Hľadať

Ubytovanie

Mobilní domek na Pálavě Apartmán

23. dubna, Pavlov, 692 01, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Mobilní domek na Pálavě. Located in Pavlov, Mobilní domek na Pálavě offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Mobilní domek na Pálavě sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Popis ubytovania Mobilní domek na Pálavě

A terrace is available on site and hiking can be enjoyed within close proximity of the apartment. Znojmo is 46 km from Mobilní domek na Pálavě, while Mikulov is 8 km away. The property is 36 km from Brno, and complimentary private parking is provided. The air-conditioned apartment consists of 3 bedrooms, a living room, a fully equipped kitchen with a fridge and a kettle, and 1 bathroom with a shower and free toiletries. A flat-screen TV is featured. The nearest airport is Brno–Turany Airport, 31 km from the accommodation. Located in Pavlov, Mobilní domek na Pálavě offers a restaurant, a garden and a barbecue.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné parkovisko

Iná ubytovanie v meste Pavlov

Apartmán Čtrnáct

9,8

Apartmán Čtrnáct

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Čtrnáct. Apartmán Čtrnáct is set in Pavlov. The air-conditioned accommodation is 36 km from Brno, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytovanie Apartmán Čtrnáct sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Prázdninový dům Pavlov

9,8

Prázdninový dům Pavlov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdninový dům Pavlov. Prázdninový dům Pavlov s terasou sa nachádza v obci Pavlov v Juhomoravskom kraji. Obec Laa an der Thaya je vzdialená 34 km. Ubytovanie Prázdninový dům Pavlov sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Rezidence Pálava

9,8

Rezidence Pálava

Ubytovanie (Apartmán) Rezidence Pálava. Ubytovacie zariadenie Rezidence Pálava s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Pavlov v Juhomoravskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Rezidence Pálava sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

U JOSÍFKA

9,8

U JOSÍFKA

Ubytovanie (Penzión) U JOSÍFKA. Penzión U JOSÍFKA sa nachádza v historickom centre obce Pavlov a ponúka klimatizované izby s bezplatným WiFi pripojením. Ubytovanie U JOSÍFKA sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie U JOSÍFKA má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión U JOSÍFKA momentálne evidujeme 85 recenzií.

Rezidence Pavlov

9,7

Rezidence Pavlov

Ubytovanie (Apartmány) Rezidence Pavlov. Apartmány Rezidence Pavlov sa nachádzajú v obci Pavlov. Ponúkajú klimatizáciu, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rezidence Pavlov sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Rezidence Pavlov má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Rezidence Pavlov momentálne evidujeme 8 recenzií.

Marináda Viniční dům

9,7

Marináda Viniční dům

Ubytovanie (Bed and breakfast) Marináda Viniční dům. Situated in Pavlov, 8 km from Mikulov, Marináda Viniční dům features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Marináda Viniční dům sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Ubytování Pavla

9,6

Ubytování Pavla

Ubytovanie (Privát) Ubytování Pavla. Privát Ubytování Pavla sa nachádza v Pavlove, 36 km od Brna. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytování Pavla sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytování Pavla má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Ubytování Pavla momentálne evidujeme 13 recenzií.

PALAVIA Apartments

9,5

PALAVIA Apartments

Ubytovanie (Penzión) PALAVIA Apartments. PALAVIA Apartments is offering accommodation in Pavlov. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie PALAVIA Apartments sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Penzion Nad jezerem

9,5

Penzion Nad jezerem

Ubytovanie (Penzión) Penzion Nad jezerem. Penzión Nad jazerem sa nachádza v Pavlove a ponúka záhradu, bar, gril a bezplatné Wi-Fi. Každá izba má kuchyňu a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Penzion Nad jezerem sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Nad jezerem má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Nad jezerem momentálne evidujeme 38 recenzií.

Rezidence Pálava

9,5

Rezidence Pálava

Ubytovanie (Apartmán) Rezidence Pálava. Located in Pavlov in the South Moravian region, Rezidence Pálava has a terrace and garden views. Ubytovanie Rezidence Pálava sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova

9,5

Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova

Ubytovanie (Apartmán) Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova. Štýlový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova, sa nachádza v obci Pavlov a naskytá sa z neho výhľad na hory. Ubytovanie Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Stylový apartmán č. 8 U Venuše, Pavlov u Mikulova momentálne evidujeme 36 recenzií.

Restaurace - Apartmány Bobule

9,4

Restaurace - Apartmány Bobule

Ubytovanie (Penzión) Restaurace - Apartmány Bobule. Ubytovanie Restaurace - Apartmány Bobule sa nachádza v centre vinohradníckej obce Pavlov, 1 km od jazera Nové Mlýny. Ubytovanie Restaurace - Apartmány Bobule sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Restaurace - Apartmány Bobule má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Restaurace - Apartmány Bobule momentálne evidujeme 202 recenzií.

Ubytování Pálavská Riviéra

9,4

Ubytování Pálavská Riviéra

Ubytovanie (Privát) Ubytování Pálavská Riviéra. Ubytovanie Pálavská Riviéra sa nachádza v meste Pavlov, 34 km od rakúskeho mestečka Laa an der Thaya. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytování Pálavská Riviéra sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytování Pálavská Riviéra má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Ubytování Pálavská Riviéra momentálne evidujeme 143 recenzií.

Apartmán U Venuše

9,3

Apartmán U Venuše

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Venuše. Apartmán U Venuše ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným WiFi pripojením a terasou v Pavlove. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán U Venuše sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmán U Venuše má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán U Venuše momentálne evidujeme 42 recenzií.

Apartmán Marianna

9,1

Apartmán Marianna

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Marianna. Located in Pavlov in the South Moravian region, Apartmán Marianna features a terrace and lake views. Ubytovanie Apartmán Marianna sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Dům Přátel Pavlova

9,1

Dům Přátel Pavlova

Ubytovanie (Penzión) Dům Přátel Pavlova. Set in Pavlov, Dům Přátel Pavlova features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Dům Přátel Pavlova sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Pálavské Apartmány

9,1

Pálavské Apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Pálavské Apartmány. Apartmány Pálavské sa nachádzajú v obci Pavlov v Českej republike. Ponúkajú vám káblovú TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Pálavské Apartmány sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Pálavské Apartmány má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Pálavské Apartmány momentálne evidujeme 697 recenzií.

Sousedi Pavlov

9

Sousedi Pavlov

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sousedi Pavlov. Ubytovacie zariadenie Sousedi Pavlov sa nachádza v Pavlove, 32 km od rakúskeho mesta Laa. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sousedi Pavlov sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Luxusní Apartmán Pavlov

9

Luxusní Apartmán Pavlov

Ubytovanie (Apartmán) Luxusní Apartmán Pavlov. Luxusní Apartmán Pavlov sa nachádza v obci Pavlov. Ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Luxusní Apartmán Pavlov sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Luxusní Apartmán Pavlov má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Luxusní Apartmán Pavlov momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmány U Venuše s velkou terasou

9

Apartmány U Venuše s velkou terasou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány U Venuše s velkou terasou. Apartmány U Venuše s velkou terasou sa nachádzajú v obci Pavlov v Juhomoravskom kraji a majú terasu. Ubytovanie Apartmány U Venuše s velkou terasou sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány U Venuše s velkou terasou má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartmány U Venuše s velkou terasou momentálne evidujeme 70 recenzií.

Luxusní Vinařská Villa

9

Luxusní Vinařská Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxusní Vinařská Villa. Luxusná Vinařská Villa Pavlov sa nachádza v meste obci Pavlov. Vila bola postavená v roku 2013 a ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným WiFi. Ubytovanie Luxusní Vinařská Villa sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Luxusní Vinařská Villa má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Luxusní Vinařská Villa momentálne evidujeme 31 recenzií.

VilaPavlov

9

VilaPavlov

Ubytovanie (Penzión) VilaPavlov. Ubytovanie VilaPavlov sa nachádza v obci Pavlov a ponúka zariadenia na vodné športy a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie VilaPavlov sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie VilaPavlov má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión VilaPavlov momentálne evidujeme 75 recenzií.

Ubytování Za Vinicí Pavlov

9

Ubytování Za Vinicí Pavlov

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování Za Vinicí Pavlov. Ubytování Za Vinicí Pavlov sa nachádza v meste Pavlov, 36 km od Brna a hosťom ponúka vodné športy a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ubytování Za Vinicí Pavlov sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytování Za Vinicí Pavlov má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Ubytování Za Vinicí Pavlov momentálne evidujeme 35 recenzií.

Hotel Pavlov

8,9

Hotel Pavlov

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pavlov. Hotel Pavlov sa nachádza v meste Pavlov, na brehu vodnej nádrže Nové Mlýny a ponúka izby s TV, moravskú reštauráciu, bezplatné parkovanie a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Hotel Pavlov sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hotel Pavlov má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Pavlov momentálne evidujeme 241 recenzií.

Ubytování Foltýn

8,8

Ubytování Foltýn

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Foltýn. Ubytování Foltýn is located in Pavlov and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Ubytování Foltýn sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Pálavské Vinohrady

8,7

Pálavské Vinohrady

Ubytovanie (Apartmány) Pálavské Vinohrady. Ubytovacie zariadenie Pálavské Vinohrady sa nachádza v obci Pavlov, na kopcoch uprostred vinohradov a len 100 metrov od vodnej nádrže Nové Mlýny. Ubytovanie Pálavské Vinohrady sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Pálavské Vinohrady má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmány Pálavské Vinohrady momentálne evidujeme 61 recenzií.

Penzion u Bednářů

8,2

Penzion u Bednářů

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Bednářů. Tento 3-hviezdičkový nefajčiarsky penzión sa nachádza v mestečku Pavlov, iba 500 metrov od vodnej nádrže Nové Mlýny. Ubytovanie Penzion u Bednářů sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion u Bednářů má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion u Bednářů momentálne evidujeme 368 recenzií.

Hotel IRIS

8,1

Hotel IRIS

Ubytovanie (Hotel) Hotel IRIS. Orea Wellness Hotel Iris sa nachádza uprostred CHKO Pálava, 1 km od vodnej nádrže Nové Mlýny. Ubytovanie Hotel IRIS sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hotel IRIS má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel IRIS momentálne evidujeme 177 recenzií.

Pavlov Devicky

7

Pavlov Devicky

Ubytovanie (Penzión) Pavlov Devicky. Penzión Pavlov Devicky vám ponúka ubytovanie so záhradou a s terasou v obci Pavlov. Ubytovanie Pavlov Devicky sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Pavlov Devicky má celkové hodnotenie 7. Pre Penzión Pavlov Devicky momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmán se sklípkem

Apartmán se sklípkem

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán se sklípkem. Located in Pavlov in the South Moravian region, Apartmán se sklípkem has a terrace and city views. Ubytovanie Apartmán se sklípkem sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Apartmán Apartmán se sklípkem nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Na Pálavě

Penzion Na Pálavě

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na Pálavě. Located in Pavlov, Penzion Na Pálavě features a garden, terrace and free WiFi. The guest house has family rooms. Ubytovanie Penzion Na Pálavě sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán u pláže s terasou

Apartmán u pláže s terasou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u pláže s terasou. Apartmán u pláže s terasou sa nachádza priamo na brehu rieky v meste Pavlov, 36 km od rakúskeho mestečka Laa an der Thaya. Ubytovanie Apartmán u pláže s terasou sa nachádza v meste Pavlov (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Apartmán Apartmán u pláže s terasou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování Pod hradem

Ubytování Pod hradem

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování Pod hradem. Ubytování Pod hradem sa nachádza v Pavlove a ponúka gril, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov. Ubytovanie Ubytování Pod hradem sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

U VENUŠE Apartmán č.1

U VENUŠE Apartmán č.1

Ubytovanie (Apartmán) U VENUŠE Apartmán č.1. Apartmán U VENUŠE č.1 sa nachádza v Pavlove a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Mesto Laa an der Thaya je vzdialené 32 km. Ubytovanie U VENUŠE Apartmán č.1 sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Mobilheim Za Vinicí

Mobilheim Za Vinicí

Ubytovanie (Apartmán) Mobilheim Za Vinicí. Mobilheim Za Vinicí is set in Pavlov and offers a bar, a garden and a terrace. The property has lake views and is 33 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Mobilheim Za Vinicí sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

cottage with swimming pool

cottage with swimming pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) cottage with swimming pool. Cottage with swimming pool is located in Pavlov and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie cottage with swimming pool sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

Chaloupka Pálava

Chaloupka Pálava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chaloupka Pálava. Located in Pavlov, Chaloupka Pálava provides accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytovanie Chaloupka Pálava sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).

CHALET BORŮVKA - biofarma na samotě v lesích

CHALET BORŮVKA - biofarma na samotě v lesích

Ubytovanie (Horská chata) CHALET BORŮVKA - biofarma na samotě v lesích. Boasting a sauna, CHALET BORŮVKA - biofarma na samotě v lesích is set in Pavlov. There is an in-house restaurant and free private parking. Ubytovanie CHALET BORŮVKA - biofarma na samotě v lesích sa nachádza v meste Pavlov (Česko).

Apartmány Pavlov 47

Apartmány Pavlov 47

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Pavlov 47. Featuring lake views, Apartmány Pavlov 47 in Pavlov features accommodation and a terrace. Ubytovanie Apartmány Pavlov 47 sa nachádza v meste Pavlov (Česko - Juhomoravský kraj).