Hľadať

Ubytovanie

Nikolaus und Evelyn Astner, Ferienwohnungen Apartmány

125 Tröpolach, 9631 Tröpolach, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Nikolaus und Evelyn Astner, Ferienwohnungen. Nikolaus und Evelyn Astner, Ferienwohnungen has garden views, free WiFi and free private parking, set in Tröpolach, 200 metres from Nassfeld. Ubytovanie Nikolaus und Evelyn Astner, Ferienwohnungen sa nachádza v meste Tröpolach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Nikolaus und Evelyn Astner, Ferienwohnungen

There is a garden with a barbecue at this property and guests can go hiking and skiing nearby. The apartment offers a terrace. The nearest airport is Klagenfurt Airport, 80 km from Nikolaus und Evelyn Astner, Ferienwohnungen. Jeden z bestsellerov v Tropolach Nikolaus und Evelyn Astner, Ferienwohnungen has garden views, free WiFi and free private parking, set in Tröpolach, 200 metres from Nassfeld. Fitted with a balcony, the units feature a flat-screen TV and a private bathroom with shower.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Nefajčiarske izby

Vybavenie ubytovania Nikolaus und Evelyn Astner, Ferienwohnungen

 • Toaletný papier
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút
 • Posteľná bielizeň
 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Balkón
 • Terasa
 • Záhrada
 • Kávovar
 • Výhľad na hory
 • Výhľad do záhrady
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Úschovňa lyží
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Stolný tenis
 • Lyžovanie
 • Golfové ihrisko (do 3 km)za príplatok
 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitné kanály
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Hasiace prístroje
 • Detektory dymu
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby
 • Hostia majú k dispozícii teplomery
 • K dispozícii je lekárnička
 • Nainštalované čističky vzduchu

Iná ubytovanie v meste Tröpolach

Apartment Steinkellner

9,8

Apartment Steinkellner

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Steinkellner. Located in Tröpolach, less than 1 km from Nassfeld, Apartment Steinkellner provides accommodation with a garden, free WiFi and an ATM. Ubytovanie Apartment Steinkellner sa nachádza v meste Tröpolach 140 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Eder

9,8

Gästehaus Eder

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Eder. Situated 500 metres from Millennium Express, Gästehaus Eder offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Gästehaus Eder sa nachádza v meste Tröpolach 29 (Rakúsko - Korutánsko).

Fewo-Stattmann

9,8

Fewo-Stattmann

Ubytovanie (Apartmány) Fewo-Stattmann. Situated in Tröpolach in the Carinthia region and Nassfeld reachable within 500 metres, Fewo-Stattmann features accommodation with free WiFi, a children's... Ubytovanie Fewo-Stattmann sa nachádza v meste Tropolach 43 (Rakúsko - Korutánsko).

Burgls Apartmenthaus

9,8

Burgls Apartmenthaus

Ubytovanie (Apartmány) Burgls Apartmenthaus. Apartmánový dom Burgls bol otvorený v júni 2014 a nachádza sa v obci Tröpolach, len 500 metrov od lanovky Millennium Express, ktorá premáva do lyžiarskeho... Ubytovanie Burgls Apartmenthaus sa nachádza v meste Tröpolach 68 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FeWo Wassertheurer

9,7

FeWo Wassertheurer

Ubytovanie (Apartmány) FeWo Wassertheurer. Ubytovacie zariadenie FeWo Wassertheurer sa nachádza v obci Tröpolach 100 metrov od lyžiarskeho strediska Nassfeld a ponúka úschovňu lyží a bicyklov, ako... Ubytovanie FeWo Wassertheurer sa nachádza v meste Tröpolach 122 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

56er herzog apartments

9,6

56er herzog apartments

Ubytovanie (Apartmány) 56er herzog apartments. Located in the center of Tröpolach in the skiregion Nassfeld-Pressegger See, the family-run 56er herzog apartments is only 300 metres from the... Ubytovanie 56er herzog apartments sa nachádza v meste Tröpolach 56 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Umfahrer

9,6

Appartements Umfahrer

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Umfahrer. Just 150 metres from the Millennium Express Cable Car leading into the Nassfeld Ski Area, Appartements Umfahrer is located in the centre of Tröpolach. Ubytovanie Appartements Umfahrer sa nachádza v meste Tröpolach 53 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Katzer

9,6

Apartment Katzer

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katzer. Apartmán Katzer sa nachádza v meste Tröpolach, len 100 metrov od stanice lanovky Millenium Express v lyžiarskom stredisku Nassfeld. Ubytovanie Apartment Katzer sa nachádza v meste Tröpolach 75 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Warmuth

9,6

Apartment Warmuth

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Warmuth. Featuring a garden, Apartment Warmuth offers accommodation in Tröpolach with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Warmuth sa nachádza v meste Tröpolach 103 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Scheiblauer

9,5

Haus Scheiblauer

Ubytovanie (Apartmány) Haus Scheiblauer. Haus Scheiblauer enjoys a quiet location 350 metres from the Nassfeld skiing and hiking area in Southern Carinthia. Ubytovanie Haus Scheiblauer sa nachádza v meste Tröpolach 107 (Rakúsko - Korutánsko).

Gästehaus Berger

9,5

Gästehaus Berger

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Berger. Rodinou prevádzkovaný penzión Gästehaus Berger sa nachádza 3 minúty chôdze od centra obce Tröpolach a 200 metrov od lanovky Millennium v lyžiarskom... Ubytovanie Gästehaus Berger sa nachádza v meste Tröpolach 79 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mitterberger

9,5

Apartment Mitterberger

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mitterberger. Apartment Mitterberger offers modern apartments with a private patio and free Wi-Fi access. Ubytovanie Apartment Mitterberger sa nachádza v meste Tröpolach 90A (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fewo Steiner

9,5

Fewo Steiner

Ubytovanie (Apartmán) Fewo Steiner. Featuring a garden and a terrace, Fewo Steiner features accommodation in Tröpolach with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Fewo Steiner sa nachádza v meste Tröpolach 97/1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Gritzner

9,4

Ferienwohnungen Gritzner

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Gritzner. Situated at the edge of town , Ferienwohnungen Gritzner offer apartments with views of the surrounding mountains. Ubytovanie Ferienwohnungen Gritzner sa nachádza v meste Tropolach 165 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FeWo Burgstaller

9,4

FeWo Burgstaller

Ubytovanie (Apartmán) FeWo Burgstaller. Ubytovacie zariadenie FeWo Burgstaller sa nachádza v obci Tröpolach, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Nassfeld. Ubytovanie FeWo Burgstaller sa nachádza v meste Tröpolach 60 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FeWo Guggenberger

9,4

FeWo Guggenberger

Ubytovanie (Apartmán) FeWo Guggenberger. Situated in Tröpolach, this apartment is 46 km from Bad Kleinkirchheim. The unit is 44 km from Villach. Ubytovanie FeWo Guggenberger sa nachádza v meste Tröpolach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Claudia

9,3

Haus Claudia

Ubytovanie (Penzión) Haus Claudia. Haus Claudia offers rooms with a balcony and mountain views, set in the centre of Mayrhofen, 20 metres from the Penken Ski Area and from the free ski bus... Ubytovanie Haus Claudia sa nachádza v meste Fischerstrasse 504 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Steiner

9,3

Gästehaus Steiner

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Gästehaus Steiner. Penzión Steiner sa nachádza na pokojnom mieste, len 100 metrov od lanovky Millenium Express a veľkej lyžiarskej oblasti Nassfeld. Ubytovanie Gästehaus Steiner sa nachádza v meste Tröpolach 133 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Garni Zerza

9,3

Hotel-Garni Zerza

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Garni Zerza. Hotel-Garni Zerza sa nachádza iba 8 minút chôdze od lanovky Millenium Express v lyžiarskom stredisku Nassfeld, neďaleko obce Hermagor. Ubytovanie Hotel-Garni Zerza sa nachádza v meste Tröpolach 93a (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pension Kristall

9,3

Hotel Pension Kristall

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hotel Pension Kristall. Only 500 metres away from the Millennium Express cable car in the Nassfeld ski area, Hotel Kristall offers spacious apartments with a balcony and free... Ubytovanie Hotel Pension Kristall sa nachádza v meste Tröpolach 158 (Rakúsko - Korutánsko).

BookNassfeld

9,2

BookNassfeld

Ubytovanie (Apartmány) BookNassfeld. Apartmány Hory Nassfeld sa nachádzajú necelých 5 minút chôdze od obchodov, reštaurácií, lyžiarskej školy, požičovne lyží, stanice lanovky Millennium-... Ubytovanie BookNassfeld sa nachádza v meste Tröpolach 145-149 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant

9,2

Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant

Ubytovanie (Hotel) Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant. Hotel a reštaurácia Der Tröpolacherhof sa nachádza v centre obce Tröpolach, len 300 metrov od lanovky Millenium Express, ktorá vedie do lyžiarskeho areálu... Ubytovanie Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant sa nachádza v meste Tröpolach 52 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof - Pension Durnthaler

9,2

Gasthof - Pension Durnthaler

Ubytovanie (Penzión) Gasthof - Pension Durnthaler. Penzión Durnthaler sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho strediska Nassfeld iba 200 metrov od lanovky Millenium Express. Ponúka raňajky formou bufetu. Ubytovanie Gasthof - Pension Durnthaler sa nachádza v meste Nr. 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Brandner

9,2

Haus Brandner

Ubytovanie (Apartmány) Haus Brandner. Haus Brandner in Tröpolach offers self-catering accommodation with fully equipped kitchen including a dishwasher, just a 5-minute walk from the next lift... Ubytovanie Haus Brandner sa nachádza v meste Tröpolach 80 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Jenul

9,2

Haus Jenul

Ubytovanie (Apartmány) Haus Jenul. Apartmány Haus Jenul sa nachádzajú v obci Tröpolach v regióne Korutánsko, 200 metrov od lanovky Nassfeld. Ubytovanie Haus Jenul sa nachádza v meste 46 Tröpolach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Nassfeld

9,2

Ferienwohnung Nassfeld

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Nassfeld. Ubytovanie Ferienwohnung Nassfeld s výhľadom na hory sa nachádza v dedinke Tröpolach, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Nassfeld. Ubytovanie Ferienwohnung Nassfeld sa nachádza v meste Tröpolach (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel Samerhof

9,1

Hotel Samerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Samerhof. Hotel Samerhof sa nachádza v centre mesta Tröpolach v regióne Nassfeld-Pressegger See, iba 300 metrov od lanovky Millenium Express, ktorá vedie do... Ubytovanie Hotel Samerhof sa nachádza v meste Tröpolach 7 (Rakúsko - Korutánsko).

Berghotel Presslauer

9,1

Berghotel Presslauer

Ubytovanie (Hotel) Berghotel Presslauer. Hotel Berghotel Presslauer sa nachádza len 7 km od lyžiarskeho strediska Nassfeld a ponúka vám saunu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné... Ubytovanie Berghotel Presslauer sa nachádza v meste Jenig (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Katin

9,1

Bauernhof Katin

Ubytovanie (Farma) Bauernhof Katin. Ubytovacie zariadenie Bauernhof Katin sa nachádza v meste Tröpolach, iba 200 metrov od lanovky Millenium Express vedúcej k lyžiarskemu areálu... Ubytovanie Bauernhof Katin sa nachádza v meste Tröpolach 13 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nassfeld-Appartements

9,1

Nassfeld-Appartements

Ubytovanie (Apartmán) Nassfeld-Appartements. Apartmány Nassfeld sa nachádzajú na úpätí lyžiarskeho areálu Nassfeld Tröpolach, iba 100 metrov od lanovky Millenium Express a zjazdoviek. Ubytovanie Nassfeld-Appartements sa nachádza v meste Tröpolach 180 (Rakúsko - Korutánsko).

Apartmenthaus Strasswirt De Luxe

9

Apartmenthaus Strasswirt De Luxe

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Strasswirt De Luxe. Ubytovacie zariadenie Apartmenthaus Strasswirt De Luxe sa nachádza v obci Tröpolach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Apartmenthaus Strasswirt De Luxe sa nachádza v meste Tropolach 12 (Rakúsko - Korutánsko).

Hotel Beim Winkler

9

Hotel Beim Winkler

Ubytovanie (Penzión) Hotel Beim Winkler. Located in Carinthia’s Gail Valley, Hotel Winkler is only 400 metres from the Millennium Express cable car into the Nassfeld ski area. Ubytovanie Hotel Beim Winkler sa nachádza v meste Tröpolach 18 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nassfeld

9

Apartman Nassfeld

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nassfeld. Apartman Nassfeld in Tröpolach features accommodation with free WiFi, 13 km from Nassfeld. Ubytovanie Apartman Nassfeld sa nachádza v meste Tröpolach (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnungen Kapp

8,9

Ferienwohnungen Kapp

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Kapp. Ferienwohnungen Kapp is located in Tröpolach, just 200 metres from the Millenium Express Cable Car going to the Sonnenalpe-Nassfeld Ski Area, and offers... Ubytovanie Ferienwohnungen Kapp sa nachádza v meste Tröpolach 83 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schabus

8,8

Haus Schabus

Ubytovanie (Apartmány) Haus Schabus. Ubytovacie zariadenie Haus Schabus sa nachádza v obci Tröpolach, len 400 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku a lyžiarskych zjazdoviek strediska... Ubytovanie Haus Schabus sa nachádza v meste 119 Tröpolach (Rakúsko - Korutánsko).

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia

8,7

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia

Ubytovanie (Hotel) Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia. Zariadenie Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia sa nachádza v stredisku Tröpolach, pár krokov od lanovky Millenium Express. Ubytovanie Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia sa nachádza v meste Tröpolach 156 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pernull

Ferienwohnungen Pernull

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Pernull. Ferienwohnungen Pernull features garden views, free WiFi and free private parking, set in Tröpolach, less than 1 km from Nassfeld. Ubytovanie Ferienwohnungen Pernull sa nachádza v meste 9631 Tropolach 117 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wilscher

Wilscher

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Wilscher. Situated in Tröpolach, just 1 km from Nassfeld, Wilscher features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Wilscher sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Bionda

Ferienhaus Bionda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Bionda. Featuring garden views, Ferienhaus Bionda offers accommodation with a garden and a patio, around 300 metres from Nassfeld. Ubytovanie Ferienhaus Bionda sa nachádza v meste 76 Tröpolach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dieter 1

Apartment Dieter 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dieter 1. Set in Tröpolach, just 200 metres from Nassfeld, Apartment Dieter 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Dieter 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Arbeiter 1

Apartment Arbeiter 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Arbeiter 1. Located only 200 metres from Nassfeld in Tröpolach, Apartment Arbeiter 1 provides accommodation equipped with a terrace, garden and outdoor pool. Ubytovanie Apartment Arbeiter 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Arbeiter 2

Apartment Arbeiter 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Arbeiter 2. Set in Tröpolach, just 200 metres from Nassfeld, Apartment Arbeiter 2 offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Arbeiter 2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Elfi

Ferienwohnung Elfi

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Elfi. Boasting a terrace, Ferienwohnung Elfi provides accommodation in Tröpolach with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Elfi sa nachádza v meste Tröpolach Nr. 20 (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment Dieter 2

Apartment Dieter 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dieter 2. Set about 200 metres from Nassfeld, Apartment Dieter 2 offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Apartment Dieter 2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)