Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Palírna Bludov

At Palírna Bludov, the rooms have a seating area. Situated in Bludov, 500 metres from Bludov Spa, Palírna Bludov features accommodation with a shared lounge and free private parking. The accommodation provides a shared kitchen and free WiFi throughout the property. At the guest house, rooms include a wardrobe, a flat-screen TV, a private bathroom, bed linen, towels and a balcony with a garden view. The nearest airport is Pardubice Airport, 83 km from the accommodation.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Čajová kanvica/kávovar vo všetkých izbách

Iná ubytovanie v meste Bludov

Ubytování Bludov u lázní

9,7

Ubytování Bludov u lázní

Ubytovanie (Privát) Ubytování Bludov u lázní. Boasting garden views, Ubytování Bludov u lázní features accommodation with a garden, around 300 metres from Bludov Spa. Ubytovanie Ubytování Bludov u lázní sa nachádza v meste Bludov (Česko - Olomoucký kraj).

Restaurace a Penzion Bludoveček

9,3

Restaurace a Penzion Bludoveček

Ubytovanie (Penzión) Restaurace a Penzion Bludoveček. Ubytovacie zariadenie Restaurace a Penzion Bludoveček sa nachádza v meste Bludov, 46 km od Olomouca. Hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Restaurace a Penzion Bludoveček sa nachádza v meste Bludov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Restaurace a Penzion Bludoveček má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Restaurace a Penzion Bludoveček momentálne evidujeme 187 recenzií.

Pension Habermannova Vila

8,9

Pension Habermannova Vila

Ubytovanie (Penzión) Pension Habermannova Vila. Pension Habermannova Vila je rodinou prevádzkovaný penzión, ktorý je obklopený veľkou záhradou s malým rybníkom. Ubytovanie Pension Habermannova Vila sa nachádza v meste Bludov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Pension Habermannova Vila má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Pension Habermannova Vila momentálne evidujeme 152 recenzií.

Penzion Restaurace u Kláry

7,3

Penzion Restaurace u Kláry

Ubytovanie (Penzión) Penzion Restaurace u Kláry. Located in Bludov, within 15 minutes’ drive from the Velke Losiny Thermals, Penzion Restaurace u Kláry offers a restaurant and free WiFi access. Ubytovanie Penzion Restaurace u Kláry sa nachádza v meste Bludov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Restaurace u Kláry má celkové hodnotenie 7,3. Pre Penzión Penzion Restaurace u Kláry momentálne evidujeme 29 recenzií.

Ubytování Na Nové

Ubytování Na Nové

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Ubytování Na Nové. Set within 1.5 km of Bludov Spa in Bludov, Ubytování Na Nové offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Ubytování Na Nové sa nachádza v meste Bludov (Česko - Olomoucký kraj).

Vlčí důl Bludov

Vlčí důl Bludov

Ubytovanie (Penzión) Vlčí důl Bludov. Located in Bludov, 1.1 km from Bludov Spa, Vlčí důl Bludov has a bar. Free WiFi is available. At the guest house, all rooms include a wardrobe. Ubytovanie Vlčí důl Bludov sa nachádza v meste Bludov (Česko - Olomoucký kraj).