Hľadať

Ubytovanie

Horská chata Zubor Horské chaty

Kysucké Nové Mesto 267, 023 36 Kysucké Nové Mesto, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horské chaty) Horská chata Zubor. Horská chata Zubor is located in Kysucké Nové Mesto and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Horská chata Zubor sa nachádza v meste Kysucké Nové Mesto (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Horská chata Zubor

A flat-screen TV is offered. Horská chata Zubor is located in Kysucké Nové Mesto and offers a bar, a garden and a terrace. The chalet features 5 bedrooms, a kitchen with a minibar, a washing machine, and 2 bathrooms. The property is 49 km from Szczyrk, and complimentary private parking is provided. Wisła is 39 km from Horská chata Zubor, while Ustroń is 47 km away.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Kysucké Nové Mesto

Residence Park lovely apartman with private parking

9,5

Residence Park lovely apartman with private parking

Ubytovanie Residence Park lovely apartman with private parking. Táto rezidencia sa nachádza v Kysuckom Novom Meste, 8,9 km od Budatínskeho zámku, 21 km od hradu Lietava a 45 km od lyžiarskeho strediska Zagroń Istebna. Ubytovanie Residence Park lovely apartman with private parking sa nachádza v meste Kysucké Nové Mesto (Slovensko - Žilinský kraj).

Sunny and quiet apartment close to the city center

9,2

Sunny and quiet apartment close to the city center

Ubytovanie (Apartmán) Sunny and quiet apartment close to the city center. Ubytovanie Sunny and quiet apartment close to the city center sa nachádza v Bratislave, 3,5 km od Michalskej veže a 5 km od Bratislavského hradu. Ubytovanie Sunny and quiet apartment close to the city center sa nachádza v meste (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán Discreet

9

Apartmán Discreet

Ubytovanie Apartmán Discreet. Located in Kysucké Nové Mesto in the Žilinský kraj region, Apartmán Discreet features a balcony. Ubytovanie Apartmán Discreet sa nachádza v meste Kysucké Nové Mesto (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Kriváň

8,9

Hotel Kriváň

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kriváň. Hotel Kriváň sa nachádza v centre Kysuckého Nového Mesta a ponúka vám reštauráciu. Sídli v historickej budove zo 17. storočia. Ubytovanie Hotel Kriváň sa nachádza v meste Kysucké Nové Mesto (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Kriváň má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Kriváň momentálne evidujeme 41 recenzií.

Penzión Elizabetha

8,7

Penzión Elizabetha

Ubytovanie (Penzión) Penzión Elizabetha. Penzión Elizabetha sa nachádza v Kysuckom Novom Meste a ponúka terasu. Každá izba v penzióne je vybavená šatníkovou skriňou a TV. Ubytovanie Penzión Elizabetha sa nachádza v meste Kysucké Nové Mesto (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Elizabetha má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Elizabetha momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartman Gufo

8,5

Apartman Gufo

Ubytovanie Apartman Gufo. Located in Kysucké Nové Mesto in the Žilinský kraj region, Apartman Gufo has a balcony. Ubytovanie Apartman Gufo sa nachádza v meste Kysucké Nové Mesto (Slovensko - Žilinský kraj).