Hľadať

Ubytovanie

Na Kozím plácku Apartmán

Liliová 21, Jindřichův Hradec, 377 01, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Na Kozím plácku. Set in Jindrichuv Hradec, just 0.5 km from Chateau Jindřichův Hradec, Na Kozím plácku offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Na Kozím plácku sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Na Kozím plácku

5 km from Chateau Jindřichův Hradec, Na Kozím plácku offers accommodation with a terrace and free WiFi. Guests at the apartment can enjoy cycling nearby, or make the most of the garden. Jeden z bestsellerov v destinácii Jindrichuv Hradec Set in Jindrichuv Hradec, just 0. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Na Kozím plácku

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • TV s plochou obrazovkou
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Balkón
 • Terasa
 • Záhrada
 • Aquapark Mimo ubytovania
 • Jazda na koni Mimo ubytovania
 • Bowling Mimo ubytovania
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Výhľad
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Jindřichŭv Hradec

Penzion-apartmán Souček

9,8

Penzion-apartmán Souček

Ubytovanie (Penzión) Penzion-apartmán Souček. Located in Jindrichuv Hradec and with Chateau Jindřichův Hradec reachable within 700 metres, Penzion-apartmán Souček provides a garden, non-smoking rooms,... Ubytovanie Penzion-apartmán Souček sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion-apartmán Souček má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion-apartmán Souček momentálne evidujeme 5 recenzií.

Privat Buk 100

9,8

Privat Buk 100

Ubytovanie (Apartmány) Privat Buk 100. Located in Jindrichuv Hradec, Privat Buk 100 offers self-catering accommodation with free WiFi. The property boasts views of the garden and is 3. Ubytovanie Privat Buk 100 sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Buk 100 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Privat Buk 100 momentálne evidujeme 74 recenzií.

Penzionek JH

9,8

Penzionek JH

Ubytovanie (Penzión) Penzionek JH. Penzionek JH ponúka ubytovanie v Jindřichovom Hradci, 5 minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie Penzionek JH sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzionek JH má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzionek JH momentálne evidujeme 294 recenzií.

Apartmán v Podzámčí

9,8

Apartmán v Podzámčí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Podzámčí. Offering free WiFi and garden views, Apartmán v Podzámčí is an accommodation set in Jindrichuv Hradec. Ubytovanie Apartmán v Podzámčí sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pražská 116/II

9,7

Pražská 116/II

Ubytovanie (Apartmán) Pražská 116/II. Boasting a garden and a terrace, Pražská 116/II offers accommodation in Jindrichuv Hradec with free WiFi and garden views. Ubytovanie Pražská 116/II sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pražská 116/II má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Pražská 116/II momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmány Jindřichův Hradec

9,7

Apartmány Jindřichův Hradec

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Jindřichův Hradec. Apartmány Jindřichův Hradec sa nachádzajú v meste Jindřichův Hradec, 52 km od Českých Budějovíc. K dispozícii máte gril. Mesto Gmünd je vzdialené 57 km. Ubytovanie Apartmány Jindřichův Hradec sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Jindřichův Hradec má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Jindřichův Hradec momentálne evidujeme 131 recenzií.

Apartmany U Papoušků

9,7

Apartmany U Papoušků

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany U Papoušků. Situated within 1.4 km of Chateau Jindřichův Hradec in Jindrichuv Hradec, Apartmany U Papoušků features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartmany U Papoušků sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany U Papoušků má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmany U Papoušků momentálne evidujeme 61 recenzií.

Apartmány Šetkova vila

9,6

Apartmány Šetkova vila

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Šetkova vila. Situated in Jindrichuv Hradec, Apartmány Šetkova vila features free WiFi, and guests can enjoy a garden, a bar and a shared lounge. Ubytovanie Apartmány Šetkova vila sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Šetkova vila má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány Šetkova vila momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion U Papoušků

9,6

Penzion U Papoušků

Ubytovanie (Hostinec) Penzion U Papoušků. Penzión U Papoušků sa nachádza v meste Jindřichův Hradec v Českej republike. Zámok Jindřichův Hradec je vzdialený 400 metrov. Ubytovanie Penzion U Papoušků sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Papoušků má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hostinec Penzion U Papoušků momentálne evidujeme 225 recenzií.

Apartmány č.p. 4/I

9,6

Apartmány č.p. 4/I

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány č.p. 4/I. Apartmány ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet vo všetkých priestoroch v centre Jindřichovho Hradca, len... Ubytovanie Apartmány č.p. 4/I sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány č.p. 4/I má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartmány č.p. 4/I momentálne evidujeme 21 recenzií.

Penzion Keramika

9,6

Penzion Keramika

Ubytovanie (Penzión) Penzion Keramika. Penzión Keramika sa nachádza v malej dedine Děbolín 3 km od Jindřichovho Hradca a jeho historického zámku. Ubytovanie Penzion Keramika sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Keramika má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Keramika momentálne evidujeme 65 recenzií.

Penzion Na Samotách

9,6

Penzion Na Samotách

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Na Samotách. Boasting a swimming pool, a garden and a bar and views of the lake, Penzion Na Samotách is situated in Jindrichuv Hradec and features accommodation with... Ubytovanie Penzion Na Samotách sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na Samotách má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Penzion Na Samotách momentálne evidujeme 174 recenzií.

Apartman U Hippolyta

9,6

Apartman U Hippolyta

Ubytovanie (Apartmán) Apartman U Hippolyta. Situated in Jindrichuv Hradec, just 1.4 km from Chateau Jindřichův Hradec, Apartman U Hippolyta features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartman U Hippolyta sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman U Hippolyta má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman U Hippolyta momentálne evidujeme 14 recenzií.

Wellness Penzion Palice

9,5

Wellness Penzion Palice

Ubytovanie (Penzión) Wellness Penzion Palice. Penzión Wellness Palice sa nachádza v Jindřichovom Hradci, 1,1 km od zámku v Jindřichovom Hradci. Ubytovanie Wellness Penzion Palice sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Penzion Palice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Wellness Penzion Palice momentálne evidujeme 407 recenzií.

Studio

9,5

Studio

Ubytovanie (Apartmán) Studio. Set in Jindrichuv Hradec, 1.5 km from Chateau Jindřichův Hradec, Studio offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour... Ubytovanie Studio sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Studio má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Studio momentálne evidujeme 109 recenzií.

Penzion Kapitan

9,5

Penzion Kapitan

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kapitan. Penzión Kapitan je malý penzión nachádzajúci sa len 1 km od centra mesta Jindřichův Hradec. Ponúka záhradu a úschovňu bicyklov. Ubytovanie Penzion Kapitan sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kapitan má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Kapitan momentálne evidujeme 110 recenzií.

Penzion Kasper Cyklopenzion

9,5

Penzion Kasper Cyklopenzion

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kasper Cyklopenzion. Tento penzión sa nachádza len 50 metrov od zámku v Jindřichovom Hradci, má súkromnú kaviareň s barom a nádhernú terasu na nádvorí. Ubytovanie Penzion Kasper Cyklopenzion sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kasper Cyklopenzion má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Kasper Cyklopenzion momentálne evidujeme 477 recenzií.

Penzion Mika

9,5

Penzion Mika

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mika. Located in Jindrichuv Hradec and within 1.4 km of Chateau Jindřichův Hradec, Penzion Mika features a garden, non-smoking rooms, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Mika sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Mika má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Mika momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartment BENCI

9,5

Apartment BENCI

Ubytovanie (Apartmán) Apartment BENCI. Located 1.8 km from Chateau Jindřichův Hradec in Jindrichuv Hradec, this apartment features a garden with a seasonal outdoor pool and a barbecue. Ubytovanie Apartment BENCI sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment BENCI má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment BENCI momentálne evidujeme 41 recenzií.

Penzion U Tomáše

9,4

Penzion U Tomáše

Ubytovanie (Apartmán) Penzion U Tomáše. Located in Jindrichuv Hradec, this apartment features free WiFi. The apartment is 200 metres from Chateau Jindřichův Hradec. Ubytovanie Penzion U Tomáše sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán U Kláštera

9,4

Apartmán U Kláštera

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Kláštera. Apartmán U Kláštera is a property situated in Jindrichuv Hradec near Chateau Jindřichův Hradec. Ubytovanie Apartmán U Kláštera sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán U Kláštera má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán U Kláštera momentálne evidujeme 74 recenzií.

Apartments 163/I

9,3

Apartments 163/I

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 163/I. Apartments 163/I ponúka nefajčiarske ubytovanie v Jindřichovom Hradci, 200 metrov od zámku Jindřichův Hradec. Ubytovanie Apartments 163/I sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments 163/I má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartments 163/I momentálne evidujeme 35 recenzií.

Penzion Černej pták

9,3

Penzion Černej pták

Ubytovanie (Penzión) Penzion Černej pták. Penzión Černej pták sa nachádza v Jindřichovom Hradci, 300 metrov od zámku Jindřichův Hradec. Ubytovanie Penzion Černej pták sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Černej pták má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Černej pták momentálne evidujeme 208 recenzií.

Pension U Starýho Dubu

9,3

Pension U Starýho Dubu

Ubytovanie (Penzión) Pension U Starýho Dubu. Penzión U Starýho Dubu nájdete v idylickom prostredí na okraji dediny Rodvínov, 4 km od impozantného historického mesta Jindřichův Hradec. Ubytovanie Pension U Starýho Dubu sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension U Starýho Dubu má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Pension U Starýho Dubu momentálne evidujeme 12 recenzií.

Penzion u muzea

9,2

Penzion u muzea

Ubytovanie (Penzión) Penzion u muzea. Located in Jindrichuv Hradec, Penzion u muzea provides free WiFi. The property features a restaurant and Chateau Jindřichův Hradec is 200 metres away. Ubytovanie Penzion u muzea sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u muzea má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion u muzea momentálne evidujeme 8 recenzií.

Florian Palace

9,2

Florian Palace

Ubytovanie (Hotel) Florian Palace. Set in Jindrichuv Hradec, Florian Palace is a 5-minute walk from Chateau Jindřichův Hradec. This 4-star hotel offers luggage storage space. Ubytovanie Florian Palace sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Florian Palace má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Florian Palace momentálne evidujeme 39 recenzií.

Penzion U Lucerny

9,2

Penzion U Lucerny

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Lucerny. Tento penzión sa nachádza v historickom centre mesta Jindřichův Hradec a ponúka vám izby s bezplatným Wi-Fi a so satelitnou TV. Ubytovanie Penzion U Lucerny sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Lucerny má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion U Lucerny momentálne evidujeme 216 recenzií.

Na Útesu

9,1

Na Útesu

Ubytovanie (Apartmány) Na Útesu. Offering a terrace and views of the garden, Na Útesu is located in Jindrichuv Hradec in the South Bohemia Region, 1. Ubytovanie Na Útesu sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Na Útesu má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Na Útesu momentálne evidujeme 80 recenzií.

Dům Avalon

9

Dům Avalon

Ubytovanie (Penzión) Dům Avalon. Tento penzión z 15. storočia sa nachádza iba 500 metrov od zámku Jindřichův Hradec, priamo pri jazere Vajgar. Ubytovanie Dům Avalon sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dům Avalon má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Dům Avalon momentálne evidujeme 95 recenzií.

Penzion Dobré Časy

9

Penzion Dobré Časy

Ubytovanie (Penzión) Penzion Dobré Časy. Penzión Dobré Časy sídli v bývalom vodnom mlyne z 15. storočia situovanom v malebnej lokalite pri rieke, 2 km od centra mesta Jindřichův Hradec. Ubytovanie Penzion Dobré Časy sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Dobré Časy má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Dobré Časy momentálne evidujeme 208 recenzií.

Penzion Pod Zamkem

9

Penzion Pod Zamkem

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pod Zamkem. Penzión Pod Zámkem sa nachádza na brehu rieky Nežárka v meste Jindřichův Hradec, priamo naproti zámku a len 130 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Penzion Pod Zamkem sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pod Zamkem má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Pod Zamkem momentálne evidujeme 355 recenzií.

Penzion-statek U pejska a kočičky

8,8

Penzion-statek U pejska a kočičky

Ubytovanie (Penzión) Penzion-statek U pejska a kočičky. Penzión U pejska a kočičky sa nachádza na pokojnom mieste uprostred prírody, 6 km od zámku Jindřichův Hradec. Ubytovanie Penzion-statek U pejska a kočičky sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion-statek U pejska a kočičky má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion-statek U pejska a kočičky momentálne evidujeme 32 recenzií.

Penzion Na 15. Poledníku

8,8

Penzion Na 15. Poledníku

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na 15. Poledníku. Penzión Na 15. Poledníku sa nachádza v centre mesta Jindřichův Hradec a ponúka výhľad na kostol Nanebovzatia Panny Márie. Ubytovanie Penzion Na 15. Poledníku sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na 15. Poledníku má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Na 15. Poledníku momentálne evidujeme 199 recenzií.

Hotel Bílá Paní

8,7

Hotel Bílá Paní

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bílá Paní. Hotel Bílá Pani sa nachádza v Jindřichovom Hradci, len 50 metrov od zámku a námestia. Ponúka reštauráciu s letnou terasou. Ubytovanie Hotel Bílá Paní sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bílá Paní má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Bílá Paní momentálne evidujeme 565 recenzií.

Penzion Měšťan

8,7

Penzion Měšťan

Ubytovanie (Penzión) Penzion Měšťan. Guests can dine in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. At Penzion Měšťan every room has a private bathroom. Ubytovanie Penzion Měšťan sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Měšťan má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Měšťan momentálne evidujeme 131 recenzií.

Penzion Eva

8,7

Penzion Eva

Ubytovanie (Penzión) Penzion Eva. Malý penzión Eva sa nachádza len 800 metrov od železničnej a autobusovej stanice Jindřichův Hradec. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Eva sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Eva má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Eva momentálne evidujeme 35 recenzií.

Penzion Panama

8,6

Penzion Panama

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panama. Penzión Panama sa nachádza 10 minút chôdze od centra Jindřichovho Hradca. Ponúka ubytovanie v pokojnom prostredí, v tesnej blízkosti rybníka Vajgar. Ubytovanie Penzion Panama sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Panama má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Panama momentálne evidujeme 62 recenzií.

Penzion Iga

8,6

Penzion Iga

Ubytovanie (Penzión) Penzion Iga. Located in Jindrichuv Hradec village centre, Penzion Iga is just 50 metres from Vajgar Lake. Wi-Fi is available to all guests free of charge. Ubytovanie Penzion Iga sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Many Peny

8,1

Penzion Many Peny

Ubytovanie (Penzión) Penzion Many Peny. Offering a barbecue and terrace, Penzion Many Peny is set in Jindrichuv Hradec in the South Bohemia Region. Ubytovanie Penzion Many Peny sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Many Peny má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Many Peny momentálne evidujeme 128 recenzií.

Svecova kolej

8,1

Svecova kolej

Ubytovanie (Penzión) Svecova kolej. Penzión Švecova kolej sa nachádza v meste Jindřichův Hradec, 1,6 km od Zámku Jindřichův Hradec. Ubytovanie Svecova kolej sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Svecova kolej má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Svecova kolej momentálne evidujeme 252 recenzií.

Hotel Concertino Zlatá Husa

8,1

Hotel Concertino Zlatá Husa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Concertino Zlatá Husa. Rodinou vedený hotel Concertino v srdci mesta Jindřichův Hradec ponúka prvotriednu českú i medzinárodnú kuchyňu, zdarma Wi-Fi pripojenie a izby s vlastným... Ubytovanie Hotel Concertino Zlatá Husa sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Concertino Zlatá Husa má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Concertino Zlatá Husa momentálne evidujeme 215 recenzií.

Penzion Pankejk (bývalý Gentleman)

8

Penzion Pankejk (bývalý Gentleman)

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pankejk (bývalý Gentleman). Located in the centre of Jindrichuv Hradec, within 30 minutes’ drive to the Červená Lhota or Hluboká nad Vltavou Chateaus, Penzion Pankejk offers an indoor... Ubytovanie Penzion Pankejk (bývalý Gentleman) sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pankejk (bývalý Gentleman) má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Pankejk (bývalý Gentleman) momentálne evidujeme 97 recenzií.

Hotel Vajgar

7,9

Hotel Vajgar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vajgar. Hotel Vajgar sa nachádza v centre mesta Jindřichův Hradec, len 50 metrov od jazera Vajgar a 400 metrov od hradu a zámku Jindřichův Hradec. Ubytovanie Hotel Vajgar sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Vajgar má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Vajgar momentálne evidujeme 293 recenzií.

Penzion Iga

7,4

Penzion Iga

Ubytovanie (Penzión) Penzion Iga. Boasting a garden, Penzion Iga is situated in Jindrichuv Hradec in the South Bohemia region, 400 metres from Chateau Jindřichův Hradec. Ubytovanie Penzion Iga sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grand hotel Černý Orel

7,1

Grand hotel Černý Orel

Ubytovanie (Hotel) Grand hotel Černý Orel. Centrally located in Jindrichuv Hradec, the Grand hotel Černý Orel is set in a building dates back to the 17th century and offers rooms with bathroom with... Ubytovanie Grand hotel Černý Orel sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Grand hotel Černý Orel má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hotel Grand hotel Černý Orel momentálne evidujeme 526 recenzií.

Penzion U Tkadlen

6,5

Penzion U Tkadlen

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Tkadlen. Tento penzión sa nachádza na brehu rieky Nežárka priamo pod zámkom Jindřichův Hradec. Ubytovanie Penzion U Tkadlen sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Tkadlen má celkové hodnotenie 6,5. Pre Penzión Penzion U Tkadlen momentálne evidujeme 74 recenzií.

Vila Rudi

Vila Rudi

Ubytovanie (Privát) Vila Rudi. Set in Jindrichuv Hradec, Vila Rudi offers free WiFi, and guests can enjoy a garden, a bar and a shared lounge. Ubytovanie Vila Rudi sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Privát Vila Rudi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmánový dům Jindřichův Hradec

Apartmánový dům Jindřichův Hradec

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dům Jindřichův Hradec. Apartmánový dům Jindřichův Hradec provides a garden, as well as accommodation with free WiFi and a kitchen in Jindrichuv Hradec, 2 km from Chateau... Ubytovanie Apartmánový dům Jindřichův Hradec sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Apartmánový dům Jindřichův Hradec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán s terasou v patře

Apartmán s terasou v patře

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s terasou v patře. Set in Jindrichuv Hradec in the South Bohemia region, Apartmán s terasou v patře features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartmán s terasou v patře sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česko - Juhočeský kraj).

Airpenzion

Airpenzion

Ubytovanie (Hostinec) Airpenzion. Set within 1.3 km of Chateau Jindřichův Hradec, Air Penzion LKJH in Jindrichuv Hradec has a number of amenities including a terrace. Free WiFi is... Ubytovanie Airpenzion sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U Zlaté hvězdy III

U Zlaté hvězdy III

Ubytovanie (Apartmán) U Zlaté hvězdy III. U Zlaté hvězdy III in Jindrichuv Hradec provides accommodation with free WiFi, 100 metres from Chateau Jindřichův Hradec. Ubytovanie U Zlaté hvězdy III sa nachádza v meste Jindřichŭv Hradec (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)