhof sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seer Hof

8,4

Seer Hof

Ubytovanie (Penzión) Seer Hof. In the Kaunertal valley, Seer Hof features sauna and infra red cabin facilities free of charge. Ubytovanie Seer Hof sa nachádza v meste Platz 16 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tia Apart

8,3

Hotel Tia Apart

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tia Apart. Hotel Tia Apart sa nachádza vo Feichten im Kaunertal. Ponúka saunu a parný kúpeľ. Ubytovanie Hotel Tia Apart sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hafele

Hotel Hafele

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hafele. Hotel Hafele in Kaunertal is 20 km away from the Kaunertaler Glacier Ski Area and offers you en-suite rooms free WiFi, a buffet breakfast, a fitness room... Ubytovanie Hotel Hafele sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Jägerhof

Hotel Jägerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jägerhof. Set in the Kaunertal district of Kaunertal, Hotel Jägerhof features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Hotel Jägerhof sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko).

Ögghof 222

Ögghof 222

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ögghof 222. Located at 1.444 metres above sea level, this rustic holiday home in the Kauner Valley, a 5-minute drive from Feichten, features a south-facing terrace... Ubytovanie Ögghof 222 sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus am rechten Fleck

Haus am rechten Fleck

Ubytovanie (Apartmán) Haus am rechten Fleck. Haus am rechten Fleck is located in Kaunertal, in Tyrol, and it offers 2 balconies. Ubytovanie Haus am rechten Fleck sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haflingerhof 100S

Haflingerhof 100S

Ubytovanie (Apartmán) Haflingerhof 100S. Located in Kaunertal in the Tyrol region, Haflingerhof 100S features a balcony. Ubytovanie Haflingerhof 100S sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ögghof 221

Ögghof 221

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ögghof 221. Ögg Hof 221 is an original tyrolian farmhouse, located in Kaunertal valley in the Tyrol Region. Ubytovanie Ögghof 221 sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 267 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Praxmarer

Haus Praxmarer

Ubytovanie (Apartmány) Haus Praxmarer. Situated in Kaunertal, 38 km from Sankt Anton am Arlberg, Haus Praxmarer features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Haus Praxmarer sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Kaunertal 101S

Ferienwohnung Kaunertal 101S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Kaunertal 101S. Located in Kaunertal in the Tyrol region, Ferienwohnung Kaunertal 101S features a balcony. Ubytovanie Ferienwohnung Kaunertal 101S sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vergötschnerhof

Vergötschnerhof

Ubytovanie (Apartmány) Vergötschnerhof. Offering apartments with fully equipped kitchens and mountain-view balconies, Vergötschnerhof is located in Tyrol's Kaunertal Valley, 1 km from the village... Ubytovanie Vergötschnerhof sa nachádza v meste Vergoetschen (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haflingerhof 102S

Haflingerhof 102S

Ubytovanie (Apartmán) Haflingerhof 102S. Haflingerhof 102S is set in Kaunertal. Complimentary WiFi is featured throughout the property and private parking is available on site. Ubytovanie Haflingerhof 102S sa nachádza v meste Feichten im Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waldhäusl

Waldhäusl

Ubytovanie (Apartmán) Waldhäusl. Waldhäusl is situated in Kaunertal. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytovanie Waldhäusl sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gustl

Apartment Gustl

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gustl. Offering free WiFi and garden views, Apartment Gustl is an accommodation located in Kaunertal. Ubytovanie Apartment Gustl sa nachádza v meste Kaunertal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)