Hľadať

Ubytovanie

Haus Seebach Privát

147 Stappitz, 9822 Mallnitz, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Privát) Haus Seebach. Located in Mallnitz, 36 km from Lienz, Haus Seebach provides a garden and free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and a... Ubytovanie Haus Seebach sa nachádza v meste Mallnitz (Rakúsko - Korutánsko).

Popis ubytovania Haus Seebach

Haus Seebach offers a terrace. Mozart Airport, 89 km from the homestay. A ski equipment rental service, a ski pass sales point and ski storage space are all provided at the accommodation, and guests can go skiing in the surroundings. The nearest airport is Salzburg W. Weissensee is 32 km from Haus Seebach, while Zell am See is 46 km away. The homestay offers a à la carte or vegetarian breakfast. A. Located in Mallnitz, 36 km from Lienz, Haus Seebach provides a garden and free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Rodinné izby
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Lyžovanie

Iná ubytovanie v meste Mallnitz

Pension Saupper

10

Pension Saupper

Ubytovanie (Farma) Pension Saupper. Featuring mountain views, Pension Saupper features accommodation with a terrace and a balcony, around 8 km from Köfele I. Ubytovanie Pension Saupper sa nachádza v meste Dösen 2 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Cornelia

9,8

Haus Cornelia

Ubytovanie (Apartmán) Haus Cornelia. Apartmány Haus Cornelia s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v Národnom parku Vysoké Taury, 700 metrov od centra obce Mallnitz. Ubytovanie Haus Cornelia sa nachádza v meste Mallnitz 95 (Rakúsko - Korutánsko).

Apartments Hohenberger

9,8

Apartments Hohenberger

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartments Hohenberger. Set in Mallnitz, 35 km from Lienz, Apartments Hohenberger offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Hohenberger sa nachádza v meste Mallnitz (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel Bergkristall

9,7

Hotel Bergkristall

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bergkristall. Hotel Bergkristall sa nachádza v centre obce Mallnitz v nadmorskej výške 1 200 m, na pozadí pohoria Vysoké Taury. Ubytovanie Hotel Bergkristall sa nachádza v meste Mallnitz 15 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Anika Ferienwohnung

9,7

Haus Anika Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Haus Anika Ferienwohnung. Centrally located in the scenic village of Mallnitz in Carinthia, Haus Anika offers rooms with views of the mountains of the Hohe Tauern National Park. Ubytovanie Haus Anika Ferienwohnung sa nachádza v meste 121 (Rakúsko - Korutánsko).

Das AlpenLoft

9,7

Das AlpenLoft

Ubytovanie (Apartmán) Das AlpenLoft. Das AlpenLoft is set in Mallnitz and offers a terrace. The accommodation is 2.7 km from Köfele I. Ubytovanie Das AlpenLoft sa nachádza v meste 25 Stappitz (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Angermann

9,6

Haus Angermann

Ubytovanie (Apartmán) Haus Angermann. Ubytovanie Haus Angermann sa nachádza v obci Mallnitz 35 km od mesta Lienz a ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko dostupné priamo na mieste. Ubytovanie Haus Angermann sa nachádza v meste Mallnitz (Rakúsko - Korutánsko).

Landhaus Fiausch

9,6

Landhaus Fiausch

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Fiausch. Landhaus Fiausch has garden views, free WiFi and free private parking, set in Mallnitz, 3.4 km from Köfele I. Ubytovanie Landhaus Fiausch sa nachádza v meste Mallnitz 27 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienhaus Weixelbraun

9,6

Ferienhaus Weixelbraun

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Weixelbraun. Located 2.7 km from Köfele I, Ferienhaus Weixelbraun offers free bikes, a terrace and accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Ferienhaus Weixelbraun sa nachádza v meste Stappitz 71 (Rakúsko - Korutánsko).

Villa Talheim

9,5

Villa Talheim

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa Talheim. Pôvabné ubytovanie Villa Talheim sa nachádza na pokojnom a idylickom mieste, 100 metrov od obce Mallnitz. Je obklopené veľkou záhradou. Ubytovanie Villa Talheim sa nachádza v meste Mallnitz 39 (Rakúsko - Korutánsko).

Appartements Schusser

9,4

Appartements Schusser

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Schusser. Len 5 minút chôdze od lyžiarskeho strediska Mallnitz sa nachádzajú apartmány Appartements Schusser. Ubytovanie Appartements Schusser sa nachádza v meste Hagenerweg 153 (Rakúsko - Korutánsko).

Pension Jägerhof

9,4

Pension Jägerhof

Ubytovanie (Penzión) Pension Jägerhof. Rodinou prevádzkovaný penzión Jägerhof sa nachádza v obci Mallnitz v národnom parku Vysoké Taury. Penzión poskytuje ubytovanie v izbách s balkónom. Ubytovanie Pension Jägerhof sa nachádza v meste Stappitz 120 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Obernig

9,4

Haus Obernig

Ubytovanie (Apartmány) Haus Obernig. Ubytovacie zariadenie Haus Obernig sa nachádza na okraji obce Mallnitz. Ubytovanie Haus Obernig sa nachádza v meste Mallnitz 2 (Rakúsko - Korutánsko).

Fewo-Lenz

9,4

Fewo-Lenz

Ubytovanie (Apartmány) Fewo-Lenz. Situated within 5 km of Lake Pressegger and 16 km of Millennium Express in Hermagor, Fewo-Lenz features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Fewo-Lenz sa nachádza v meste Dellach3 (Rakúsko - Korutánsko).

Carinthia Appartements

9,4

Carinthia Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Carinthia Appartements. Ubytovanie Carinthia Appartements sa nachádza iba 100 metrov od centra mesta Mallnitz. Ubytovanie Carinthia Appartements sa nachádza v meste Mallnitz 126 (Rakúsko - Korutánsko).

Gästehaus Truskaller

9,3

Gästehaus Truskaller

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Truskaller. Penzión Gästehaus Truskaller sa nachádza na pokojnom mieste v meste Mallnitz, naproti zastávke skibusu. Všetky izby a apartmány sú vybavené káblovou TV. Ubytovanie Gästehaus Truskaller sa nachádza v meste Mallnitz 161 (Rakúsko - Korutánsko).

Gasthof Pension Siegelbrunn

9,3

Gasthof Pension Siegelbrunn

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Siegelbrunn. In a quiet location overlooking the Möll Valley, Gasthof Pension Siegelbrunn is 1 km from the centre of Mallnitz and 800 metres from the train station. Ubytovanie Gasthof Pension Siegelbrunn sa nachádza v meste Stappitz 21 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienhaus Erika

9,2

Ferienhaus Erika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Erika. Ferienhaus Erika offers accommodation in Mallnitz, amidst the national park Hohe Tauern. The property is 3. Ubytovanie Ferienhaus Erika sa nachádza v meste Nr. 179 (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel Kärntnerhof

9,2

Hotel Kärntnerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kärntnerhof. Hotel Kärntnerhof sa nachádza v obci Mallnitz a ponúka vám fínsku saunu, parnú sprchu a infračervenú kabínu, herňu, detské ihrisko, kryté parkovisko pre... Ubytovanie Hotel Kärntnerhof sa nachádza v meste Mallnitz 14 (Rakúsko - Korutánsko).

Landhaus Penker

9,2

Landhaus Penker

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Penker. Ubytovacie zariadenie Landhaus Penker sa nachádza v meste Mallnitz, 2,7 km od lanovky Köfele I a 2,8 km od lanovky Köfele II. Ubytovanie Landhaus Penker sa nachádza v meste Mallnitz 169 (Rakúsko - Korutánsko).

Eggerhof

9,2

Eggerhof

Ubytovanie (Hotel) Eggerhof. Penzión Eggerhof sa nachádza v centre obce Mallnitz v Národnom parku Vysoké Taury. Ubytovanie Eggerhof sa nachádza v meste Mallnitz 119 (Rakúsko - Korutánsko).

Landhaus Rainer

9,1

Landhaus Rainer

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Rainer. Penzión Landhaus Rainer sa nachádza v obci Mallnitz v lyžiarskej oblasti Ankogel, iba 5 minút chôdze od centra obce. Ubytovanie Landhaus Rainer sa nachádza v meste Mallnitz 189 (Rakúsko - Korutánsko).

Säuleck Appartement

9,1

Säuleck Appartement

Ubytovanie (Apartmán) Säuleck Appartement. Apartmán Säuleck sa nachádza v obci Mallnitz, iba 50 metrov od miestnej zastávky skibusu, ktorý zabezpečuje dopravu do lyžiarskeho areálu Ankogel. Ubytovanie Säuleck Appartement sa nachádza v meste Mallnitz 112 (Rakúsko - Korutánsko).

Luxury Chalet Mallnitz

9

Luxury Chalet Mallnitz

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Chalet Mallnitz. Ubytovacie zariadenie Luxury Chalet Mallnitz sa nachádza v obci Mallnitz, 3,4 km od lanovky Köfele I a 3,5 km od lanovky Köfele II. Ubytovanie Luxury Chalet Mallnitz sa nachádza v meste Mallnitz 41 (Rakúsko - Korutánsko).

Mobilhome Mallnitz

9

Mobilhome Mallnitz

Ubytovanie (Apartmán) Mobilhome Mallnitz. Ubytovacie zariadenie s vlastným stravovaním Mallnitz Mobilhome sa nachádza v rakúskej obci Mallnitz v Národnom parku Vysoké Taury, 5 km od stanice lanovky... Ubytovanie Mobilhome Mallnitz sa nachádza v meste Mallnitz 199 (Rakúsko - Korutánsko).

FeWo-Lerchbaumer

8,9

FeWo-Lerchbaumer

Ubytovanie (Apartmány) FeWo-Lerchbaumer. Apartmán FeWo-Lerchbaumer sa nachádza 1 km od obce Mallnitz. Ponúka požičovňu bicyklov zdarma, záhradu a ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie FeWo-Lerchbaumer sa nachádza v meste Stappitz 85 (Rakúsko - Korutánsko).

Pension Edlinger

8,9

Pension Edlinger

Ubytovanie (Penzión) Pension Edlinger. Penzión Edlinger sa nachádza v obci Mallnitz, 3 minúty jazdy autom od lyžiarskeho vleku Ankogelbahn 1. Ubytovanie Pension Edlinger sa nachádza v meste Arnoldstrasse 18 (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel Hubertus

8,9

Hotel Hubertus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hubertus. Hotel Hubertus sídli v obci Mallnitz, priamo pri vstupe do Národného parku Vysoké Taury. Ubytovanie Hotel Hubertus sa nachádza v meste Nr 47 (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel-Pension Edelweiss

8,6

Hotel-Pension Edelweiss

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Pension Edelweiss. Hotel-Pension Edelweiss sa nachádza veľmi blízko 2 lyžiarskych areálov, vo výške 1200 metrov nad morom v meste Mallnitz a je obklopený Národným parkom... Ubytovanie Hotel-Pension Edelweiss sa nachádza v meste Mallnitz 59 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Anni Frühstückspension

8,5

Haus Anni Frühstückspension

Ubytovanie (Penzión) Haus Anni Frühstückspension. Penzión Haus Anni Frühstückspension sa nachádza len 5 minút pešo od informačného centra národného parku BIOS v meste Mallnitz a od požičovní lyží, obchodov... Ubytovanie Haus Anni Frühstückspension sa nachádza v meste Stappitz 11 (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel Mallnitz Appartements

8,5

Hotel Mallnitz Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Hotel Mallnitz Appartements. Renovated in 2015, Mallnitz Appartements is run by Hungarian owners and is located in the centre of Mallnitz, 2 km from the Ankogelbahn Cable Car and 50... Ubytovanie Hotel Mallnitz Appartements sa nachádza v meste Mallnitz 122 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus JoLoMo

8,5

Haus JoLoMo

Ubytovanie (Apartmány) Haus JoLoMo. Ubytovacie zariadenie Haus JoLoMo sa nachádza v obci Mallnitz a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi pripojením a bezplatným súkromným... Ubytovanie Haus JoLoMo sa nachádza v meste Mallnitz (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienhotel Alber

8,4

Ferienhotel Alber

Ubytovanie (Hotel) Ferienhotel Alber. Tento príjemný rodinou prevádzkovaný hotel, ktorý sa nachádza v Národnom parku Vysoké Taury v Korutánsku, je členom organizácie “European Hiking Hotels”... Ubytovanie Ferienhotel Alber sa nachádza v meste Arnoldstraße 26 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Rohskopf

8,3

Haus Rohskopf

Ubytovanie (Hotel) Haus Rohskopf. Ubytovacie zariadenie Haus Rohskopf v Mallnitz, nachádzajúce sa v lyžiarskom areáli Ankogel, ponúka saunu, záhradu, terasu, malé detské ihrisko, detský... Ubytovanie Haus Rohskopf sa nachádza v meste Mallnitz 20 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Waldruhe

8,2

Haus Waldruhe

Ubytovanie (Penzión) Haus Waldruhe. Penzión Haus Waldruhe sa nachádza na okraji lesa, 5 minút chôdze od centra obce Mallnitz. Ubytovanie Haus Waldruhe sa nachádza v meste Stappitz 72 (Rakúsko - Korutánsko).

AH Alpengarten Hotel GmbH

7,4

AH Alpengarten Hotel GmbH

Ubytovanie (Hotel) AH Alpengarten Hotel GmbH. Hotel Alpengarten je útulný rodinný hotel na južnom okraji Mallnitzu, obklopený krásnou prírodou. Ubytovanie AH Alpengarten Hotel GmbH sa nachádza v meste Rabisch 11 (Rakúsko - Korutánsko).

Herz Der Tauern

Herz Der Tauern

Ubytovanie (Horská chata) Herz Der Tauern. Featuring a hot tub, Herz Der Tauern is located in Mallnitz. The Köfele I and the Köfele II are within 3 km and 3. Ubytovanie Herz Der Tauern sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko).

Villa Marie-Sophie

Villa Marie-Sophie

Ubytovanie (Vila) Villa Marie-Sophie. Within 2.9 km of Köfele I and 3 km of Köfele II, Villa Marie-Sophie offers free WiFi and a garden. Ubytovanie Villa Marie-Sophie sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko).

Camping HOCHoben

Camping HOCHoben

Ubytovanie (Kemping) Camping HOCHoben. Kemping HOCHoben ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v obci Mallnitz. Ubytovanie Camping HOCHoben sa nachádza v meste Mallnitz (Rakúsko - Korutánsko).

Parkvilla Mallnitz

Parkvilla Mallnitz

Ubytovanie (Apartmán) Parkvilla Mallnitz. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Parkvilla Mallnitz features accommodation in Mallnitz with free WiFi and garden views. Ubytovanie Parkvilla Mallnitz sa nachádza v meste Mallnitz (Rakúsko - Korutánsko).

Houghton Haus

Houghton Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Houghton Haus. Featuring a garden and barbecue facilities, Houghton Haus features accommodation in Mallnitz with free WiFi and garden views. Ubytovanie Houghton Haus sa nachádza v meste Mallnitz (Rakúsko - Korutánsko).