Hľadať

Ubytovanie

Logatec - convenient access on the way to the Adriatic Dovolenkový dom

5a Loka, 1370 Logatec, Slovinsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Logatec - convenient access on the way to the Adriatic. Set in Logatec, Logatec - convenient access on the way to the Adriatic offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Logatec - convenient access on the way to the Adriatic sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Logatec - convenient access on the way to the Adriatic

A à la carte breakfast is served every morning at the property. Set in Logatec, Logatec - convenient access on the way to the Adriatic offers accommodation with a balcony and free WiFi. Trieste is 46 km from the holiday home, while Ljubljana is 27 km from the property. Ljubljana Jože Pučnik Airport is 40 km away. The air-conditioned accommodation is equipped with a kitchen. Guests staying at this holiday home have access to a terrace.

Vybavenie ubytovania Logatec - convenient access on the way to the Adriatic

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Kúrenie
 • Klimatizácia
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Terasa
 • Balkón
 • Výhľad do záhrady
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Logatec

Holiday Home Razglednik

9,9

Holiday Home Razglednik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Razglednik. Holiday Home Razglednik is a self-catering accommodation located 6 km from Logatec. Ubytovanie Holiday Home Razglednik sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment - Speleo Camp

9,8

Apartment - Speleo Camp

Ubytovanie (Apartmán) Apartment - Speleo Camp. Apartmán - Speleo Camp sa nachádza v meste Logatec a ponúka gril a záhradu. Má takisto výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment - Speleo Camp sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gostilna Turk

9,4

Gostilna Turk

Ubytovanie (Penzión) Gostilna Turk. Situated in Hotedršica, Gostilna Turk has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Gostilna Turk sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Žigon Bed & Breakfast

9,3

Žigon Bed & Breakfast

Ubytovanie (Bed and breakfast) Žigon Bed & Breakfast. Located in Logatec, 16 km from Postojna, Žigon Bed & Breakfast provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Žigon Bed & Breakfast sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Janković

9,1

Apartmaji Janković

Ubytovanie (Penzión) Apartmaji Janković. Ubytovacie zariadenie Apartmaji Janković ponúka klimatizované ubytovanie v letovisku Logatec. Ubytovanie Apartmaji Janković sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tollazzi

8,7

Villa Tollazzi

Ubytovanie (Penzión) Villa Tollazzi. Penzión Villa Tollazzi sa nachádza v centre mesta Logatec. Ubytovanie Villa Tollazzi sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motel Grc Zapolje

8,4

Motel Grc Zapolje

Ubytovanie (Motel) Motel Grc Zapolje. Motel Grc Zapolje sa nachádza v zóne IOC Zapolje v obci Logatec, 30 km juhozápadne od Ľubľany. Ponúka ubytovanie vo svetlých izbách s drevenou podlahou. Ubytovanie Motel Grc Zapolje sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Jersin

8,4

Guesthouse Jersin

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Jersin. Penzión Jeršin sídli v historickom centre mesta Logatec a ponúka reštauráciu s tradičnou slovinskou kuchyňou. Ubytovanie Guesthouse Jersin sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Glamping Village - Speleo Camp

Glamping Village - Speleo Camp

Ubytovanie (Kemping) Glamping Village - Speleo Camp. Situated in Logatec, 38 km from Brezovica, Glamping Village - Speleo Camp features a garden and free WiFi. The camping offers a terrace. Ubytovanie Glamping Village - Speleo Camp sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment-Camp-Bar Grajski park Vitez

Apartment-Camp-Bar Grajski park Vitez

Ubytovanie (Apartmán) Apartment-Camp-Bar Grajski park Vitez. Apartment-Camp-Bar Grajski park Vitez (Logatec) is located in Logatec. Free WiFi is featured. This apartment has a living room and a fully equipped... Ubytovanie Apartment-Camp-Bar Grajski park Vitez sa nachádza v meste Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)