Hľadať

Ubytovanie

Hotel Beni Hotel

29 Obala kneza Branimira, 23235 Vrsi, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Hotel Beni. Hotel Beni sa nachádza v letovisku Vrsi, len pár krokov od pláže Mulo. Ponúka reštauráciu, bezplatné súkromné parkovisko, bar a záhradu. Ubytovanie Hotel Beni sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Popis ubytovania Hotel Beni

V izbách Hotela Beni je k dispozícii písací stôl, TV s plochou obrazovkou a súkromná kúpeľňa. Všetky hotelové izby sú zariadené šatníkovou skriňou. Hotel Beni sa nachádza v letovisku Vrsi, len pár krokov od pláže Mulo. Tento 3-hviezdičkový hotel má terasu a klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ponúka reštauráciu, bezplatné súkromné parkovisko, bar a záhradu. Ráno sa tu podávajú kontinentálne raňajky alebo raňajky formou bufetu. Pláž Skoljic je od hotela vzdialená 350 metrov a pláž Zukve 600 metrov. Najbližšie Letisko Zadar je situované vo vzdialenosti 33 km. V ubytovaní sa môžete zabaviť počas večerného programu a využívať môžete aj služby recepcie s nepretržitou prevádzkou.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Na pláži
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bar

Vybavenie ubytovania Hotel Beni

 • Na pláži
 • Terasa
 • Záhrada
 • Lístky na atrakcie alebo predstavenia
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Večerný animačný program
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Denné upratovanie
 • Expresný check-in/check-out
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Hasiace prístroje
 • Vonkajší kamerový systém
 • Kamerový systém v spoločných priestoroch
 • Trezor
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Vrsi

Apartments Marija

10

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Marija sa nachádzajú v obci Vrsi a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Zadar je vzdialený 16 km. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Gordana

10

Apartman Gordana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gordana. Featuring a garden and a terrace, Apartman Gordana provides accommodation in Vrsi with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman Gordana sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Windrose

10

Apartments Windrose

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Windrose. Situated in Vrsi in the Zadar County region, with Deep Draga Beach and Skoljic Beach nearby, Apartments Windrose features accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Windrose sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments "Mulo" beachfront

10

Apartments "Mulo" beachfront

Ubytovanie (Apartmán) Apartments "Mulo" beachfront. Ubytovacie zariadenie Apartments "Mulo" beachfront sa nachádza pri pláži v obci Vrsi 400 metrov od pláže Punta Velebit a necelý 1 km od pláže Školjić. Ubytovanie Apartments "Mulo" beachfront sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Fulir

10

Apartmani Fulir

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Fulir. Situated in Vrsi in the Zadar County region and Skoljic Beach reachable within 1 km, Apartmani Fulir features accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytovanie Apartmani Fulir sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Giotto Holiday Houses

9,9

Giotto Holiday Houses

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Giotto Holiday Houses. Ubytovacie zariadenie Giotto Holiday Houses sa nachádza v meste Vrsi a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Giotto Holiday Houses sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Kuzmić

9,9

Apartmani Kuzmić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kuzmić. Located in Vrsi in the Zadar County region and Prodorica Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartmani Kuzmić sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Kosec

9,9

Apartments Kosec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kosec. Apartmány Kosec sa nachádzajú v letovisku Vrsi a ponúkajú gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Kosec sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Lavanda

9,9

Apartmani Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lavanda. Ubytovanie Apartmani Lavanda sa nachádza v letovisku Vrsi v Zadarskej župe, 400 metrov od pláže Mulo. Ubytovanie Apartmani Lavanda sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Vrsi Mulo

9,8

Apartmani Vrsi Mulo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vrsi Mulo. Ubytovacie zariadenie Apartmani Vrsi Mulo sa nachádza len pár krokov od pláže Mulo a ponúka bar, záhradu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným... Ubytovanie Apartmani Vrsi Mulo sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Casa Odmor

9,8

Casa Odmor

Ubytovanie (Apartmány) Casa Odmor. Casa Odmor features garden views, free WiFi and free private parking, located in Vrsi, 200 metres from Mulo Beach. Ubytovanie Casa Odmor sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments ''Sandrina''

9,8

Apartments ''Sandrina''

Ubytovanie (Apartmány) Apartments ''Sandrina''. Situated in Vrsi in the Zadar County region, with Punta Velebit Beach and Mulo Beach nearby, Apartments ''Sandrina'' features accommodation with free... Ubytovanie Apartments ''Sandrina'' sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Salis Apartments

9,8

Salis Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Salis Apartments. Ubytovanie Salis Apartments sa nachádza 300 metrov od pláže Skoljic a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom... Ubytovanie Salis Apartments sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Vrsi

9,7

Apartman Vrsi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vrsi. Ubytovanie Apartman Vrsi sa nachádza v letovisku Vrsi. Ponúka záhradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartman Vrsi sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Sound of the sea

9,7

Sound of the sea

Ubytovanie (Apartmán) Sound of the sea. Ubytovacie zariadenie Sound of the Sea sa nachádza v meste Vrsi, 18 km od mesta Vir. Ponúka klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Sound of the sea sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Milutin

9,7

Apartman Milutin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Milutin. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Vrsi a ponúka záhradu s grilom. K dispozícii tu máte aj terasu a slnečnú terasu. Ubytovanie Apartman Milutin sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Mica

9,7

Apartments Mica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mica. Ubytovacie zariadenie Apartments Mica sa nachádza v letovisku Vrsi v Zadarskej župe, 200 metrov od pláže Mulo. Ubytovanie Apartments Mica sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Anka

9,7

Apartments Anka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anka. Ubytovacie zariadenie Apartments Anka sa nachádza v meste Vrsi. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Casa Marina

9,7

Apartments Casa Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Casa Marina. Ubytovanie sa nachádza v obci Vrsi v Zadarskej župe, 16 km od Zadaru. Ponúka terasu a výhľad na more. Novalja je vzdialená 43 km. Ubytovanie Apartments Casa Marina sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Brane

9,7

Apartments Brane

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Brane. Set in Vrsi, 200 metres from Mulo Beach and 500 metres from Punta Velebit Beach, Apartments Brane offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytovanie Apartments Brane sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Japa

9,7

Apartmani Japa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Japa. Apartmány Japa sa nachádzajú v letovisku Vrsi a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartmani Japa sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Villa Ena

9,6

Villa Ena

Ubytovanie (Vila) Villa Ena. Set in Vrsi, Villa Ena offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Ena sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Berto

9,6

Apartman Berto

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Berto. Ubytovanie Apartman Berto so záhradou sa nachádza v obci Vrsi v Zadarskej župe. Ubytovanie je vybavené klimatizáciou a je vzdialené 41 km od ostrova Pag. Ubytovanie Apartman Berto sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Prelec

9,6

Apartman Prelec

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Prelec. Apartmán Prelec sa nachádza v letovisku Vrsi, v blízkosti pláže Punta Velebit a 700 metrov od pláže Školjic. Ubytovanie Apartman Prelec sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments with a parking space Vrsi - Mulo, Zadar - 14243

9,6

Apartments with a parking space Vrsi - Mulo, Zadar - 14243

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Vrsi - Mulo, Zadar - 14243. Apartmán Vrsi - Mulo 14243a ponúka ubytovanie v obci Vrsi, 17 km od Zadaru a 42 km od letoviska Novalja. K vybaveniu patrí balkón. Ubytovanie Apartments with a parking space Vrsi - Mulo, Zadar - 14243 sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Leonardo

9,6

Apartment Leonardo

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Leonardo. Apartmán Leonardo sa nachádza v letovisku Vrsi, 17 km od mesta Zadar. Ponúka klimatizované ubytovanie s terasou, záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Leonardo sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Milka

9,6

Apartmani Milka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Milka. Situated in Vrsi in the Zadar County region, Apartmani Milka features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Milka sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Summer Beach

9,5

Holiday home Summer Beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Summer Beach. Kuća za odmor STELLA ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou s grilom v meste Vrsi. Ubytovanie Holiday home Summer Beach sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Skoljic

9,5

Apartments Skoljic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Skoljic. Apartmány Skoljic sa nachádzajú v meste Vrsi a ponúkajú ubytovanie s terasou alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Skoljic sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Elvir Nin - Vrsi at the Beach

9,5

Apartment Elvir Nin - Vrsi at the Beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Elvir Nin - Vrsi at the Beach. Ubytovanie Apartment Elvir Nin - Vrsi at the Beach ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom na rieku v letovisku Vrsi. Ubytovanie Apartment Elvir Nin - Vrsi at the Beach sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Holiday House Lavanda

9,5

Holiday House Lavanda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Lavanda. Ubytovanie Holiday House Lavanda sa nachádza v letovisku Vrsi a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Holiday House Lavanda sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Mare

9,5

Apartment Mare

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mare. Apartmán Mare ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na more, grilom, záhradou, terasou a kompletne vybavenou kuchyňou v obci Vrsi. Ubytovanie Apartment Mare sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Predovan

9,4

Apartmani Predovan

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Predovan. Ubytovanie Apartmani Predovan sa nachádza v meste Vrsi a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, gril a záhradu. Ubytovanie Apartmani Predovan sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Ivan & Ivana

9,4

Apartments Ivan & Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan & Ivana. Ubytovanie Apartments Ivan & Ivana sa nachádzajú v meste Vrsi, ponúkajú kuchyňu, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Ivan & Ivana sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Korina

9,4

Apartment Korina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Korina. Apartment Korina is located in Vrsi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Korina sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Dario

9,4

Apartmani Dario

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dario. Situated in Vrsi in the Zadar County region and Punta Velebit Beach reachable within 250 metres, Apartmani Dario features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Dario sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments and rooms by the sea Vrsi - Mulo, Zadar - 5848

9,4

Apartments and rooms by the sea Vrsi - Mulo, Zadar - 5848

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Vrsi - Mulo, Zadar - 5848. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Vrsi - Mulo, Zadar - 5848 sa nachádza v letovisku Vrsi v Zadarskej župe, neďaleko pláží Mulo a Skoljic. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Vrsi - Mulo, Zadar - 5848 sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Villa Vukic

9,4

Villa Vukic

Ubytovanie (Apartmány) Villa Vukic. Vila Vukic ponúka klimatizované ubytovanie so záhradou v obci Vrsi. Ubytovanie Villa Vukic sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Ivan

9,4

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Set 450 metres from Mulo Beach, 450 metres from Skoljic Beach and 750 metres from Zukve Beach, Apartment Ivan offers accommodation located in Vrsi. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Studios Lavanda

9,4

Studios Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Studios Lavanda. Ubytovanie Studios Lavanda sa nachádza v meste Vrsi a ponúka bezplatné Wi-Fi, kuchyňu, obývací priestor a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Studios Lavanda sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

APARTMAN "NOA", VRSI-MULO, PUT GOSPE OD ZEĆEVA 113

9,3

APARTMAN "NOA", VRSI-MULO, PUT GOSPE OD ZEĆEVA 113

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN "NOA", VRSI-MULO, PUT GOSPE OD ZEĆEVA 113. Featuring garden views, APARTMAN "NOA", VRSI-MULO, PUT GOSPE OD ZEĆEVA 113 provides accommodation with a patio and a kettle, around 400 metres from Skoljic... Ubytovanie APARTMAN "NOA", VRSI-MULO, PUT GOSPE OD ZEĆEVA 113 sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Sanja

9,3

Apartmani Sanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sanja. Ubytovanie Apartmani Sanja sa nachádza v letovisku Vrsi v Zadarskej župe, 300 metrov od pláže Mulo. Ubytovanie Apartmani Sanja sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Milutin

9,3

Apartments Milutin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milutin. Apartmány Milutin sa nachádzajú v letovisku Vrsi, 17 km od Viru. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Milutin sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

House at the Beach Nin

9,3

House at the Beach Nin

Ubytovanie (Dovolenkové domy) House at the Beach Nin. Ubytovacie zariadenie House at the Beach Nin so záhradou a terasou ponúka ubytovanie v obci Vrsi s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na jazero. Ubytovanie House at the Beach Nin sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments with a parking space Vrsi - Mulo, Zadar - 3276

9,3

Apartments with a parking space Vrsi - Mulo, Zadar - 3276

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Vrsi - Mulo, Zadar - 3276. Apartmán Vrsi - Mulo 3276b sa nachádza v letovisku Vrsi, 300 metrov od pláže Mulo. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartments with a parking space Vrsi - Mulo, Zadar - 3276 sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home in Vrsi/Zadar Riviera 17883

9,3

Holiday home in Vrsi/Zadar Riviera 17883

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Vrsi/Zadar Riviera 17883. Ferienhaus vo Vrsi 1 ponúka klimatizované ubytovanie vo Vrsi, 17 km od Zadaru, 42 km od Novalje a 41 km od mesta Biograd na Moru. Ubytovanie Holiday home in Vrsi/Zadar Riviera 17883 sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Bernarda 2

9,2

Apartments Bernarda 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bernarda 2. Ubytovanie Apartments Bernarda 2 sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, 500 metrov od pláže Skoljic. Ubytovanie Apartments Bernarda 2 sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Bruno

9,2

Apartmani Bruno

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Bruno. Ubytovacie zariadenie Apartmani Bruno sa nachádza v obci Vrsi a ponúka záhradu, gril a terasu. Klimatizované ubytovanie sa nachádza 18 km od mesta Vir. Ubytovanie Apartmani Bruno sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Sofija

9,2

Apartments Sofija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sofija. Ubytovanie Apartments Sofija sa nachádza v meste Vrsi. Ubytovacie jednotky sú klimatizované a nachádzajú sa v nich dláždené podlahy. Ubytovanie Apartments Sofija sa nachádza v meste Vrsi (Chorvátsko - Zadar).