Hľadať

Ubytovanie

Home Peroš Penzión

Ulica Hrvatskih branitelja 6, 23232 Zaton, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Home Peroš. Apartmány Peroš II sa nachádzajú v meste Zaton a ponúkajú grilovanie a priestrannú záhradu len 1 km od najbližšej pláže. Ubytovanie Home Peroš sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Popis ubytovania Home Peroš

Zadar je vzdialený 12 km od ubytovania, zatiaľ čo ostrov Pag leží 31 km od apartmánov. Klimatizované ubytovacie jednotky majú priestor na posedenie. K dispozícii je verejné parkovanie. Každá ubytovacia jednotka má súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Niektoré z nich majú terasu a/alebo balkón s výhľadom na hory, Vo všetkách jednotkách máte k dispozícii kuchynku vybavenú chladničkou a varnou doskou. Najbližšie letisko Zadar sa nachádza 20 km od ubytovacieho zariadenia. Apartmány Peroš II sa nachádzajú v meste Zaton a ponúkajú grilovanie a priestrannú záhradu len 1 km od najbližšej pláže. Biograd na Moru je vzdialený 38 km od apartmánov Peroš II, zatiaľ čo na ostrov Pag je to 27 km. K dispozícii je tiež posteľná bielizeň.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Home Peroš

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Zaton

Apartments Elvira

10

Apartments Elvira

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Elvira. Ubytovanie Apartments Elvira sa nachádza v dedinke Zaton, 200 metrov od pláže Pliše a 300 metrov od pláže Punta. Ubytovanie Apartments Elvira sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

APARTMENT SECRET GARDEN 2

10

APARTMENT SECRET GARDEN 2

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT SECRET GARDEN 2. Apartmán Secret Garden 2 sa nachádza v Zatoni a k dispozícii máte gril a záhradu. Ubytovanie s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v budove z roku 2018. Ubytovanie APARTMENT SECRET GARDEN 2 sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

BlueSun Apartment Zaton

10

BlueSun Apartment Zaton

Ubytovanie (Apartmán) BlueSun Apartment Zaton. Apartmán BlueSun Zaton sa nachádza v letovisku Zaton pri pláži. Ponúka bezplatné Wi-Fi, výhľad do záhrady a terasu. Ubytovanie BlueSun Apartment Zaton sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Villa Topaz

9,9

Villa Topaz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Topaz. Located in Zaton, 1.2 km from Plise Beach and 1.2 km from Jaz Beach, Villa Topaz offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytovanie Villa Topaz sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Zatonka 2

9,9

Apartment Zatonka 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zatonka 2. Located in Zaton in the Zadar County region and Jaz Beach reachable within 100 metres, Apartment Zatonka 2 provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartment Zatonka 2 sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Luca

9,9

Apartmani Luca

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Luca. Ubytovanie Apartmani Luca sa nachádza v meste Zaton, 100 metrov od pláže Jaz. Ponúka balkón, záhradu a zdarma Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmani Luca sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Vrulja

9,9

Apartmani Vrulja

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Vrulja. Boasting a terrace with sea views, free bikes and a garden, Apartmani Vrulja can be found in Zaton, close to Jaz Beach and 700 metres from Punta Beach. Ubytovanie Apartmani Vrulja sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

STUDIO HOUSE SECRET GARDEN 1

9,9

STUDIO HOUSE SECRET GARDEN 1

Ubytovanie (Apartmán) STUDIO HOUSE SECRET GARDEN 1. Štúdiový dom SECRET GARDEN 1 sa nachádza v letovisku Zaton a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie STUDIO HOUSE SECRET GARDEN 1 sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Gordana

9,8

Apartmani Gordana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gordana. Ubytovanie Apartmani Gordana sa nachádza 100 metrov od pláže Punta a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným... Ubytovanie Apartmani Gordana sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Menalo

9,8

Apartments Menalo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Menalo. Apartmány Menalo sa nachádzajú v letovisku Zaton, 200 metrov od Jadranského mora. Ubytovanie Apartments Menalo sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Ivo

9,8

Apartments Ivo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivo. Apartmány Ivo sa nachádzajú v letovisku Zaton. Jednotky majú kompletne vybavenú kuchyňu s jedálňou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou a terasu, z ktorej sa... Ubytovanie Apartments Ivo sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Sanja

9,8

Apartments Sanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sanja. Apartmány Sanja ponúkajú hosťom ubytovanie s vlastným stravovaním v Zatone, iba 70 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Sanja sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Mirela

9,8

Apartment Mirela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mirela. Apartmán Mirela s výhľadom do záhrady sa nachádza v Zatone 1,3 km od pláží Punta a Jaz a ponúka ubytovanie so záhradou. Ubytovanie Apartment Mirela sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Zara

9,7

Apartmani Zara

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Zara. Ubytovacie zariadenie Apartmani Zara sa nachádza v meste Zaton a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmani Zara sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Ivan 1

9,7

Apartman Ivan 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivan 1. Apartmán Ivan s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more sa nachádza v meste Zaton. Hostia môžu navštíviť záhradu, balkón a terasu. Ubytovanie Apartman Ivan 1 sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Astoria

9,7

Apartment Astoria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Astoria. Ubytovacie zariadenie Apartment Astoria s patiom a výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Zaton, v blízkosti pláže Punta a 600 metrov od pláže Plise. Ubytovanie Apartment Astoria sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Zaton Zadar

9,7

Apartment Zaton Zadar

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zaton Zadar. Apartmány Zaton Zadar sa nachádzajú v mestečku Zaton a k dispozícii v nich máte bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a záhradu s vonkajším bazénom. Ubytovanie Apartment Zaton Zadar sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Sea View Apartments Zaton

9,6

Sea View Apartments Zaton

Ubytovanie (Apartmány) Sea View Apartments Zaton. Apartmány Sea View Zaton sa nachádzajú iba 150 metrov od pláže a ponúkajú moderne zariadené ubytovanie s vlastným stravovaním, balkónom s výhľadom na... Ubytovanie Sea View Apartments Zaton sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Villa Lorena

9,6

Villa Lorena

Ubytovanie (Vila) Villa Lorena. Ubytovanie Villa Lorena sa nachádza v meste Zaton a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom, bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom. Ubytovanie Villa Lorena sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Sunny Estate

9,6

Apartments Sunny Estate

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Sunny Estate. Apartmány Sunny Estate sa nachádzajú v obci Zaton a ponúkajú vám vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Sunny Estate sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Peroš I

9,6

Apartments Peroš I

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Peroš I. Ubytovanie Apartments Peroš I sa nachádza v obci Zaton, 12 km od mesta Vir. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Peroš I sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Niko

9,6

Apartments Niko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Niko. Ubytovacie zariadenie Apartments Niko sa nachádza v letovisku Zaton v Zadarskej župe, len 600 metrov od pláže Jaz. Ubytovanie Apartments Niko sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Villa Čirjak

9,6

Villa Čirjak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Čirjak. Ubytovanie Villa Čirjak sa nachádza v meste Zaton, 200 metrov od pláže Punta a 300 metrov od pláže Plise. Hostia môžu využívať záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Villa Čirjak sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Croliday Apartment with Pool Nin

9,6

Croliday Apartment with Pool Nin

Ubytovanie (Apartmány) Croliday Apartment with Pool Nin. Ubytovacie zariadenie Croliday Apartments with Pool Nin sa nachádza v letovisku Zaton a ponúka gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Croliday Apartment with Pool Nin sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Peros

9,6

Apartments Peros

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Peros. Ubytovacie zariadenie Apartments Peros sa nachádza v letovisku Zaton, 15 km od mesta Vir a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Peros sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Josip

9,6

Josip

Ubytovanie (Apartmány) Josip. Ubytovacie zariadenie Josip sa nachádza v meste Nin a ponúka hosťom ubytovanie s priestorom na posedenie a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Josip sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Dorotea

9,6

Apartman Dorotea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dorotea. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartman Dorotea can be found in Zaton, close to Plise Beach and a 10-minute walk... Ubytovanie Apartman Dorotea sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Yelica

9,6

Apartment Yelica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Yelica. Apartmán Yelica sa nachádza v Zatone a ponúka gril a záhradu. Využívať môžete terasu. Ubytovanie Apartment Yelica sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani zaton

9,6

Apartmani zaton

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani zaton. Ubytovacie zariadenie Apartmani zaton sa nachádza v meste Zaton v Zadarskej župe, len 100 metrov od pláže Jaz. Ubytovanie Apartmani zaton sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Sofija-Zaton

9,5

Apartmani Sofija-Zaton

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sofija-Zaton. Apartmány Sofija-Zaton sa nachádzajú v letovisku Zaton, 15 km od mesta Vir. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Sofija-Zaton sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Zaton

9,5

Apartments Zaton

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zaton. Apartmány Zaton sa nachádzajú na pokojnom mieste, 600 metrov od centra mesta Zaton. Ubytovanie Apartments Zaton sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

VILLA SOFIJA

9,5

VILLA SOFIJA

Ubytovanie (Penzión) VILLA SOFIJA. Ubytovacie zariadenie VILLA SOFIJA sa nachádza na pláži v letovisku Zaton a ponúka vonkajší bazén a záhradu. K dispozícii je služba nonstop recepcie a... Ubytovanie VILLA SOFIJA sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Villa Angelina

9,5

Villa Angelina

Ubytovanie (Vily) Villa Angelina. Villa Angelina sa nachádza v meste Zaton a ponúka ubytovanie s výhľadom na bazén, bezplatné Wi-Fi, bazén, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Villa Angelina sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani zaton

9,5

Apartmani zaton

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani zaton. Ubytovanie Apartmani zaton sa nachádza v meste Zaton v Zadarskej župe, neďaleko pláže Plise a pláže Punta. Využívať môžete bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmani zaton sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Dražnik

9,5

Apartments Dražnik

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dražnik. Apartmány Dražnik sa nachádzajú v letovisku Zaton a okrem bezplatného Wi-Fi ponúkajú príslušenstvo na grilovanie a záhradu. Ubytovanie Apartments Dražnik sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Oaza

9,5

Apartment Oaza

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Oaza. Ubytovanie Apartment Oaza sa nachádza v meste Zaton, v blízkosti pláže Punta a 1,1 km od pláže Jaz. Apartmán má patio s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartment Oaza sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Vesna

9,4

Apartments Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vesna. Ubytovanie Apartments Vesna s výhľadom na mesto sa nachádza v letovisku Zaton. Ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén, záhradu, súkromnú pláž a gril. Ubytovanie Apartments Vesna sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Helena

9,4

Helena

Ubytovanie (Apartmán) Helena. Ubytovanie Helena sa nachádza v meste Zaton, 300 metrov od pláže Jaz, 600 metrov od pláže Punta a 700 metrov od pláže Plise. Ubytovanie Helena sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Dalmatina

9,4

Apartments Dalmatina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dalmatina. Apartmány Dalmatina sa nachádzajú 400 metrov od najbližšej pláže v meste Zaton a ponúkajú spoločnú terasu, záhradu, gril a klimatizované apartmány s... Ubytovanie Apartments Dalmatina sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Luki

9,3

Apartment Luki

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luki. Ubytovacie zariadenie Apartmán Luki sa nachádza v meste Zaton, len 400 metrov od pláže Jaz. Ubytovanie Apartment Luki sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Albi

9,3

Apartmani Albi

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Albi. Set less than 1 km from Plise Beach, Apartmani Albi offers accommodation with a balcony, as well as a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Apartmani Albi sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Sunset Apartments Zaton

9,3

Sunset Apartments Zaton

Ubytovanie (Apartmány) Sunset Apartments Zaton. Tieto moderné apartmány sa nachádzajú len 2 km od historického centra mesta Nin a iba 100 metrov od mora. Ubytovanie Sunset Apartments Zaton sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Beba

9,3

Apartment Beba

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Beba. Ubytovacie zariadenie Apartment Beba sa nachádza v meste Zaton, v blízkosti pláže Punta a necelý 1 km od pláže Jaz. Ubytovanie Apartment Beba sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Zrakic

9,3

Apartments Zrakic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zrakic. Apartmány Zrakic sa nachádzajú 300 metrov od pláže a ponúkajú klimatizované ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartments Zrakic sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Happiness

9,2

Apartmani Happiness

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Happiness. Ubytovacie zariadenie Apartmani Happiness sa nachádza v letovisku Zaton v Zadarskej župe a ponúka terasu a výhľad na more. Dostupné je aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Happiness sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Lara

9,2

Apartment Lara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lara. Ubytovanie Lara sa nachádza v meste Zaton. Hostia majú k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartment Lara sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Amazing Villa Ele

9,2

Amazing Villa Ele

Ubytovanie (Vila) Amazing Villa Ele. Ubytovanie Amazing Villa Ele sa nachádza pri pláži v letovisku Zaton, len 150 metrov od pláže Pliše. Ubytovanie Amazing Villa Ele sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Barbara

9,2

Barbara

Ubytovanie (Apartmán) Barbara. Ubytovacie zariadenie Barbara sa nachádza v letovisku Zaton 300 metrov od pláže Jaz a 1,3 km od pláže Punta. Ubytovanie Barbara sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).

Atena Zaton

9,1

Atena Zaton

Ubytovanie (Apartmán) Atena Zaton. Ubytovacie zariadenie Atena Zaton sa nachádza v meste Nin, v blízkosti pláže Punta a necelý 1 km od pláže Šepurine. Ubytovanie Atena Zaton sa nachádza v meste Zaton (Chorvátsko - Zadar).