Hľadať

Ubytovanie

Matlhof Farma

Mitterdorf 8, 9564 Patergassen, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Farma) Matlhof. Located in Patergassen in the Nockberge Region, Matlhof offers a stay on a bio-farm with free WiFi, a Swiss stone pine sauna, a children's playground and a... Ubytovanie Matlhof sa nachádza v meste Patergassen (Rakúsko - Korutánsko).

Popis ubytovania Matlhof

5 km off. The private bathrooms come with a shower and the apartments feature a well-equipped kitchen. The Bad Kleinkirchheim Ski Area is 4 km away. Free parking is available on site. The apartments and rooms are fitted with a satellite TV and a balcony offering garden views. The closest restaurant is 500 metres away, and groceries can be bought in a supermarket 1. The Turrach Ski Area is 8 km away. Located in Patergassen in the Nockberge Region, Matlhof offers a stay on a bio-farm with free WiFi, a Swiss stone pine sauna, a children's playground and a garden with a seating area. Guests can play table tennis in their free time, or go hiking, biking or skiing, depending on the season.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Matlhof

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Úschovňa lyží
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Stolný tenis
 • Detské ihrisko
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Golfové ihrisko (do 3 km)za príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Saunaza príplatok
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Úschovňa batožín
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Patergassen

Beim Almöhi

9,8

Beim Almöhi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beim Almöhi. Set in Patergassen, Beim Almöhi offers accommodation with a patio and free WiFi. The property features garden views and is 19 km from Turracher Hohe. Ubytovanie Beim Almöhi sa nachádza v meste Patergassen (Rakúsko - Korutánsko).

Leebhof

9,7

Leebhof

Ubytovanie (Farma) Leebhof. The Leebhof is a 500-year-old farmhouse at 1,067 metres above sea level in Carinthia’s Nockberge Mountains, 1 km from Patergassen. Ubytovanie Leebhof sa nachádza v meste Mitterdorf 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Zedlacher

9,7

Ferienwohnung Zedlacher

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Zedlacher. Familienferienwohnung Zedlacher is set in Patergassen in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Ferienwohnung Zedlacher sa nachádza v meste Patergassen 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kärntnerhaus I

9,5

Apartment Kärntnerhaus I

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kärntnerhaus I. Located in Patergassen, Apartment Kärntnerhaus I offers apartments and a restaurant with a terrace with panoramic mountain views. Ubytovanie Apartment Kärntnerhaus I sa nachádza v meste Falkertsee 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hof Wieser

9,5

Hof Wieser

Ubytovanie (Farma) Hof Wieser. Situated in Patergassen in the Carinthia region and Hirschsprunglift reachable within 5 km, Hof Wieser features accommodation with free WiFi, a children's... Ubytovanie Hof Wieser sa nachádza v meste Patergassen 19 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Althoelbling

9,5

Ferienwohnung Althoelbling

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Althoelbling. This apartment features a terrace and a garden with a barbecue and a sun terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Althoelbling sa nachádza v meste 9 Mitterdorf (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Weißmann

9,4

Ferienwohnung Weißmann

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Weißmann. Patergassen’s Ferienwohnung Weißmann is within 5 km of the Bad Kleinkirchheim ski region, curling facilities, a tennis court and horse riding stables. Ubytovanie Ferienwohnung Weißmann sa nachádza v meste Plaß 21 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almdorf Seinerzeit

9,4

Almdorf Seinerzeit

Ubytovanie (Rezort) Almdorf Seinerzeit. Ubytovacie zariadenie Almdorf Seinerzeit sa nachádza na malebnom mieste, v nadmorskej výške 1 400 m, v pohorí Nockberge v Korutánsku. Ubytovanie Almdorf Seinerzeit sa nachádza v meste Fellacheralm (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 324 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Payr

9,3

Ferienwohnung Payr

Ubytovanie (Farma) Ferienwohnung Payr. Featuring free WiFi, a barbecue and a children's playground, Ferienwohnung Payr offers pet-friendly accommodation in Patergassen, 5 km from Bad... Ubytovanie Ferienwohnung Payr sa nachádza v meste Patergassen 20 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienhaus Leeb

9,3

Ferienhaus Leeb

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Leeb. Located in Patergassen in the Carinthia region and Hirschsprunglift reachable within 8 km, Ferienhaus Leeb provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Ferienhaus Leeb sa nachádza v meste Sankt Margarethen 18 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhaus Weißmann

9

Almhaus Weißmann

Ubytovanie (Apartmány) Almhaus Weißmann. Vidiecky dom Almhaus Weissmann je vzdialený 4 minúty chôdze od jazera Falkertsee, lyžiarskeho vleku, lyžiarskeho strediska Falkert, sánkarskej dráhy,... Ubytovanie Almhaus Weißmann sa nachádza v meste Falkertsee 68 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quercus Appartements

8,7

Quercus Appartements

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Quercus Appartements. Ubytovanie Quercus Appartements ponúka štýlové ubytovanie s výhľadom na hory v stredisku Ebene Reichenau, iba 15 minút jazdy autom od lyžiarskych stredísk... Ubytovanie Quercus Appartements sa nachádza v meste Ebene Reichenau 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erlebnis - Hütten Falkert

8,6

Erlebnis - Hütten Falkert

Ubytovanie (Horská chata) Erlebnis - Hütten Falkert. Featuring mountain views, Erlebnis - Hütten Falkert provides accommodation with a patio and a kettle, around 9 km from Hirschsprunglift. Ubytovanie Erlebnis - Hütten Falkert sa nachádza v meste Falkertsee 57 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Blommen

8,6

Ferienhaus Blommen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Blommen. Featuring mountain views, Ferienhaus Blommen provides accommodation with a restaurant and a balcony, around 13 km from Hirschsprunglift. Ubytovanie Ferienhaus Blommen sa nachádza v meste Falkertsee 100 (Rakúsko - Korutánsko).

Appartement Golfblick

8,2

Appartement Golfblick

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Golfblick. Ubytovanie Appartement Golfblick s vlastným stravovaním sa nachádza v obci Patergassen a ponúka bezplatné Wi-Fi, balkón a terasu. Ubytovanie Appartement Golfblick sa nachádza v meste Wiedweg 35 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Felber Hütt'n

7,7

Felber Hütt'n

Ubytovanie (Apartmán) Felber Hütt'n. This rustic-style mountain hut at 1,750 metres above sea level is just 100 metres from the lift of the Heidi-Alm Ski Area and 300 metres from the... Ubytovanie Felber Hütt'n sa nachádza v meste Falkertsee 126 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Margaret by ISA AGENTUR

Haus Margaret by ISA AGENTUR

Ubytovanie (Apartmán) Haus Margaret by ISA AGENTUR. Located in Patergassen and only 4.1 km from Hirschsprunglift, Haus Margaret by ISA AGENTUR provides accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytovanie Haus Margaret by ISA AGENTUR sa nachádza v meste Wiedweg 37 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Venus

Chalet Venus

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Venus. Featuring mountain views, Chalet Venus offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 4.2 km from Hirschsprunglift. Ubytovanie Chalet Venus sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Jeanine by ISA AGENTUR

Chalet Jeanine by ISA AGENTUR

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Jeanine by ISA AGENTUR. Jogl&Giny is located in Patergassen, 4 km from the Bad Kleinkirchheim Ski Area, offering free WiFi access, and a mountain-view terrace and balcony. Ubytovanie Chalet Jeanine by ISA AGENTUR sa nachádza v meste Plass 8 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Löwenherz

Haus Löwenherz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Löwenherz. Boasting garden views, Haus Löwenherz features accommodation with a patio and a kettle, around 4.4 km from Hirschsprunglift. Ubytovanie Haus Löwenherz sa nachádza v meste 30 Wiedweg (Rakúsko - Korutánsko).

Holiday Home Weissmann

Holiday Home Weissmann

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Weissmann. Situated in Mayerling in the Carinthia region, Holiday Home Weissmann has a terrace and mountain views. Private parking is available on site. Ubytovanie Holiday Home Weissmann sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhütte Badstube

Almhütte Badstube

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Almhütte Badstube. Set on a mountain, Almhütte Badstube is very quietly located 10 km from Patergassen, situated at 1,700 metres above sea-level in the Biosphärenpark... Ubytovanie Almhütte Badstube sa nachádza v meste Mitterdorf 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Maria

Ferienhaus Maria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Maria. Set in Patergassen, this holiday home is situated 7 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytovanie Ferienhaus Maria sa nachádza v meste Sankt Margarethen 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhaus Heidi Nockberge

Almhaus Heidi Nockberge

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Almhaus Heidi Nockberge. Located in Patergassen in the Carinthia region, Almhaus Heidi Nockberge features a balcony and mountain views. Ubytovanie Almhaus Heidi Nockberge sa nachádza v meste Patergassen (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 265 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Jupiter

Chalet Jupiter

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Jupiter. Chalet Jupiter in Patergassen features accommodation with free WiFi, 4.2 km from Hirschsprunglift and 4.2 km from Muldenlift. Ubytovanie Chalet Jupiter sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Weissmann

Apartment Weissmann

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Weissmann. Complete with a garden, Apartment Weissmann is situated in Patergassen, 3.3 km from Hirschsprunglift and 3.3 km from Muldenlift. Ubytovanie Apartment Weissmann sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kinderhotel Schneekönig

Kinderhotel Schneekönig

Ubytovanie (Hotel) Kinderhotel Schneekönig. Located in Patergassen, Kinderhotel Schneekönig features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. The hotel has family rooms. Ubytovanie Kinderhotel Schneekönig sa nachádza v meste Patergassen (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony

Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony

Ubytovanie (Apartmán) Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony. Apartmán Valley-View in Patergassen with Balcony sa nachádza v meste Patergassen. Bad Kleinkirchheim je vzdialený 3,8 km. Ubytovanie Valley-View Apartment in Patergassen with Balcony sa nachádza v meste Patergassen (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Neunhoeffer

Chalet Neunhoeffer

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Neunhoeffer. Boasting mountain views, Chalet Neunhoeffer offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 7 km from Hirschsprunglift. Ubytovanie Chalet Neunhoeffer sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxus-Penthouse Skyview / Bad Kleinkirchheim

Luxus-Penthouse Skyview / Bad Kleinkirchheim

Ubytovanie (Apartmán) Luxus-Penthouse Skyview / Bad Kleinkirchheim. Featuring garden views, Luxus-Penthouse Skyview / Bad Kleinkirchheim features accommodation with a patio and a kettle, around 3.3 km from Muldenlift. Ubytovanie Luxus-Penthouse Skyview / Bad Kleinkirchheim sa nachádza v meste Plass 26 Penthouse Top 3D (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heidi-Chalet

Heidi-Chalet

Ubytovanie (Horská chata) Heidi-Chalet. Heidi-Chalet is set in Patergassen, 350 metres from the Heidi Alm ski area. Ubytovanie Heidi-Chalet sa nachádza v meste Falkertsee 191 Falkert Heidialm (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 207 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)