Hľadať

Ubytovanie

Hotel&Wirtshaus Sonne Hotel

Weyregger Straße 60, 4852 Weyregg, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Hotel&Wirtshaus Sonne. Hotel&Wirtshaus Sonne has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Weyregg. This 3-star hotel offers an ATM. Ubytovanie Hotel&Wirtshaus Sonne sa nachádza v meste Weyregg (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Hotel&Wirtshaus Sonne

This 3-star hotel offers an ATM. Spa and wellness facilities including a hot tub and a sauna are at guests' disposal during their stay at the accommodation. A. Hotel&Wirtshaus Sonne has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Weyregg. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Guests at Hotel&Wirtshaus Sonne can enjoy a buffet breakfast. At the hotel, rooms have a balcony. The nearest airport is Salzburg W. Hallstatt is 50 km from Hotel&Wirtshaus Sonne, while Bad Ischl is 31 km from the property. Mozart Airport, 60 km from the hotel.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bar

Vybavenie ubytovania Hotel&Wirtshaus Sonne

 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Víno/šampanské
 • Detské jedlá
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Parkovanie na ulici
 • Vírivka/jacuzzi
 • Sauna
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Bankomat
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby
 • Denná tlač

Iná ubytovanie v meste Weyregg

Ferienwohnungen Bachbauer

9,7

Ferienwohnungen Bachbauer

Ubytovanie (Farma) Ferienwohnungen Bachbauer. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen Bachbauer sa nachádza v meste Weyregg a ponúka záhradu. Ubytovanie Ferienwohnungen Bachbauer sa nachádza v meste Alexenau 3 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Florineum

9,7

Florineum

Ubytovanie (Penzión) Florineum. Situated in Weyregg, Florineum has a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Florineum sa nachádza v meste 36 Wachtbergstraße (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Christine

9,7

Apartment Christine

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Christine. Offering a panoramic views of the lake and the surrounding mountains, Apartment Christine is located in Weyregg in the Upper Austria Region. Ubytovanie Apartment Christine sa nachádza v meste Gahberg 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Brandnerhof

9,6

Ferienwohnungen Brandnerhof

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Brandnerhof. Located in Weyregg, 4 km from Lake Attersee, Ferienwohnungen Brandnerhof offers self-catering accommodation with a garden and free barbecue facilities. Ubytovanie Ferienwohnungen Brandnerhof sa nachádza v meste Gahbergstrasse 25 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Jodlbauerhof

9,3

Ferienwohnungen Jodlbauerhof

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Jodlbauerhof. Apartmány Ferienwohnungen Jodlbauerhof sa nachádzajú v obci Weyregg. Ubytovanie Ferienwohnungen Jodlbauerhof sa nachádza v meste Reichholz 33 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Leitner

9

Bauernhof Leitner

Ubytovanie (Apartmány) Bauernhof Leitner. Set in a quiet area in Weyregg, at 820 metres above sea level, Bauernhof Leitner offers accommodation with a panoramic view of the the surrounding... Ubytovanie Bauernhof Leitner sa nachádza v meste Schaffling 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strandhotel

8,8

Strandhotel

Ubytovanie (Hotel) Strandhotel. Tento hotel sa nachádza v obci Weyregg, priamo na brehu jazera Attersee, je obklopený sviežou záhradou a ponúka súkromnú pláž. Ubytovanie Strandhotel sa nachádza v meste Weyregger Straße 103 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Florianihof

8,7

Florianihof

Ubytovanie (Hotel) Florianihof. Florianihof is a 3-star property located in Miesenbach. Providing a restaurant, the property also has a garden, as well as an indoor pool and a spa centre. Ubytovanie Florianihof sa nachádza v meste Dorfviertel 4 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jutel Weyregg

7,2

Jutel Weyregg

Ubytovanie (Bed and breakfast) Jutel Weyregg. Situated in Weyregg in the Upper Austria region, Jutel Weyregg features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Jutel Weyregg sa nachádza v meste Weyregg (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Gaigg

Ferienwohnung Gaigg

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Gaigg. Ferienwohnung Gaigg is located in Weyregg, at the picturesque eastern shore of Lake Attersee, a 5-minute walk from its private beach area. Ubytovanie Ferienwohnung Gaigg sa nachádza v meste Dr. Gleissner Weg 53 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mars 2

Mars 2

Ubytovanie (Luxusný stan) Mars 2. Mars 2 is located in Weyregg and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 41 km from Salzburg. Ubytovanie Mars 2 sa nachádza v meste Weyregg (Rakúsko - Horné Rakúsko).