Hľadať

Ubytovanie

Kamilli Apartmány

Sihoť 228, 034 83 Bešeňová, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Kamilli. Ubytovacie zariadenie Kamilli sa nachádza v Bešeňovej, 1,6 km od aquaparku Bešeňová a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovisko. Ubytovanie Kamilli sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Kamilli

Ubytovanie je vzdialené 9 km od archeologického parku Havránok a 500 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Park Bešeňová. K vybaveniu patrí aj mikrovlnná rúra, chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica. Súčasťou apartmánov je príjemná terasa. Počas pobytu v ubytovaní Kamilli môžete relaxovať v záhrade alebo sa v okolí venovať lyžovaniu a pešej turistike. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené pohovkou, priestorom na posedenie, satelitnou TV s plochou obrazovkou, súkromnou kúpeľňou so sušičom vlasov a dobre vybavenou kuchyňou s jedálenským priestorom. Najbližšie letisko Poprad-Tatry sa nachádza vo vzdialenosti 66 km. Jeden z bestsellerov v Bešeňovej Ubytovacie zariadenie Kamilli sa nachádza v Bešeňovej, 1,6 km od aquaparku Bešeňová a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovisko.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Kamilli

 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Aquapark Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Úschovňa lyží
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Termálne kúpeleza príplatok
 • Hasiace prístroje
 • Bezpečnostný alarm
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Bešeňová

Rodinné Apartmány Alex & Gregor

9,8

Rodinné Apartmány Alex & Gregor

Ubytovanie (Apartmány) Rodinné Apartmány Alex & Gregor. Rodinné Apartmány Alex & Gregor sa nachádzajú v obci Bešeňová, 600 metrov od aquaparku Bešeňová. Ubytovanie Rodinné Apartmány Alex & Gregor sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rodinné Apartmány Alex & Gregor má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Rodinné Apartmány Alex & Gregor momentálne evidujeme 47 recenzií.

River Cottage Bešeňová

9,8

River Cottage Bešeňová

Ubytovanie (Apartmány) River Cottage Bešeňová. Chalupa River Cottage Bešeňová sa nachádza na Liptove, len pár metrov od rieky Váh a obľúbeného aquaparku v Bešeňovej. Ubytovanie River Cottage Bešeňová sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie River Cottage Bešeňová má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány River Cottage Bešeňová momentálne evidujeme 60 recenzií.

Green cottage Besenova

9,8

Green cottage Besenova

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Green cottage Besenova. Dovolenkový dom Green cottage Bešeňová sa nachádza v obci Bešeňová, 15 minút chôdze od aquaparku Gino Paradise Bešeňová a 15 minút jazdy autom od aquaparku... Ubytovanie Green cottage Besenova sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Green cottage Besenova má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Green cottage Besenova momentálne evidujeme 30 recenzií.

Vila Ajka

9,8

Vila Ajka

Ubytovanie (Privát) Vila Ajka. Vila Ajka sa nachádza obci Bešeňová, 50 metrov od vodného raja Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Vila Ajka sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Ajka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Vila Ajka momentálne evidujeme 101 recenzií.

Apartmán Bešeňová

9,7

Apartmán Bešeňová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Bešeňová. Apartmán Bešeňová s výhľadom na hory sa nachádza v areáli aquaparku Bešeňová. Hostia môžu na mieste navštíviť reštauráciu a využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Bešeňová sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Bešeňová má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Bešeňová momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmány Dreams II

9,7

Apartmány Dreams II

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Dreams II. Apartmány Dreams II sa nachádzajú v obci Bešeňová, 700 metrov od aquaparku Gino Paradise Bešeňová a 8 km od archeologického parku Havránok. Ubytovanie Apartmány Dreams II sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Dreams II má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmány Dreams II momentálne evidujeme 81 recenzií.

U dobrého hospodára

9,7

U dobrého hospodára

Ubytovanie (Vidiecky dom) U dobrého hospodára. Vidiecky dom U dobrého hospodára sa nachádza v Bešeňovej, 6 km od vodného parku Bešeňová a 13 km od archeologického parku Havránok. Ubytovanie U dobrého hospodára sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U dobrého hospodára má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom U dobrého hospodára momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartments Valentka

9,7

Apartments Valentka

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Valentka. Apartmány Valentka sa nachádzajú v obci Partizánska Ľupča v srdci Liptova, len 4 km od termálneho kúpaliska Thermal Park Bešeňová. Ubytovanie Apartments Valentka sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Valentka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartments Valentka momentálne evidujeme 219 recenzií.

Apartment Tatiana

9,7

Apartment Tatiana

Ubytovanie (Penzión) Apartment Tatiana. Apartmán Tatiana sa nachádza v obci Ivachnová v Žilinskom kraji, 2,3 km od aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Apartment Tatiana sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Tatiana má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Apartment Tatiana momentálne evidujeme 18 recenzií.

Villa Lienka

9,7

Villa Lienka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Lienka. Ubytovacie zariadenie Villa Lienka sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovská Teplá, 2 minúty jazdy autom od akvaparku Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Villa Lienka sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Lienka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Villa Lienka momentálne evidujeme 61 recenzií.

Villa Rustica

9,7

Villa Rustica

Ubytovanie (Penzión) Villa Rustica. Penzión Villa Rustica sa nachádza v Bešeňovej, 400 metrov od vodného parku Bešeňová, 8 km od archeologického parku Havránok a 1 km od Vodného parku... Ubytovanie Villa Rustica sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Rustica má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Villa Rustica momentálne evidujeme 53 recenzií.

Kajula

9,7

Kajula

Ubytovanie (Apartmány) Kajula. Ubytovacie zariadenie Kajula sa nachádza v Bešeňovej v Žilinskom kraji neďaleko aquaparku a termálneho kúpaliska Bešeňová. Ubytovanie Kajula sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Riviéra - Bešeňová

9,7

Apartmány Riviéra - Bešeňová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Riviéra - Bešeňová. Family Resort Riviera sa nachádza v obci Liptovské Sliače, 8- minút jazdy od aquaparku Gino Paradise Bešeňová a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním,... Ubytovanie Apartmány Riviéra - Bešeňová sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Riviéra - Bešeňová má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmány Riviéra - Bešeňová momentálne evidujeme 40 recenzií.

Apartmány Vera

9,7

Apartmány Vera

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Vera. Apartmány Vera sa nachádzajú v Bešeňovej, 600 metrov od termálneho parku Bešeňová. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Ubytovanie Apartmány Vera sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Vera má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Vera momentálne evidujeme 294 recenzií.

Apartmány Summit

9,7

Apartmány Summit

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Summit. Just 800 metres from Water Park Bešeňová and 300 metres from Thermal Park Besenova and featuring free WiFi, Apartmány Summit offers accommodation in... Ubytovanie Apartmány Summit sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Miluška

9,6

Apartmány Miluška

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Miluška. Apartmány Miluška sa nachádzajú v obci Bešeňová a ponúkajú ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Miluška sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Miluška má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Miluška momentálne evidujeme 291 recenzií.

Villa Michaela

9,6

Villa Michaela

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Michaela. Ubytovanie Villa Michaela sa nachádza v meste Bešeňová v Žilinskom kraji, neďaleko aquaparku a termálneho kúpaliska Bešeňová. Ubytovanie Villa Michaela sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Charlie

9,6

Apartmány Charlie

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Charlie. Apartmány Charlie sa nachádzajú v Bešeňovej, necelý 1,7 km od aquaparku Bešeňová a 9 km od archeologického parku Havránok. Ubytovanie Apartmány Charlie sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Charlie má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Charlie momentálne evidujeme 80 recenzií.

Apartmánový Dom Kriváň

9,5

Apartmánový Dom Kriváň

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmánový Dom Kriváň. Apartmánový dom Kriváň sa nachádza v obci Bešeňová v Žilinskom kraji, 950 metrov od aquaparku Bešeňová. Svojim hosťom ponúka gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Apartmánový Dom Kriváň sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmánový Dom Kriváň má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmánnový hotel Apartmánový Dom Kriváň momentálne evidujeme 297 recenzií.

Apartmany Butterfly

9,5

Apartmany Butterfly

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Butterfly. Apartmány Butterfly sa nachádzajú v obci Bešeňová, 1,5 km od kúpeľov Gino Paradise Bešeňová a 10 km od Ružomberka. Ubytovanie Apartmany Butterfly sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmany Butterfly má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmany Butterfly momentálne evidujeme 110 recenzií.

Apartman Elegant

9,5

Apartman Elegant

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartman Elegant. Rodinné ubytovanie Apartman Elegant sa nachádza v meste Liptovské Sliače a hosťom ponúka apartmány s oddeleným vchodom, bezplatným Wi-Fi, vonkajším... Ubytovanie Apartman Elegant sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Korzár Bešeňová

9,5

Apartmán Korzár Bešeňová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Korzár Bešeňová. Apartmán Korzár Bešeňová sa nachádza priamo v areáli aquaparku Bešeňová a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, s bezplatným Wi-Fi vo všetkých... Ubytovanie Apartmán Korzár Bešeňová sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Michal

9,5

Vila Michal

Ubytovanie (Privát) Vila Michal. Vila Michal sa nachádza na okraji obce Liptovský Michal, len 1 km od termálneho strediska Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Vila Michal sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Michal má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Vila Michal momentálne evidujeme 133 recenzií.

Apartmán pri zámočku

9,5

Apartmán pri zámočku

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán pri zámočku. Apartmán pri zámočku ponúka ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi. Nachádza sa v Bešeňovej, necelý 1 km od aquaparku Bešeňová. Ubytovanie Apartmán pri zámočku sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán pri zámočku má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmán pri zámočku momentálne evidujeme 43 recenzií.

Apartmány Zaria

9,5

Apartmány Zaria

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Zaria. Apartmány Zaria sa nachádzajú v Bešeňovej na Liptove, 600 metrov od termálneho parku. Ubytovať sa môžete v apartmánoch a štúdiách. Ubytovanie Apartmány Zaria sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Zaria má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Zaria momentálne evidujeme 228 recenzií.

Ubytovanie U Huberta

9,5

Ubytovanie U Huberta

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie U Huberta. Ubytovacie zariadenie ponúka spoločnú kuchyňu a gril. Izby majú balkón s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie U Huberta sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie U Huberta má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytovanie U Huberta momentálne evidujeme 44 recenzií.

Apartmány Best I. Bešeňová

9,5

Apartmány Best I. Bešeňová

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Best I. Bešeňová. Apartmány Best I. Bešeňová sa nachádzajú v Bešeňovej v Žilinskom kraji a 300 metrov od aquaparku Bešeňová. Ubytovanie Apartmány Best I. Bešeňová sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Erika

9,4

Apartmán Erika

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Erika. Apartmán Erika ponúka výhľad do záhrady a má terasu. Nachádza sa približne 9 minút chôdze od aquaparku Bešeňová a 4,4 km od archeoskanzenu Havránok. Ubytovanie Apartmán Erika sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Erika má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Erika momentálne evidujeme 22 recenzií.

Apartments Outdoor Life

9,4

Apartments Outdoor Life

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Outdoor Life. Ubytovanie Apartments Outdoor Life je vybavené záhradou a terasou a ponúka ubytovanie v Partizánskej ľupči s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartments Outdoor Life sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Outdoor Life má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartments Outdoor Life momentálne evidujeme 51 recenzií.

Villapark Vlašky

9,4

Villapark Vlašky

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villapark Vlašky. Villapark Vlašky sa nachádza v obci Vlachy, na Liptove, priamo medzi vodnými nádržami Bešeňová a Liptovská Mara, s jej plážami a zariadeniami pre vodné... Ubytovanie Villapark Vlašky sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Villapark Vlašky má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkové domy Villapark Vlašky momentálne evidujeme 44 recenzií.

Vila Anna

9,4

Vila Anna

Ubytovanie (Privát) Vila Anna. Vila Anna sa nachádza v obci Bešeňová v Žilinskom kraji, neďaleko aquaparku a termálneho kúpaliska Bešeňová. Ubytovanie Vila Anna sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marina Liptov

9,4

Marina Liptov

Ubytovanie (Rezort) Marina Liptov. Rezort Marina Liptov sa nachádza v obci Bobrovnik, 6,4 km od termálneho komplexu Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Marina Liptov sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Marina Liptov má celkové hodnotenie 9,4. Pre Rezort Marina Liptov momentálne evidujeme 54 recenzií.

Apartmany Piemonti Bešeňová

9,4

Apartmany Piemonti Bešeňová

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Piemonti Bešeňová. Apartmány Piemonti Bešeňová sa nachádzajú v pokojnej časti obce Bešeňová v Žilinskom kraji a ponúkajú výhľad na hory. Ubytovanie Apartmany Piemonti Bešeňová sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Piemonti Bešeňová má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmany Piemonti Bešeňová momentálne evidujeme 94 recenzií.

Apartmány Dreams

9,3

Apartmány Dreams

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Dreams. Apartmány Dreams sa nachádzajú v pokojnej lokalite v obci Bešeňová. Ponúkajú vám záhradu a krytú letnú terasu so šípkami, grilom a otvoreným ohniskom. Ubytovanie Apartmány Dreams sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Dreams má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Dreams momentálne evidujeme 256 recenzií.

Apartmány u Slavky

9,3

Apartmány u Slavky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Slavky. Apartmány u Slávky sa nachádzajú v obci Bešeňová, necelých 1000 metrov od aquaparku Gino Paradise. Ubytovanie Apartmány u Slavky sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány u Slavky má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány u Slavky momentálne evidujeme 78 recenzií.

Apartmány Best Bešeňová

9,3

Apartmány Best Bešeňová

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Best Bešeňová. Apartmány Best Bešeňová sa nachádzajú v obci Bešeňová v Žilinskom kraji, 600 metrov od Gino Paradise Bešeňová. Ponúkajú gril a výhľad na rieku. Ubytovanie Apartmány Best Bešeňová sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Best Bešeňová má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Best Bešeňová momentálne evidujeme 37 recenzií.

Beška

9,3

Beška

Ubytovanie (Apartmán) Beška. Apartmán Beška ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na bazén v Bešeňovej, menej ako 1 km od vodného parku a 7 minút chôdze od termálneho parku. Ubytovanie Beška sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Beška má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Beška momentálne evidujeme 24 recenzií.

Beška

9,3

Beška

Ubytovanie (Apartmán) Beška. Ubytovacie zariadenie Beška sa nachádza v Bešeňovej, necelý 1 km od vodného parku Bešeňová a 8 km od archeologického parku Havránok. Ubytovanie Beška sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Beška má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Beška momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmány Janka + camp

9,3

Apartmány Janka + camp

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Janka + camp. Toto ubytovanie so záhradou a grilom sa nachádza v obci Bešeňová, 700 metrov od Gino Paradise Bešeňová. Skanzen Havránok je vzdialený 4,4 km. Ubytovanie Apartmány Janka + camp sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Janka + camp má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Janka + camp momentálne evidujeme 118 recenzií.

Apartment Gino Besenova

9,3

Apartment Gino Besenova

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gino Besenova. Apartmán Gino Bešeňová sa nachádza v hoteli s výhľadom na geotermálny vodný park. Je situovaný na 1. poschodí hotela Luka, v areáli aquaparku Bešeňová. Ubytovanie Apartment Gino Besenova sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Gino Besenova má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartment Gino Besenova momentálne evidujeme 81 recenzií.

Holiday Raj

9,3

Holiday Raj

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Raj. Holiday Raj is located in the quiet village of Malatiny, surrounded by meadows and rolling hills. The property has a 1. Ubytovanie Holiday Raj sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 266 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday Raj má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkové domy Holiday Raj momentálne evidujeme 18 recenzií.

Villa Lypche

9,3

Villa Lypche

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lypche. Vila Lypche sa nachádza v obci Partizánska Ľupča a je obklopená veľkou záhradou. Ubytovanie Villa Lypche sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Lypche má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Villa Lypche momentálne evidujeme 62 recenzií.

Apartmány M&P Bešeňová

9,3

Apartmány M&P Bešeňová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány M&P Bešeňová. Apartmány M&P Bešeňová sa nachádzajú v obci Bešeňová, 500 metrov od aquaparku Bešeňová. Ubytovanie Apartmány M&P Bešeňová sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány M&P Bešeňová má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmány M&P Bešeňová momentálne evidujeme 53 recenzií.

VIP Apartmany Besenova

9,3

VIP Apartmany Besenova

Ubytovanie (Apartmány) VIP Apartmany Besenova. VIP Apartmány sa nachádzajú len 900 metrov od termálnych kúpeľov a aquaparku Bešeňová. Ubytovanie VIP Apartmany Besenova sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie VIP Apartmany Besenova má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány VIP Apartmany Besenova momentálne evidujeme 12 recenzií.

Home Katka

9,3

Home Katka

Ubytovanie (Apartmány) Home Katka. Ubytovacie zariadenie Home Katka sa nachádza v Bešeňovej, 1,3 km od Vodného parku Bešeňová a ponúka obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Home Katka sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Valaška

9,2

Chata Valaška

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Valaška. Chata Valaška sa nachádza v obci Bešeňová a ponúka vám terasu a záhradu s grilom a detským ihriskom. Ubytovanie Chata Valaška sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Valaška má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkové domy Chata Valaška momentálne evidujeme 56 recenzií.

Apartmany Arlan Besenova

9,2

Apartmany Arlan Besenova

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Arlan Besenova. Apartmány Arlan Bešeňová sa nachádzajú v Bešeňovej v Žilinskom kraji, 1,1 km od aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Svojim hosťom ponúkajú gril a vírivku. Ubytovanie Apartmany Arlan Besenova sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Arlan Besenova má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmany Arlan Besenova momentálne evidujeme 73 recenzií.

Apartment Matej

9,2

Apartment Matej

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matej. Apartmán Matej je súčasťou hotela Lúka. Nachádza sa priamo v areáli Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Apartment Matej sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Matej má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartment Matej momentálne evidujeme 51 recenzií.

Free Apartman Besenova

9,2

Free Apartman Besenova

Ubytovanie (Apartmán) Free Apartman Besenova. Apartmán Free Bešeňová sa nachádza priamo v areáli termálneho parku Bešeňová a v priestoroch hotela Luka. Ubytovanie Free Apartman Besenova sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Free Apartman Besenova má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Free Apartman Besenova momentálne evidujeme 74 recenzií.

Hotel Galeria Thermal Bešeňová

9,2

Hotel Galeria Thermal Bešeňová

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galeria Thermal Bešeňová. Hotel Galeria Thermal Bešeňová sa nachádza priamo v aquaparku Bešeňová, kde si môžete zaplávať v termálnych bazénoch po celý rok. Ubytovanie Hotel Galeria Thermal Bešeňová sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Galeria Thermal Bešeňová má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Galeria Thermal Bešeňová momentálne evidujeme 1080 recenzií.

Viktoria

9,2

Viktoria

Ubytovanie (Penzión) Viktoria. Ubytovacie zariadenie Viktoria sa nachádza v obci Bešeňová 70 metrov od aquaparku Gino Paradise. Ponúka vám záhradu s grilom a detským ihriskom. Ubytovanie Viktoria sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Viktoria má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Viktoria momentálne evidujeme 61 recenzií.