Hľadať

Ubytovanie

Hotel MAGISTR Vsetín Hotel

Dolní náměstí Vjezd od Pošty, Vsetín, 755 01, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Hotel MAGISTR Vsetín. Hotel MAGISTR Vsetín sa nachádza v meste Vsetín a má bar. Ubytovacie zariadenie ponúka izbovú službu, službu organizácie výletov a úschovňu batožiny. Ubytovanie Hotel MAGISTR Vsetín sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel MAGISTR Vsetín má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel MAGISTR Vsetín momentálne evidujeme 131 recenzií.

Popis ubytovania Hotel MAGISTR Vsetín

Najbližšie letisko Leoša Janáčka Ostrava sa nachádza 41 km od ubytovania. Neďaleko hotela MAGISTR Vsetín sa môžete venovať aktivitám, ako je napríklad lyžovanie. Všetky izby v hoteli MAGISTR Vsetín sú vybavené TV a majú súkromnú kúpeľňu s bezplatnými toaletnými potrebami a sušičom na vlasy. Obec Velké Karlovice sa nachádza 21 km od hotela MAGISTR Vsetín a Trenčín je vzdialený 50 km. K vybaveniu každej jednotky patrí písací stôl. Ubytovacie zariadenie ponúka izbovú službu, službu organizácie výletov a úschovňu batožiny. Jeden z našich favoritov v destinácii VsetínHotel MAGISTR Vsetín sa nachádza v meste Vsetín a má bar. Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi-Fi
 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bar

Vybavenie ubytovania Hotel MAGISTR Vsetín

 • Vonkajší nábytok
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Squash Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Kaviareň priamo na mieste
 • Fľaša vody
 • Víno/ Šampanskéza príplatok
 • Bar
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Denné upratovanie
 • Úschovňa batožín
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Svadobný apartmán
 • Služba žehleniaza príplatok
 • Čistiareňza príplatok
 • Práčovňaza príplatok
 • Zariadenia pre schôdzky/bankety
 • Izbová služba
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Obchody (na mieste)
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby
 • Denná tlač

Iná ubytovanie v meste Vsetín

Hotel Smetanova

9,7

Hotel Smetanova

Ubytovanie (Hotel) Hotel Smetanova. Hotel Smetanova in Vsetín has 3-star accommodation with a bar. Ubytovanie Hotel Smetanova sa nachádza v meste Vsetín (Česko - Zlínsky kraj).

APART U LVA

9,6

APART U LVA

Ubytovanie (Penzión) APART U LVA. Ubytovacie zariadenie APART U LVA sa nachádza v meste Vsetín a ponúka bar. Ubytovanie APART U LVA sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie APART U LVA má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión APART U LVA momentálne evidujeme 35 recenzií.

Hotel Nová radnice

9,5

Hotel Nová radnice

Ubytovanie (Hotel) Hotel Nová radnice. Featuring a shared lounge and free WiFi, Hotel Nová radnice is set in Vsetín. Guests at the hotel can enjoy a à la carte breakfast. Ubytovanie Hotel Nová radnice sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Nová radnice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Hotel Nová radnice momentálne evidujeme 13 recenzií.

Penzion V Hluboké a Department Glamp

9,4

Penzion V Hluboké a Department Glamp

Ubytovanie (Penzión) Penzion V Hluboké a Department Glamp. Rodinný penzión sa nachádza vo Vsetíne na kopci Trojuhelnik. Ponúka saunu, vonkajší bazén a vínnu pivnicu na mieste. Ubytovanie Penzion V Hluboké a Department Glamp sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion V Hluboké a Department Glamp má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion V Hluboké a Department Glamp momentálne evidujeme 175 recenzií.

Penzion Rozmarýn

9,4

Penzion Rozmarýn

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rozmarýn. Penzión Rozmarýn sa nachádza v obci Vsetín a ponúka ubytovanie v izbách, reštauráciu, bar, záhradu, detské ihrisko a terasu. Ubytovanie Penzion Rozmarýn sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Rozmarýn má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Rozmarýn momentálne evidujeme 143 recenzií.

Hotel a restaurace U Vychopňů

9,3

Hotel a restaurace U Vychopňů

Ubytovanie (Hotel) Hotel a restaurace U Vychopňů. Hotel a restaurace U Vychopňů sa nachádza v meste Vsetín. Ponúka možnosť rezervácie výletov, reštauráciu a detské ihrisko. Ubytovanie Hotel a restaurace U Vychopňů sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel a restaurace U Vychopňů má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel a restaurace U Vychopňů momentálne evidujeme 248 recenzií.

Hotel Sirákov

9,1

Hotel Sirákov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sirákov. V hoteli Sirákov máte k dispozícii tenisový kurt a malé wellness centrum. Ubytovanie Hotel Sirákov sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Sirákov má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Sirákov momentálne evidujeme 81 recenzií.

Apartmán Marek Hýža

9

Apartmán Marek Hýža

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Marek Hýža. Apartmán Marek Hýža sa nachádza v meste Vsetín a ponúka ubytovanie s balkónom. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Marek Hýža sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmán Marek Hýža má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartmán Marek Hýža momentálne evidujeme 7 recenzií.

HOTEL BRITANNIA VSETÍN

8,9

HOTEL BRITANNIA VSETÍN

Ubytovanie (Hotel) HOTEL BRITANNIA VSETÍN. Set in Vsetín, HOTEL BRITANNIA VSETÍN provides a garden. Ubytovanie HOTEL BRITANNIA VSETÍN sa nachádza v meste Vsetín (Česko - Zlínsky kraj).

Minipivovar Valasek

8,9

Minipivovar Valasek

Ubytovanie (Penzión) Minipivovar Valasek. Penzión Minipivovar Valášek sa nachádza 300 metrov od zámku Vsetín v prírodnej rezervácii Beskydy a Javorníky. Ubytovanie Minipivovar Valasek sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Minipivovar Valasek má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Minipivovar Valasek momentálne evidujeme 114 recenzií.

HOTEL A RESTAURACE U STAVAŘE

8,7

HOTEL A RESTAURACE U STAVAŘE

Ubytovanie (Hotel) HOTEL A RESTAURACE U STAVAŘE. Boasting a garden, HOTEL A RESTAURACE U STAVAŘE is set in Vsetín and also provides a bar and a terrace. Ubytovanie HOTEL A RESTAURACE U STAVAŘE sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie HOTEL A RESTAURACE U STAVAŘE má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel HOTEL A RESTAURACE U STAVAŘE momentálne evidujeme 53 recenzií.

Hotel KAMU GARNI

8,7

Hotel KAMU GARNI

Ubytovanie (Hotel) Hotel KAMU GARNI. Trojhviezdičkový hotel KAMU GARNI sa nachádza vo Vsetíne. Ubytovanie Hotel KAMU GARNI sa nachádza v meste Vsetín (Česko - Zlínsky kraj).

Penzion Kameňák

8,3

Penzion Kameňák

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kameňák. Penzión Kameňák nachádzajúci sa vo Vsetíne ponúka bar, spoločenský salónik, záhradu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Penzion Kameňák sa nachádza v meste Vsetín (Česko - Zlínsky kraj).

Hotel Vsacan

8,2

Hotel Vsacan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vsacan. Hotel Vsacan sa nachádza vo Vsetíne a okrem vlastnej reštaurácie a baru ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a recepciu s nepretržitou... Ubytovanie Hotel Vsacan sa nachádza v meste Vsetín (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Vsacan má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Vsacan momentálne evidujeme 294 recenzií.

Byt 2+1 s balkonem

7

Byt 2+1 s balkonem

Ubytovanie (Apartmány) Byt 2+1 s balkonem. Located in Vsetín, Byt 2+1 s balkonem provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 45 km from Kroměříž. Ubytovanie Byt 2+1 s balkonem sa nachádza v meste Vsetín (Česko - Zlínsky kraj).

Vila nad Liptálem - poblíž domu je nová cyklo-stezka směr rekreační oblast Všemina

Vila nad Liptálem - poblíž domu je nová cyklo-stezka směr rekreační oblast Všemina

Ubytovanie (Vila) Vila nad Liptálem - poblíž domu je nová cyklo-stezka směr rekreační oblast Všemina. Vila nad Liptálem - poblíž domu je nová cyklo-stezka směr rekreační oblast Všemina is situated in Vsetín. Ubytovanie Vila nad Liptálem - poblíž domu je nová cyklo-stezka směr rekreační oblast Všemina sa nachádza v meste Vsetín (Česko - Zlínsky kraj).

Chata Magnetka

Chata Magnetka

Ubytovanie (Apartmán) Chata Magnetka. Boasting accommodation with a terrace, Chata Magnetka is situated in Vsetín. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Chata Magnetka sa nachádza v meste Vsetín (Česko - Zlínsky kraj).

Yurts and wooden houses -V Hluboke

Yurts and wooden houses -V Hluboke

Ubytovanie (Kemping) Yurts and wooden houses -V Hluboke. With garden views, Wallachian Yjurts - glemp. Is set in Vsetín and has free WiFi. Ubytovanie Yurts and wooden houses -V Hluboke sa nachádza v meste Vsetín (Česko - Zlínsky kraj).