Hľadať

Ubytovanie

House Duce (850) Apartmány

21310 Duće, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) House Duce (850). Offering sea views and a terrace, House Duce (850) offers accommodation conveniently located in Duće, within a short distance of Golubinka East Beach,... Ubytovanie House Duce (850) sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Popis ubytovania House Duce (850)

Offering sea views and a terrace, House Duce (850) offers accommodation conveniently located in Duće, within a short distance of Golubinka East Beach, Golubinka West Beach and Vavlje Beach. The nearest airport is Split Airport, 39 km from the apartment. A fridge is also offered, as well as a kettle and a coffee machine. Accommodation is fitted with air conditioning, a fully equipped kitchen, a TV and a private bathroom with shower.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania House Duce (850)

  • Vybavenie na grilovanie
  • Terasa
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
  • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
  • Klimatizácia
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Duće

Apartment Duce

10

Apartment Duce

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Duce. Apartmán Duce ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v letovisku Duće v Splitsko-dalmátskej župe. Ubytovanie Apartment Duce sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Duce, Omis - 2749

10

Apartments by the sea Duce, Omis - 2749

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Duce, Omis - 2749. Set in Duće in the Split-Dalmatia County region, with Vavlje Beach and Golubinka West Beach nearby, Apartments by the sea Duce, Omis - 2749 offers... Ubytovanie Apartments by the sea Duce, Omis - 2749 sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Darija

9,9

Apartments Darija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Darija. Set in Duće in the Split-Dalmatia County region, with Rogac East Beach and Vavlje Beach nearby, Apartments Darija offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Darija sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

APARTMANI KUJUNDŽIĆ

9,9

APARTMANI KUJUNDŽIĆ

Ubytovanie (Privát) APARTMANI KUJUNDŽIĆ. Ubytovacie zariadenie APARTMANI KUJUNDŽIĆ sa nachádza v obci Duće, 150 metrov od východnej pláže Rogac a 250 metrov od pláže Vavlje. Ubytovanie APARTMANI KUJUNDŽIĆ sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Lavander Apartments Omiš

9,9

Lavander Apartments Omiš

Ubytovanie (Apartmány) Lavander Apartments Omiš. Lavander Apartments Omiš sa nachádza v letovisku Duće v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Rogac West a Rogac East. Ubytovanie Lavander Apartments Omiš sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Roko

9,9

Apartments Roko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roko. Ubytovanie Apartments Roko ponúka apartmány s výhľadom na more a bezplatným Wi-Fi v letovisku Duće, neďaleko východnej, strednej aj západnej pláže Luka. Ubytovanie Apartments Roko sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Dora

9,8

Apartment Dora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dora. Apartment Dora features a terrace and is set in Duće, within just 150 metres of Glavica West Beach and 400 metres of Golubinka East Beach. Ubytovanie Apartment Dora sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Sandy Beach Apartments

9,8

Sandy Beach Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sandy Beach Apartments. Sandy Beach Apartments features sea views, free WiFi and free private parking, located in Duće, 50 metres from Glavica West Beach. Ubytovanie Sandy Beach Apartments sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Maglić Apartment

9,8

Maglić Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Maglić Apartment. Boasting sea views, Maglić Apartment offers accommodation with a terrace and a balcony, around 250 metres from Golubinka East Beach. Ubytovanie Maglić Apartment sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Roko

9,8

Apartment Roko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roko. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Duće, 21 km od mesta Split. Ponúka vám výhľad na hory. Mesto Makarska je vzdialené 32 km. Ubytovanie Apartment Roko sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Luxury suites Juričević

9,8

Luxury suites Juričević

Ubytovanie (Apartmány) Luxury suites Juričević. Apartmány Luxury suites Juričević sa nachádzajú v obci Duće v Splitsko-dalmatínskej župe, necelých 100 metrov od pláže Rogač istok. Ubytovanie Luxury suites Juričević sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Duce (4173)

9,8

Villa Duce (4173)

Ubytovanie (Apartmány) Villa Duce (4173). Located in Duće, Villa Duce (4173) provides sea views and free WiFi, 50 metres from Golubinka West Beach and 50 metres from Vavlje Beach. Ubytovanie Villa Duce (4173) sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vintage

9,8

Vintage

Ubytovanie (Apartmán) Vintage. Set in Duće, 100 metres from Rogac West Beach and 200 metres from Luka East Beach, Vintage offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Vintage sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Amulic

9,8

Apartments Amulic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Amulic. Ubytovanie Apartments Amulic sa nachádza v letovisku Tice, 20 km od Splitu, 33 km od letoviska Makarská a 35 km od mesta Hvar. Ubytovanie Apartments Amulic sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Niko 2

9,8

Apartment Niko 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Niko 2. 3-hviezdičkový apartmán Niko 2 sa nachádza v letovisku Omiš v Splitsko-dalmatínskej župe. Ponúka bezplatné WiFi. Od Splitu vás bude deliť 23 km. Ubytovanie Apartment Niko 2 sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Olive Grove

9,8

Villa Olive Grove

Ubytovanie (Vila) Villa Olive Grove. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre, and a garden, Villa Olive Grove offers accommodation in Duće with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Olive Grove sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Škobalj

9,7

Apartmani Škobalj

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Škobalj. Ubytovacie zariadenie Apartmani Škobalj sa nachádza v letovisku Duće v Splitsko-dalmátskej župe, 70 metrov od pláže Punta. Ubytovanie Apartmani Škobalj sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments IVAN in Duce (900)

9,7

Apartments IVAN in Duce (900)

Ubytovanie (Apartmány) Apartments IVAN in Duce (900). Apartmány IVAN in Duce (900) sa nachádzajú v obci Duće v Splitsko-dalmatínskej župe a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments IVAN in Duce (900) sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Rica

9,7

Apartments Rica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rica. Ubytovanie Apartments Rica sa nachádza v letovisku Omiš v Splitsko-dalmatínskej župe, necelých 70 metrov od pláže Golubinka West. Ubytovanie Apartments Rica sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments and Room Alen

9,7

Apartments and Room Alen

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Room Alen. Apartmány a izba Alen ponúkajú ubytovanie v obci Duće. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené satelitnou TV. Ubytovanie Apartments and Room Alen sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vikula

9,6

Vikula

Ubytovanie (Apartmán) Vikula. Vikula is a beachfront property located in Duće, 50 metres from Dugi Rat Beach and 200 metres from Luka West Beach. Ubytovanie Vikula sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Hotel Plaža Duće

9,6

Hotel Plaža Duće

Ubytovanie (Hotel) Hotel Plaža Duće. Hotel Plaža Duće sa nachádza pri pláži v Omiši. Ponúka vonkajší a krytý bazén, wellness centrum, reštauráciu a bar pri bazéne. Ubytovanie Hotel Plaža Duće sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Duće Apartment

9,6

Duće Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Duće Apartment. Located in Duće, within 250 metres of Vavlje Beach and 250 metres of Golubinka West Beach, Duće Apartment offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Duće Apartment sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Bosiljevac

9,6

Apartmani Bosiljevac

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bosiljevac. Apartmány Bosiljevac s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v meste Omiš, len 50 metrov od pláže. Ubytovanie Apartmani Bosiljevac sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Milana

9,6

Apartment Milana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milana. Boasting sea views, Apartment Milana features accommodation with a balcony and a kettle, around 150 metres from Vavlje Beach. Ubytovanie Apartment Milana sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Gomila

9,6

Villa Gomila

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Gomila. Villa Gomila sa nachádza v letovisku Aleksići v Splitsko-dalmatínskej župe neďaleko pláže Biserka a nudapláže. Ubytovanie Villa Gomila sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Radoslav

9,5

Apartmani Radoslav

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Radoslav. Apartmány Radoslav sa nachádzajú v obci Duće a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Mesto Split je vzdialené 20 km. Ubytovanie Apartmani Radoslav sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Maria

9,5

Apartments Maria

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maria. Ubytovacie zariadenie Apartments Maria sa nachádza v letovisku Duće, 200 metrov od pláže Glavica zapad. Ubytovanie Apartments Maria sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Mandalinic

9,5

Villa Mandalinic

Ubytovanie (Penzión) Villa Mandalinic. Penzión Mandalinić vám ponúka ubytovanie v obci Duće a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých svojich priestoroch. Ubytovanie Villa Mandalinic sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Hajdi

9,5

Apartments Hajdi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hajdi. Ubytovacie zariadenie Apartments Hajdi sa nachádza v letovisku Duće v Splitsko-dalmátskej župe, 50 metrov od západnej pláže Golubinka. Ubytovanie Apartments Hajdi sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Beach House - Apartments Ana

9,5

Beach House - Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Beach House - Apartments Ana. Ubytovanie Beach House - Apartments Ana sa nachádza v meste Duće. Hostia môžu využívať terasu a záhradu. Ubytovanie Beach House - Apartments Ana sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Marija

9,5

Apartmani Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marija. Ubytovacie zariadenie Apartmani Marija sa nachádza v letovisku Duće v Splitsko-dalmatínskej župe, 200 metrov od pláže Rogac West. Ubytovanie Apartmani Marija sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Iskra

9,5

Apartments Iskra

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Iskra. Ubytovacie zariadenie Apartments Iskra sa nachádza v letovisku Duće v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Luka Middle a Luka West. Ubytovanie Apartments Iskra sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Loreanto

9,5

Loreanto

Ubytovanie (Apartmány) Loreanto. Ubytovacie zariadenie Loreanto sa nachádza v letovisku Duće v Splitsko-dalmátskej župe, neďaleko pláží Glavica západ a Golubinka východ. Ubytovanie Loreanto sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Mirko 3450

9,4

Apartments Mirko 3450

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirko 3450. Apartmány Mirko 3450 ponúkajú ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi v letovisku Duće. Ubytovanie Apartments Mirko 3450 sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Ivan

9,4

Apartments Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan. Tento klimatizovaný apartmán s balkónom sa nachádza v obci Tice, 21 km od mesta Split. Ubytovanie Apartments Ivan sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

modern

9,4

modern

Ubytovanie (Apartmán) modern. Located just 200 metres from Vavlje Beach, modern provides accommodation in Duće with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytovanie modern sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Mladen

9,4

Apartments Mladen

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mladen. Apartments Mladen offers accommodation in Tice, 20 km from Split and 33 km from Makarska. The property features views of the sea is 35 km from Hvar. Ubytovanie Apartments Mladen sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani "Grgic"

9,4

Apartmani "Grgic"

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani "Grgic". Ubytovacie zariadenie Apartmani "Grgic" sa nachádza v meste Omiš v Splitsko-dalmatínskej župe, 100 metrov od pláže Vavlje. Ubytovanie Apartmani "Grgic" sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Jure Ticinovic

9,4

Apartments Jure Ticinovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jure Ticinovic. Apartmány Jure Ticinovic sa nachádzajú v obci Duće, 20 km od Splitu. Ubytovanie Apartments Jure Ticinovic sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Jelić

9,3

Apartment Jelić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jelić. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Duće, 19 km od Splitu. Využívať môžete terasu. Ubytovanie Apartment Jelić sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment "Ispod Smokve"

9,3

Apartment "Ispod Smokve"

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "Ispod Smokve". Ubytovanie Apartment "Ispod Smokve" sa nachádza v letovisku Duće, len pár krokov od východnej pláže Golubinka a 100 metrov od západnej pláže Glavica. Ubytovanie Apartment "Ispod Smokve" sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Duce (122)

9,3

Apartments Duce (122)

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Duce (122). Located in Duće, Apartments Duce (122) provides sea views and free WiFi, 200 metres from Glavica East Beach and 250 metres from Glavica West Beach. Ubytovanie Apartments Duce (122) sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday

9,3

Holiday

Ubytovanie (Apartmány) Holiday. Ubytovacie zariadenie Duće ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným WiFi v meste Duće. Ubytovanie Holiday sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Hotel Nestos

9,3

Hotel Nestos

Ubytovanie (Hotel) Hotel Nestos. Hotel Nestos sa nachádza v meste Omiš, len pár krokov od západnej pláže Rogac. Ubytovanie Hotel Nestos sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Lemongarden

9,2

Apartments Lemongarden

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lemongarden. Apartmány Lemongarden sa nachádzajú v letovisku Duće v Splitsko-dalmatínskej župe len 100 metrov od západnej pláže Glavica. Ubytovanie Apartments Lemongarden sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Jure Perić

9,2

Apartmani Jure Perić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Jure Perić. Apartmani Jure Perić features garden views, free WiFi and free private parking, located in Duće, 200 metres from Vavlje Beach. Ubytovanie Apartmani Jure Perić sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Adriatic Apartment

9,2

Adriatic Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Adriatic Apartment. Situated in Duće, 50 metres from Rogac East Beach and 150 metres from Rogac West Beach, Adriatic Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Adriatic Apartment sa nachádza v meste Duće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).