Hľadať

Ubytovanie

Nice apartment in Idrija with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms Apartmán

5280 Idrija, Slovinsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Idrija with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Idrija with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms is situated in Idrija. The accommodation is 40 km from Trieste. Ubytovanie Nice apartment in Idrija with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Nice apartment in Idrija with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Idrija with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms is situated in Idrija. Ljubljana is 42 km from Nice apartment in Idrija with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms. The property has a sauna. This apartment has a living room and a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop. The apartment provides a barbecue. The accommodation is 40 km from Trieste.

Vybavenie ubytovania Nice apartment in Idrija with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Chladnička
 • Sauna
 • Sprchovací kút
 • Krb
 • Kúrenie
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Vonkajší nábytok
 • Gril
 • Vybavenie na grilovanie
 • Bezdrôtové pripojenie na internet
 • Výhľad na hory

Iná ubytovanie v meste Idrija

Na Kupčku Estate

9,9

Na Kupčku Estate

Ubytovanie (Vila) Na Kupčku Estate. Na Kupčku Estate is set in Idrija and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Na Kupčku Estate sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma na Starem Placu

9,9

Apartma na Starem Placu

Ubytovanie (Apartmány) Apartma na Starem Placu. Boasting a bar, a garden, and a terrace, Apartma na Starem Placu features accommodation in Idrija with free WiFi and river views. Ubytovanie Apartma na Starem Placu sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome country home HoLiDay

9,7

Awesome country home HoLiDay

Ubytovanie (Apartmán) Awesome country home HoLiDay. Located 1.5 km from the centre of Črni Vrh, Awesome country home HoLiDay offers modernly furnished self-catering accommodation with free Wi-Fi. Ubytovanie Awesome country home HoLiDay sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sever

9

Apartment Sever

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sever. Apartment Sever is situated in Idrija and offers a terrace. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment Sever sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Jozef

8,7

Hotel Jozef

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jozef. Hotel Jozef sa nachádza priamo pri rieke Idrica, 1 km od centra mesta Idrija. Ponúka Wi-Fi pripojenie na internet zdarma a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Hotel Jozef sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Kmečki Hram

8,6

Guest House Kmečki Hram

Ubytovanie (Penzión) Guest House Kmečki Hram. Offering an à la carte restaurant, Guest House Kmečki Hram is located in Idrija and provides rooms with free WiFi access. Ubytovanie Guest House Kmečki Hram sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Skafar

8,6

Guesthouse Skafar

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Skafar. Set in Idrija, Guesthouse Skafar offers a restaurant and free WiFi throughout the property. This 3-star guest house offers a concierge service. Ubytovanie Guesthouse Skafar sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Estate Marjetin dom

8,6

Estate Marjetin dom

Ubytovanie (Dovolenkový park) Estate Marjetin dom. Set in Idrija, Estate Marjetin dom offers accommodation with free WiFi and free private parking. The holiday park offers a terrace. Ubytovanie Estate Marjetin dom sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Idrija

8,4

Hostel Idrija

Ubytovanie (Hostel) Hostel Idrija. Hostel Idrija je obklopený zeleňou a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné parkovisko, salónik a spoločnú kuchyňu s chladničkou, sporákom a kuchynským... Ubytovanie Hostel Idrija sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Alpski vrt

7,8

Apartma Alpski vrt

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Alpski vrt. Featuring accommodation with a balcony, Apartma Alpski vrt is located in Vojsko. Ubytovanie Apartma Alpski vrt sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing home in Idrija with WiFi and 4 Bedrooms

Amazing home in Idrija with WiFi and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Idrija with WiFi and 4 Bedrooms. Amazing home in Idrija with WiFi and 4 Bedrooms is located in Idrija and offers barbecue facilities. Ubytovanie Amazing home in Idrija with WiFi and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 352 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivanović

Apartments Ivanović

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ivanović. Featuring a garden, Apartments Ivanović offers accommodation in Idrija with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartments Ivanović sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko).

Private Room Slabnik - Idrija UNESCO

Private Room Slabnik - Idrija UNESCO

Ubytovanie (Privát) Private Room Slabnik - Idrija UNESCO. Located in Idrija, 42 km from Postojna, Private Room Slabnik - Idrija UNESCO provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Private Room Slabnik - Idrija UNESCO sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko).

ZRM center

ZRM center

Ubytovanie (Apartmán) ZRM center. ZRM center is located in Idrija and offers a terrace. The accommodation is 44 km from Trieste. Ljubljana is 38 km from the apartment. Ubytovanie ZRM center sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko).

Lux apartments - Pasja Grofica Idrija

Lux apartments - Pasja Grofica Idrija

Ubytovanie (Privát) Lux apartments - Pasja Grofica Idrija. Situated in Idrija, 41 km from Postojna, Lux apartments - Pasja Grofica Idrija features a bar and free WiFi. Ubytovanie Lux apartments - Pasja Grofica Idrija sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slabnik Nature Escape

Slabnik Nature Escape

Ubytovanie (Bed and breakfast) Slabnik Nature Escape. Slabnik Nature Escape is set in Idrija and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Slabnik Nature Escape sa nachádza v meste Idrija (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)