Hľadať

Ubytovanie

House Raduha - depandansa Penzión

67 Luče, 3334 Luče, Slovinsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) House Raduha - depandansa. House Raduha - depandansa features accommodation in Luče. With a garden, the property also features a bar. Free WiFi is provided. Ubytovanie House Raduha - depandansa sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania House Raduha - depandansa

9 km from House Raduha - depandansa. Free WiFi is provided. With a garden, the property also features a bar. A Full English/Irish breakfast is available each morning at House Raduha - depandansa. The nearest airport is Ljubljana Jože Pučnik Airport, 47 km from the property. The units include a wardrobe. Skiing is among the activities that guests can enjoy near the accommodation. House Raduha - depandansa features accommodation in Luče. At the guest house, the rooms are equipped with a balcony. Luče is 1.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bar

Vybavenie ubytovania House Raduha - depandansa

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník
 • Šatňa
 • Toaletný papier
 • Uteráky
 • Sušič vlasov
 • Sprchovací kút
 • Stojan na oblečenie
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Balkón
 • Záhrada
 • Pre alergikov
 • Drevená alebo parketová podlaha
 • Kúrenie
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Pešia turistika
 • Masážeza príplatok
 • Lyžovanie
 • Rybolovza príplatok
 • Denné upratovanie
 • Výhľad na hory
 • Výhľad do záhrady
 • Úschovňa lyží

Iná ubytovanie v meste Luče

Sobe Brin

10

Sobe Brin

Ubytovanie (Privát) Sobe Brin. Sobe Brin is set in Luče and offers a shared lounge and a garden. Ubytovanie Sobe Brin sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska).

Apartments Sobe Jurček

9,9

Apartments Sobe Jurček

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sobe Jurček. Situated in Luče, 38 km from Topolšica, Apartments Sobe Jurček features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Apartments Sobe Jurček sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Savinja

9,8

Apartments Savinja

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Savinja. Offering a barbecue, Apartments Savinja is situated in Luče, 56 km from Ljubljana. Bled is 82 km away. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Apartments Savinja sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vintage Vacation

9,8

Apartments Vintage Vacation

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vintage Vacation. Set in Luče, 43 km from Topolšica, Apartments Vintage Vacation offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Vintage Vacation sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Alpika

9,8

Studio Alpika

Ubytovanie (Chata v prírode) Studio Alpika. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Studio Alpika features accommodation in Luče with free WiFi and river views. Ubytovanie Studio Alpika sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Juvanova hiša

9,7

Juvanova hiša

Ubytovanie (Penzión) Juvanova hiša. Boasting a garden, Juvanova hiša is situated in Luče. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Juvanova hiša sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farmstay Hiša Pečovnik

9,7

Farmstay Hiša Pečovnik

Ubytovanie (Farma) Farmstay Hiša Pečovnik. Situated in Luče, 38 km from Topolšica, Farmstay Hiša Pečovnik features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Farmstay Hiša Pečovnik sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Na Rebri

9,6

Na Rebri

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Na Rebri. Located in Luče in the Savinjska region, Na Rebri features a garden. The property is 38 km from Topolšica, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Na Rebri sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Počitniška hiška Kašta

9,6

Počitniška hiška Kašta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Počitniška hiška Kašta. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Počitniška hiška Kašta offers accommodation in Luče with free WiFi and river views. Ubytovanie Počitniška hiška Kašta sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Brložnica pod Veliko planino

9,6

Chalet Brložnica pod Veliko planino

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Brložnica pod Veliko planino. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Chalet Brložnica pod Veliko planino offers accommodation in Luče with free WiFi and river views. Ubytovanie Chalet Brložnica pod Veliko planino sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments BBI

9,5

Apartments BBI

Ubytovanie (Apartmány) Apartments BBI. Set in Luče, 38 km from Topolšica, Apartments BBI offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments BBI sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Prdelanca

9,4

Holiday Home Prdelanca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Prdelanca. Set in Luče in the Savinjska region, Holiday Home Prdelanca features a balcony and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Prdelanca sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turistična kmetija Stoglej

9,3

Turistična kmetija Stoglej

Ubytovanie (Farma) Turistična kmetija Stoglej. Located in Luče, 39 km from Topolšica, Turistična kmetija Stoglej provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Turistična kmetija Stoglej sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camp ŠMICA

9,3

Camp ŠMICA

Ubytovanie (Kemping) Camp ŠMICA. Ubytovacie zariadenie Camp ŠMICA sa nachádza v obci Luče a ponúka výhľad na rieku, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Camp ŠMICA sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Juvanova hous - rooms

9,3

Juvanova hous - rooms

Ubytovanie (Privát) Juvanova hous - rooms. Situated in Luče in the Savinjska region, Juvanova hous - rooms has a terrace and river views. Ubytovanie Juvanova hous - rooms sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse S

9,3

Guesthouse S

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse S. Guesthouse S is located in Luče, in the centre of town. The guests can freely use the barbecue facilities. Ubytovanie Guesthouse S sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma & savna Slapnik

9,2

Apartma & savna Slapnik

Ubytovanie (Apartmán) Apartma & savna Slapnik. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartma & savna Slapnik is set in Luče. Ubytovanie Apartma & savna Slapnik sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turistična Kmetija Zgornji Zavratnik

9,2

Turistična Kmetija Zgornji Zavratnik

Ubytovanie (Penzión) Turistična Kmetija Zgornji Zavratnik. Located in Luče, Turistična Kmetija Zgornji Zavratnik features a garden and a terrace. Ubytovanie Turistična Kmetija Zgornji Zavratnik sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angela apartma

9,1

Angela apartma

Ubytovanie (Apartmán) Angela apartma. Located in Luče, Angela apartma provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 38 km from Topolšica. Ubytovanie Angela apartma sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krivec

9,1

Krivec

Ubytovanie (Apartmán) Krivec. Krivec is set in Luče. Guests have access to free WiFi throughout the property. Dobrna is 47 km from the apartment, while Topolšica is 34 km away. Ubytovanie Krivec sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Otočec

8,4

Apartments Otočec

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Otočec. Situated in Luče, 40 km from Topolšica, Apartments Otočec features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Otočec sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Luce

Two-Bedroom Apartment in Luce

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Luce. Two-Bedroom Apartment in Luce is situated in Luče and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Luce sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Luce

Two-Bedroom Holiday Home in Luce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Luce. Two-Bedroom Holiday Home in Luce is situated in Luče and offers barbecue facilities. The property has mountain views. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Luce sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Strmi

Apartma Strmi

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Strmi. Located in Luče in the Savinjska region, Apartma Strmi has a balcony. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Apartma Strmi sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Luce

Two-Bedroom Holiday Home in Luce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Luce. Two-Bedroom Holiday Home in Luce is located in Luče and offers barbecue facilities. The property features mountain views. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Luce sa nachádza v meste Luče (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)