Hľadať

Ubytovanie

Hiša na soncu / Sun house Apartmány

60 Krnica, 4247 Zgornje Gorje, Slovinsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Hiša na soncu / Sun house. Situated in Zgornje Gorje, 35 km from Kranjska Gora, Hiša na soncu / Sun house features a garden and free WiFi. Ubytovanie Hiša na soncu / Sun house sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Hiša na soncu / Sun house

A barbecue is available on site and hiking can be enjoyed within close proximity of Hiša na soncu / Sun house. The nearest airport is Ljubljana Jože Pučnik Airport, 41 km from Hiša na soncu / Sun house. Villach is 50 km from the accommodation, while Bled is 6 km from the property. A patio with garden views is offered in all units. The apartment offers a terrace. The units come with a kitchen featuring kettle and a dining area, a living room with a sofa, and a private bathroom with a hairdryer and shower. Situated in Zgornje Gorje, 35 km from Kranjska Gora, Hiša na soncu / Sun house features a garden and free WiFi.

Vybavenie ubytovania Hiša na soncu / Sun house

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pešia turistika
 • Rybolovza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Hasiace prístroje
 • Detektory dymu
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Zgornje Gorje

Wunderschöne Ferienwohnung mit Blick auf die Karawanken

10

Wunderschöne Ferienwohnung mit Blick auf die Karawanken

Ubytovanie (Apartmán) Wunderschöne Ferienwohnung mit Blick auf die Karawanken. Located in Zgornje Gorje, just 2.9 km from Grajska beach, Wunderschöne Ferienwohnung mit Blick auf die Karawanken provides beachfront accommodation with a... Ubytovanie Wunderschöne Ferienwohnung mit Blick auf die Karawanken sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pokljuka - brunarica ob poti Juliana trail

10

Pokljuka - brunarica ob poti Juliana trail

Ubytovanie (Privát) Pokljuka - brunarica ob poti Juliana trail. Set in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Pokljuka - brunarica ob poti Juliana trail has a balcony. Ubytovanie Pokljuka - brunarica ob poti Juliana trail sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Natura

9,9

Apartma Natura

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Natura. Located in Bled, 2.8 km from Grajska beach and 5 km from Bled Castle, Apartma Natura provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes... Ubytovanie Apartma Natura sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 297 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stepanjan

9,8

Apartment Stepanjan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stepanjan. Located in Bled, just 4.2 km from The Bled Island, Apartment Stepanjan provides accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Stepanjan sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMA JAKOPIČ

9,8

APARTMA JAKOPIČ

Ubytovanie (Apartmán) APARTMA JAKOPIČ. Set in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, APARTMA JAKOPIČ features a garden. Ubytovanie APARTMA JAKOPIČ sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Korošec

9,8

Apartments Korošec

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Korošec. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartments Korošec provides accommodation in Bled with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartments Korošec sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bled Holiday House

9,8

Bled Holiday House

Ubytovanie (Apartmán) Bled Holiday House. Bled Holiday House is situated in Zgornje Gorje and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Bled Holiday House sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Eržen

9,8

Apartma Eržen

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Eržen. Located just 2.7 km from Grajska beach, Apartma Eržen provides accommodation in Zgornje Gorje with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Apartma Eržen sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ECO Boutique Hotel AMS Beagle

9,7

ECO Boutique Hotel AMS Beagle

Ubytovanie (Hotel) ECO Boutique Hotel AMS Beagle. Featuring free WiFi and a ski school, ECO Boutique Hotel AMS Beagle is set 200 metres from Vintgar gorge and Triglav National Park. Ubytovanie ECO Boutique Hotel AMS Beagle sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Jan

9,7

Studio Jan

Ubytovanie (Apartmán) Studio Jan. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Studio Jan offers accommodation in Zgornje Gorje with free WiFi and garden views. Ubytovanie Studio Jan sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Krnicar

9,7

Apartment Krnicar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Krnicar. Located in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Apartment Krnicar has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Krnicar sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy Chalet on Pokljuka - Brunarica Tinkara

9,7

Cosy Chalet on Pokljuka - Brunarica Tinkara

Ubytovanie (Horská chata) Cosy Chalet on Pokljuka - Brunarica Tinkara. Featuring ski-to-door access and a terrace, Cosy Chalet on Pokljuka - Brunarica Tinkara provides accommodation in Goreljek,13 km from Zgornje Gorje with... Ubytovanie Cosy Chalet on Pokljuka - Brunarica Tinkara sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Tina

9,7

Apartmaji Tina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Tina. Ubytovacie zariadenie Apartmaji Tina sa nachádza v obci Zgornje Gorje a ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmaji Tina sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Triglav on Pokljuka

9,7

Vila Triglav on Pokljuka

Ubytovanie (Apartmány) Vila Triglav on Pokljuka. Placed amidst lush forests, this mountain villa features a sun terrace. Dating back to the 1939, Vila Triglav on Pokljuka is surrounded by a lush garden. Ubytovanie Vila Triglav on Pokljuka sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alexandra Apartment

9,7

Haus Alexandra Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Haus Alexandra Apartment. Haus Alexandra Apartment has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Bled, 2.9 km from Grajska beach. Ubytovanie Haus Alexandra Apartment sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tosca near Vintgar and Lake Bled

9,7

Apartment Tosca near Vintgar and Lake Bled

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tosca near Vintgar and Lake Bled. Situated in Zgornje Gorje, 2.5 km from Grajska beach, Apartment Tosca near Vintgar and Lake Bled features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour... Ubytovanie Apartment Tosca near Vintgar and Lake Bled sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonca

9,7

Apartment Sonca

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sonca. Apartmán Sonca s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v budove z roku 1791 v obci Zgornje Gorje v Triglavskom národnom parku. Ubytovanie Apartment Sonca sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Aron

9,6

Apartma Aron

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartma Aron. Apartma Aron is set in Zgornje Gorje, 2 km from Grajska beach, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Apartma Aron sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Vintgar

9,6

Apartma Vintgar

Ubytovanie (Penzión) Apartma Vintgar. Set in Bled, 3.9 km from Bled Castle, Apartma Vintgar offers accommodation with free bikes, free private parking, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartma Vintgar sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Pokljuka

9,5

Chalet Pokljuka

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Pokljuka. Chalet Pokljuka is a holiday home with a barbecue, located in Goreljek. The property features views of the mountain and is 32 km from Villach. Ubytovanie Chalet Pokljuka sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Freya near Bled

9,5

Vila Freya near Bled

Ubytovanie (Apartmány) Vila Freya near Bled. Set in Bled, 2.2 km from Grajska beach and 2.6 km from Bled Castle, Vila Freya near Bled offers accommodation with air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Vila Freya near Bled sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Kobal

9,5

Guest house Kobal

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Guest house Kobal. Located in Zgornje Gorje in the Gorenjska region and Grajska beach reachable within 2. Ubytovanie Guest house Kobal sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ravnik

9,5

Apartment Ravnik

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ravnik. Apartment Ravnik features garden views, free WiFi and free private parking, located in Bled, 4.4 km from Bled Castle. Ubytovanie Apartment Ravnik sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Luka & Maja

9,5

Apartma Luka & Maja

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Luka & Maja. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartma Luka & Maja provides accommodation in Zgornje Gorje with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartma Luka & Maja sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Perla

9,4

Apartments Perla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Perla. Located in Zgornje Gorje, 35 km from Kranjska Gora, Apartments Perla provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Perla sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Žvan

9,4

Guest House Žvan

Ubytovanie (Penzión) Guest House Žvan. Featuring free WiFi and a barbecue, Guest House Žvan offers pet-friendly accommodation in Spodnje Gorje. Bled Lake can be reached in 3 km. Ubytovanie Guest House Žvan sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Volf

9,4

Apartmaji Volf

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Volf. Situated in Zgornje Gorje, 35 km from Kranjska Gora, Apartmaji Volf features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmaji Volf sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Rooms Florjana

9,2

Apartments & Rooms Florjana

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Florjana. Located 2.3 km from the centre of Bled, Apartments Florjana offers spacious accommodation with units that overlook the mountains. Ubytovanie Apartments & Rooms Florjana sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation Home Kobal

9,2

Vacation Home Kobal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation Home Kobal. Situated in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Vacation Home Kobal has a terrace and mountain views. Ubytovanie Vacation Home Kobal sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 292 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Špica

9,2

Studio Špica

Ubytovanie (Apartmán) Studio Špica. Set in Bled, 2.9 km from Grajska beach and 3.8 km from Bled Castle, Studio Špica offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Studio Špica sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Stara Jelka Pokljuka

9,1

Chalet Stara Jelka Pokljuka

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Stara Jelka Pokljuka. Chalet Stara Jelka Pokljuka is situated in Zgornje Gorje and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Chalet Stara Jelka Pokljuka sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation Home Sofia

9

Vacation Home Sofia

Ubytovanie (Vidiecky dom) Vacation Home Sofia. Boasting city views, Vacation Home Sofia features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Grajska beach. Ubytovanie Vacation Home Sofia sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

GOSTIŠČE VINTGAR

9

GOSTIŠČE VINTGAR

Ubytovanie (Penzión) GOSTIŠČE VINTGAR. Situated in Zgornje Gorje, 2.8 km from Grajska beach, GOSTIŠČE VINTGAR features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytovanie GOSTIŠČE VINTGAR sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment near Pokljuka

9

Apartment near Pokljuka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment near Pokljuka. Apartmán near Pokljuka sa nachádza 30 km od mesta Villach. Ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v obci Zgornje Gorje. Ubytovanie Apartment near Pokljuka sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pr' Hribar

8,9

Pr' Hribar

Ubytovanie (Privát) Pr' Hribar. Located in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Pr' Hribar provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Pr' Hribar sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pokljuka Triglav national park

8,5

Pokljuka Triglav national park

Ubytovanie (Apartmán) Pokljuka Triglav national park. Located in Zgornje Gorje, Pokljuka Triglav national park provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Pokljuka Triglav national park sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Digital Detox Chalet Pokljuka

7,7

Digital Detox Chalet Pokljuka

Ubytovanie (Apartmány) Digital Detox Chalet Pokljuka. Set in Goreljek in the Gorenjska region, Digital Detox Chalet Pokljuka offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Digital Detox Chalet Pokljuka sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Apartma Jelen

Apartment Apartma Jelen

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Apartma Jelen. Apartment Apartma Jelen is located in Goreljek, 5 km from Plateau Pokljuka, in an area where skiing can be enjoyed. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Apartma Jelen sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vintgar studio

Vintgar studio

Ubytovanie (Apartmán) Vintgar studio. Featuring a terrace, Vintgar studio offers accommodation in Zgornje Gorje with free WiFi and garden views. Ubytovanie Vintgar studio sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House by the river

House by the river

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House by the river. House by the river is located in Zgornje Gorje and offers a garden and a terrace. This holiday home offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie House by the river sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 262 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Una Apartment

Una Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Una Apartment. Una Apartment is located in Zgornje Gorje. Providing complimentary private parking, the apartment is 2.2 km from Grajska beach. Ubytovanie Una Apartment sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiška na Pokljuki

Hiška na Pokljuki

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hiška na Pokljuki. Boasting a terrace, Hiška na Pokljuki features accommodation in Zgornje Gorje with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Hiška na Pokljuki sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Landscape - new modern apartment near Bled

Apartment Landscape - new modern apartment near Bled

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Landscape - new modern apartment near Bled. Set in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Apartment Landscape - new modern apartment near Bled features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Landscape - new modern apartment near Bled sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brlog

Brlog

Ubytovanie (Apartmán) Brlog. Set in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Brlog has a patio and garden views. Ubytovanie Brlog sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Apartma Lisica

Apartment Apartma Lisica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Apartma Lisica. Apartment Apartma Lisica is situated in Goreljek, 5 km from Plateau Pokljuka, in an area where skiing can be enjoyed. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Apartma Lisica sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Apartma Medved

Apartment Apartma Medved

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Apartma Medved. Located in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Apartment Apartma Medved has a patio. The property is 36 km from Cerkno and private parking is provided. Ubytovanie Apartment Apartma Medved sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpska Hiša Bled (Alpine House Bled)

Alpska Hiša Bled (Alpine House Bled)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alpska Hiša Bled (Alpine House Bled). Located in Zgornje Gorje in the Gorenjska region, Alpska Hiša Bled (Alpine House Bled) features a garden. Ubytovanie Alpska Hiša Bled (Alpine House Bled) sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 305 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House My Time

Holiday House My Time

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House My Time. Holiday Home My Time is located in Zgornje Gorje. This holiday home has a garden. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Holiday House My Time sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 265 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Znidar

Apartments Znidar

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Znidar. Featuring accommodation with a balcony, Apartments Znidar is set in Zgornje Gorje. The property features garden views and is 3.2 km from Bled. Ubytovanie Apartments Znidar sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Jure

Apartma Jure

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Jure. Offering free WiFi and garden views, Apartma Jure is an accommodation located in Zgornje Gorje. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytovanie Apartma Jure sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMA PR TAVČARJU

APARTMA PR TAVČARJU

Ubytovanie (Apartmán) APARTMA PR TAVČARJU. Boasting garden views, APARTMA PR TAVČARJU offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.2 km from Grajska beach. Ubytovanie APARTMA PR TAVČARJU sa nachádza v meste Zgornje Gorje (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)