Hľadať

Ubytovanie

Haus-Falle Apartmán

Farrendorfer Straße 37, 9535 Schiefling am See, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Haus-Falle. Haus-Falle is situated in Schiefling am See. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytovanie Haus-Falle sa nachádza v meste Schiefling am See (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Haus-Falle

The apartment offers a children's playground. Haus-Falle is situated in Schiefling am See. The nearest airport is Klagenfurt Airport, 18 km from the property. The apartment has a TV and a living room. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Bad Kleinkirchheim is 33 km from Haus-Falle, while Villach is 19 km away.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Haus-Falle

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Detská vysoká stolička
 • Kávovar
 • Rúra
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Sušič vlasov
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • CD prehrávač
 • TV
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Vonkajší nábytok
 • Gril
 • Detské ihrisko
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Schiefling am See

Landgasthof Trattnig

9,6

Landgasthof Trattnig

Ubytovanie (Penzión) Landgasthof Trattnig. Idyllically situated directly at the Trattnigteich Lake, this family-run hotel offers a restaurant and terrace with lake views. Ubytovanie Landgasthof Trattnig sa nachádza v meste Trattnigteichstrasse 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Toff

9,6

Ferienhaus Toff

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Toff. Ferienhaus Toff is a renovated 200-year old farmhouse situated in the centre of Schiefling am See, 4 km from Lake Wörthersee. Ubytovanie Ferienhaus Toff sa nachádza v meste Kirchenstr. 24 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seeblick Susanne

9,6

Seeblick Susanne

Ubytovanie (Apartmány) Seeblick Susanne. Ubytovanie sa nachádza v obci Schiefling am See, v blízkosti zálivu Velden a 5 minút jazdy od jazera Wörthersee. Ubytovanie Seeblick Susanne sa nachádza v meste Auen Trattenweg 165 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FeWo Seiko

9,5

FeWo Seiko

Ubytovanie (Apartmán) FeWo Seiko. Situated in Schiefling am See in the Carinthia region, FeWo Seiko features a balcony and garden views. Ubytovanie FeWo Seiko sa nachádza v meste 34 Taubenkogelweg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Ramusch

9,4

Haus Ramusch

Ubytovanie (Apartmán) Haus Ramusch. Haus Ramusch enjoys a quiet location in Aich, halfway between Schiefling am Wörthersee and Velden am Wörthersee. Ubytovanie Haus Ramusch sa nachádza v meste Schiefling am See (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Rasinger

9,3

Ferienwohnungen Rasinger

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Rasinger. Featuring mountain views, Ferienwohnungen Rasinger offers self-catering accommodation located in Schiefling am See. Ubytovanie Ferienwohnungen Rasinger sa nachádza v meste Keutschacher Straße 66 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Ferm

9,3

Gasthof Ferm

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Ferm. Enjoying a quiet location next to a natural swimming lake, the Gasthof Ferm is a 10-minute drive away from Velden. Ubytovanie Gasthof Ferm sa nachádza v meste Penken 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Primosch

9,3

Haus Primosch

Ubytovanie (Privát) Haus Primosch. Ubytovacie zariadenie Haus Primosch s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v obci Schiefling am See, 7 km od mesta... Ubytovanie Haus Primosch sa nachádza v meste Schiefling am See (Rakúsko - Korutánsko).

Apartments am Turiawald

9,3

Apartments am Turiawald

Ubytovanie (Apartmány) Apartments am Turiawald. Located in Schiefling am See, 46 km from Kranjska Gora, Apartments am Turiawald provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments am Turiawald sa nachádza v meste Farrendorfer Strasse 18 (Rakúsko - Korutánsko).

Anni's Wörtherseeblick

9,2

Anni's Wörtherseeblick

Ubytovanie (Apartmán) Anni's Wörtherseeblick. Set in Schiefling am See, this apartment features a balcony with lake views. The unit is 8 km from Velden and 34 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Anni's Wörtherseeblick sa nachádza v meste Weidlweg 35 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Margit

9,2

Haus Margit

Ubytovanie (Apartmán) Haus Margit. Set in Schiefling am See in the Carinthia region, Haus Margit has a balcony and mountain views. Ubytovanie Haus Margit sa nachádza v meste Sonnenweg 149 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kaiser

9,2

Haus Kaiser

Ubytovanie (Penzión) Haus Kaiser. Offering panoramic views of the Karawanken Mountains, the Haus Kaiser can be found on the edge of Schiefling. It features a large garden with a pool. Ubytovanie Haus Kaiser sa nachádza v meste Kirchenstraße 121 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nibbie's Happy Apartment

9,1

Nibbie's Happy Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Nibbie's Happy Apartment. Located in Schiefling am See in the Carinthia region, Nibbie's Happy Apartment provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Nibbie's Happy Apartment sa nachádza v meste Schiefling am See (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Windinger

9

Pension Windinger

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Windinger. Pension Windinger is located just 300 metres from the centre of Schiefling. Lake Wörth is a 5-minute drive away. Ubytovanie Pension Windinger sa nachádza v meste Kreuzweg 183 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waldpension Schiefling am See

8,9

Waldpension Schiefling am See

Ubytovanie (Penzión) Waldpension Schiefling am See. Offering scenic views of the Karawanken Mountain, Waldpension Schiefling am See is set in lush green surroundings, 2 km from Lake Wörthersee. Ubytovanie Waldpension Schiefling am See sa nachádza v meste Keutschacher Straße 70 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seeapartements Christophorus

8,9

Seeapartements Christophorus

Ubytovanie (Apartmány) Seeapartements Christophorus. Seeapartements Christophorus has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Velden am Wörthersee, 5 km from Velden Christmas Market. Ubytovanie Seeapartements Christophorus sa nachádza v meste Suduferstraße 183 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Falle

8,9

Haus Falle

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Falle. Ubytovacie zariadenie Haus Falle sa nachádza 5 minút chôdze od centra obce Schiefling a 3 km od jazera Wörthersee. Ubytovanie Haus Falle sa nachádza v meste Farrendorfer Straße 37 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Resei

8,9

Gästehaus Resei

Ubytovanie (Privát) Gästehaus Resei. Situated in Schiefling am See in the Carinthia region and Veldner Strandbad reachable within 2. Ubytovanie Gästehaus Resei sa nachádza v meste Schiefling am See (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wunderhof

8,5

Wunderhof

Ubytovanie (Farma) Wunderhof. Wunderhof je tradičný statok v južnom Korutánsku, 2 minúty jazdy od jazera Wörthersee a 10 minút jazdy od mesta Velden a ponúka panoramatický výhľad na... Ubytovanie Wunderhof sa nachádza v meste Auen Trattenweg 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Pukel

8,3

Pension Pukel

Ubytovanie (Penzión) Pension Pukel. Penzión Pukel s kaviarňou sa nachádza v obci Schiefling, 3 km od Wortherského jazera. Ubytovanie Pension Pukel sa nachádza v meste Keutschacherstrasse 156 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pension Bürger

8

Gasthof Pension Bürger

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Bürger. Tento penzión sa nachádza na malebnom mieste, 1,5 km od jazera Wörthsee, a už niekoľko desaťročí ho prevádzkuje tá istá rodina. Ubytovanie Gasthof Pension Bürger sa nachádza v meste Keutschacherstraße 33 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weisses Rössl

7,6

Weisses Rössl

Ubytovanie (Penzión) Weisses Rössl. Ubytovanie Weisses Rössl sa nachádza na pokojnom mieste, 200 metrov od jazera Wörthersee a je obklopené lesmi a veľkým trávnikom na opaľovanie. Ubytovanie Weisses Rössl sa nachádza v meste Auenstraße 47 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holzhaus am Wörthersee

Holzhaus am Wörthersee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holzhaus am Wörthersee. Holzhaus am Wörthersee is situated in Schiefling am See and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holzhaus am Wörthersee sa nachádza v meste 289 Dobitschnigweg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung "Haus Falle"

Ferienwohnung "Haus Falle"

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung "Haus Falle". Ferienwohnung "Haus Falle" is located in Schiefling am See and offers free bikes. The apartment features garden views and is 21 km from Klagenfurt. Ubytovanie Ferienwohnung "Haus Falle" sa nachádza v meste Schiefling am See (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Rijawetz Top 1

Ferienwohnungen Rijawetz Top 1

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Rijawetz Top 1. Set in Schiefling am See, Ferienwohnungen Rijawetz Top 1 offers accommodation with a patio and free WiFi. The accommodation is 21 km from Klagenfurt. Ubytovanie Ferienwohnungen Rijawetz Top 1 sa nachádza v meste Schiefling am See (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartments Kastanienbaum

Appartments Kastanienbaum

Ubytovanie (Apartmán) Appartments Kastanienbaum. Appartments Kastanienbaum is 300 metres from Schiefling am See town centre, and Lake Keutschach, restaurants and a supermarket are within 1 km. Ubytovanie Appartments Kastanienbaum sa nachádza v meste Techelweger Str 15 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Rijawetz Top 2

Ferienwohnungen Rijawetz Top 2

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Rijawetz Top 2. Set in Schiefling am See, Ferienwohnungen Rijawetz Top 2 offers accommodation with a patio and free WiFi. The accommodation is 48 km from Bled. Ubytovanie Ferienwohnungen Rijawetz Top 2 sa nachádza v meste Schiefling am See (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)