Hľadať

Ubytovanie

Hócza House Poroszló Penzión

3388 Poroszló, Fő út 84., Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Hócza House Poroszló. Situated in Poroszló, Hócza House Poroszló features a garden. Guests can make use of a terrace. Ubytovanie Hócza House Poroszló sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Hócza House Poroszló

Debrecen International Airport is 74 km away. The private bathroom is equipped with a shower. Guests can make use of a terrace. All units will provide guests with a fridge. All rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Jeden z bestsellerov v Poroszló Situated in Poroszló, Hócza House Poroszló features a garden. Egerszalók is 35 km from Hócza House Poroszló, while Miskolctapolca is 48 km from the property.

Vybavenie ubytovania Hócza House Poroszló

 • Toaletný papier
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Posteľná bielizeň
 • Terasa
 • Záhrada
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Kuchynka
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitné kanály
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • K dispozícii je lekárnička
 • V ubytovacích jednotkách a spoločných priestoroch je k dispozícii dezinfekcia rúk
 • Bežne používané predmety ako jedálne lístky, časopisy, papiere alebo perá sú odstránené z dosahu
 • Personál dodržiava bezpečnostné opatrenia vydané miestnymi úradmi
 • Zavedené pravidlá fyzického odstupu
 • Možnosť bezkontaktnej platby
 • Hostia majú počas pobytu možnosť odmietnuť upratovaciu službu
 • Pranie obliečok, uterákov a ostatnej bielizne v súlade s pokynmi miestnych úradov
 • Používanie čistiacich prostriedkov účinných proti koronavírusu
 • Dezinfekcia všetkých tanierov, príborov, pohárov a ďalšieho riadu

Iná ubytovanie v meste Poroszló

Harmónia Vendégház

9,9

Harmónia Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Harmónia Vendégház. Harmónia Vendégház is located in Poroszló and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Harmónia Vendégház sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Délibáb Vendégház

9,9

Délibáb Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Délibáb Vendégház. Délibáb Vendégház is situated in Poroszló and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Délibáb Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tavasz Nyaraló

9,9

Tavasz Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tavasz Nyaraló. Tavasz Nyaraló is located in Poroszló and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Tavasz Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tisza Topic

9,8

Tisza Topic

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tisza Topic. Set in Poroszló, 35 km from Demjén, Tisza Topic offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Tisza Topic sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Virágos vendégház

9,7

Virágos vendégház

Ubytovanie (Penzión) Virágos vendégház. Located in Poroszló, Virágos vendégház provides a garden. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Virágos vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündérfátyol vendégház

9,7

Tündérfátyol vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tündérfátyol vendégház. Tündérfátyol vendégház is situated in Poroszló and features a garden. There is a sun terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Tündérfátyol vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kamillaház

9,6

Kamillaház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kamillaház. Offering a seasonal outdoor pool, barbecue and sun terrace, Kamillaház is situated in Poroszló in the Heves Region, 34 km from Egerszalók. Ubytovanie Kamillaház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündérrózsa Vendégház és Apartman

9,6

Tündérrózsa Vendégház és Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Tündérrózsa Vendégház és Apartman. Situated in Poroszló, 36 km from Demjén, Tündérrózsa Vendégház és Apartman features a garden and free WiFi. Ubytovanie Tündérrózsa Vendégház és Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kúria Vendégház

9,5

Kúria Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kúria Vendégház. Situated in Poroszló, Kúria Vendégház has free bikes, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Kúria Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Otelló Nyaraló

9,4

Otelló Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Otelló Nyaraló. Set in Poroszló, 34 km from Demjén, Otelló Nyaraló offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Otelló Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gyümölcsös Vendégház

9,4

Gyümölcsös Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Gyümölcsös Vendégház. Located in Poroszló in the Heves region, Gyümölcsös Vendégház has a patio and garden views. Ubytovanie Gyümölcsös Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ifjúság Nyaraló

9,3

Ifjúság Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ifjúság Nyaraló. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Ifjúság Nyaraló is located in Poroszló. Ubytovanie Ifjúság Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piros Ponty Panzió

9,1

Piros Ponty Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Piros Ponty Panzió. Situated in Poroszló, 35 km from Demjén, Piros Ponty Panzió features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Piros Ponty Panzió sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arany Tisza Apartmanház

9

Arany Tisza Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Arany Tisza Apartmanház. Arany Tisza Apartmanház is situated in Poroszló. Egerszalók is 39 km from the apartment, while Eger is 42 km from the property. Ubytovanie Arany Tisza Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borostyánház

9

Borostyánház

Ubytovanie (Penzión) Borostyánház. Borostyánház is located in Poroszló and features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Borostyánház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Vendégház

8,9

Napsugár Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Napsugár Vendégház. Napsugár Vendégház is located in Poroszló and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Napsugár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sárgapart Holiday Home

8,8

Sárgapart Holiday Home

Ubytovanie (Apartmán) Sárgapart Holiday Home. Offering free WiFi and a barbecue, Sárgapart Holiday Home is set in Poroszló, 450 metres from Lake Tisza. Egerszalók is 35 km from the property. Ubytovanie Sárgapart Holiday Home sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lepkés Vendégház

8,6

Lepkés Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Lepkés Vendégház. Situated in Poroszló, 36 km from Demjén, Lepkés Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Lepkés Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pásztor Vendégház

8,5

Pásztor Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Pásztor Vendégház. Situated in Poroszló, 34 km from Demjén, Pásztor Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Pásztor Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Számadó Vendégház

8,4

Számadó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Számadó Vendégház. Set in Poroszló, Számadó Vendégház features a garden, terrace and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytovanie Számadó Vendégház sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zsigmond Ház

8,4

Zsigmond Ház

Ubytovanie (Penzión) Zsigmond Ház. Zsigmond Ház features free bikes, shared lounge, a garden and BBQ facilities in Poroszló. Ubytovanie Zsigmond Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Herczeg Udvarház Poroszló

8,4

Herczeg Udvarház Poroszló

Ubytovanie (Hotel) Herczeg Udvarház Poroszló. K vybaveniu ubytovacieho zariadenia Herczeg Udvarház Poroszló patrí reštaurácia, sezónny vonkajší bazén, bar a spoločný salónik v meste Poroszló. Ubytovanie Herczeg Udvarház Poroszló sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cserőháti Vendégház

8,2

Cserőháti Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Cserőháti Vendégház. Set in Poroszló, 36 km from Demjén, Cserőháti Vendégház offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Cserőháti Vendégház sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Virág Vendégház

8

Virág Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Virág Vendégház. Virág Vendégház in Poroszló provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Virág Vendégház sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Favorite Vendégház

7,8

Favorite Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Favorite Vendégház. Set in Poroszló in the Heves region, Favorite Vendégház has a terrace and garden views. Ubytovanie Favorite Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rákóczi Vendégház

7,8

Rákóczi Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Rákóczi Vendégház. Set in Poroszló, 37 km from Demjén, Rákóczi Vendégház offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Rákóczi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kifog-Lak Vendégház

7,6

Kifog-Lak Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Kifog-Lak Vendégház. Set in Poroszló, 37 km from Demjén, Kifog-Lak Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Kifog-Lak Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Parasztház Poroszló

7,6

Parasztház Poroszló

Ubytovanie (Apartmán) Parasztház Poroszló. Parasztház Poroszló is situated in Poroszló and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Parasztház Poroszló sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bogáncs Vendégház

Bogáncs Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Bogáncs Vendégház. Bogáncs Vendégház is set in Poroszló and features a garden and a terrace. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a barbecue. Ubytovanie Bogáncs Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grevia Apartmanok

Grevia Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) Grevia Apartmanok. Grevia Apartmanok is located in Poroszló and offers a restaurant, a bar and a shared lounge. The air-conditioned accommodation is 36 km from Demjén. Ubytovanie Grevia Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmónia Parasztház

Harmónia Parasztház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Harmónia Parasztház. Harmónia Parasztház is located in Poroszló and offers a terrace. The property features garden views and is 35 km from Demjén. Ubytovanie Harmónia Parasztház sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves).

Erika Vendégház

Erika Vendégház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Erika Vendégház. Situated in Poroszló, 35 km from Demjén, Erika Vendégház features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Erika Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmónia Kisház Vendéghàz

Harmónia Kisház Vendéghàz

Ubytovanie (Apartmán) Harmónia Kisház Vendéghàz. Situated in Poroszló in the Heves region, Harmónia Kisház Vendéghàz features a terrace. The property has garden views and is 35 km from Demjén. Ubytovanie Harmónia Kisház Vendéghàz sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bence Vendégház

Bence Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Bence Vendégház. Set in Poroszló in the Heves region, Bence Vendégház features a patio. The accommodation is 35 km from Demjén. Ubytovanie Bence Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dízel Vendégház

Dízel Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dízel Vendégház. Dízel Vendégház is set in Poroszló and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Dízel Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 246 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füge Vendégház

Füge Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Füge Vendégház. Located in Poroszló, 36 km from Demjén, Füge Vendégház provides a garden and free WiFi. The accommodation is air conditioned and comes with a sauna. Ubytovanie Füge Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tina Apartman

Tina Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Tina Apartman. Situated in Poroszló, Tina Apartman features accommodation with access to a garden. Ubytovanie Tina Apartman sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Melody Haz

Melody Haz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Melody Haz. Ubytovacie zariadenie Melody haz sa nachádza v obci Poroszló a ponúka záhradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Ubytovanie Melody Haz sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jázmin Vendégház

Jázmin Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Jázmin Vendégház. Ubytovacie zariadenie Jázmin Vendégház sa nachádza v meste Poroszló a ponúka záhradu a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Jázmin Vendégház sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 3 960 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tisza-Tavirózsa Apartman Állatbarát

Tisza-Tavirózsa Apartman Állatbarát

Ubytovanie (Apartmány) Tisza-Tavirózsa Apartman Állatbarát. Situated in Poroszló, 35 km from Demjén, Tisza-Tavirózsa Apartman Állatbarát features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Tisza-Tavirózsa Apartman Állatbarát sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves).

Mélyvíz Fogadó

Mélyvíz Fogadó

Ubytovanie (Apartmán) Mélyvíz Fogadó. Situated in Poroszló in the Heves region, Mélyvíz Fogadó has a garden. The accommodation is 35 km from Demjén. The apartment features a terrace. Ubytovanie Mélyvíz Fogadó sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arany Tisza Vendégház

Arany Tisza Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Arany Tisza Vendégház. Arany Tisza Vendégház is located in Poroszló and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 34 km from Demjén. Ubytovanie Arany Tisza Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Poroszlo

Four-Bedroom Holiday Home in Poroszlo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Poroszlo. Four-Bedroom Holiday Home in Poroszlo is set in Poroszló. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Poroszlo sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gabi Szálló I.

Gabi Szálló I.

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gabi Szálló I.. Set in Poroszló, Gabi Szálló I. Offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Gabi Szálló I. sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Czinege Vendégház - Kis ház

Czinege Vendégház - Kis ház

Ubytovanie (Apartmán) Czinege Vendégház - Kis ház. Czinege Vendégház - Kis ház is set in Poroszló and offers a garden. This apartment features a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Czinege Vendégház - Kis ház sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Herczeg Apartmanok Poroszló

Herczeg Apartmanok Poroszló

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Herczeg Apartmanok Poroszló. Set in Poroszló, 32 km from Berekfürdő, Herczeg Apartmanok Poroszló offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Herczeg Apartmanok Poroszló sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Hattyú aparman

Hattyú aparman

Ubytovanie (Apartmán) Hattyú aparman. Set in Poroszló in the Heves region, Hattyú aparman has a terrace and garden views. Ubytovanie Hattyú aparman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Holiday Poroszló

Villa Holiday Poroszló

Ubytovanie (Apartmán) Villa Holiday Poroszló. Villa Holiday Poroszló is set in Poroszló. This apartment also has free WiFi. Ubytovanie Villa Holiday Poroszló sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gabi Szálló VII.

Gabi Szálló VII.

Ubytovanie (Penzión) Gabi Szálló VII.. Situated on the beachfront in Poroszló and boasting a garden, Gabi Szálló VII. Has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Gabi Szálló VII. sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gabi Szálló III.

Gabi Szálló III.

Ubytovanie (Apartmán) Gabi Szálló III.. Gabi Szálló III. Is situated in Poroszló and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The property has garden views and is 36 km from Demjén. Ubytovanie Gabi Szálló III. sa nachádza v meste Poroszló (Maďarsko - Heves).

ki-kötő

ki-kötő

Ubytovanie (Dovolenkový dom) ki-kötő. Ki-kötő is situated in Poroszló and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytovanie ki-kötő sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).