Hľadať

Ubytovanie

Malinovy Sen II Apartmány

Pod úbočou 434A, 027 32 Habovka, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Malinovy Sen II. Ubytovacie zariadenie Malinový Sen II sa nachádza v obci Habovka, 42 km od poľskej obce Kościelisko. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Malinovy Sen II sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Malinovy Sen II

Najbližšie letisko Poprad-Tatry sa nachádza vo vzdialenosti 89 km a ubytovacie zariadenie zabezpečuje platený letiskový transfer. Zakopané sa nachádza 46 km od ubytovacieho zariadenia a Liptovský Mikuláš je vzdialený 38 km. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Jeden z bestsellerov v Habovke Ubytovacie zariadenie Malinový Sen II sa nachádza v obci Habovka, 42 km od poľskej obce Kościelisko. Každá ubytovacia jednotka má balkón s výhľadom na hory. Na mieste môžete využívať gril a v blízkom okolí sa môžete venovať pešej turistike. Súčasťou apartmánu je aj terasa. V každej ubytovacej jednotke máte k dispozícii kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou, káblovú TV s plochou obrazovkou, žehliace potreby, šatníkovú skriňu a priestor na posedenie.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Malinovy Sen II

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešia turistika
 • Izbová služba
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Odvoz na letiskoza príplatok
 • Vyzdvihnutie z letiskaza príplatok
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Masáž celého tela
 • Masáž rúk
 • Masáž pre dvojice
 • Masáž nôh
 • Masáž krku
 • Masáž chrbta
 • Masáže
 • Expresný check-in/check-out
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Habovka

Riverside Lodge

9,8

Riverside Lodge

Ubytovanie (Apartmán) Riverside Lodge. Ubytovacie zariadenie Riverside Lodge sa nachádza v Habovke, 43 km od mesta Kościelisko. Ubytovanie Riverside Lodge sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj).

Malinovy Sen

9,7

Malinovy Sen

Ubytovanie (Bed and breakfast) Malinovy Sen. Ubytovacie zariadenie Malinový Sen sa nachádza v obci Habovka v Žilinskom kraji a ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Malinovy Sen sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Malinovy Sen má celkové hodnotenie 9,7. Pre Bed and breakfast Malinovy Sen momentálne evidujeme 142 recenzií.

U Miroslava 209

9,7

U Miroslava 209

Ubytovanie (Vidiecky dom) U Miroslava 209. Ubytovacie zariadenie U Miroslava 209 sa nachádza v obci Habovka, 43 km od obce Kościelisko. Ubytovanie U Miroslava 209 sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión U Krbu

9,5

Penzión U Krbu

Ubytovanie (Penzión) Penzión U Krbu. Penzión U Krbu sa nachádza v Habovke a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a reštauráciu. Ubytovanie Penzión U Krbu sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión U Krbu má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión U Krbu momentálne evidujeme 80 recenzií.

Rekreačný dom Habovka

9,5

Rekreačný dom Habovka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rekreačný dom Habovka. Rekreačný dom Habovka sa nachádza v Žilinskom kraji a má terasu. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Rekreačný dom Habovka sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rekreačný dom Habovka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vidiecky dom Rekreačný dom Habovka momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ubytovanie Marta Vavreková

9,5

Ubytovanie Marta Vavreková

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Marta Vavreková. Ubytovanie Marta Vavreková ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v obci Habovka. Ubytovanie Ubytovanie Marta Vavreková sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Marta Vavreková má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Ubytovanie Marta Vavreková momentálne evidujeme 35 recenzií.

Chalupa Gabo

9,4

Chalupa Gabo

Ubytovanie (Horské chaty) Chalupa Gabo. Chalupa Gabo sa nachádza v obci Zuberec v Žilinskom kraji, 25 km od poľského mesta Zakopané. Ponúka gril a lyžiarsku školu. Relaxovať môžete v saune. Ubytovanie Chalupa Gabo sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Gabo má celkové hodnotenie 9,4. Pre Horské chaty Chalupa Gabo momentálne evidujeme 39 recenzií.

Prázdninové byty u kamaráta

9,4

Prázdninové byty u kamaráta

Ubytovanie (Apartmány) Prázdninové byty u kamaráta. Prázdninové byty u kamaráta sa nachádzajú v obci Habovka, 42 km od poľskej obce Kościelisko a majú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Prázdninové byty u kamaráta sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Prázdninové byty u kamaráta má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Prázdninové byty u kamaráta momentálne evidujeme 77 recenzií.

Dom na samote - Privát Šiškovci

9,4

Dom na samote - Privát Šiškovci

Ubytovanie (Privát) Dom na samote - Privát Šiškovci. Dom Na samote - Privát Šiškovci sa nachádza v obci Habovka. Ubytovanie Dom na samote - Privát Šiškovci sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dom na samote - Privát Šiškovci má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Dom na samote - Privát Šiškovci momentálne evidujeme 67 recenzií.

Penzion Stodolisko

9,4

Penzion Stodolisko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Stodolisko. Penzión Stodolisko sa nachádza na okraji obce Habovka a je obklopený Národným parkom Západných Tatier. Ponúka záhradu s terasou a obchod s potravinami. Ubytovanie Penzion Stodolisko sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Stodolisko má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Stodolisko momentálne evidujeme 167 recenzií.

Bedy

9,4

Bedy

Ubytovanie (Penzión) Bedy. V penzióne môžete využívať úschovňu lyží. Všetky izby sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, sprchovacím kútom a... Ubytovanie Bedy sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bedy má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Bedy momentálne evidujeme 28 recenzií.

Penzion 301

9,4

Penzion 301

Ubytovanie (Penzión) Penzion 301. Penzión 301 sa nachádza v Habovke a ponúka gril. K dispozícii tu máte záhradu a spoločný salónik. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion 301 sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion 301 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion 301 momentálne evidujeme 86 recenzií.

Penzión 105

9,3

Penzión 105

Ubytovanie (Penzión) Penzión 105. Penzión 105 sa nachádza na okraji obce Habovka v Tatranskom národnom parku. Ubytovanie Penzión 105 sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión 105 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión 105 momentálne evidujeme 59 recenzií.

Hotel Julianin dvor

9,3

Hotel Julianin dvor

Ubytovanie (Hotel) Hotel Julianin dvor. Hotel Julianin dvor sa nachádza v Západných Tatrách 9 km od lyžiarskeho strediska Zverovka-Spálená. Ubytovanie Hotel Julianin dvor sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Julianin dvor má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Julianin dvor momentálne evidujeme 376 recenzií.

Chalupa Skurčák

9,2

Chalupa Skurčák

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Skurčák. Chalupa Skurčák sa nachádza v Habovke a naskytá sa z nej výhľad na hory. Tento dovolenkový dom má 5 spální, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu s rúrou. Ubytovanie Chalupa Skurčák sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Skurčák má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Chalupa Skurčák momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmány 209

9,2

Apartmány 209

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmány 209. Apartmány 209 sa nachádzajú v obci Habovka, 43 km od obce Kościelisko a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány 209 sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány 209 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vidiecky dom Apartmány 209 momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmanový dom Alojz

9,2

Apartmanový dom Alojz

Ubytovanie (Apartmány) Apartmanový dom Alojz. Apartmánový dom Alojz vám ponúka rodinné ubytovanie na okraji obce Habovka, len 300 metrov od lesa. Ubytovanie Apartmanový dom Alojz sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmanový dom Alojz má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmanový dom Alojz momentálne evidujeme 23 recenzií.

Penzion Smrek

9,2

Penzion Smrek

Ubytovanie (Penzión) Penzion Smrek. Penzión Smrek sa nachádza na okraji obce Habovka a len pár metrov od lesa. Ponúka spoločnú kuchyňu, detské ihrisko a terasu s grilom. Ubytovanie Penzion Smrek sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Smrek má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Smrek momentálne evidujeme 121 recenzií.

Penzión Milka

9

Penzión Milka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Milka. Penzión Milka sa nachádza v pokojnej lokalite v dedinke Habovka, 700 metrov od lyžiarskeho strediska Zuberec Janovky. Ubytovanie Penzión Milka sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Milka má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Milka momentálne evidujeme 80 recenzií.

Penzion Orava

9

Penzion Orava

Ubytovanie (Penzión) Penzion Orava. Penzión Orava sa nachádza v obci Habovka v Západných Tatrách. Ubytovanie Penzion Orava sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Orava má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Orava momentálne evidujeme 40 recenzií.

Penzion Kurcin

9

Penzion Kurcin

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kurcin. Penzión poskytuje úschovňu lyží, záhradu a gril. Je z neho výhľad do záhrady a hostia môžu využívať terasu. Ubytovanie Penzion Kurcin sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kurcin má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Kurcin momentálne evidujeme 102 recenzií.

Penzión Antónia

8,9

Penzión Antónia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Antónia. Penzión Antónia sa nachádza v obci Habovka uprostred Národného parku Západné Tatry. Ubytovanie Penzión Antónia sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Antónia má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Antónia momentálne evidujeme 14 recenzií.

AVALON Hotel Bad Reichenhall

8,9

AVALON Hotel Bad Reichenhall

Ubytovanie (Hotel) AVALON Hotel Bad Reichenhall. This family-run 3-star-superior hotel lies opposite the railway station in Bad Reichenhall. It offers comfortably furnished rooms with free Wi-Fi. Ubytovanie AVALON Hotel Bad Reichenhall sa nachádza v meste Habovka (Slovensko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie AVALON Hotel Bad Reichenhall má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel AVALON Hotel Bad Reichenhall momentálne evidujeme 1109 recenzií.

Penzión Bučník

8,9

Penzión Bučník

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bučník. Penzión Bučník sa nachádza v obci Habovka v pohorí Roháče a je vzdialený len 1 km od lyžiarskych areálov Milotín a Janovky. Ubytovanie Penzión Bučník sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Bučník má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Bučník momentálne evidujeme 62 recenzií.

Penzion Janka

8,9

Penzion Janka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Janka. Penzión Janka, s výhľadom na Západne Tatry, sa nachádza v obci Habovka a spolu s ubytovaním vám ponúka reštauráciu a terasu s grilom. Ubytovanie Penzion Janka sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Janka má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Janka momentálne evidujeme 109 recenzií.

Apartmany Family

8,7

Apartmany Family

Ubytovanie (Penzión) Apartmany Family. Ubytovanie Apartmány Family sa nachádza v Habovke a ponúka ubytovanie so súkromným balkónom. Ubytovanie Apartmany Family sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domcek na orave

8,5

Domcek na orave

Ubytovanie (Penzión) Domcek na orave. Domček na Orave sa nachádza na okraji obce Habovka, blízko lesa a ponúka výhľad na Západné Tatry. Ubytovanie Domcek na orave sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Domcek na orave má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Domcek na orave momentálne evidujeme 92 recenzií.

Guest House Zuzana

8,5

Guest House Zuzana

Ubytovanie (Penzión) Guest House Zuzana. Penzión Guest House Zuzana sa nachádza v obci Habovka. Ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, priamy prístup k vchodu na lyžiach a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Zuzana sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Zuzana má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Guest House Zuzana momentálne evidujeme 33 recenzií.

Ubytovanie u Vierky

8,5

Ubytovanie u Vierky

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie u Vierky. Privát Ubytovanie u Vierky sa nachádza v obci Habovka, 42 km od obce Koščielisko. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie u Vierky sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie u Vierky má celkové hodnotenie 8,5. Pre Privát Ubytovanie u Vierky momentálne evidujeme 15 recenzií.

Ubytovanie pod vŕškom

8,4

Ubytovanie pod vŕškom

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie pod vŕškom. Ubytovanie pod vŕškom sa nachádza v obci Habovka. Ponúka bar, gril a bezplatné Wi-Fi a úschovňu lyží. Všetky izby sú vybavené šatníkovou skriňou a TV. Ubytovanie Ubytovanie pod vŕškom sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie pod vŕškom má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Ubytovanie pod vŕškom momentálne evidujeme 34 recenzií.

Penzion Victoria

8,4

Penzion Victoria

Ubytovanie (Penzión) Penzion Victoria. Penzión Victoria sa nachádza v obci Habovka na Orave, 800 metrov od zjazdovky Habovka. Ubytovanie Penzion Victoria sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Victoria má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Victoria momentálne evidujeme 36 recenzií.

Privat Leginus

7,9

Privat Leginus

Ubytovanie (Penzión) Privat Leginus. Privát Leginus sa nachádza v Habovke a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť, tenisový kurt a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Privat Leginus sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Leginus má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Privat Leginus momentálne evidujeme 68 recenzií.

Villa Zarra

6,2

Villa Zarra

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Zarra. Ubytovacie zariadenie Villa Zarra sa nachádza v obci Habovka a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Zarra sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prenájom Blatná

Prenájom Blatná

Ubytovanie (Penzión) Prenájom Blatná. Penzión Prenájom Blatná sa nachádza v Habovke a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Každá izba v penzióne má balkón. Ubytovanie Prenájom Blatná sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Prenájom Blatná nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzión U Jolany

Penzión U Jolany

Ubytovanie (Penzión) Penzión U Jolany. Penzión U Jolany sa nachádza v obci Habovka a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión U Jolany sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzión U Jolany nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Habovka

Chata Habovka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Habovka. Chata Habovka so záhradou sa nachádza v obci Habovka v Žilinskom kraji. Obec Kościelisko je vzdialená 42 km. Ubytovanie Chata Habovka sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Pod Roháčmi

Penzión Pod Roháčmi

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pod Roháčmi. The accommodation provides a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytovanie Penzión Pod Roháčmi sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzión Pod Roháčmi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Domček pod Roháčmi

Domček pod Roháčmi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček pod Roháčmi. Domček pod Roháčmi sa nachádza v obci Habovka a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Domček pod Roháčmi sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Domček pod Roháčmi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa MIMA- Habovka

Chalupa MIMA- Habovka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa MIMA- Habovka. Chalupa MIMA- Habovka is situated in Habovka and offers a shared lounge and barbecue facilities. The accommodation is 42 km from Kościelisko. Ubytovanie Chalupa MIMA- Habovka sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chalupa MIMA- Habovka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Privat u Vojta

Privat u Vojta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat u Vojta. Ubytovanie Privát u Vojta sa nachádza v obci Habovka v žilinskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Privat u Vojta sa nachádza v meste Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Privat u Vojta nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.