Hľadať

Ubytovanie

Loidl´s Guesthouse Apartmánový hotel

Bachgasse 1-6, 4801 Traunkirchen, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Loidl´s Guesthouse. Set in Traunkirchen, Loidl´s Guesthouse offers accommodation with seating area. Ubytovanie Loidl´s Guesthouse sa nachádza v meste Traunkirchen (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Loidl´s Guesthouse

Hallstatt is 33 km from Loidl´s Guesthouse, while Ramsau am Dachstein is 48 km from the property. The nearest airport is Blue Danube Linz Airport, 52 km from the accommodation. The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a dishwasher, a dining area, a flat-screen TV with satellite channels, and a private bathroom with shower and a hairdryer. A microwave, a fridge and oven are also offered, as well as a kettle and a coffee machine. Set in Traunkirchen, Loidl´s Guesthouse offers accommodation with seating area. A terrace can be found at the aparthotel, along with a garden.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Loidl´s Guesthouse

 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná). Poplatok je 10 EUR za deň.
 • Bezbariérové parkovanie
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Traunkirchen

Am Baalstein

9,6

Am Baalstein

Ubytovanie (Apartmán) Am Baalstein. Featuring free Wi-Fi and a kitchen with a dishwasher, Am Baalstein is an apartment, situated 500 metres from the centre of Traunkirchen and 6 km from the... Ubytovanie Am Baalstein sa nachádza v meste Alte Post 10 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Attwengerhof

9,5

Attwengerhof

Ubytovanie (Apartmány) Attwengerhof. Attwengerhof je biologická farma, ktorá sa nachádza v meste Traunkirchen, 3 km od Traunsee, ktoré má verejnú pláž. Ubytovanie Attwengerhof sa nachádza v meste Attweng 1 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmenthotel 's Mitterndorf

9,1

Apartmenthotel 's Mitterndorf

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmenthotel 's Mitterndorf. Ubytovacie zariadenie Apartmenthotel 's Mitterndorf sa nachádza v obci Traunkirchen a ponúka saunu a fitnescentrum so strešnou terasou. Ubytovanie Apartmenthotel 's Mitterndorf sa nachádza v meste Mitterndorf 23 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SEE 31, Ferienlofts am Traunsee

9,1

SEE 31, Ferienlofts am Traunsee

Ubytovanie (Apartmán) SEE 31, Ferienlofts am Traunsee. Situated 50 metres from a beach area at Lake Traunsee, only divided by a small street, SEE 31, Ferienlofts am Traunsee offers modern and stylish lofts with... Ubytovanie SEE 31, Ferienlofts am Traunsee sa nachádza v meste Seestrasse 31 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 216 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seehotel Das Traunsee

8,9

Seehotel Das Traunsee

Ubytovanie (Hotel) Seehotel Das Traunsee. Hotel Seehotel Das Traunsee sa nachádza v centre mesta Traunkirchen v meste Salzkammergut, 10 km od mesta Gmunden. Ubytovanie Seehotel Das Traunsee sa nachádza v meste Klosterplatz 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Private Suite Binder

8,8

Private Suite Binder

Ubytovanie (Apartmán) Private Suite Binder. Private Suite Binder is located in Traunkirchen and offers a restaurant and a terrace. The accommodation is 38 km from St. Ubytovanie Private Suite Binder sa nachádza v meste 16 Hoffischergasse (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Traum im Salzkammergut

8,4

Traum im Salzkammergut

Ubytovanie (Apartmán) Traum im Salzkammergut. Set in Traunkirchen in the Upper Austria region, Traum im Salzkammergut has a terrace and mountain views. The accommodation is 43 km from St. Ubytovanie Traum im Salzkammergut sa nachádza v meste Mühlbachberg 96 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension 's Waldeck

8,3

Pension 's Waldeck

Ubytovanie (Penzión) Pension 's Waldeck. Pension 's Waldeck in Traunkirchen provides accommodation with a garden, a private beach area and a terrace. Ubytovanie Pension 's Waldeck sa nachádza v meste Koglstraße 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Symposion Hotel Post

8,1

Symposion Hotel Post

Ubytovanie (Hotel) Symposion Hotel Post. This traditional, family-run 4-star hotel in the centre of Traunkirchen, originally as a tavern and guesthouse of the nearby monastery, is only 50 metres... Ubytovanie Symposion Hotel Post sa nachádza v meste Ortsplatz 5 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday flat Traunkirchen am Traunsee

Holiday flat Traunkirchen am Traunsee

Ubytovanie (Apartmán) Holiday flat Traunkirchen am Traunsee. Holiday flat Traunkirchen am Traunsee is set in Traunkirchen. The accommodation is 38 km from St. Ubytovanie Holiday flat Traunkirchen am Traunsee sa nachádza v meste (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Traunseeblick

Ferienhaus Traunseeblick

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Traunseeblick. Ferienhaus Traunseeblick is set in Traunkirchen and offers a garden and a terrace. The holiday home features lake views and is 43 km from St. Wolfgang. Ubytovanie Ferienhaus Traunseeblick sa nachádza v meste Traunkirchen (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 212 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Hochsteinalm

Ferienwohnung Hochsteinalm

Ubytovanie (Penzión) Ferienwohnung Hochsteinalm. Ferienwohnung Hochsteinalm in Traunkirchen provides adults-only accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Hochsteinalm sa nachádza v meste Traunkirchen (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wunderschönes Ferienhaus am Traunsee mit Bergsicht

Wunderschönes Ferienhaus am Traunsee mit Bergsicht

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Wunderschönes Ferienhaus am Traunsee mit Bergsicht. Wunderschönes Ferienhaus am Traunsee mit Bergsicht is situated in Traunkirchen. This holiday home also has free WiFi. Ubytovanie Wunderschönes Ferienhaus am Traunsee mit Bergsicht sa nachádza v meste Traunkirchen (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus Hochsteinalm

Ferienhaus Hochsteinalm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Hochsteinalm. Set in Traunkirchen in the Upper Austria region, Hochsteinalm - Selbstversorgerhütte - Im Winter nur bedingt erreichbar has a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Hochsteinalm sa nachádza v meste Traunkirchen (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 216 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TraunseeWinkl

TraunseeWinkl

Ubytovanie (Penzión) TraunseeWinkl. Set in Traunkirchen, TraunseeWinkl offers accommodation with private balconies. Free WiFi is provided. Ubytovanie TraunseeWinkl sa nachádza v meste Traunkirchen (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)