Hľadať

Ubytovanie

Lucashof Apartmány

10 Alexanderhofstraße, 9872 Millstatt, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Lucashof. Located in Millstatt in the Carinthia region, with Millstatt Abbey nearby, Lucashof provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Lucashof sa nachádza v meste Millstatt (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Lucashof

The nearest airport is Klagenfurt Airport, 90 km from Lucashof. Located in Millstatt in the Carinthia region, with Millstatt Abbey nearby, Lucashof provides accommodation with free WiFi and free private parking. A fridge, an oven and stovetop are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. The apartment provides guests with a balcony, mountain views, a seating area, satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, and a private bathroom with shower and a hairdryer. If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Nefajčiarske izby

Vybavenie ubytovania Lucashof

 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Prehliadka alebo prednáška o miestnej kultúre
 • Tematické večere Mimo ubytovania
 • Prehliadky na bicykli
 • Pešie prehliadky
 • Vybavenie na vodné športy (na mieste)za príplatok
 • Minigolfza príplatok
 • Šnorchlovanie Mimo ubytovania
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Šípkyza príplatok
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Biliardza príplatok
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Golfové ihrisko (do 3 km)za príplatok
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Hasiace prístroje
 • Detektory dymu
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Millstatt

Appartements Diana

10

Appartements Diana

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Diana. Appartements Diana is quietly located in the historical centre of Millstatt and offers apartments with lake-view balconies and free Wi-Fi access, and a... Ubytovanie Appartements Diana sa nachádza v meste Marktplatz 91 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Nowak Ferienwohnungen

9,9

Haus Nowak Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) Haus Nowak Ferienwohnungen. Haus Nowak Ferienwohnungen is located on the shore of Lake Millstatt. Ubytovanie Haus Nowak Ferienwohnungen sa nachádza v meste Dellach 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Seerose direkt am See

9,8

Ferienwohnungen Seerose direkt am See

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Seerose direkt am See. Apartmány Seerose v Dellachu sa nachádza priamo na súkromnej pláži pri jazere Millstatt. Ubytovanie Ferienwohnungen Seerose direkt am See sa nachádza v meste Dellach 64/2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kleiner Seeblick

9,8

Haus Kleiner Seeblick

Ubytovanie (Apartmán) Haus Kleiner Seeblick. Haus Kleiner Seeblick offers accommodation in Millstatt, 5 km from Millstatt Abbey. Ubytovanie Haus Kleiner Seeblick sa nachádza v meste Görtschach 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kraller

9,8

Haus Kraller

Ubytovanie (Apartmány) Haus Kraller. Haus Kraller features lake views, free WiFi and free private parking, set in Millstatt, 1.3 km from Millstatt Abbey. Ubytovanie Haus Kraller sa nachádza v meste Weg am Waldrand 110 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Energie Oase

9,7

Ferienwohnung Energie Oase

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Energie Oase. Overlooking the Millstättersee lake, Ferienwohnung Energie Oase enjoys an elevated yet central location in Millstatt. Ubytovanie Ferienwohnung Energie Oase sa nachádza v meste Hangstraße 189 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hubertushof

9,7

Hubertushof

Ubytovanie (Apartmány) Hubertushof. Ubytovacie zariadenie Hubertushof sa nachádza v tichom prostredí nad jazerom Millstättersee a ponúka vám panoramatický výhľad, záhradu a kompletne... Ubytovanie Hubertushof sa nachádza v meste Sappl 43 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See

9,7

Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen Fischerhaus sa nachádza na brehu jazera Millstatt a má súkromnú pláž a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See sa nachádza v meste Dellach 64 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Tangern

9,7

Landhaus Tangern

Ubytovanie (Privát) Landhaus Tangern. Landhaus Tangern has lake views, free WiFi and free private parking, set in Millstatt, 1.2 km from Millstatt Abbey. Ubytovanie Landhaus Tangern sa nachádza v meste Tangernerweg 86 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ortnerhof

9,7

Ortnerhof

Ubytovanie (Apartmány) Ortnerhof. At Millstatt’s Ortnerhof guests can purchase the property’s own milk, eggs, liquor and bacon. Ubytovanie Ortnerhof sa nachádza v meste Obermillstatt 32 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Otis

9,6

Haus Otis

Ubytovanie (Apartmán) Haus Otis. Haus Otis in Millstatt features accommodation with free WiFi, 1.3 km from Millstatt Abbey. Ubytovanie Haus Otis sa nachádza v meste 36 Alexanderhofstraße (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Györi.

9,6

Appartement Györi.

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Györi.. Boasting mountain views, Appartement Györi. Offers accommodation with a garden and a balcony, around 4.4 km from Millstatt Abbey. Ubytovanie Appartement Györi. sa nachádza v meste Gössering 10 (Rakúsko - Korutánsko).

Landhaus Ifangl

9,6

Landhaus Ifangl

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Ifangl. Located 1 km from the centre of Mayrhofen, Landhaus Ifangl offers self-catering apartments with a south-facing balcony and mountain views, a 5-minute walk... Ubytovanie Landhaus Ifangl sa nachádza v meste Ahornstraße 879 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turmapartment Lindenhof

9,6

Turmapartment Lindenhof

Ubytovanie (Apartmán) Turmapartment Lindenhof. Turmapartmentlindenhof is situated in Millstatt, 200 metres away from Lake Millstatt and offering free lake access. Free private garage parking is... Ubytovanie Turmapartment Lindenhof sa nachádza v meste Stiftgasse 2 Top 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Campana Millstatt

9,6

Villa Campana Millstatt

Ubytovanie (Apartmány) Villa Campana Millstatt. Offering very stylish and modern apartments with a flat-screen satellite TV, Villa Campana Millstatt is situated in the centre of Millstatt, 300 metres... Ubytovanie Villa Campana Millstatt sa nachádza v meste Stiftgasse 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Götzfried-Hof

9,6

Frühstückspension Götzfried-Hof

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Götzfried-Hof. Tento bed & breakfast sa nachádza pri Millstattskom jazere a ponúka vám súkromnú pláž s chatkou na vode a kabínkami na prezliekanie. Ubytovanie Frühstückspension Götzfried-Hof sa nachádza v meste Dellach 86 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Bonaventura

9,5

Landhaus Bonaventura

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Bonaventura. Apartmánový dom Landhaus Bonaventura sa nachádza v pokojnej lokalite, 4 km od jazera Millstatt a ponúka vám apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Landhaus Bonaventura sa nachádza v meste Görtschach 12 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements See:BLICK

9,5

Appartements See:BLICK

Ubytovanie (Apartmány) Appartements See:BLICK. Situated in Millstatt in the Carinthia region, with Millstatt Abbey nearby, Appartements See:BLICK features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Appartements See:BLICK sa nachádza v meste Top 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Strasser

9,5

Ferienwohnung Strasser

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Strasser. Featuring garden views, Ferienwohnung Strasser provides accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Millstatt Abbey. Ubytovanie Ferienwohnung Strasser sa nachádza v meste Matzelsdorf 76 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Christophorus

9,5

Pension Christophorus

Ubytovanie (Penzión) Pension Christophorus. Set in a quiet location in the holiday village of Sappl, 2 km from Lake Millstatt, Pension Christophorus offers spacious rooms with flat-screen satellite... Ubytovanie Pension Christophorus sa nachádza v meste Sappl 69 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garten Haus Bed and Breakfast

9,4

Garten Haus Bed and Breakfast

Ubytovanie (Chata v prírode) Garten Haus Bed and Breakfast. Garten Haus Bed and Breakfast is a lodge in Obermillstatt, 1.9 km from Millstatt Abbey, and a garden and a terrace are accessible on-site. Ubytovanie Garten Haus Bed and Breakfast sa nachádza v meste 20 Obermillstatt (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sapplerhof

9,4

Sapplerhof

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sapplerhof. Boasting lake views, Sapplerhof offers accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Millstatt Abbey. Ubytovanie Sapplerhof sa nachádza v meste Sappl 38 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Elfriede

9,4

Haus Elfriede

Ubytovanie (Apartmány) Haus Elfriede. Haus Elfriede enjoys a privileged location above Millstatt and Lake Millstatt, offering panoramic lake and mountain views and fully equipped apartments... Ubytovanie Haus Elfriede sa nachádza v meste Bichlweg 63 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Pleikner

9,3

Pension Pleikner

Ubytovanie (Penzión) Pension Pleikner. Set in Millstatt in the Carinthia Region, 50 km from Obertauern, Pension Pleikner features a terrace and views of the lake. Ubytovanie Pension Pleikner sa nachádza v meste Seemühlgasse 57 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Margarethe

9,3

Villa Margarethe

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa Margarethe. Villa Margarethe is a lakeside property offering a private beach area and a multi-level garden. Ubytovanie Villa Margarethe sa nachádza v meste Mirnockstrasse 72 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turnerhof

9,3

Turnerhof

Ubytovanie (Penzión) Turnerhof. Set in an old farm house, Turnerhof enjoys a hillside position overlooking the Millstättersee lake, 3 km from the centre of Millstatt. Ubytovanie Turnerhof sa nachádza v meste Schwaigerschaft 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Berghof

9,3

Hotel Berghof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Berghof. Offering a terrace and views of the mountain, Hotel Berghof is set in Obermillstatt. Ubytovanie Hotel Berghof sa nachádza v meste Obermillstatt 15 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Postillion am See

9,2

Villa Postillion am See

Ubytovanie (Hotel) Villa Postillion am See. Situated directly at Lake Millstatt, Hotel Postillion am See features a large sunbathing lawn, a sun terrace, free WiFi, and free parking on site. Ubytovanie Villa Postillion am See sa nachádza v meste Kaiser-Franz-Josef-Straße 106 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen

9,2

Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen. Featuring free WiFi, Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen is situated 1,5 km from the centre of Millstatt and Lake Millstatt. Ubytovanie Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen sa nachádza v meste Kleindombra 38 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aribo

9,2

Villa Aribo

Ubytovanie (Penzión) Villa Aribo. Boasting a garden and views of lake, Villa Aribo is set in Millstatt, 300 metres from Millstatt Abbey. Free WiFi is offered. Ubytovanie Villa Aribo sa nachádza v meste Spittaler Str. 11 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnung Moser am See

9,1

Ferienwohnung Moser am See

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Moser am See. Situated on the banks of Lake Millstatt, Ferienwohnung Moser am See provides modern self-catering accommodation with free Wi-Fi access and a balcony... Ubytovanie Ferienwohnung Moser am See sa nachádza v meste Dellach 60 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Sonne

9,1

Appartementhaus Sonne

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Appartementhaus Sonne. Tradične zariadené ubytovacie zariadenie Appartementhaus Sonne ponúka izby a apartmány s balkónom a výhľadom na jazero Millstatt. Ubytovanie Appartementhaus Sonne sa nachádza v meste Pesenthein 47 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Neubauer - Zimmer

9,1

Landhaus Neubauer - Zimmer

Ubytovanie (Bed and breakfast) Landhaus Neubauer - Zimmer. Offering a private beach area, Landhaus Neubauer - Zimmer is located in Millstatt. Each room here will provide you with satellite channels. Ubytovanie Landhaus Neubauer - Zimmer sa nachádza v meste Dellach 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Härring

9,1

Gästehaus Härring

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Härring. Gästehaus Härring in the village of Dellach is situated directly at the shore of Lake Millstatt, surrounded by a large sunbathing lawn. Ubytovanie Gästehaus Härring sa nachádza v meste Millstatt (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienappartements Karolinenhof

9,1

Ferienappartements Karolinenhof

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Ferienappartements Karolinenhof. Ubytovanie Ferienappartements Karolinenhof sa nachádza na pokojnom mieste v meste Sappl, približne 1,5 km od Dellach a od brehu jazera Millstatt. Ubytovanie Ferienappartements Karolinenhof sa nachádza v meste Sappl 29 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Ebner

9

Landhaus Ebner

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Ebner. Enjoying a quiet location above the Lake Millstatt, the Landhaus Ebner offers panoramic mountain and lake views. It offers home-made products and free... Ubytovanie Landhaus Ebner sa nachádza v meste Sappl 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Freitag Home

9

Freitag Home

Ubytovanie (Apartmány) Freitag Home. Freitag Home offers accommodation with free WiFi and a fully equipped kitchenette in Millstatt, only 50 metres from Lake Millstatt. Ubytovanie Freitag Home sa nachádza v meste Alte Spittalerstraße 143 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Anna Millstatt

9

Haus Anna Millstatt

Ubytovanie (Penzión) Haus Anna Millstatt. Offering a sun terrace and views of the mountain, Haus Anna Millstatt is located in Millstatt in the Carinthia Region, 800 metres from Millstatt Abbey. Ubytovanie Haus Anna Millstatt sa nachádza v meste 47 Alexanderhofstraße (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Streintz

8,9

Villa Streintz

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Streintz. Villa Streintz is just 10 metres from Mittelstäter See lake and within 500 metres of Millstatt town centre, restaurants, shops, cafes and a bath house. Ubytovanie Villa Streintz sa nachádza v meste Überfuhrgasse 94 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bacherhof

8,9

Bacherhof

Ubytovanie (Farma) Bacherhof. Offering panoramic views over the surrounding countryside, the Bacherhof is 1 km from Obermillstatt and 3 km from Lake Millstatt. Ubytovanie Bacherhof sa nachádza v meste Obermillstatt 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Marianne

8,9

Haus Marianne

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Marianne. Haus Marianne is located in Millstatt, 200 metres from the lake. Free WiFi access is available. All units include a TV with satellite channels. Ubytovanie Haus Marianne sa nachádza v meste Millstatt (Rakúsko - Korutánsko).

Familienhotel Post

8,9

Familienhotel Post

Ubytovanie (Hotel) Familienhotel Post. Featuring free WiFi and a spa centre, Familienhotel Post offers accommodation in Millstatt. Ubytovanie Familienhotel Post sa nachádza v meste Mirnockstrasse 38 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seemüllnerhaus

8,9

Seemüllnerhaus

Ubytovanie (Penzión) Seemüllnerhaus. Seemüllnerhaus enjoys a central location in Millstatt and offers a private beach area at the lake. Ubytovanie Seemüllnerhaus sa nachádza v meste Seemühlgasse 56 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Parkschlössl

8,9

Villa Parkschlössl

Ubytovanie (Hotel) Villa Parkschlössl. Set in the center of Millstatt, the historic Villa Parkschlössl is a 2-minute walk from lake Millstatt and is a non-smoking property. Ubytovanie Villa Parkschlössl sa nachádza v meste Schwarzstrasse 108 (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof

8,9

Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof

Ubytovanie (Penzión) Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof. Offering panoramic views over the Carinthian mountains, the family-run Hotel Matzelsdorfer Hof is located on a sunny plateau above Lake Millstatt. Ubytovanie Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof sa nachádza v meste Matzelsdorf 49 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Berghof

8,8

Hotel Berghof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Berghof. Hotel Berghof sa nachádza v centre obce Mayrhofen, 5 minút cesty skibusom od lanovky Penkenbahn. Ubytovanie Hotel Berghof sa nachádza v meste Dursterstraße 220 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alexanderhof

8,8

Hotel Alexanderhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alexanderhof. Offering panoramic views over the Millstätter See lake, the Hotel Alexanderhof enjoys an elevated position 1.5 km from the centre of Millstatt. Ubytovanie Hotel Alexanderhof sa nachádza v meste Alexanderhofstraße 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domitian 2

8,8

Domitian 2

Ubytovanie (Apartmán) Domitian 2. Located in Millstatt and only 600 metres from Millstatt Abbey, Domitian 2 provides accommodation with lake views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Domitian 2 sa nachádza v meste Kaiser Franz Josef Straße 103 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Försterhaus

8,8

Försterhaus

Ubytovanie (Apartmány) Försterhaus. Försterhaus has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Egg, 7 km from Amagmach. Ubytovanie Försterhaus sa nachádza v meste 238 Wieshalde (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Staudacher Hof-Das Romantische Haus

8,8

Staudacher Hof-Das Romantische Haus

Ubytovanie (Hotel) Staudacher Hof-Das Romantische Haus. Hotel Staudacher Hof-Das Romantische Haus sa nachádza v obci Millstatt v Korutánsku, 49 km od lyžiarskeho strediska Obertauern. Ubytovanie Staudacher Hof-Das Romantische Haus sa nachádza v meste Alexanderhofstraße 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Sedlak

8,8

Pension Sedlak

Ubytovanie (Penzión) Pension Sedlak. Pension Sedlak is located on the shore of Lake Millstatt on the outskirts of Millstatt. It offers a private beach and free Wi-Fi access. Ubytovanie Pension Sedlak sa nachádza v meste Zopfenkopfweg 12 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)