Hľadať

Ubytovanie

Na domečku Apartmány

Bořetice, Bořetice, 691 08, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Na domečku. Situated in Bořetice, 36 km from Brno, Na domečku features a garden and free WiFi. Ubytovanie Na domečku sa nachádza v meste Bořetice (Česko - Juhomoravský kraj).

Popis ubytovania Na domečku

The nearest airport is Brno–Turany Airport, 29 km from the accommodation. Some units also have a kitchen equipped with a microwave, a fridge, and a stovetop. A terrace is available on site and cycling can be enjoyed within close proximity of the apartment. Situated in Bořetice, 36 km from Brno, Na domečku features a garden and free WiFi. Mikulov is 20 km from Na domečku, while Lednice is 13 km from the property.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené

Iná ubytovanie v meste Bořetice

Ubytování u rybníka Bořetice

9,9

Ubytování u rybníka Bořetice

Ubytovanie (Penzión) Ubytování u rybníka Bořetice. Set in Bořetice, Ubytování u rybníka Bořetice has a shared lounge, BBQ facilities, terrace, and free WiFi. Guests can enjoy lake views. Ubytovanie Ubytování u rybníka Bořetice sa nachádza v meste Bořetice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Ubytování u rybníka Bořetice má celkové hodnotenie 9,9. Pre Penzión Ubytování u rybníka Bořetice momentálne evidujeme 7 recenzií.

U Ořecha

9,5

U Ořecha

Ubytovanie (Apartmány) U Ořecha. Ubytovanie U Ořecha sa nachádza v obci Bořetice, 48 km od rakúskej obce Laa an der Thaya. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie U Ořecha sa nachádza v meste Bořetice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie U Ořecha má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány U Ořecha momentálne evidujeme 128 recenzií.

Apartmány u Bystřických

9,3

Apartmány u Bystřických

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Bystřických. Apartmány u Bystřických sa nachádzajú v meste Bořetice a ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie a TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány u Bystřických sa nachádza v meste Bořetice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány u Bystřických má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány u Bystřických momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzion pod Kraví horou

9,2

Penzion pod Kraví horou

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Kraví horou. Penzión pod Kraví horou sa nachádza v obci Bořetice a ponúka terasu. Z penziónu je výhľad na jazero. Každá izba penziónu je vybavená balkónom. Ubytovanie Penzion pod Kraví horou sa nachádza v meste Bořetice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion pod Kraví horou má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion pod Kraví horou momentálne evidujeme 162 recenzií.

Hotel Kravi Hora

9,1

Hotel Kravi Hora

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kravi Hora. Hotel Kraví Hora sa nachádza uprostred viníc v obci Bořetice. Má vlastnú vínnu pivnicu. Ubytovanie Hotel Kravi Hora sa nachádza v meste Bořetice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Hotel Kravi Hora má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Kravi Hora momentálne evidujeme 545 recenzií.

Penzion Bernardýn

9

Penzion Bernardýn

Ubytovanie (Hotel) Penzion Bernardýn. Penzión Bernardýn ponúka ubytovanie v mestečku Bořetice, spolu so službou organizácie výletov a terasou, ako aj bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Bernardýn sa nachádza v meste Bořetice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Bernardýn má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Penzion Bernardýn momentálne evidujeme 63 recenzií.

Penzion Jako Ze Škatulky

8,9

Penzion Jako Ze Škatulky

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jako Ze Škatulky. Penzión Jako Ze Škatulky sa nachádza v obci Bořetice a ponúka záhradu a spoločenskú miestnosť. V izbách je k dispozícii kúpeľňa a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Jako Ze Škatulky sa nachádza v meste Bořetice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Jako Ze Škatulky má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Jako Ze Škatulky momentálne evidujeme 150 recenzií.

Penzion u Ivana

8,2

Penzion u Ivana

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Ivana. Penzión u Ivana sa nachádza v obci Bořetice. K dispozícii máte terasu a spoločný salónik. Recepcia je otvorená nepretržite. Ubytovanie Penzion u Ivana sa nachádza v meste Bořetice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion u Ivana má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion u Ivana momentálne evidujeme 41 recenzií.

Moravské ubytování

6,2

Moravské ubytování

Ubytovanie (Vidiecky dom) Moravské ubytování. Moravské ubytovanie s grilom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Bořeticiach. Ubytovanie Moravské ubytování sa nachádza v meste Bořetice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Moravské ubytování má celkové hodnotenie 6,2. Pre Vidiecky dom Moravské ubytování momentálne evidujeme 12 recenzií.

Friendly house in Bořetice

Friendly house in Bořetice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Friendly house in Bořetice. Situated in Bořetice, Friendly house in Bořetice features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Friendly house in Bořetice sa nachádza v meste Bořetice (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Dovolenkový dom Friendly house in Bořetice nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Dětský svět nedaleko Kraví Hory

Dětský svět nedaleko Kraví Hory

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dětský svět nedaleko Kraví Hory. Situated in Bořetice in the South Moravian region, Dětský svět nedaleko Kraví Hory has a balcony and garden views. Ubytovanie Dětský svět nedaleko Kraví Hory sa nachádza v meste Bořetice (Česko - Juhomoravský kraj).

Vila dům Emma

Vila dům Emma

Ubytovanie (Vila) Vila dům Emma. Boasting a private pool and garden views, Vila dům Emma is situated in Bořetice. Ubytovanie Vila dům Emma sa nachádza v meste Bořetice (Česko - Juhomoravský kraj).

Vinný sklep Kraví Hora Bořetice

Vinný sklep Kraví Hora Bořetice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vinný sklep Kraví Hora Bořetice. Vinný sklep Kraví Hora Bořetice is located in Bořetice and offers a garden and a terrace. The accommodation is 46 km from Laa an der Thaya. Ubytovanie Vinný sklep Kraví Hora Bořetice sa nachádza v meste Bořetice (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán u Révy

Apartmán u Révy

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Révy. Offering free WiFi and lake views, Apartmán u Révy is an accommodation located in Bořetice. Ubytovanie Apartmán u Révy sa nachádza v meste Bořetice (Česko - Juhomoravský kraj).