Hľadať

Ubytovanie

Haus Marent Apartmány

Kreuzstallweg 11, 6781 Bartholomäberg, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Haus Marent. Set in Bartholomäberg, 49 km from Lech am Arlberg, Haus Marent offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Haus Marent sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Haus Marent

There is a children's playground and a barbecue at this property and guests can go hiking nearby. The apartment provides guests with a patio, garden views, a seating area, cable TV, a fully equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, and a private bathroom with shower and a hairdryer. Set in Bartholomäberg, 49 km from Lech am Arlberg, Haus Marent offers a garden and free WiFi. An oven, a stovetop and toaster are also offered, as well as a kettle and a coffee machine. Haus Marent offers a terrace.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Haus Marent

 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešia turistika
 • Stolný tenis
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (zadarmo)
 • Plážové slnečníky
 • Plážové stoličky/ležadlá
 • Televízne programy pre deti
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Detské ihrisko
 • Hasiace prístroje
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Izba pre alergikov
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Bartholomäberg

Ferienwohnung Rotheneder- Rupp

9,9

Ferienwohnung Rotheneder- Rupp

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Rotheneder- Rupp. Featuring barbecue facilities, Ferienwohnung Rotheneder- Rupp offers accommodation in Niederndorf with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Rotheneder- Rupp sa nachádza v meste 10 Niederndorf (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Ida

9,7

Haus Ida

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Ida. Situated in Bartholomäberg in the Vorarlberg region, Haus Ida features a patio and garden views. Ubytovanie Haus Ida sa nachádza v meste Bodaweg 2 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 251 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Därflihof

9,7

Ferienwohnung Därflihof

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Därflihof. Newly built and opening in December 2017, Ferienwohnung Därflihof is an apartment situated on a farm in 900 metres above sea level in Bartholomäberg. Ubytovanie Ferienwohnung Därflihof sa nachádza v meste 14 Bärgerstraße (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aparthaus Am Walde

9,5

Aparthaus Am Walde

Ubytovanie (Apartmány) Aparthaus Am Walde. Set 25 km from Sankt Anton am Arlberg, Aparthaus Am Walde offers pet-friendly accommodation in Bartholomäberg. Ubytovanie Aparthaus Am Walde sa nachádza v meste Gurthweg 11 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnenbalkon

9,5

Sonnenbalkon

Ubytovanie (Apartmány) Sonnenbalkon. Sonnenbalkon is an apartment located in Bartholomäberg in the Montafon Valley, a 5-minute drive from Schruns, which offers various shops and restaurants. Ubytovanie Sonnenbalkon sa nachádza v meste Lafasottweg 7 (Rakúsko - Vorlarlbersko).

Apartments Max

9,5

Apartments Max

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Max. Set on a hillside with views of the Montafon Valley, Apartments Max offers self-catering accommodation with a mountain-view terrace located in... Ubytovanie Apartments Max sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Mangeng

9,3

Ferienwohnung Mangeng

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Mangeng. Set in Bartholomäberg in the Vorarlberg region, Ferienwohnung Mangeng features a terrace and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Mangeng sa nachádza v meste Hennakopf 6 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Julia

9,3

Haus Julia

Ubytovanie (Apartmán) Haus Julia. Boasting a garden and a terrace, Haus Julia provides accommodation in Bartholomäberg with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Haus Julia sa nachádza v meste Plattaweg 16 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Valleu

9,2

Ferienhaus Valleu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Valleu. Located in Bartholomäberg and next to a forest, this detached holiday home features a terrace and a garden. Free WiFi is available.The Ski Area Golm is 1. Ubytovanie Ferienhaus Valleu sa nachádza v meste Außerböden 21 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Fernblick Montafon

9,1

Hotel Fernblick Montafon

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fernblick Montafon. This hotel is located at 1.100 metres above sea level in the Montafon mountains and offers you panoramic views and a 1000 m² spa area including an indoor... Ubytovanie Hotel Fernblick Montafon sa nachádza v meste Panoramastrasse 32 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bergerhof

9

Hotel Bergerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bergerhof. Located at 1,080 metres above sea level in Bartholomäberg, Hotel Bergerhof is only a 15-minute drive from the Montafon Silvretta cable car. Ubytovanie Hotel Bergerhof sa nachádza v meste Dorf 16 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Landhaus Anna

9

Ferienwohnung Landhaus Anna

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Landhaus Anna. Ferienwohnung Landhaus Anna is an apartment featuring free WiFi and a terrace set in Bartholomäberg. Ubytovanie Ferienwohnung Landhaus Anna sa nachádza v meste 11 Obergantschierweg 6781 Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Sahin

9

Gästehaus Sahin

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Sahin. Located right on the Silvretta Road 8 km from Bludenz, Gästehaus Sahin offers modern apartments with a kitchen and free wired internet access. Ubytovanie Gästehaus Sahin sa nachádza v meste Ausserböden 5 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Silberberg

8,9

Haus Silberberg

Ubytovanie (Apartmány) Haus Silberberg. Haus Silberberg features pool views, free WiFi and free private parking, located in Bartholomäberg. Ubytovanie Haus Silberberg sa nachádza v meste Gurthweg 3 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

JUFA Hotel Montafon

7,8

JUFA Hotel Montafon

Ubytovanie (Hotel) JUFA Hotel Montafon. Set amidst the scenic mountains of the Montafon Valley, at the foot of the Golm Ski Area, JUFA Hotel Montafon offers a sports centre, climbing hall,... Ubytovanie JUFA Hotel Montafon sa nachádza v meste Wiesengrund 5 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ingrid 1

6,2

Apartment Ingrid 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ingrid 1. Apartment Ingrid 1 is located in Bartholomäberg. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a fridge and an oven. Ubytovanie Apartment Ingrid 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Chalet Montafon

Panorama Chalet Montafon

Ubytovanie (Horská chata) Panorama Chalet Montafon. Panorama Chalet Montafon is set in Bartholomäberg and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Panorama Chalet Montafon sa nachádza v meste Lafasottweg 15 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 251 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Battlogg

Haus Battlogg

Ubytovanie (Apartmány) Haus Battlogg. Haus Battlogg offers accommodation in Bartholomäberg. Ubytovanie Haus Battlogg sa nachádza v meste Hennakopf 4 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kleines Paradies Montafon

Kleines Paradies Montafon

Ubytovanie (Apartmán) Kleines Paradies Montafon. Set in Bartholomäberg in the Vorarlberg region, Kleines Paradies Montafon has a terrace and garden views. Ubytovanie Kleines Paradies Montafon sa nachádza v meste 10 Kindelweg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ferienwohnung-malabruda

ferienwohnung-malabruda

Ubytovanie (Apartmán) ferienwohnung-malabruda. Located in Bartholomäberg in the Vorarlberg region, ferienwohnung-malabruda features a balcony and mountain views. Ubytovanie ferienwohnung-malabruda sa nachádza v meste 10 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment am Gant - SHU150

Apartment am Gant - SHU150

Ubytovanie (Apartmán) Apartment am Gant - SHU150. Situated in Bartholomäberg, Apartment am Gant - SHU150 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment am Gant - SHU150 sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bargara

Haus Bargara

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bargara. Haus Bargara is situated in Bartholomäberg. The accommodation is 50 km from Lech am Arlberg, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Haus Bargara sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Philipp

Ferienwohnung Philipp

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Philipp. Ferienwohnung Philipp is situated in Bartholomäberg and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Philipp sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Linde

Ferienhaus Linde

Ubytovanie (Horská chata) Ferienhaus Linde. Situated in Bartholomäberg, Ferienhaus Linde features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Ferienhaus Linde sa nachádza v meste (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Tenne

Landhaus Tenne

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Tenne. Situated in Bartholomäberg in the Vorarlberg region, Landhaus Tenne features a terrace and garden views. Ubytovanie Landhaus Tenne sa nachádza v meste Grüner Waldweg 5 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eveline 2

Apartment Eveline 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eveline 2. Apartment Eveline 2 is situated in Bartholomäberg. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartment Eveline 2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Vorlarlbersko).

Apartment Marija 1

Apartment Marija 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija 1. Apartment Marija 1 is located in Bartholomäberg. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartment Marija 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Vorlarlbersko).

Ferienhaus Grappa

Ferienhaus Grappa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Grappa. Situated in Bartholomäberg in the Vorarlberg region, Ferienhaus Grappa features a terrace and garden views. Ubytovanie Ferienhaus Grappa sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Mangeng

Appartement Mangeng

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Mangeng. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Appartement Mangeng provides accommodation in Bartholomäberg with free WiFi and garden views. Ubytovanie Appartement Mangeng sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko).

Haus Sonneck

Haus Sonneck

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Sonneck. Haus Sonneck is a four-bedroom alpine chalet with breathtaking panoramic mountain views over the Montafon Valley located on Bartholomäberg. Ubytovanie Haus Sonneck sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 309 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Helios

Haus Helios

Ubytovanie (Apartmán) Haus Helios. Located in Bartholomäberg, 5 km from Schruns, Haus Helios features a garden with a barbecue. Ubytovanie Haus Helios sa nachádza v meste Panoramastr. 18 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus grüner Wald

Haus grüner Wald

Ubytovanie (Apartmán) Haus grüner Wald. Haus grüner Wald is situated in Bartholomäberg and offers barbecue facilities. Ubytovanie Haus grüner Wald sa nachádza v meste Grünerwaldweg 1 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schwärzler

Schwärzler

Ubytovanie (Apartmán) Schwärzler. Schwärzler is situated in Bartholomäberg. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Schwärzler sa nachádza v meste (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Silber

Ferienhaus Silber

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ferienhaus Silber. Ferienhaus Silber has garden views, free WiFi and free private parking, set in Bartholomäberg. Ubytovanie Ferienhaus Silber sa nachádza v meste Bödenweg 1 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Rauscher

Chalet Rauscher

Ubytovanie (Apartmány) Chalet Rauscher. Chalet Rauscher has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Bartholomäberg. Ubytovanie Chalet Rauscher sa nachádza v meste Kirchstr. 4 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Panoramablick

Haus Panoramablick

Ubytovanie (Apartmán) Haus Panoramablick. Located in Bartholomäberg in the Vorarlberg region, Haus Panoramablick features a balcony and garden views. Ubytovanie Haus Panoramablick sa nachádza v meste Panoramastr. 9 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feurle

Feurle

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Feurle. Set in Bartholomäberg, Feurle offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Feurle sa nachádza v meste (Rakúsko - Vorlarlbersko).

Ferienwohnung Rudigier

Ferienwohnung Rudigier

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Rudigier. Featuring a garden and a terrace, Ferienwohnung Rudigier features accommodation in Bartholomäberg with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Rudigier sa nachádza v meste Gurthweg 8 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berghaus Bartholomäberg

Berghaus Bartholomäberg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Berghaus Bartholomäberg. Featuring a garden and a terrace, Berghaus Bartholomäberg offers accommodation in Bartholomäberg with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Berghaus Bartholomäberg sa nachádza v meste Fritzalegi 5 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 443 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Monika

Haus Monika

Ubytovanie (Apartmány) Haus Monika. Haus Monika is located in Bartholomäberg and offers a garden. Free WiFi is offered. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytovanie Haus Monika sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elfriede

Elfriede

Ubytovanie (Apartmán) Elfriede. Set in Bartholomäberg in the Vorarlberg region, Elfriede has a terrace. Ubytovanie Elfriede sa nachádza v meste (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feuerstein

Feuerstein

Ubytovanie (Apartmán) Feuerstein. Feuerstein is set in Bartholomäberg. Complimentary WiFi is offered throughout the property. Ubytovanie Feuerstein sa nachádza v meste (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eveline 1

Apartment Eveline 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eveline 1. Situated in Bartholomäberg, Apartment Eveline 1 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Eveline 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Bartholomäberg w/ WiFi and 5 Bedrooms

Awesome home in Bartholomäberg w/ WiFi and 5 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Bartholomäberg w/ WiFi and 5 Bedrooms. Awesome home in Bartholomäberg w/ WiFi and 5 Bedrooms is set in Bartholomäberg and offers barbecue facilities. Ubytovanie Awesome home in Bartholomäberg w/ WiFi and 5 Bedrooms sa nachádza v meste (Rakúsko - Vorlarlbersko).

Panorama-Erlebnis

Panorama-Erlebnis

Ubytovanie (Apartmán) Panorama-Erlebnis. Located in Bartholomäberg in the Vorarlberg region, Panorama-Erlebnis features a terrace and garden views. Ubytovanie Panorama-Erlebnis sa nachádza v meste Lafasottweg 17 (Rakúsko - Vorlarlbersko).

Ferienwohnung Lorena

Ferienwohnung Lorena

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Lorena. Ferienwohnung Lorena is situated in Bartholomäberg. The property has mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Lorena sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain Deluxe

Mountain Deluxe

Ubytovanie (Apartmán) Mountain Deluxe. Mountain Deluxe is situated in Bartholomäberg and offers a terrace. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Mountain Deluxe sa nachádza v meste Bartholomäberg (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)