Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania House Dobrila

The air-conditioned accommodation is 100 metres from Djevičanska Beach, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The nearest airport is Split Airport, 114 km from the holiday home. 6 km from Beach Shadow Sky. The holiday home features 1 bedroom, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, a washing machine, and 1 bathroom with a bath. Jeden z našich favoritov v destinácii IgraneOffering sea views, House Dobrila is an accommodation located in Igrane, 250 metres from Central Beach and 1. Towels and bed linen are provided.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania House Dobrila

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Rýchlovarná kanvica
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Chladnička
 • Detské postieľky/kolísky
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Vaňa
 • Súkromná kúpeľňa
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Kúrenie
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Čajová kanvica/kávovar
 • Výhľad na more
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Igrane

Apartments Toni Two

9,9

Apartments Toni Two

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Toni Two. Situated within 100 metres of Central Beach and 450 metres of Djevičanska Beach in Igrane, Apartments Toni Two features accommodation with seating area. Ubytovanie Apartments Toni Two sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Ferdo

9,8

Apartments Ferdo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ferdo. Situated in Živogošće in the Split-Dalmatia County region and Beach Blato reachable within 150 metres, Apartments Ferdo features accommodation with free... Ubytovanie Apartments Ferdo sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment On the beach

9,8

Apartment On the beach

Ubytovanie (Apartmán) Apartment On the beach. Set in Igrane, a few steps from Central Beach and 450 metres from Djevičanska Beach, Apartment On the beach offers air conditioning. Ubytovanie Apartment On the beach sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 17292

9,8

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 17292

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Igrane, Makarska - 17292. Set in Igrane in the Split-Dalmatia County region, with Central Beach and Djevičanska Beach nearby, Apartments by the sea Igrane, Makarska - 17292 offers... Ubytovanie Apartments by the sea Igrane, Makarska - 17292 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Zvonimir

9,8

Apartment Zvonimir

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zvonimir. Offering sea views, Apartment Zvonimir is an accommodation set in Igrane, 200 metres from Central Beach and 1.6 km from Beach Shadow Sky. Ubytovanie Apartment Zvonimir sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday Home Mona

9,8

Holiday Home Mona

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mona. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Mona sa nachádza v Igrane. Ponúka balkón s výhľadom na more, terasu a klimatizáciu. Ubytovanie Holiday Home Mona sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

House Vedrana

9,7

House Vedrana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Vedrana. Offering sea views, House Vedrana is an accommodation set in Igrane, 250 metres from Central Beach and 1.6 km from Beach Shadow Sky. Ubytovanie House Vedrana sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Nina & Mili

9,6

Apartmani Nina & Mili

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nina & Mili. Apartmani Nina & Mili sa nachádza v meste Igrane, 44 km od Medžugoria a 14 km od Makarskej. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmani Nina & Mili sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment AT

9,6

Apartment AT

Ubytovanie (Apartmán) Apartment AT. Ubytovacie zariadenie Apartment AT sa nachádza pri pláži v letovisku Igrane, 200 metrov od pláže Djevičanska a 1,8 km od pláže Shadow Sky Beach. Ubytovanie Apartment AT sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Ante

9,6

Apartments Ante

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ante. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Igrane a poskytuje bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Ante sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Srecko

9,5

Apartmani Srecko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Srecko. Offering a terrace and free WiFi, Apartmani Srecko offers accommodation in Igrane. Međugorje is 43 km from the apartment, while Makarska is 15 km away. Ubytovanie Apartmani Srecko sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Igrane

9,5

Apartman Igrane

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Igrane. Set in Igrane, a few steps from Central Beach and 450 metres from Djevičanska Beach, Apartman Igrane offers air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytovanie Apartman Igrane sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Stonehouse Katarina

9,5

Stonehouse Katarina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stonehouse Katarina. Ubytovacie zariadenie Stonehouse Katarina sa nachádza v meste Igrane, pár krokov od hlavnej pláže a 300 metrov od pláže Djevičanska. Ubytovanie Stonehouse Katarina sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Bernarda

9,4

Apartment Bernarda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bernarda. Apartmán Bernarda sa nachádza v obci Igrane a ponúka gril a terasu. K dispozícii je súkromný balkón. Ubytovanie Apartment Bernarda sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Vedrana

9,4

Apartments Vedrana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vedrana. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Igrane a ponúka vám terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Vedrana sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 6653

9,4

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 6653

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Igrane, Makarska - 6653. Apartments by the sea Igrane, Makarska - 6653 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Igrane, a few steps from Central Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Igrane, Makarska - 6653 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Ružica

9,3

Apartments Ružica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ružica. Located a few steps from Central Beach, Apartments Ružica offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Ružica sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Nadia

9,2

Apartments Nadia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nadia. Ubytovacie zariadenie Apartments Nadia sa nachádza v meste Igrane a ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady. Ubytovanie Apartments Nadia sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 311

9,1

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 311

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Igrane, Makarska - 311. Penzión Apartments by the sea Igrane (Makarska) – 311 sa nachádza v mestečku Igrane, 50 metrov od pláže Igrane centar. Ubytovanie Apartments by the sea Igrane, Makarska - 311 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Mesec

9,1

Apartments Mesec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mesec. Ubytovanie Apartments Mesec sa nachádza v meste Igrane, 27 km od mesta Baška Voda. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie jednotky sú klimatizované. Ubytovanie Apartments Mesec sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

TUI BLUE Adriatic Beach

9,1

TUI BLUE Adriatic Beach

Ubytovanie (Hotel) TUI BLUE Adriatic Beach. Hotel TUI BLUE Adriatic Beach sa nachádza na kamienkovej pláži v meste Zivogosce v blízkosti mesta Igrane. Ubytovanie TUI BLUE Adriatic Beach sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Igrane

9

Apartments Igrane

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Igrane. Apartmány Igrane sa nachádzajú na viacerých miestach v historickom centre malého prístavného mesta Igrane na Makarskej riviére. Ubytovanie Apartments Igrane sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Bicakcic

9

Apartments Bicakcic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bicakcic. Apartmány Bicakcic v meste Igrane ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Bicakcic sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

House Lea

8,9

House Lea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Lea. House Lea is a beachfront property located in Igrane, 350 metres from Djevičanska Beach and 1.9 km from Beach Shadow Sky. Ubytovanie House Lea sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Tolj

8,9

Apartments Tolj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tolj. Apartmány Tolj s balkónom ponúkajú ubytovanie v štúdiu v letovisku Igrane. Ubytovanie Apartments Tolj sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Knežić

8,8

Apartments Knežić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Knežić. Ubytovacie zariadenie Apartment Knežić sa nachádza v meste Igrane v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko miestnej hlavnej pláže a pláže Djevičanska. Ubytovanie Apartments Knežić sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 4891

8,8

Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 4891

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 4891. Set in Igrane in the Split-Dalmatia County region, with Djevičanska Beach and Central Beach nearby, Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 4891... Ubytovanie Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 4891 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 6796

8,7

Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 6796

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 6796. Situated in Igrane and only 250 metres from Djevičanska Beach, Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 6796 features accommodation with sea... Ubytovanie Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 6796 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Igrane

8,6

Villa Igrane

Ubytovanie (Apartmány) Villa Igrane. Vila Igrane sa nachádza v barokovej budove z 18. storočia a k dispozícii máte klimatizované izby a apartmány s bezplatným Wi-Fi a satelitnou TV. Ubytovanie Villa Igrane sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Pasko

8,5

Apartman Pasko

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Pasko. Apartmán Pasko s terasou a možnosťou ubytovania s domácimi miláčikmi sa nachádza v obci Igrane, 20 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartman Pasko sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 13535

8,4

Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 13535

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 13535. Studio Igrane 13535a offers accommodation in Igrane. Rooms are equipped with a TV. Certain rooms include a seating area for your convenience. Ubytovanie Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 13535 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Igrane 311b

8,3

Apartment Igrane 311b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Igrane 311b. Located 550 metres from Djevičanska Beach and 2 km from Beach Shadow Sky, Apartment Igrane 311b provides accommodation set in Igrane. Ubytovanie Apartment Igrane 311b sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Sonja

8

Apartments Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sonja. Apartmány Sonja sa nachádzajú v meste Igrane a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytovanie Apartments Sonja sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Manuela

8

Apartments Manuela

Ubytovanie (Penzión) Apartments Manuela. Apartmány Manuela sa nachádzajú v letovisku Igrane, 100 metrov od pláže Djevičanska a ponúkajú izby s výhľadom na more a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Manuela sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Igrane 5266b

7,9

Apartment Igrane 5266b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Igrane 5266b. Apartment Igrane 5266b offers accommodation in Igrane, 650 metres from Djevičanska Beach and 2.1 km from Beach Shadow Sky. Ubytovanie Apartment Igrane 5266b sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 5266

7,8

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 5266

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Igrane, Makarska - 5266. Located in Igrane in the Split-Dalmatia County region, with Central Beach and Djevičanska Beach nearby, Apartments by the sea Igrane, Makarska - 5266... Ubytovanie Apartments by the sea Igrane, Makarska - 5266 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 2650

7,7

Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 2650

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 2650. Tento apartmán sa nachádza v Igrane, 44 km od Medžugoria. K dispozícii tu máte balkón. Ubytovanie Apartments with a parking space Igrane, Makarska - 2650 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba, Makarska - 2603

7,7

Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba, Makarska - 2603

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba, Makarska - 2603. Penzión Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba (Makarska) - 2603 sa nachádza v letovisku Igrane, 500 metrov od pláže Velika Duba. Ubytovanie Apartments by the sea Zivogosce - Mala Duba, Makarska - 2603 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Studio Igrane 5266b

Studio Igrane 5266b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Igrane 5266b. Štúdio sa nachádza v Igrane a je vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Ubytovanie Studio Igrane 5266b sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Igrane 5266a

Apartment Igrane 5266a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Igrane 5266a. Apartment Igrane 5266a is an accommodation located in Igrane, 650 metres from Djevičanska Beach and 2.1 km from Beach Shadow Sky. Ubytovanie Apartment Igrane 5266a sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Igrane 10033a

Apartment Igrane 10033a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Igrane 10033a. Set in Igrane, a few steps from Central Beach and 350 metres from Djevičanska Beach, Apartment Igrane 10033a provides accommodation with amenities such as... Ubytovanie Apartment Igrane 10033a sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Durda1

Apartments Durda1

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Durda1. Situated in Igrane in the Split-Dalmatia County region, with Central Beach and Djevičanska Beach nearby, Apartments Durda1 features accommodation with free... Ubytovanie Apartments Durda1 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Ruzica

Apartments Ruzica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ruzica. Set in Igrane, Apartments Ruzica offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Apartments Ruzica sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 310

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 310

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Igrane, Makarska - 310. Apartments by the sea Igrane, Makarska - 310 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Igrane, 100 metres from Central Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Igrane, Makarska - 310 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 2680

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 2680

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Igrane, Makarska - 2680. Ubytovanie Apartments by the sea Igrane (Makarska) - 2680 sa nachádza v meste Igrane, len pár krokov od hlavnej pláže. Ubytovanie Apartments by the sea Igrane, Makarska - 2680 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 17311

Apartments by the sea Igrane, Makarska - 17311

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Igrane, Makarska - 17311. Situated in Igrane in the Split-Dalmatia County region, with Central Beach and Djevičanska Beach nearby, Apartments by the sea Igrane, Makarska - 17311... Ubytovanie Apartments by the sea Igrane, Makarska - 17311 sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Zivogosce - Porat 13853c

Apartment Zivogosce - Porat 13853c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zivogosce - Porat 13853c. Situated 42 km from Međugorje and 16 km from Makarska, Apartment Zivogosce - Porat 13853c offers accommodation in Igrane. Ubytovanie Apartment Zivogosce - Porat 13853c sa nachádza v meste Igrane (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).